Uz Radio SWH viļņa lēnākais ceļš uz Rio!

Uz Radio SWH viļņa lēnākais ceļš uz Rio!

Divi drosmīgi latvieši Kārlis Bardelis un Gints Barkovskis ir izplānojuši, kā viņi paši saka – lēnāko ceļu uz Rio. Puiši sēdīsies airu laivā, kura nav aprīkota nedz ar motoru, nedz burām, lai sasniegtu 6000km attālo 2016. gada olimpisko spēļu norises vietu – Riodežaneiro. Viņus nepavadīs arī atbalsta kuģis. Ceļojuma smagums gulsies vienīgi uz abu puišu pleciem. Airēšanu ir ieplānots sadalīt divu stundu maiņās, lai nodrošinātu kustību visu diennakti. Sasniegt Rio ir iecerēts 90-100 dienās. Atrodoties okeānā, ceļotājiem pēc attāluma tuvākie cilvēki būs tie, kuri dzīvo kosmosa stacijā.

The Slowest Way to Rio from Bored of Borders on Vimeo.

Radio SWH jūt līdzi tautiešiem un piedāvā Jums iespēju sekot līdzi puišu avantūrai. Vienu vai divas reizes nedēļā, mēs sazvanīsimies ar Kārli Bardeli, lai noskaidrotu, kā mūsu tautiešiem sokas okeāna plašumos. Sarunas varēs dzirdēt Kaspara Breidaka raidījumā „Enerdžiko“(no pirmdienas līdz piektdienai 12:00-15:00) un Radio SWH mājaslapā.

Mūsu mājaslapā Jums ir iespēja sekot līdzi arī puišu atrašanās vietai, ar GPS palīdzību.

Kārlis Bardelis un Gints Barkovskis viesojas pie Kaspara Breidaka raidījumā ENERDŽIKO

Kārlis Bardelis un Gints Barkovskis stāsta par sajūtām, iespaidiem un piedzīvojumiem, pavadot gandrīz 5 mēnešus okeāna viļņos! Lasīt vairāk

1 2 3 4

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.