-->
Moderans – Tevi uzzīmēt

Moderans – Tevi uzzīmēt

 

Dziesmas autori – Rihards Gailītis, Ralfs Feņuks, Kārlis Zariņš

 

Esam sešu jaunu vīriešu grupa, principā no Rīgas. Jau kopā esam trīs gadus un vēl pusīte. Sākumā sevi dēvējām ar nosaukumu “The Loudstones”, bet ar laiku šis nosaukums no mums attālinājās un tagad pie mums uz palikšanu ir ieradies nosaukums “Moderans”.

Divus gadus esam piedalījušies mūzikas un mākslas festivālā “Bildes”. Pēc “Bildēm” nodibinājām kontaktus ar grupu “Pērkons”, kas bieži vien ir palīdzējis ar grupas attīstību un popularizāciju.

Pērn augustā uzstājāmies “Kulakova naktī”, kas viennozīmīgi bija lieliska nakts. Turpmāk, cenšamies savus radošos darbus rakstīt elektroniskā formātā, lai arī ikdienā cilvēki var klausīties un baudīt mūsu idejas, domas mūzikas izpildījumā.

 

Dziesma „Tevi uzzīmēt” pirmo reizi radās pirms diviem gadiem, bet toreiz tā skanēja nedaudz citādāk kā tagad, tāpēc atlikām to nedaudz malā… Tagad bijām nobrieduši atjaunot šo skaņdarbu, dot jaunu dzīvību un beigu beigās dziesmu izdevās atdzīvināt.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.