-->
Ne Citu Rīt – Latvija

Ne Citu Rīt – Latvija

Melodijas un vārdu autors ir Miks Galvanovskis.

Grupā darbojas:

Miks Galvanovskis (solo vokāls un akustiskā ģitāra),

Sallija Kļavkalne (taustiņi un vokāls),

Kristaps Grasmanis (bungas),

Madara Murņikova (čells).

Grupa “NE CITU RĪT” ir četru muzikālu un Latviju mīlošu jauniešu apvienība no Jelgavas. Nosaukumu tā ieguva, iedvesmojoties no izcilā latviešu dzejnieka Imanta Ziedoņa daiļrades. Muzikālo darbību grupa uzsāka pagājušās vasaras beigās un pašreiz tapusi grupas debijas dziesma.

“Dziesma “Latvija” veltīta Latvijai kā vienīgai un visskaistākajai zemei, kurai mēs piederam. Ar šo dziesmu grupa vēlas radīt ko skaistu un paliekošu mūzikas pasaulē,” teic tās pārstāvji. Dziesma “Latvija” grupai ir arī ļoti īpaša un mīļa, jo tā ir debijas dziesma.

Jauniešu grupas “Ne citu rīt” veltījuma dziesma “Latvija” jau kļuvusi populāra video vietnē “Youtube” un citos sociālajos medijos

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.