ŠOBRĪD ĒTERĀ


Ivars Eiropā

Ēterā – svētdienās 14:00 – 14:15
Raidījumu vada – Ivars Godmanis

Sveicināti!

Daži no jums mani pazīst kā bijušo premjeru un daži – kā programmas “Saknes” vadītāju radio SWH. Pateicoties jums, esmu ievēlēts Eiropas Parlamentā, kur pārstāvu Latviju kā Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupas loceklis.

Un nu man ir tas gods piedāvāt jums jaunu raidījumu “Ivars Eiropā”. Šis raidījums ir par un ap Eiropu – vienkāršā valodā, vienkāršos teikumos piecpadsmit minūtes par Eiropas Savienību, Eiropas Parlamentu un to, kā Eiropa ietekmē Latviju.

Ik nedēļas, svētdienās, plkst.14.00 radio SWH es tiekos ar gudriem vīriem un sievām, lai pārrunātu Eiropas Savienības aktualitātes un apspriestu Latvijas vietu un lomu Eiropas kaimiņu vidū.

Ceru, ka mums izdosies!

Ar cieņu -

Ivars Godmanis

29.12.
Ivara Godmaņa saruna ar Latvijas Republikas vēstnieci Eiropas savienībā Ilzi Juhansoni 2. raidījums
22.12.
Ivara Godmaņa saruna ar Latvijas Republikas vēstnieci Eiropas savienībā Ilzi Juhansoni 1. Raidījums15.12.
Raidījuma „Ivars Eiropā„ tēma –Eiropas Savienības ārpolitika. Ukraina.


8.12.
Raidījuma „Ivars Eiropā” tēma – Eiropas Parlamenta galējais lēmums par nākamās septiņgades (2014-2020) budžetu Eiropas Savienībā; ko konkrēti saņems Latvija.

17.11.
Ivars Godmanis iepazīstina klausītājus ar Eiropas Komisijas prognozēm par Latvijas tautsaimniecības turpmāko attīstību 2014 -2015.10.11.
Žurnālista Aināra Rutkēviča saruna ar Ivaru Godmani par Latvijai pieejamajiem Eiropas Struktūrfondu līdzekļiem nākamajam septiņgades periodam (2014-2020)

03.11.
Raidījuma „Ivars Eiropā„ tēma - additionality (papildinātība) - Obligātā saistība Latvijas valdībai un Latvijai kā Eiropas savienības dalībvalstij par publisko investīciju apjomu, kādu ir nepieciešams obligāti veikt paralēli Eiropas Struktūrfondu kofinansējumam papildus.

24.10.
Raidījuma „Ivars Eiropā„ tēma - pēdējie aktuālie notikumi Eiropas Savienībā, situācija Eiropas Komisijā un Parlamentā, noslēdzot septiņgades (2007.-2013.) finanšu periodu.

17.10.
Raidījuma „Ivars Eiropā” tēma – nodokļi. Nodokļi Latvijā, nodokļi atsevišķās Eiropas savienības dalībvalstīs, kā tie atšķiras, kurus no tiem prasa noteikt Eiropas Savienība, kurus nē.

10.10.
Raidījuma „Ivars Eiropā” tēma – lauksaimniecība. Eiropas komisija kopā ar Eiropas Padomi un Parlamentu ir vienojusies par pamatnoteikumiem un pamatlikumiem, kas noteiks Eiropas Savienības kopējo lauksaimniecības virzienu un attīstību nākamajos septiņos gados (2014-2020), un protams, kas sagaida Latviju lauksaimniecībā, saistībā ar Eiropas Savienības  atbalstu.

03.10.
Ivara Godmaņa saruna ar LR Finanšu ministrijas Valsts sekretāra vietnieku Armandu Eberhardu par Latvijas gatavību saistībā ar jaunās septiņgades Eiropas Struktūrfondu saņemšanu un apgūšanu. 2. Raidījums.

29.09.
Ivara Godmaņa saruna ar LR Finanšu ministrijas Valsts sekretāra vietnieku Armandu Eberhardu par Latvijas gatavību saistībā ar jaunās septiņgades Eiropas Struktūrfondu saņemšanu un apgūšanu. 1. Raidījums.

22.09

Ivars Godmanis stāsta, kā izmainījusies situācija Latvijā un Eiropā vasaras laikā un ko varam sagaidīt Latvijas attiecībās ar Eiropu līdz gada beigām

 


RAIDĪJUMU ARHĪVS

 

Banner