-->
Elektrofolk – Danco Danco

Elektrofolk – Danco Danco

Mūzika – Ainars Majors un Uģis Vītiņš
Teksts – Tautas dziesma

Iveta Baumane – balss, vijole
Roberts Pētersons – balss, ģitāras
Uģis Vītiņš – saksofons, elektriskā ģitāra, taustiņu instr., aranžēšana/ programmēšana, perkusijas
Ainārs Majors – bass, balss, ElektroFolk producents
Viesturs Samts – bungas, perkusijas

 

ElektroFolk ir mūzikas profesionāļu komanda, kas mīl spēku un sapņus. Šīs abas dimensijas vislabāk raksturo grupas oriģinālo un moderno mūziku, kura ir drosmīga, bet visiem labi saprotama. Jaudīgi ethno electro rock ritmi, kuri izaicina klausītājos vēlmi dejot, mijas ar minimālistiskiem un intīmiem skaņdarbiem, kas liek pat aizturēt elpu.
EF darbības sākumā savu mūziku veidoja par pamatu ņemot senu Latviešu tautas muzikālo mantojumu. Laika gaitā EF draudzība ar etniku ir saglabājusies, bet šobrīd jau krietni abstraktā un simboliskā formā. Grupas repertuāru arvien vairāk papildina oriģinālkompozīcijas, kurās gan mūzika, gan teksts ir komandas jaunrade, un tas tuvina ElektroFolk WORLD MUSIC plašumam.

Dziesma stāsta par brīnumiem, kas notiek lauku ciematā. Mēs ļāvāmies šiem brīnumiem. Ļaujaties arī jūs!

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.