-->
Jūdas Graši – Es darbā atkal laižu luni

Jūdas Graši – Es darbā atkal laižu luni

Mūzikas un teksta autors Roberts Ūdris
Roberts Ūdris – ģitāra, balss,
Valts Vilemsons – bungas,
Jānis Rozenbergs – bass

Grupu Jūdas graši dibinājis Roberts Ūdris 1998 gadā, Rīgā, kā savu versiju par Latviešu rokenrolu.  Kopš tā laika ir daudzkārt mainījies sastāvs, bet grupa ir bijusi darboties spējīga visus šos gadus, bez pārtraukuma. Ir sarakstītas daudz dziesmu, no kurām daudzas ir arī ierakstītas. Ir regulāri spēlēti koncerti, gan klubos, gan vasaras festivālos. Daudzu gadu ilgajā grupas mūža nav bijuši spilgti notikumi, bet grupas spēks ir patstāvībā un vēlmē pielikt savu darvas karoti Latviešu rokmūzikas medus mucai.

Jūdas Graši ir pank-šlāger-sviest-roka trio, kas nebaidās lirikā ietvert pa kādam skarbākam, taču trāpīgam un tautai vajadzīgam vārdam. Grupa neatsaka uzstāšanos ne šķūņos, ne klubos, nedz estrādēs un, ja rastos iespēja, neatteiktos piezvetēt pat Latvijas Nacionālo Operu, jo saprot – kā proletariāts, tā arī buržuāzija slāpst pēc īstas, nelišķīgas un skarbas mīlestības, ko Jūdas Graši sniedz caur savu bezkompromisa performanci.

 

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.