-->
Melns uz balta – Greznā dzīve

Melns uz balta – Greznā dzīve


Esam Garage/punk rock grupa no Madonas.

Grupa ar dzīvo sastāvu , Kristers Rudzītis – grupas dibinātājs, solists un ritma ģitārists. Alvis Kozuls – solo ģitāra un back vokāls. Maikls Drobins – bass ģitāra un back vokāls. Armands Runcis – grupas ritms jeb bungas. Kristers un Alvis bez ģitārspēles ir apguvuši vijoles spēli mācoties Jāņa Norviļa mūzikas skolā. Maikls Drobins beidzis mūzikas skolu kā akardionists. Bundzinieks, mācījies bungu spēli pie skolotāja Artura Klopes. No mums varēja sanākt īsta lauku kapela kā smejamies..  Tiemžēl vai par laimi roks mums ir tuvāk sirdij !

Mūsu orģināl dziesma – Greznā dzīve atspoguļo to , cik svarīga cilvēkam var būt nauda. Bet mēs neticam, ka ar naudu var dabūt visu , īstas vērtības paliek īstas vērtības. Dziesmas vārdu autors – Kristers Rudzītis, mūzikas autors – Armands Runcis.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.