10.maijs. Lipmans: Ja saglabāsim vietu augstākajā grupā, visādi atbalstīšu Beļavski!

10.maijā par godu Latvijas izlasei mūsu valsts vēstniecība rīkoja pieņemšanu, kuras laikā vēstniekam tika pasniegts Latvijas izlases krekls ar visu spēlētāju, treneru un arī Hokeja federācijas vadības parakstiem, savukārt ciemiņi tika cienāti ar atspirdzinošiem dzērieniem un vieglām uzkodām.

Pēc pieņemšanas Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans sarunā ar žurnālistiem pavēstīja, ka šāda tradīcija ir aizsākusies vēl laikā, ka Valsts prezidents bija Guntis Ulmanis. Taujāts par izlases sniegumu, viņš atzina, ka, vēl pirms Pasaules čempionāta bijis gatavs tam, ka federācijas izvirzīto uzdevumu (izcīnīt vismaz 10.vietu) šai izlasei neizdosies izpildīt. Lipmans norādīja, ka izlases sastāvā šogad ir daudz debitantu, bet vairākiem pieredzējušiem hokejistiem, kuri izlasei nepievienojās, pārmeta patriotisma trūkumu.

Tikmēr Guntis Ulmanis sarunā ar Radio SWH izteicās, ka Latvijas hokejs, lai arī kā skeptiķiem tas nepatiktu, tomēr ir pieskaitāms pasaules elitei un novēlēja izlasei veiksmi čempionāta pēdējā spēlē pret Francijas valstsvienību.

Savukārt Latvijas vēstnieks Čehijā Alberts Sarkanis atzina, ka šajā čempionātā, atšķirībā no 2004.gada, kad Pasaules meistarsacīkstes notika Prāgā, nekādu lielu problēmsituāciju nedz ar Latvijas faniem, nedz vietējām varasiestādēm vēstniecībai nav bijis un pateica paldies, ka uz čempionātu atbrauca tādi līdzjutēji, kuri ir cienīgi, pieklājīgi, bet jautri un atbalstoši. Tiesa gan, īsi pēc šiem atzinības vārdiem policijas pavadībā vēstniecībā tika nogādāt viens fans, kurš Prāgā bija pazudis trīs dienas, un šajā laikā līdzjutēju grupa, ar kuru viņš bija ieradies, jau bija aizdevusies mājās. Lai gan sākotnēji bija plānots, ka viņš dosies mājās ar sabiedriskā transporta reisu, veselības problēmu dēļ viņš vēlāk tika nogādāts slimnīcā, un jauneklim pakaļ no Latvijas ir devušies radinieki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Drošības kods *

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.