Tetovējums par atzīmēm

Ko gan vecāki un skolotāji nav darījuši, lai motivētu bērnus mācīties labā. Agrāk pietika ar naudu, bet nu… ir pienācis laiks tetovējumiem.
Tieši to apsolīja kāds amerikāņu skolotājs saviem skolēniem, ja viņi uzlabos savas sekmes. Un nevis viņiem, bet gan pats sev.
Sanfrancisko pilsētas Mākssls un Tehnoloģiju vidusskolas zina’tnes pasniedzējs Stenlijs Ričardss apsolīja uztaisīt tetovējumu, ja studenti uzlabos savas akadēmiskās sekmes par 50 vērtējuma punktiem.
Un ne jebkādu tetovējumu: tajā būs attēlots viņš pats kā sumo cīkstonis, kurš tur rokās medaljonu ar testa atzīmēm un nogalina drakonu.
Studenti ķērās pie grāmatām, un arī Ričardsa kungs turēja doto vārdu. “pēdējā zvanā” nodemonstrējot jauno tetovējumu uz savas kājas.
Visit msnbc.com for breaking news, world news, and news about the economy








