-->
Guna Pūcīte un Gints Smukais – Vēlēšanās

Guna Pūcīte un Gints Smukais – Vēlēšanās

Mūzikas autors: Guna Pūcīte
Dziesmas teksts: Gunta Krauze
Ģitāra, bass: Gints Smukais
Taustiņi: Guna Pūcīte
Vokāls: Guna Pūcīte

Dziesma “Vēlēšanās” – tā ir vēlēšanās būt maksimāli atklātam pret otru cilvēku. Tā ir saruna, dialogs vienatnē, tas, ko gribētu pateikt otram, bet reizēm nepietiek drosmes. Tās ir alkas pēc sapratnes un palikšanas kopā.

Guna bijusi alternatīvās mūzikas grupas “Vadītājs konduktors” dalībniece, kuras ietvaros dziesmai “Taureņi” kopā ar DJ Andy Bassland tika izveidota dziesmas remiksa versija, kas 2009. gadā ieguva atsaucību no grupas faniem un arī tajā laikā esošā Latviešu radio klausītājiem, 11. nedēļas pēc kārtas saglabājot vietu Latviešu radio TOP. Guna ir darbojusies arī tādās apvienībās kā Double G, vintage stila vokālajā grupā “Neaizmirstulītes”, vokālajā grupā “Ambermusic”, ir sadarbojusies ar mūziķi Anitu Intaiti.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.