-->
Kristiāna – Guiding Light

Kristiāna – Guiding Light

 

Vārdi un mūzika – Kristiāna

Par sevi Kristiāna (īstā vārdā Kristiāna Bumbiere) raksta: „Mani sauc Kristiāna, esmu dziedātāja un dziesmu autore. Mūzika ar mani bijusi vienmēr un bez tās es sevi nevaru iedomāties. Līdz šim esmu piedalījusies neskaitāmos muzikālos projektos, uzstājoties uz lielākām un mazākām skatuvēm, tajā skaitā kā soliste pagājušā gada nogalē izdotajā kora “Spīgo” un Raimoda Paula kompaktdiskā “Ja man saule roku dotu”, šovā “Koru kari 2”, kā arī esmu bijusi starptautisku vokālistu konkursu laureāte. Bet pēdējā pusgada laikā esmu sākusi darbu pie savām oriģināldziesmām – vārdu un melodiju virpināšana pie klavierēm man ir pavisam jauna, aizraujoša pasaule.
“Guiding Light” ir mana pirmā oriģināldziesma. Tas ir vasarīgs stāsts par iemīlēšanos un skaistajām sajūtām, kas to pavada – viens mirklis, skatiens, pieskāriens un šķiet, ka esi mākoņos. Tomēr dažkārt viss ir pārāk labi, lai turpinātos. Dziesmas skanējums ir viegls, romantisks un pozitīvs – kā radīts siltajiem vasaras vakariem. Dziesma tapa visai spontāni un viegli – spēlējoties ar vārdiem un akordiem un mēģinot ietērpt melodijā sajūtu par vasarīgu, siltu, romantisku vakaru.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.