Radio SWH izaicinājumu spēle “Tu Tik Pamēģini” sadarbībā ar “Bosch Car Service”

Radio SWH izaicinājumu spēle “Tu Tik Pamēģini” sadarbībā ar “Bosch Car Service”

Iespējams, viena no drosmīgākajām radio spēlēm. Lietot ar mēru, jo var izraisīt atkarību! “Izaicinājumi” ir spēle, kurā klausītāji var izaicināt Kasparu vai Valdi izpildīt kādu traku uzdevumu vai piepildīt sapni, kuru pašiem nav izdevies vēl realizēt. Tas var būt jebkas, sākot ar 70 austerēm 30 minūtēs, beidzot ar autobusa vadītāja apliecības iegūšanu – praktiski viss, ko vien spējat iedomāties. Katru nedēļu viens izaicinājums. Cīņa, kurai pieņemoties spēkā, Kaspars un Valdis veidos katrs savu klausītāju komandu, un piedzīvojumos metīsies ikviens, kurš būs gana drosmīgs un zinātkārs.

Būt īstajā laikā un vietā – lūk kāds ir šīs nedēļas izaicinājums!
No 22.maija līdz 2.jūnijam, katru darba dienas rītu ap plkst. 09:40 uzmanīgi klausies Radio SWH rīta šova “Tik Tik Tik” dīdžeju norādes, ierodies pirmais Bosch Car Service auto servisā, un saņem 50 eiro dāvanu karti auto remontam.
Bet diviem no Jums automašīnas sakops Valdis Sils un Kaspars Breidaks personīgi. Visi, kuri atbrauks uz norādīto servisu, bet nebūs paspējuši pirmie, piedalīsies izlozē – pirmās nedēļas izlozes uzvarētājam Valdis Sils nomainīs eļļu, savukārt otrās nedēļas izlozes uzvarētājam Kaspars Breidaks nomainīs bremžu klučus.
Valdis un Kaspars savus izaicinājumus pildīs 25.maijā un 1.jūnijā.

Bosch Car Service piedāvā kvalitatīvu automašīnu diagnostiku un remontu visu marku automobiļiem. Atbilstoši kvalitātes nodrošināšanas standartiem Bosch Car Service katru gadu veic neatkarīgus kvalitātes auditus visos servisos, un darbinieki tiek regulāri apmācīti darbam ar modernām diagnostikas un remonta iekārtām. Šobrīd Latvijā ir divpadsmit Bosch Car Service centri, kas atrodas Rīgā, Valmierā, Bauskā, Vecumniekos, Liepājā, Preiļos, Jēkabpilī un Dobelē.

Bosch Car Service – viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim!

 

Visi jau izpildīto izaicinājumu video apskatāmi šeit:

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.