Radio SWH izaicinājumu spēle “Tu Tik Pamēģini”

Radio SWH izaicinājumu spēle “Tu Tik Pamēģini”

Iespējams, viena no drosmīgākajām radio spēlēm. Lietot ar mēru, jo var izraisīt atkarību! “Izaicinājumi” ir spēle, kurā klausītāji var izaicināt Kasparu vai Valdi izpildīt kādu traku uzdevumu vai piepildīt sapni, kuru pašiem nav izdevies vēl realizēt. Tas var būt jebkas, sākot ar 70 austerēm 30 minūtēs, beidzot ar autobusa vadītāja apliecības iegūšanu – praktiski viss, ko vien spējat iedomāties. Katru nedēļu viens izaicinājums. Cīņa, kurai pieņemoties spēkā, Kaspars un Valdis veidos katrs savu klausītāju komandu, un piedzīvojumos metīsies ikviens, kurš būs gana drosmīgs un zinātkārs.

No 13. līdz 17.martam klausies Radio SWH rīta šovu “Tik Tik Tik”, piedalies un pārsteidz ar harizmātiskāko uzrunu par jebkādu sev tīkamu tēmu. Galvenais būt iedvesmojošam un iedvesmot Kasparu un Valdi piešķirt Tev balvu – 4 biļetes uz Florbola finālu dienu Arēnā Rīga 08.04.17.

ELVI florbola līgas turnīrs šosezon priecē skatītājus ar vēl nebijušu skaitu neprognozējamu spēļu un nav šaubu, ka sezonas izšķirošajā fāzē intriga tikai pieaugs. Pusotra mēneša garumā astoņas spēcīgākās vīriešu un četras sieviešu komandas izslēgšanas spēlēs cīnīsies par iespēju piedalīties florbola sezonas kulminācijā – finālspēlēs, kas 8. aprīlī notiks valsts galvenajā sporta hallē – “Arēnā Rīga”.
8. aprīlis, “Arēna Rīga”:
Plkst. 13:30 – ELVI florbola līgas sievietēm spēle par 1. vietu
Plkst. 16:30 – ELVI florbola līgas vīriešiem spēle par 3. vietu
Plkst. 19:45 – ELVI florbola līgas vīriešiem spēle par 1. vietu
ELVI florbola līgas fināli – tās būs ne tikai trīs aizraujošas un spraigas spēles, bet arī līdzjutējus izklaidējošs šovs ar dīdžeju, mūziķu, karsējmeiteņu priekšnesumiem un citiem pārsteigumiem.
Ieejas biļetes uz ELVI florbola līgas finālspēlēm ir nopērkamas “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un internetā – www.bilesuserviss.lv

Visi jau izpildīto izaicinājumu video apskatāmi šeit:

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.