ŠOBRĪD ĒTERĀ


Studijā prezidents


Ēterā katru otro piektdienu 15:30
Raidījumu vada: Ainārs Rutkēvičs
Studijas viesis Latvijas Valsts prezidents Andris BērziņšReizi divās nedēļās piektdienā plkst. 15:30  radio SWH ēterā raidījums - „Studijā prezidents” .
Valsts prezidents Andris Bērziņš atbildēs uz jautājumiem par dažādām Latvijas aktualitātēm un paudīs savu viedokli par valdības un Saeimas lēmumiem, notikumiem un to attīstību.

Tēmas mainās, bet viedokļi paliek. Klausies un uzzini, ko Valsts prezidents domā par aktuālām situācijām Latvijā.

 

Raidījuma ieraksti

15.03.13

Piektien, 15.matrā Radio SWH raidījumā "Studijā prezidents" Valsts prezidentu Andri Bērziņu telefoniski iztaujājam par tobrīd notiekošo vizīti Ukrainā un tās rezultātiem, jauno Satversmes aizsardzības biroja vadītāju Jānis Maizīti un viņa plusiem, kā arī par attieksmi pret Nacionālā apvienības iniciatīvu, atjaunot kalendārā 16.martu kā Nacionālo karavīru atceres dienu.

 

01.03.13

"Piektien, 1.matrā Radio SWH raidījumā "Studijā prezidents" Valsts prezidentu Andri Bērziņu iztaujājām par šonedēļ Rīgā piedzīvotajiem satiksmes satrēgumiem, tikšanos ar Lielbritānijas premjerministru Deividu Kameronu, veidu, kādā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome izraugās Latviajs Telvīzijas vadību, un to, ko prezidentam dzīvē ir nozīmējis aizsaulē aizgājušais dižgars Imants Ziedonis."

 

22.02.13

Piektdien, 22.februārī, raidījumā "Studijā prezidents" dzirdējāt, ko Valsts prezidents Andris Bērziņš domā par elektroenerģijas cenu pieaugumu atjaunojamās enerģijas obligātā iepirkuma dēļ. Vai un kādu risinājumu šajā jautājumā valdībai būtu jārod.