-->
Adriana Miglāne – Palaid Prom

Adriana Miglāne – Palaid Prom

Mūzikas un vārdu autore – Adriana Miglāne
Producents – Jānis Šmēdiņš

Dziesmas lirika praktiski tapa vienas nakts iespaidā, kad visvairāk ir, ko teikt emocijām. Paļaujos tikai uz nakti, jo tad ir vispatiesākās emocijas, tāpēc arī aizvainota, sarakstīju dziesmai vārdus. Protams, par mūziku jāpasakās Jānim, kas producēja un teica, ka tagad tā ir tavējā – taisām!
Esmu pavisam vienkārša, un man ir daudz, ko teikt, jo dzīvē esmu klusa. Dziesmās runā mana sirds, nevis mans prāts, rakstu, to, ko gribu pastāstīt citiem. Man patīk mazāk atklāt sevi dzīvē, bet vairāk dziesmās. Dziesma ir cilvēka personība, ar to tu izsaki savas domas, tā domāju es.

Dziesma ir cilvēkam, kurs pat nenojauš, ka tā ir par viņu. Sāpes, kuras viņš ir atstājis manī. Gribēju pateikt to, ka vēlos būt brīva no mīlestības sāpēm, gribu būt es pati, nedomāt par to, kas ir bijis, jo tas ir jau aizgājis. Nav jēgas meklēt mūs pagātnē, ja sen jau viss mainījies. Es ceru, ka kāds sadzirdēja arī to, ka es arī esmu meitene un tāpat, kā daudzām, vienkārši tika nodarīts pāri.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.