Radio Kulta ēdieni

Radio Kulta ēdieni

No 29. oktobra Radio SWH saviem klausītājiem sniedz iespēju nobaudīt gabaliņu pasaules garšas 6. Kulta Ēdienu sezonā piedāvājot raidījumu “Radio kulta ēdieni”.

Raidījums Radio SWH ēterā top sadarbībā ar TV raidījumu Kulta ēdieni, kas tiks demonstrēts ceturtdienu vakaros LTV1 pēc ‘’Panorāmas’’. Paralēli raidījumam televīzijā Radio SWH mājas lapā no ceturtdienas uzdodiet jautājumus par konkrētā raidījuma tēmu. Sestdienās plkst. 10:00 Radio SWH ēterā Mārtiņš Sirmais stāstīts par attiecīgo valsti, tās kultūru, paražām, ēdiena kultūru un atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem.

6. sezonas 7 KULTA ĒDIENI raidījumi

1. raidījums LTV1 26. oktobris (Radio SWH 28. oktobris). Lielbritānija. Pīrāgi.

2. raidījums LTV1 02. novembris (Radio SWH 4. novembris). Zviedrija. Vēži.

3. raidījums LTV1 09. novembris (Radio SWH 11. novembris). Kolumbija. Avokado.

4. raidījums LTV1 16. novembris (Radio SWH 18. novembris). Šveice. Fondī.

5. raidījums LTV1 30. novembris (Radio SWH 2. decembris). Peru. Kartupeļi.

6. raidījums LTV1 7. decembris (Radio SWH 9. decembris). Madagaskara. Šokolāde.

7. raidījums LTV1 14. decembris (Radio SWH 16. decembris). Somija. Lapzemes siers.

4 Responses to “Radio Kulta ēdieni”

 1. Afanasijs says:

  Zinu, ka raidījumā par Peru daudz kas palika neparādīts. Arī par Peru Kulinārijas institūtu, kur Mārtiņš lasīja pat lekciju. Zinu, ka viens no studentiem pieteicās pie Mārtiņa praksē. Vai šis topošais peruāņu pavārs šovasar atbrauca uz Latviju un strādājā kādā no Mārtiņa restorāniem un kā viņam veicās?

  Un vēl – ar ko Cēzara ģimene un citi Titikakas indiāņi uz savām salām kurina pavardu? Un kur viņiem ir točiņas? Turpat ezerā, kura ūdeni arī lieto iekdienā?

 2. Fricis says:

  Labrīt, Mārtiņ.
  Šinī raidījumā izskatījās, ka samērā veikli rīkojies ar mačeti. Iepriekšējos raidījumos Tev tas tik labi nesanāca. Vai trenējies speciāli priekš filmēšanās (tā kā kaskadieru trikiem), vai arī dēļ filmēšanās sanāk tik bieži ar to mačeti rīkoties, ka esi kļuvis par “kokosu atvērēju ar mačeti” profiņu?

 3. Arčibalds says:

  Mārtiņ, kāpēc vairs pa TV nerādīs «Sirmais, Kulta Ēdieni» raidījumu?

 4. Turbokeda says:

  Vai ir iespēja kaut kur iegādāties visas sezonas Kulta ēdieniem?

Leave a Reply

Drošības kods *

Radio Kulta ēdieni – ZVIEDRIJA. Vēži.

Sestās sezonas otrais raidījums būs cieši saistīts ar Astrīdas Lindgrēnas grāmatu varoņu kulinārajām interesēm. Uzzināsim, kā cep leģendārās kanēlmaizītes, ko Karlsons un Bokas jaunkundze tik ļoti iecienījuši un kas jau izsenis tiek uzskatītas par Zviedrijas nacionālo ēdienu. Gluži kā Lennenbergas Emīls dosimies vēžu zvejā un ar kārtīgu vēžu ēšanas ballīti ... Lasīt vairāk

Radio kulta ēdieni – LIELBRITĀNIJA. Pīrāgi.

Sestās sezonas pirmais raidījums aizvedīs mūs uz Harija Potera, Šerloka Holmsa un "Smalkā stila" zemi - uz Lielbritāniju.  Kulta ēdiena lomā: Mistera Bīna iecienīto "trīsstūrmaizīšu" priekšteči - pīrāgi. Paviesosimies Pasaulē nozīmīgākajā cūkgaļas pīrāgu festivālā Anglijas vidienē, kopā ar medniekiem izbaudīsim kāzu pīrāga galveno sastāvdaļu - baložus. ... Lasīt vairāk

1 2

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.

Top