-->
Strapon – The Last Season

Strapon – The Last Season

Martiņš Krauze – ģitāra

Edgars Bubaks – bungas

Uģis Jankavs – vokāls un ģitāra

Edvarts Počs – Bass

 

“Pēc ilgāka pārtraukuma grupa STRAPON ir nobriedusi atkal piesprādzēt Priekšnama klausītājos ar savu jaunāko singlu – The Last Season.

Skaidrībai – šī dziesma nav tapusi solidarizējoties ar latviešu TV seriāla Ugunsgrēks faniem.

 

Strapon solists un šī gabala autors UJ saka, ka dziesma ir par attālināšanos no pašreizējās realitātes, nonākšanu nepieredzētā stāvoklī. Tā ir pat Tavu pēdējo sezonu – pēdējo skolas klasi, pēdējo sesiju augstskolā, pēdējo darba dienu, pēdējo skūpstu.
Gan rokmūzikas fani, gan cilvēki, kas pirmo reizi izdzird grupas nosaukumu, uzreiz apzinās, ka būs kārtīgi jāpiesprādzējas, jo STRAPON ir tas, kas neļaus tev mierīgi nosēdēt vietā – gan pie skatuves, gan guļamistabā. Mēs, kopā ar saviem uzticīgajiem faniem, esam gatavi izlauzt sev ceļu uz zvaigznēm.”

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.