ŠOBRĪD ĒTERĀ


Artis Dvarionas

Ēterā no pirmdienas līdz ceturtdienai - 16:00 - 19:00
Top 20 - piektdienās 16:00 - 17:00


Labs radio ir kā laba grāmata, kas piešķir mūsu iztēlei spārnus.

Tas mani apbūra jau agrā bērnībā, kad klausījos dažādas tolaik legāli un nelegāli pieejamās radiostacijas. Un nelegāli pieejamās, no rietumiem caur ‘vefiņa’ viļņiem izlauzušās stacijas mani uzrunāja vairāk. Ne tikai tāpēc, ka tās biežāk atskaņoja tā laika populāro mūziku, bet arī tāpēc, ka to programmās daudz spēcīgāk sajutu - starp ‘ko’ un ‘kā’ tiek likta vienādības zīme.

Strādājot radio, paralēli saturam, dinamika un pasniegšanas veids man ir vienlīdz svarīgi. Tie ir pamati, uz kuriem būvēju savu izpratni par labu radio kopš pirmās dienas.

Radio pasaulē esmu kopš 1994.gada, kad pirmo reizi sagaršoju, ko nozīmē būt gaisā. Tas bija alternatīvās mūzikas raidījums ‘Kuldīgas Radio’, ko veidojām un vadījām divatā ar draugu. Bijām pārbijušies kā diegi, taču aizrauti bez gala. Kopš tā laika bez lieliem pārtraukumiem esmu bijis ēterā. Iesākumā jau minētajā ‘Kuldīgas Radio’, pēcāk - ‘Radio Skala’ (arī Kuldīgā) un ‘Kurzemes Radio’, līdz 2002.gadā nonācu A/S Radio SWH, vairākus gadus strādājot ‘Radio SWH Rock’, bet tagad arī ‘Radio SWH’.

Mans stāsts ir apstiprinājums bieži dzirdētajai frāzei par sapņu piepildīšanos. Tomēr, lai tā notiktu, bez lielas vēlēšanās ir nepieciešama arī mērķtiecība. Laikam, šajā ziņā esmu veiksminieks.

Ļaujies oranžajiem 'Radio SWH' iztēles spārniem un lido pretī savam dzīves mērķim arī Tu!

Rakstīt epastu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Twitter: twitter.com/artisdvarionas

 

Banner