-->
Eduard Frolov EFG (feat. Faris Monshi) – Corvidae

Eduard Frolov EFG (feat. Faris Monshi) – Corvidae

Mūzikas un teksta autors Eduard Frolov EFG

Eduard Frolov EFG ir komponists, mūziķis, producents alternative indie folk- rock eksperimentālajos meklējumos. Vairākkārt sadarbojies ar ārzemju māksliniekiem sevis komponēto darbu realizēšanā, lai iegūtu izcilu skanējumu un uzrunātu klausītāju.

Apkārtējais Eduarda mūziķu un klausītāju loks viņu raksturo, kā mūziķi ar augstām prasībām pret sevi un sadarbības partneriem.

Vienmēr laipns un atsaucīgs komunikācijā ar faniem.

Dziesma ilustrē vēlo rudeni, brīvības sajūtu un fantāzijas par jaunu dzīvi saldskābās krāsās. Nostalģija par cilvēkiem, vietām un savas būtības pīšļiem, kurus jāatstāj pagātnē.

Jo tālāk mēs nonākam, jo acīmredzamāks kļūst tas ka nav iespējams tikt vaļā no pagātnes ēnas, jo tā ir paša būtības sastāvdaļa. Vai tas ir labi vai slikti, bet nākas secināt, ka jaunajiem likteņa dāvātajiem spārniem jau piemīt sava krāsa.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.