-->
The Citizens LV – Happy Family

The Citizens LV – Happy Family

Mūzika: Reinis Višķeris,

Vārdi: Jānis Pētersons

“The Citizens LV” 2010. gada martā izveidoja četri draugi un tolaik skolasbiedri – Jānis, Reinis, Roberts un Krišjānis. Vēlāk tai pievienojās ģitārists Rihards. Mūziķi grupas pastāvēšanas laikā ir izmēģinājuši un smēlušies iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku.

Dziesma “Happy Family” ir jaunākā no grupas daiļrades, kura vēl nedēļu pirms paredzētās ieraksta sesijas bijusi tikai idejas formātā. Dziesmas lirika pauž nepiepildītās cerības, sāpes un vilšanos par izjukušām attiecībām, kā arī grūtībām, kuras jāpārvar, lai noturētu to, kas svarīgs pašam.

Dziesma “Happy Family” ir drūma, bet arī enerģiska, to klausoties, ir grūti nostāvēt mierīgi un nekustēties līdzi muzikālajam pavadījumam,” tā grupa komentē jaunāko singlu.

 Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.