-->
2tie – Nauda

2tie – Nauda

Grupa 2tie (divi tie) jau sesto gadu ir dzirdama Latvijas klubos spēlējam regeju. 2014. gadā grupa izdeva savu pirmo un pagaidām vienīgo albumu – “Zem asfalta ir pludmale”, ko izlika internetā lejupielādei bez maksas.

Grupā piedalās:
Juris Mols – vokālists, tekstu un mūzikas autors
Signe Krūzmane – bass un bekvokāls
Ernests Zariņš – saksofons
Egils Leimanis  – ģitāra
Jānis Začs – bungas
Evita Teberga – fagots

 

Jaunā dziesma – “Nauda” stāsta par mūsdienu pasauli, kur nauda spēlē nevis galveno lomu, bet gandrīz vai vienīgo lomu, uz kuru visi tiecās. Cilvēku prātos nauda ir ieņēmusi visu sapņu piepildījumu vietu, mums bieži vien liekas, ka, ja mums būtu nauda, tad viss būtu labi. Un tikai tad, kad viss ir iegūts, tad tiek saprasts, ka nauda nebūt tam visam nebija vajadzīga.

Arī šoreiz grupa cenšas izmainīt kaut ko pasaulē, liekot cilvēkiem uz brīdi apstāties un pārdomāt – kur es skrienu un kāpēc? Vai tas izdosies? To jāspriež Jums, bet skaidrs ir tas, ka šī dziesma netika izdota naudas pelnīšanas nolūkos, gluži tāpat kā visas iepriekšējās grupas 2tie dziesmas.

2tie izplata savus ierakstus bez maksas un uzskata, ka mākslai ir jābūt par brīvu.

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai reģistrētos, spied šeit


Balsot vari arī daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos

Informējam, ka no 6.oktobra FB autorizācija notiek tikai ar droša datu apmaiņas protokola (https) starpniecību. Attiecīgi ir izmainīta datu apmaiņa ar Radio SWH web lapām. Diemžēl tas ietekmē iepriekš saņemto balsu attēlošanu www.radioswh.lv un no 7.oktobra balsu skaitīšana tiek atsākta no 0. Iepriekējās balsis ir pierakstītas. Paldies par sapratni!


Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.