-->
Marta Grigale – Bez 5 minūtēm

Marta Grigale – Bez 5 minūtēm

Mūzika un teksts – Marta Grigale

Marta Grigale ir profesionāla aktrise un dziedātāja, kas ieguvusi izglītību Londonā, bet nu jau vairākus gadus dzīvo un strādā Latvijā, un ir spēlējusi  gan vairākās teātra izrādēs (Valmieras Drāmas teātrī, Nacionālajā teātrī, teātrī “Skatuve” u.c.), gan pieteikusi sevi mūzikas lauciņā. Mūziķe ieguva plašāku popularitāti, ar savu dziesmu “Choices” iekļūstot dziesmu un izpildītāju konkursa “Supernova 2016” pusfinālā.

Plānots turpināt sadarbību ar Reini Sējānu un “Tru Music Studio”, lai nodrošinātu augstu mūzikas ierakstu māksliniecisko un tehnisko kvalitāti.

“Dziesma ir par to īso un netveramo mirkli, kuru piedzīvojot, mēs jūtamies absolūti laimīgi – brīdi pirms iemīlēšanās. Tas ir mirklis, kad otrs cilvēks šķiet perfekts un visa pasaule – neaprakstāmi skaista. Tie ir vieni no cilvēka dzīves laimīgākajiem brīžiem,” tā par jaunā singla ideju stāsta autore un izpildītāja.

 

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.