Ar dziesmu par dzīvi – Atis Zakatistovs

Ar dziesmu par dzīvi – Atis Zakatistovs

2017. gada 23. februāris
Visi ADZPDZ raidījumi

24. februāra raidījumā „Ar dziesmu par dzīvi” pie Paula Timrota viesojās pārmaiņu vadības konsultants, Rīgas Biznesa skolas docents Atis Zakatistovs.

Dzīvojot un strādājot Kanādā, Atis cieši sadarbojies ar Rūšu un Ritmaņu ģimenēm no Los Angeles, Piedalījies 5 mūziklu/šovu veidošanā Zamerikas dziesmu svētkos — “Eslingena”, “Vēstules no Losas”, “Te nu mēs esam”, “Kabarē”, “Kabaremonts”. Kanādā strādājis arī par pētnieku Kanādas Valsts kasē un Ziemeļu jautājumu (indiāņu) ministrijā.

45 atbildes uz “Ar dziesmu par dzīvi – Atis Zakatistovs”

 1. Anonīms saka:

  Vai par Latvijas prezidentu varētu,Ati

  • Maris A saka:

   Vareetu gan bet Latvija vel nav tada iespeja ka tauta izlemj kurs ir Lv prezidents jo šī briža varas partijam ir izdevīgi ka saema balso par prezidentu
   Jo KPV LV IR par tautas veeletu prezidentu

 2. DJvalters saka:

  Jautajums Atim Z. Pēc Jūsu domām cik saliedēta un droša ir partija KPV.LV un kad būs zināmi mēra kandidāti????

 3. Alda saka:

  Kā jūs komentējat Poikana kunga izteiktos pārmetumus par naudas lietām partijā? Un kapēc partijas biedriem, kuri par šo jums jautā tieši, jūs izsakat aicinājumu uzrakstīt iesniegumu par izstāšanos?

 4. Ilma saka:

  vai taisnība, ka partiju pametuši gandrīz puse no biedriem? Jo Artuss 2016.gada 6.jūlijā teica, ka biedru ir 700, bet kopsapulcē tika nosaukts kopskaits 420

  Avots: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/615768-kaimina_partijas_kpv_lv_biedru_skaits_sasniedzis_vairak_neka_700_dibinas_jaunas_nodalas

 5. Anonīms saka:

  Vai Kaimiņam ir problēmas ar alkoholu un narkotikām?

 6. Rumba saka:

  Vai taisnība, ka šķelšanos KPV valdē izraisīja jūsu konflikts ar UFO
  Par ko ir strīds

 7. Renārs saka:

  KPV tika solītas biedru apmācibas, kuras nav notikušas. Arī profesionāla palīdzība atsevišķos biedru jautajumos netiek sniegta. Kāpēc? Vai jums partijā nav potenciāla?

 8. Kaspars saka:

  Nosauciet konkrētus darbus, kurus partija plāno īstenot? Stāsts par nodokļu maksātāju tiesībām nav darbi

 9. Anna saka:

  Kāds ir partijas finansiālais stāvoklis? Un vai nākotnes politikas pamata ir regulāri aizvainot oponentus, nepiedāvājot saturīgus risinājumus vietā?

 10. Anonīms saka:

  Kaimiņš video uzrunā uz kopsapulci aicināja tos cilvēkus, kuri nespēs ierasties, rakstīt e-pastus, kuros atdot savu balstiesību kādam no valdes. Šī ir novitate politikā, jo līdz šim šādu iespēju partijas neizmantoja. Jautājums: vai šāda prakse jums šķiet laba un vai nākotnē tā nerezultēsies kā situācija, ka zālē sēž 5 biedri klātienē, bet 200 priekšsēdētājam “kabatā”.

  Kāda jēga no biedru sapulces, ja ar mistiskām pilnvarām sapulces laikā tiek panākta partijas valdei vēlamo lēmumu pieņemšana.

 11. Anonīms saka:

  Vai mēru kandidāti 8,februarī kā tika solīts Rīta panoramā netika nosaukti, jo partijai nav ko nosaukt? Kuri ir jūsu gaišās galvas?

 12. Anonīms saka:

  Partijas kopsapulcē uzstājās bijusais zzs Ogres pašvaldības deputāts Rolands Millers, kuru turēja aizdomās par balsu pirkšanas organizēšanu, viņš pēc šī incidenta nolika arī mandātu. Vai jums šādu kadru izvirzīšana priekšplānā nešķiet pretrunā ar pašu definētajiem godīguma principiem?

 13. Jancis saka:

  Jautājums Atim. Pirms KPV LV dibināšanas Jūs satikāties ar Meroni personīgi. Kāds bija šīs vizītes mērķis?

 14. Zaļais pūķis saka:

  Iespējams, ka atbilde uz šo jautājumu varētu noderēt daļai klausītāju. Ati, kā Tu tiki vaļā no zaļā pūķa apskāvieniem? Kā ilgstoši noturēties un neiekrist atpakaļ viņa ķetnās?

 15. Aldis G. saka:

  Kā Atis domā, vai Artuss Kaimiņš varētu būt par premjerministru? Hm, laikam gan precīzāk būtu jāprasa, kāds pēc Ata domām varētu būt Artusa Kaimiņa veikums vai neveikums kļūstot par Latvijas premjerministru? Vai reāli kaut ko viņš spētu izdarīt?

 16. Anonīms saka:

  Kāds ir Ata vērtējums faktam, ka Artuss uz savu SIA “Suņubūda” saņem vismaz 60 tūkstošus eiro gadā no uzņēmumiem, kas saistīti ar Meroni? Kaimiņš savā postā pēc kongresa to nav noliedzis – viņš noliedza vairākus citus pārmetumus, ko viņam neviens nav pārmetis, bet kas neuzmanīgam lasītājam varētu radīt iespaidu, ka viņš noliedz naudas saņemšanu no Meroni caur SIA “Suņubūda”. Vai šādā gadījumā var runāt par Kaimiņa neatkarību savā rīcībā?

 17. Anonīms saka:

  Man uzreiz 3 jautājumi:
  1. Kā Ata finansiālās attiecības ar Viesturu Tamužu iespaido KPV LV darbu?
  2. No kādiem līdzekļiem partija apmaksāt jaunās biroja telpas, ja kopsapulces laikā revīzijas komisija paziņoja, ka nauda ienāk ļoti maz?
  3. Kāpēc Artuss Kaimiņš nav vīrs un vārds un nekandidēs pašvaldības vēlēšanās Ventspilī?

 18. Miks saka:

  Kādas konkrētas darbības, atbalstu jūsu partija piedāvā aizbraucēju atgriešanai mājās?

 19. Uģis saka:

  Partijas dibināšanā Artuss biedriem lūdza atbalstīt viņa vēlamos 8 valdes kandidātus, februārī notikušajā biedru sapulcē valdes skaitliskais sastāvs tika samazināts līdz pieciem, jo tā esot ērtāk. Vai partija valde strauji norobežojas no biedriem un biedri ir tikai pelēka masa?

 20. Mārtiņš saka:

  Ir dzirdēts, ka Artusam bieži mainās palīgi Saeimā, jo viņš ir neadekvāts? Kas jums palīdz ar viņu sastrādaties, kopīgas naudas lietas?

 21. Matīss saka:

  Ati, jūsu ģimenei ir vairāki kredīti, kā jūs savelkat galus? Vai lielo kredītu esība jūs neiekļauj korupcijas riskam pakļauto personu kategorijā?

 22. Kaspars saka:

  Labdien!
  1. Ļoti interesē A. Zakatistova viedoklis par Artusa Kaimiņa izteikumiem, ka 80% sabiedrības ir dzīvnieki. Šis audio ieraksts ir dzirdams sociālajos tīklos.
  2. Vai Zakatistova kungs var dot savu goda vārdu, ka nezin par to, ka Artuss Kaimiņš caur ,,Suņu būdu” saņem naudu, kura nāk no Meroni kunga cilvēkiem Ventspilī un, ka pats Atis Zakatistovs nekad nav saņēmis naudu, kura ir skaitīta no SIA ,,Suņu būda” vai ar to saistītiem uzņēmumiem?

  • Anonīms saka:

   Māri Ati, ja jau šo jautājumu neuzdeva raidījuma laikā, tad varbūt tagad, nesteidzīgi varētu tomēr tomēr pamēģināt izļodzīties arī no šī jautājuma?

 23. Mārtiņš saka:

  Kāpēc Kaimiņš izņem degvielas kompensāciju 115 eur ik mēnesi, ja dzīvo Rīgā? Vai tā nav bezkaunīga nodokļu maksātaju naudas nelietderīga izmantošana? Var jau to kompensāciju nepieprasīt, jums tā nešķiet?

  • Maris A saka:

   Nedoma ka tikai brauka pa rigu bet ari komandejumos
   Pa citam pilsetam ari
   Iesaku paskatities zzs sis cipars 4x karsojas
   Nevajag uz vienu personaliju konsentreties bet gan ari
   Kopuma

 24. Paula saka:

  Artusa līgava ir regulāra viešņa 9.maija ziedu stiepšanas pasākumā Uzvaras parkā, vai tas nozīmē, ka ar Saskaņu jums ir pa ceļam?

 25. Artūrs saka:

  Vai deputāts ar dzeršanas problēmām būs atbildīgas valdības pamats?

 26. Eksperts saka:

  Kāpēc jūs kā pārmaiņu vadības speciālists nenovērsāt krīzi partijas valdē?

  • Maris A saka:

   Nav partija krize tas ir uzpusts burbulis no dzeltanajiem mes stradajam mums ir diskusiju klubs katru 4 dienu jauniesu grupas ari dzen klubs kam pieder idejas utt
   Mes ejam uz prieksu
   Tev ari ir iespeja piedalities KPV LV Procesos

 27. jautājums saka:

  Vai tas nozīmē, ka publiskām personām nav jābūt atklātām?

 28. Kaspars saka:

  Vai tad Artuss nav virinātājs, filmējot Lemberga māju?

 29. Kaspars saka:

  Pilnīgi jēls PR raidījums ar jēlu mūziku. Kādēļ ir iespēja rakstīt jautājumus, ja Timrotam pat nav iekšā kaut dažus šim, pēc manām domām divkosim, pajautāt?

 30. Anonīms saka:

  Paldies kad jus spelja musu dziesmu ko Bobs rakstija par musu tevu Jani Zaki dzivi . Mums ir labas atminas ar Ilgiem Latvija un Anglija kur mes spejam gados 1990’s, butu forsi to atkartot
  .

  Dace Fisher

  http://www.ock‘n’dough.co.uk

 31. Ati, Ati.. saka:

  Tu tomēr esi falš vecis.. Aktieris Nr2.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Drošības kods *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Aktualitātes