-->
Bekars – Jāpaliek gaišāk

Bekars – Jāpaliek gaišāk

Mūzikas un vārdu autors – Matīss Kataņenko

Balss
Elektriskā ģitāra – Armands Rutkovskis
Bungas – Jānis Biezais
Bass – Varis Jātnieks
Sintezatori – Matīss Kataņenko
Viesmākslinieks, cilpas, sintezators – Elmārs Orols
Producents-Ikars Ruņģis

Mēs esam diezgan jauna grupa no Bauskas – mūsu pirmais mēģinājums bija 2015. gada 17. septembrī, kad arī nodibinājām grupu. Lai gan esam jauna grupa, mums parasti piedēvē teicienu, mazi cinīši, kuri gāž un gāzīs lielus vezumus. Mūsu repertuārā ir latviešu folkroks, kantrī stila mūzika, kā arī dažādas dziesmas Pop/Rock stilā.

Esam piedalījušies Mūzikas un mākslas festivālā “BILDES 2016″, Bauskas kantrī festivālā, NVO festivālā, mums arī ir bijis pašiem savs koncerts.

Dziesmas galvenā doma ir par to, ka bieži vien dzīvē mums neiet viss kā mēs vēlamies, bet dziļi, dziļi sirdī mēs zinām, ka visu kaut kā var mainīt, tikai jāsāk darīt, jāturpina skriet un nevajag padoties. Tad arī paliks gaišāk..”

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.