-->
Sandis – Gaidot brīnumu

Sandis – Gaidot brīnumu

Muzikālais pavadījums: Vitālijs Lubgāns (withcheese)
Teksts: Sandis Kalniņš (Sandis)

Sandis ir latviešu hip hop mūzikas pārstāvis ar jau zināmu redzējumu šī žanra laukā. Ar lielām pauzēm darbojas jau no 2011. gada un līdz šim ir vienīgais, kurš atļāvies eksperimentēt kopā ar metāla mūzikas grupām. “withcheese”, jeb īstajā vārdā Vitālijs Lubgāns ir jauns vārds Latvijas elektroniskajā mūzikā, kurš ar katru jaunu darbu sevi arvien vairāk pierāda kā konkurētspējīgu producentu.

Dziesmas Gaidot brīnumu “sūtījums” ir veidots no pavisam vienkāršā ikdienas ritma Rīgā. Vērojot kā dzīvība pulsē pilsētā, komunicējot ar cilvēkiem – nonāku pie secinājuma, ka ne ar ko mēs neatšķiramies. Ikdienu pavadām stipri līdzīgi, sapņi un mērķi saistās ar stabilitāti, kas tik ļoti trūkst. Tā mēs visi mostamies, dodamies ar to pašu sabiedrisko transportu uz to pašu darba vietu un atpakaļ īrētā dzīvoklī. Un tā pa riņķi.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.