“Velomūzika 2017” dosies iepazīt Sēliju

“Velomūzika 2017” dosies iepazīt Sēliju

25. jūnija rītā no Jelgavas dzelzceļa stacijas startēs jau sestais muzikālais velo ceļojums “Velomūzika”. Šogad tā ceļš vedīs uz Sēliju. No Jelgavas līdz pat Kaplavai.

“Velomūzika” ir velo ceļojums, kura dalībnieki sniedz koncertus apmaiņā pret naktsmājām. Piecu gadu laikā “Velomūzikas” dalībnieki ar velosipēdiem ir piedzīvojuši skaistus un saulainus 3000 kilometrus pa Latvijas attālākajiem novadiem, sniedzot aptuveni 40 iepriekš plānotus un vēl, iespējams, tik pat neplānotas uzstāšanās.

“Tā ir mūsu vasara. “Velomūzika” ir ceļš un dziesmas, kas katrā vietā skan citādāk. Mēs esam paši sev un cilvēkiem, kurus sastopam koncertos vai uz lauku ceļiem, meža takām, autobusu pieturās,” stāsta “Velomūzikas” idejas autors Kārlis Kazāks.

Šogad braucienā piedalīsies arī bundzinieks Juris Kroičs, ģitārists Māris Bīmanis, mūziķe un aktrise Karīna Tatarinova, Dzelz Vilka Kaspars Tobis kā arī citi jau iepazīti velo piedzīvojuma dalībnieki. Visi koncerti norisinās bez skaņas pastiprinātājiem, izmantojot ar velosipēdiem līdzi vestos instrumentus.

“Mēs vēlamies, lai vakaros varam dziedāt un aprunāties ar cilvēkiem tā, kā to darām ikdienā – bez vadiem un mikrofoniem. Lai mēs nepārtraucam putnu dziesmas un upes skaņu, bet sadziedamies ar visu, kas mūs ieskauj,” turpina dziesmu autors un mūziķis Kārlis Kazāks.

No 25.06. līdz 02.07. mēs sazvanīsimies ar mūziķiem, lai uzzinātu kā viņiem sokās un kas jauns Sēlijā.

Šogad “Velomūzikas” plānotie koncerti pulksten 20:00 norisināsies šādās vietās:
25. jūnijā Pilsrundālē (sazvanīšanās notiks ap plkst. 11:30)
26. jūnijā Skaistkalnes estrādē (ja līs – Skaistkalnes klubā)
27. jūnijā Sunākstes centra laukumā (ja līs – Saieta namā) (sazvanīšanās notiks ap plkst. 09:05)
28, jūnijā Viesītē, viesu namā “Rietumi” pie Mīlestības saliņas
29. jūnijā Kaldabruņas Pļavas muzejā (sazvanīšanās notiks ap plkst. 09:05)
30. jūnijā Dvietes estrādē
2. jūlijā Zirgu sētā “Klajumi”, Kaplavas pusē (sazvanīšanās notiks ap plkst. 11:30)

Bez uzskaitītajām, iepriekš izsludinātajām, muzicēšanas vietām, “Velomūzikas” dalībnieki nereti muzicē vietās un mirkļos, kurus iepriekš nav iespējams uzminēt.

“Plānojot ceļojumu, mēs cenšamies izvairīties no lielām pilsētām un asfalta ceļiem. Mēs nereti iekuļamies neizbraucamās takās. Un tur, aiz tām takām sākas īstie piedzīvojumi,” sarunu noslēdz idejas autors.

Šogad brauciena maršruts iegriezīsies arī tādās vietās kā Vecsvirlauka, Brunava, Kurmene, Daudzeva, Sēlpils, Vārnava, Ancene, Tadenava, Dunava, Svente, Ēģipte, Demene, Skrudaliena un Lielborne.

Visērtāk “Velomūzikas” ceļojumam un piedzīvotajam ir sekot:
Radio SWH tiešraidēs
Twitter: https://twitter.com/velomuzika
Instagram: #velomuzika2017
www.velomuzika.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Drošības kods *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Velomūzika 2017 (02.07.)

[audio mp3="https://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/07/02-07-2017-VeloMuzika.mp3"][/audio] Ko Kārlis iesaka apskatīt Sēlija un kādi ir tās iedzīvotāji? Kur ... Lasīt vairāk

Velomūzika 2017 (29.06.)

[audio mp3="https://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/06/2017-06-29_velomuzika.mp3"][/audio] Kā velomuzikantiem gāja vakardienas koncertā un kur paredzēts ... Lasīt vairāk

Velomūzika 2017 (27.06.)

[audio mp3="https://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/06/2017-06-27-velomuzika.mp3"][/audio] Ir startējis jau sestais muzikālais velo ceļojums #Velomūzika. ... Lasīt vairāk

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.