-->
Patrisha – Memories

Patrisha – Memories

Patrisha – Memories

Dziesmas vārdi un mūzika – Patrisha

Mani sauc Patrīcija Ksenija vai Patrisha. Man ir 16 gadi.
Esmu Rīdziniece no Kalngales. Daudz sava brīvā laika veltu dziedāšanai, mūzikai un skatuves mākslai. Spēlēju ģitāru.
Esmu piedalījusies mūziklā “Ziemassvētku Jampadracis 21.gadsimtā”, kur atveidoju Keitas lomu. Izrādē “Stāsts par Sniegbaltīti un rūķīšiem mūsdienās” atveidoju Rūķa Aizmāršuļa lomu.
Piedalījos projektos “Redzi pavasari košāk” kopā ar Kašeru, kas tika rādīts Latvijas skolās, kā arī projektu “Ķertais profesors” kopā ar Valteru Frīdenbergu viesojāmies Latvijas pilsētās.
2014.gada pavasarī ierunāju lomu multfilmā “RIO 2”. Biju putniņš Karla.
2015.gada 6. martā spēlēju pirmizrādē “Žanna D’arka” Latvijas Jaunatnes teātrī. Atveidoju Žannas lomu bērnībā.
Radu savas autordziesmas, kas man palīdz izprast sevi, pasauli un apkārtējos.

“..Šī mana oriģināldziesma tapa jau kādu labu laiciņu atpakaļ, manuprāt, ka jau pirms kāda gada. Parasti no sākuma sarakstu dziesmas tekstu un pēc tam spēlējot ukuleli vai ģitāru, dziedu kaut ko, līdz sanāk kaut kas interesants – tāpat arī tapa šī dziesma.
Tad kādu labu laiku šo dziesmu neaiztiku, tikai pierakstītā veidā to noliku malā un neaiztiku. Pienāca šīs, nu jau paskrējušās, vasaras sākums un man uzrakstīja producents Kaspars Ansons par vēlmi sadarboties, respektīvi – ierakstīt kādu dziesmu, kura ir manis pašas rakstīta. Atcerējos par dziesmu, kura man stāv plauktiņā ierakstīta kladītē. Dziesmai devu nosaukumu “Memories”, tā tika iedziedāta, tai tika sakomponēta lieliska aranžija un tā radās šī jaunā oriģināldziesma!..”

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.