-->
Flying Bra – Be Gentle

Flying Bra – Be Gentle


Ģitāra – Krists Dēvics
Bungas – Emīls Akerfelds
Bass – Dainis Pusaudzis
Vokāls un ģitāra – Kaspars Šīmanis

Grupu izveidojām 2016. gada februārī, tā kā pastāvam tikai gadu, taču šajā laikā jau piedzīvoti daudz un dažādi notikumi un pārmaiņas. Esam uzstājušies tādos pasākumos kā Virgafest, Boltik baik un izdevies kāpt uz skatuves arī festivālā Summer Sound. Ir bijuši arī vairāki mazāki, bet ne sliktāki koncerti. Šī viena gada laikā notikušas arī sastāva pārmaiņas, taču sastāvs, kurā spēlējam tagad ir nostabilizējies un esam gatavi attīstīties tālāk. Šis ir mūsu pirmais ieraksts, taču ir sarakstītas jau vairākas dziesmas, kuras plānojam ierakstīt jau tuvākajā laikā.
Dziesmas “Be Gentle” vārdu autors ir Zintis Lākutis, mūzikas autors – Kaspars Šīmanis dziesma producēta un ierakstīta Ivara Sudmaļa ierakstu studijā.
Grupas sastāvs: ģitāra – Krists Dēvics, bungas – Emīls Akerfelds, bass – Dainis Pusaudzis, vokāls un ģitāra – Kaspars Šīmanis

Par dziesmu-
Šī dziesma, principā, ir kā saruna pašam ar sevi. Bieži vien meklējam mierinājumu un padomu pie citiem, lai gan mēs paši labi saprotam, ka visi nepieciešamie risinājumi, atbalsts un motivācija ir mūsos pašos.  Sarunas laikā, mazliet, paskatos no malas uz emocijām, pieredzi, iespējām un saprotu, ka varu turpināt tālāk. Ir tikai jābūt labam pret sevi.

Šis ir mūsu pirmais ieraksts un arī viena no pirmajām mūsu sarakstītajām dziesmām. Pamata rifa autors ir grupas solists un līderis Kaspars Šīmanis, bet dziesmu grupas dalībnieki kopā salikuši pa visiem.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.