-->
Morālā ateja – Panku kūkas

Morālā ateja – Panku kūkas

Dziesmas teksta autors: Denis Tulpe, Kaspars Bērziņš
Mūzikas autors: Kārlis Kempels, Jānis Bušs, Eduards Beķeris

Morālā Ateja ir:
Denis Tulpe – balss;
Kaspars Bērziņš – balss;
Kārlis Kempels – ģitāra;
Jānis Bušs – basģitāra;
Eduards Beķeris – bungas

Grupa “Morālā Ateja” ir pankroka grupa no Rīgas, kas bija aktīva laika posmā no 2004. līdz 2008. gadam, toreiz aktīvi sniedzot koncertus dzīvās mūzikas klubos un festivālos, un piepulcinot pārpildītas koncertvietas gan Rīgā, gan citviet. Pēc vairāku dalībnieku emigrēšanas no Latvijas, tā savu darbību pārtrauca uz gandrīz desmit gadiem.

2015. gadā, dažādu pozitīvu apstākļu dēļ, grupa ierakstīja jaunu singlu un kopš tā brīža ir aktīvi atsākusi savu darbību, jau pagūstot uzstāties vairākos vasaras festivālos Latvijā un sniedzot koncertus klubos.

Dziesma “Panku kūkas” ir singls no gaidāmā albuma, kas tiks izdots 2017. gada maijā. “Panku kūkas” ir ātra, enerģiska dziesma, kas ieturēta labākajās pankroka tradīcijās un tā stāsta par panku dzīves kulinārajiem pamatprincipiem un brokastu pankiem. Dziesmas lirikas – kā vienmēr ir ar grūti izprotamu zemtekstu, ko katrs klausītājs pats var mēģināt interpretēt savā veidā, kustoties līdzi ātriem ritmiem.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.