-->
Proactive – I Know

Proactive – I Know


Andrejs Ļevskojs – mūzika un dziesmu vārdi
Mihails Kļaņins ģitāras solo

Grupa “Proactive” tika dibināta 2015 gada jūlijā. Dziesmas rakstam paši angļu un krievu valodā. Dziedam gan enerģiskas dziesma, gan arī mierīgu mūziku. Mūsu grupas mērķis – būt par labu piemēru mūsu klausītājiem.
Singls “I know” ir mūsu pirmais audio ieraksts. Tas nāca klajā šī gada augustā. Drīzumā šai dziesmai iznāks arī videoklips. Singlu palīdzēja ierakstīt skaņas inženieris – David Samoylich.
Dziesma ir par to, ka katrs cilvēks meklē dzīves jēgu un savu dzīves ceļu. Mēs to esam atraduši – mēs zinām kādēļ dzīvojam. Mēs ticam, ka katra cilvēka dzīvei ir paredzēts unikāls Dieva plāns un ļoti vēlamies, lai mūsu klausītāji atrod to.Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.