VAI TU ESI HOKEJA EKSPERTS?

VAI TU ESI HOKEJA EKSPERTS? PIEDALIES PROGNOŽU SPĒLĒ UN LAIMĒ RĪGAS DINAMO DĀVANU KOMPLEKTU NO ARĒNAS „RĪGA”!

Šosezon Rīgas Dinamo spēlē 10. KHL sezonā.
Jauns treneris, jaunas ambīcijas, jaunas cerības!
Radio SWH un Arēna RĪGA turpina raidījumu “Ceturtā trešdaļa”, kā arī prognožu spēli. Tev jāliek lietā savas spējas pateikt rezultātu pirms mača un jāaizpilda zemāk izveidotā sadaļa.
Prognozes jāveic ik pa 4 (četrām) spēlēm Precīzas prognozes var tev nodrošināt uzvaru, balvu un slavu. Balvu uzvarētājs tiks paziņoti pēc katras ceturtās spēles raidījumā “4.trešdaļa”.
Prognožu spēles – “Hokeja ekspertu akadēmija” noteikumi:
Katras spēles prognozes jāiesūta ne vēlāk kā līdz prognozētās spēles sākumam.
Tev jāieraksta vārds un e-pasta adrese (labi būtu telefona numurs, lai var sazvanīt).
Balvas izspēles dienā tiks saskaitīti iegūtie punkti par četrām spēlēm – 8. septembra maču pret Astanas BARIS, 12. septembra cīņu pret Ufas SALAVAT JULAJEV, 14. Septembra sacensību pret Soču HC un cīņu 16. Septembrī pret Helsinku JOKERIT.
Par katru spēli saņemamo punktu skaits ir sekojošs:
a. Par precīzi noteiktu spēles rezultātu – 10 punkti
b. Par precīzi noteiktu vārtu starpību (piemēram, rezultāts ir 5:3, bet jūs prognozējāt 4:2- tad pareiza vārtu starpība -2) – 7 punkti
c. Par precīzi noteiktu tikai uzvarētāju – 3 punkti.
d. Varat iegūt papildus punktus, ja pievienojat, ka uzvara tiks iegūta papildlaikā vai pēcspēles soda metienos. Par to +3 punkti.
Tātad ja uzminiet precīzu spēles rezultātu un arī to, ka papildlaikā , varat iegūt maksimālo punktu skaitu – 13 punktus. Kopā par četrām spēlēm maksimālais punktu skaits ir 52 punkti.
Uzvar tas, kuram vairāk punktu. Ja vairākiem prognozētājiem vienāds punktu skaits, uzvarētājs tiek lozēts.

Labākais spēļu rezultātu prognozētājs saņems dāvanas no Rīgas Dinamo, ko sagādājis mūsu atbalstītājs – Arēna „Rīga”.