ŠOBRĪD ĒTERĀ


AF Rīta Svīta

 


Juta Rasmusena skolā mācījusies ir, studējusi ir, strādājusi arī. Profesionāla sapņotāja.
Tā, kārtējo reizi laidelējoties virs mākoņaitu ganāmpulka, Juta pamanīja oranžu planētu. Tik spožu objektu atstāt bez ievērības nebija iespējams. Šīs planētas lustīgās un omulīgās būtnes apgalvoja, ka Radio SWH ir oranžākā vieta Visumā. Cik aizraujoši! Pametot brokastu kafiju pusdzertu, Juta atvadījās no Zemes, silti apskāva sirmo dzimtenes bērzu un devās uz Radio SWH baudīt oranžu dzīvi.

 

Programmas idejas un satura autors ir Andris Freidenfelds – ilggadējs Radio SWH rīta programmu vadītājs, kas savu svītu turpina veidot, pieaicinot jaunu ētera balsi - Jutu Rasmusenu
Programmā tradicionāli iekļauti mūzikas apskati, aktuālas intervijas, ziņas un citas rīta programmai raksturīgas aktualitātes.Rīta programma piedāvā arī jaunus konkursus – „Metam ārā”, „Mūzika no pārdotā Senatora”, „Radio andele”, „Dubļi, mani dubļi!” u.c.

Kā saka pats Fredis: „Turpinām katras ētera minūtes lietderīgu izmantošanu, sniedzot klausītājam maksimāli daudz interesantas, noderīgas informācijas, aktualizējot svarīgo, ironizējot par niecīgo, balstoties uz visu jau iepriekšminēto programmu pieredzi un labākajām tradīcijām.”

 

 

VIDEO:

 

Andra Freidenfelda HIP-HOPS:

1. Āzīti, āzīti, gāzīti, gāzīti!

2. Gada balva.

3. Vintaru - vantaru, Kualalumpuru!

4. Tītaru pātari.

5. Pičiņu pačiņu.

6. Līgo!

7. Juta Jazz.

 

Fotoreportāža no raidījuma prezentācijas restorānā "Alberta 1221".

 

Banner