-->
UpSent – I Cant Get Enough

UpSent – I Cant Get Enough

Vadims Medvedevs – bass,

Alekss Fjodorovs – ģitāra

Žeņa Kobzevs – vokāls, ģitāra

Nikola Negorod – DJ

Dmitrijs Visuns.- sitamie instrumenti

UpSent mūzikas saknes ir rokmūzikā, arī skanējumā tā ir rokmūzika, bet tā atšķiras ar retu akustisko ģitāru un modernās elektronikas skaņas apvienojumu kopā ar dziļu, piesātinātu liriku un neparastām harmonijām, kas kopā rada intriģējošu pēcgaršu un ko grupas puiši ir nodēvējuši par jaunu mūzikas žanru – SmartRock.

Pēdējā gada laikā grupa sniegusi 20 koncertus, no kuriem daži bija kopā ar tādām zvaigznēm kā Andrea Bocelli, The Offspring, Zemfira, U-Piter, Lordi, Би-2.

Kā saka paši grupas dalībnieki: “Dziesma “I Can’t Get Enough” ir drosmīgs eksperiments, kurā ir apvienoti elektronisko deju mūzikas ritmi kopā ar roka skanējumu, elektro un akustiskajām ģitārām, dinamisko vokālu un vienkāršo, bet gaumīgo, tekstu”.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.