-->
Solite – Bully

Solite – Bully

Mūzikas autors – SOLITE
Vārdu autors Edgars Jurgelāns

Edgars Jurgelāns – vox;
Vladislavs Fiļipovs – solo/rythm guitar;
Dzintars Pudāns – drums;
Ivars Janpaulis – bass

SOLITE spēlē bezatbildīgākie cilvēki, kurus vispār var atrast, tomēr līdz šos cilvēkus skar mūzikas jautājums, notiek brīnumi, uzvaras un drosmīgi soļi. Bez muzikālās izglītības un tikai pašmācības ceļā čaļi turpina pārstaigt, lielākoties virzot šo kopējo lietu, ar gribasspēku. Grupa izveidojās sen, bet tikai tagad atklāja sevī potenciālu spēlēt smagākā žanrā. Grupas nosaukums neko nenozīmē savukārt grupas dalībnieki šo skaidrojumu cenšas slēpt. Grupas dalībnieki ir no Daugavpils, bet šobrīd dzīvo gan dažādās pilsētās, gan valstīs. Ja kāds jautās – vai tas netraucē spēlēt, atbilde ir vienkārša, atnāc uz grupas koncertu tur parunāsim.

Pērn internetā uzradās grupas jaunā dziesma ar nosaukumu Bully. Šīs dziesmas vārdu autors ir Edgars Jurgelāns, grupas solists. Dziesmas skanējums ir samērā smags parastam klausītājam viena elementāra iemesla dēļ – to pieprasa dziesmas lirika! Dziesmas ietvaros parādās skarbā dzīves realitāte un apstākļi, kuri tieši ietekmē likumpaklausīga cilvēka likteni, mainot tā apkārtējās pasaules uztveri un ietekmē tā turpmākās rīcības.

Grupa cer, ka arī latvietim patiks dziesma angļu valodā. Īstenībā SOLITE – Bully darbs ir mazs ieskats EP, kurš gaidāms tuvākajā nākotnē.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.