-->
Guna Pūcīte un Gints Smukais – Pilnmēness

Guna Pūcīte un Gints Smukais – Pilnmēness

Dziesmas vārdu autore Gunta Krauze

Mūzikas autore un izpildītāja Guna Pūcīte.

Guna bijusi Alternatīvās mūzikas grupas “Vadītājs konduktors” dalībniece, kuras ietvaros dziesmai “Taureņi” kopā ar DJ Andy Bassland tika izveidots dziesmas remiksa versija, kas 2009. gadā ieguva atsaucību no grupas faniem un arī tajā laikā esošo Latviešu radio klausītājiem, 11. nedēļas pēc kārtas saglabājot vietu Latviešu radio TOP. Guna ir darbojusies arī tādās apvienībās kā Double G, vintage stila vokālā grupa “Neaizmirstulītes”, vokālajā grupa “Ambermusic” un sadarbojusies ar mūziķi Anitu Intaiti.

„Dziesma tapa laikā, kad piedalījos TV24 rīkotajā talantu konkursā “Rādi, ko vari!”, jo konkursā gribēju piedalīties ar savu komponēto mūziku. Tā arī iepazināmies ar Gintu Smuko. Gints Pilnmēness dziesmai ir piedevis vēl foršāku skanējumu nekā pirms tam.”

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.