-->
Elizabete Balčus – Vienīgais ceļš

Elizabete Balčus – Vienīgais ceļš

Mūzikas autore – Elizabete Balčus
Teksta autore – Aspazija
Ierakstīja un miksēja Silvestrs Zemgals
Māsterēja Ben Lustig

Elizabete Balčus ir daudzpusēja un spilgta skaņu māksliniece – mūziķe, komponiste un dziedātāja. Viņai raksturīgs eklektisms, kurā savijas akadēmiskas tekstūras ar elektroniskiem bītiem, laikmetīgām kolāžām un psihodēliskiem eksperimentiem, atspoguļojot neparastu un vienotu muzikālo rokrakstu.

Tikko Britu neatkarīgās mūzikas izdevniecības “Liminal Noise” paspārnē nācis klajā jaunais Elizabetes albums “Conarium” – kolāžveidīgs slavinājums zemapziņai. Kā iekšējais novērotājs, transformators, tas neiejaucas fiziskās apziņas ikdienas izpausmē, bet uztver paralēlo pasauļu plūsmu – dievišķu un baisu.
“Dziesma “Vienīgais ceļš” ir harmoniski būtības meklējumi. Dvēseles brīvība un gara skaidrība ir tas ceļš, kuru es spodrinu

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.