Temperatūras totalizators

Temperatūras totalizators

2019. gada 17. aprīlis

No 1. līdz 25. aprīlim, darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai ap 18:15 klausies Radio SWH šovu “Braucamlaiks” ar Arti Dvarionas un prognozē gaisa temperatūru kādā no Latvijas pilsētām.
Ēterā tiks paziņota viena no Latvijas pilsētām un Jums būs jānosaka kāda gaisa temperatūra šajā pilsētā varētu būt rīt plkst. 9:00 (CETURTDIENĀ GAISA TEMPERATŪRU PROGNOZĒ UZ PIRMDIENAS 9:00, 18.04. prognoze tiek veikta uz otrdienu 23.04. dēļ svētku dienas) (celsija grādos ar vienu ciparu aiz komata piemēram +7,7 grādi). Lai piedalītos konkursā jums sava prognoze ir jāiesūta caur zemāk esošo formu.

Atbilžu variantus var iesūtīt darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 18:15 līdz plkst. 23:59. Pareizā gaisa temperatūras prognoze būs pieejama: http://www.meteo.lv/meteorologijas-operativa-informacija.

Katru dienu finālam kvalificējas precīzais atbilžu variants vai vistuvākais attiecīgajā dienā. Ja vienā dienā ir vairāki precīzu atbilžu iesūtītāji, tad finālam kvalificējas visātrāk iesūtītā precīzā prognoze.

Katru dienu pieņemsim arī divus zvanītājus ēterā, kas varēs sniegt savu prognozi uz rītdienas plkst. 9:00. Ja prognoze būs precīza, tad uzreiz tiek garantēta vieta fināla izlozē. Otrais zvanītājs nedrīkst sniegt tādu pašu prognozi kā pirmais zvanītājs.

Finālā, 25. aprīlī tiks izlozēts viens no visiem finālistiem, kas balvā saņem galveno Grand Prix balvu – JAUNU VASARAS RIEPU KOMPLEKTU NO RIEPUGARAZA.LV

Vārds   
E-pasts   
Tālrunis   
Prognoze 
 
 


4 atbildes uz “Temperatūras totalizators”

 1. Aleksandrs saka:

  Dobelē būs 2.3C

 2. Artis saka:

  Ventspilī būs +4,5C

 3. db saka:

  Mazais, lasi noteikumus!
  CETURTDIENĀ GAISA TEMPERATŪRU PROGNOZĒ UZ PIRMDIENAS 9:00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Drošības kods *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Aktualitātes