Sveiciens svārkos

Sveiciens svārkos

Ēterā – sestdienās plkst. 12.00
Atkārtojums – svētdien plkst. 20:00
Raidījuma vadītāji – Juta Jazz, Ieva Florence-Vīksne, Lelde Dreimane, Signe Blumberga
Raidījumu iespējams klausīties arhīvā, izvēloties raidījuma datumu.

Sirsnīgs sveiciens svārkos!

Labi vārdi, saviļņojoši apsveikumi, patiesi mīlestības un cieņas apliecinājumi vairo labsajūtu un spēcina imunitāti. Zīmīgi, ka sveiciena brīdī gandarījumu gūst ne vien apsveikuma saņēmējs, bet arī pats apsveicējs un visi klātesošie.

Turpmāk raidījums “Sveiciens svārkos” no sirds un radio sveiks jūsu tuvos un tālos vārda svētkos, dzimšanas dienā un citos nozīmīgos dzīves brīžos.
Apsveikumus gaviļniekiem un sveicienus labiem cilvēkiem ēterā ik sestdienu plkst.12.00 pasniegs mīļuma un labestības moderatores svārkos – Juta Jazz, Lelde Dreimane, Ieva Florence – Vīksne un Signe Blumberga.

Vēlējumus un veltāmo dziesmu nosaukumus gaidīsim zemāk atstājot kommentāru, kā arī e-pastā sveiciens@radioswh.lv, īsziņu un Whatsapp formātā uz telefona nr. 27339933!

Līksmosim kopā jūsu priekos un tā vairosim mūsu visu prieku! Sveiciens svārkos jūsu svētkos!


2 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Aivars
5 dienas

Labdien! Šosestdien Augustam Sukutam pailktu 75 gadi. Viņa ieguldījums latviešu kino ir tuvu Rolanda Kalniņa ieguldījumam. Augusts ne vien filmēja dokumentālo kino, bet arī ieviesa jauno kino. Viņa radītie festivāli, kuri pēc viņa aiziešanas ir pazuduši, palīdzēja mūsu kinomīlētājiem iegūt jaunas lieliskas idejas, emocijas. Lūdzu, pieminiet viņu. Un kadu labu kinodziesmu atskaņojiet.

Helmuts
5 dienas

Labdien! Apsveicu vārda dienā dvīnes Elvitu un Aivitu! Lai superīga diena, skaistās! Camila Cabelo – Bam Bam