Par aktuālo Rīgā

Par aktuālo Rīgā

Ēterā – ceturtdienās 18:30

Klausies Aināra Rutkēviča sarunu ar Andri Ameriku par aktualitātēm Rīgas pilsētā. Uzdod arī savu jautājumu un klausies Andra Amerika atbildi raidījuma laikā.

Raidījumu vada Ainārs Rutkēvičs


 
Vārds, uzvārds 

Jautājums


 
 
Sir Joel williams 2017-09-23 16:28:46
Vai jums ir nepieciešams steidzams finanšu aizdevums? * Ļoti ātra un tūlītēja pārskaitīšana uz jūsu bankas kontu * Atmaksa sākas astoņus mēnešus pēc naudas saņemšanas bankas konts * Zema procentu likme 2% * Ilgtermiņa atmaksa (1-30 gadi) Garums * Elastīgi aizdevuma noteikumi un ikmēneša maksājums * Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai finansētu? Pēc aizdevuma pieteikuma iesniegšanas Jūs varat sagaidīt sākotnējo atbildi mazāk nekā 24 stundas finansējums 72-96 stundas pēc nepieciešamās informācijas saņemšanas no tevis. Sazinieties ar šo likumīgo un licencēto uzņēmumu, kas ir pilnvarots sniegt finansiālu palīdzību visiem Plašāku informāciju un kredīta pieteikuma veidlapu e-pasts: [email protected] Ar laba vēlējumiem Sir Joel Williams NAUDAS FIRMA AIZDEVUMU KOMPĀNIJA Izpilddirektors Tālr .: +601111850392 E-pasts: [email protected] Webisite: cashfirmarena.wordpress.com
 
VICTORIA SALGADO 2017-09-23 00:05:57
Labdien! Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir nepieciešams ārkārtas finansējums jūsu projektam vai citiem mērķiem? Vai jums ir parāds, un jums ir nepieciešams parādu konsolidācijas aizdevums? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums finansiāli, jo mēs piedāvājam ātrus un uzticamus aizdevumus ar procentu likmi 2% apmērā cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībām visā valstī. Mūsu noteikumi un nosacījumi ir skaidri un ļoti saprotami. Mūsu ilgums ir līdz 30 gadiem atkarībā no nepieciešamā aizdevuma apjoma un darījums ir 100% drošs un drošs visiem klientiem. Plašākai informācijai un, lai pārbaudītu, vai jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu ([email protected])
 
Jānis Jānis 2017-09-22 18:30:06
Sveiki! Esmu ievērojis, ka pēdējos gados pilsētā tiek veidotas tā saucamās promenādes. Vai ir kāda vēl projektā, neskaitot Juglas?
 
Dace B. 2017-09-22 16:03:49
Labdien! Interesē lielais skaistais Latvijas karogs AB dambī. Kādu laiku tas bija uzvilkts mastā un skaisti plīvoja. Vakar braucu garām un tā tur nebija. Vai ir kāds konkrēts periods, laiks, kad to uzvelk mastā? Kopumā ideja laba. Kā tā radās? Kādēļ tieši tur tika uzvilkts karogs?
 
MR DONALD ROBERT 2017-09-22 12:56:30
Sveiki visiem, Es esmu privāta aizdevuma aizdevējs no Krievijas Federācijas, uzticams aizdevējs Es aizdodu uzņēmumiem un privātpersonām visās pasaules daļās ar zemu un pieņemamu cenu 2%. Ja jums tika atteikts aizdevums ar bankas finanšu iestāde par vienu vai vairākiem iemesliem, vai arī jūs esat finansiāli spiests meklēt biznesa aizdevumu, personīgo aizdevumu, hipotekāro kredītu, automašīnu aizdevumu, studentu aizdevumu, parāda konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātu aizdevumu un riska kapitālu? Jūs esat īstajā vietā jūsu aizdevuma risinājumiem. Ja jūs interesē aizdevuma piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar mums Krievijas Federācijā pa e-pastu: ( [email protected]) Kas App skaits +1 (845) 731 5341 Ar laba vēlējumiem.
 
Andrejs 2017-09-21 18:48:05
Sveiki, kad mežciemā, Druvienas ielas galā pie pieturas Sociālās aprūpes centrs, tiks ierīkota gājēju pāreja? Jau gadiem, no rīta nav iespējams šķērsot droši ielu, lai yiktu uz pieturu centra virzienā!
 
Mary Rogers 2017-09-20 23:36:56
AVOID SCAM, SAŅEMIES UNIQUE LOAN TODAY Sveiki, vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība? vai jums ir nepieciešams steidzams visu veidu aizdevums. sākot no € 1000 līdz € 50,000,000.00, * Procentu likme 3% * Izvēle 1-25 gadiem, lai atmaksātu. * Izvēlieties mēneša un gada maksājumu plānu. * Aizdevuma elastība. Lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar mums. Vārds: adrese: valsts: vajadzīgā summa: ilgums: Tālrunis: Mēneša ienākumi: Nevilcinieties sazināties ar Mary roger par steidzamu aizdevumu vai jebkādu ekonomisku sadarbību Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: ([email protected])
 
Mary Rogers 2017-09-20 23:32:18
AVOID SCAM, SAŅEMIES UNIQUE LOAN TODAY Sveiki, vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība? vai jums ir nepieciešams steidzams visu veidu aizdevums. sākot no € 1000 līdz € 50,000,000.00, * Procentu likme 3% * Izvēle 1-25 gadiem, lai atmaksātu. * Izvēlieties mēneša un gada maksājumu plānu. * Aizdevuma elastība. Lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar mums. Vārds: adrese: valsts: vajadzīgā summa: ilgums: Tālrunis: Mēneša ienākumi: Nevilcinieties sazināties ar Mary roger par steidzamu aizdevumu vai jebkādu ekonomisku sadarbību Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: ([email protected])
 
Youtubes aktīvs skatītājs un Radio SWH klausītājs 2017-09-18 17:06:30
Labvakar. Noskatijos viena Youtubera video un tagad parkopēšu šeit noskatieties un tad atbildiet uz jautajumu saistībā ar video. https://www.youtube.com/watch?v=iUEnA0twC6A Krievu skolās nemāca latviešu valodu? Ušakovs būs dusmīgs par šo video! CilvēksArKameru Publicēšanas datums: 2017. gada 18. sept. Un tātad ??
 
Jānis Bērziņš 2017-09-13 16:21:20
Labdien! Strādāju Vecrīgā un kad piebrauc kruīzu kuģi, savā darba vietā nav iespējams atvērt logu dēļ kruīzu kuģu kodīgajiem un smirdīgajiem skursteņa dūmiem. Kā arī, izejot ārā, gaiss nav svaigs. Vai nav iespējams noteikt, ka, pietauvojoties ostā, jāizslēdz dzinējs? Citās valstīs ir noteikts, ka vispār šādi kuģi var piestāt daudz tālāk no centra un piesārņot gaisu tur.
 
 
Valters 2017-09-12 15:06:02
Labvakar skatijos LTV1 raidijumu Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Uzbrukums» 11. septembrī. Būtu labi ja Jūs arī apskatītos tad būtu vieglāk atbildēt..Un jautajums vai Rīgas Dome tur ar var iesaistīties vai tas vairāk Valsts pārziņā... Īsuma varu pateikt tur bij runa ka piemēram vecrīga kautkur izvietot vēl puķuporus lai nevarētu mašina ieskrieties.. kā arī pie krastmalas asfalta iestrādat tādus stabus kas ikdienā nau redzami bet pasākumu laikā viņus var pacelt... nu tātad vai šados jautājumos Rīgas Dome arī kaut ko darīs bet jā ceru ka redzējāt sižetu no arhīva...
 
Ruukiitis 2017-09-12 08:59:12
Darba dienas riits, lokomotiives iela, virziens uz centru, iisi pirms rushonu ielas. Sastreegums 1-2km garumaa, viena braukshanas josla. Uz rushonu ielu beidzamos 100metru ir brauktuves paplashinaajums ar otru joslu pagriezienam pa kreisi. Diemzheel dadzi autovadiitaaji, iipashi peec 1.septembra, veidojas milzu sastreegums, apbrauc sasastaajushos rindu pa preteejo joslu vai saalosho liiniju, zinot ka galaa liidiis prieksha tiem kas godiigi un pieklaajiigi staav rindaa. Zinu ka taa nav vieniigaa shaada vieta riigaa. Vai ir kaadi legaali panjeemieni kaa ciiniities pret shaadiem riebekljiem? Varbuut dome var ielaas iestraadaat kaadu plastmasiigu paaugstinaajumu, ir taadi redzeeti uz remonu laiku, kas padariis nepatiikamaaku shaadu manevreeshanu? Varbuut var pagarinaat balto nepaartraukto liiniju un policija biezhaak likt sodus shiem kretiiniem? Mees staavam pa 20min sastreegumaa, kaveejam darbuss utt, bet atrodasgudrinieki kas briivi bojaa noskanjojumu visai dienai. P.s. liela dalja sho nepieklaajiigo brauceeju sho ielu izmanto par shortcat lai apbrauktu korkji uz maskavas ielas un tiktu virsuu uz dienvidu tiltu. Paldies
 
Rīgas iedzīvotājs 2017-09-11 08:36:56
Sveiki sakara ar to ka ir rudens iestājies un ātri tumšs paliek jautajums kas un cik bieži apseko āra laternas? Jeb arī nevienam nau uzdevums viņas apsekot? Jo daudz pa visādiem mikrorajoniem parvietojos un ir vairakās pilsētas malas noveroti tādi pagalmi kur koku zari ir ieaugusi uz lampas tā ka lampa spīd bet jegas mazas jo tiek apspīdets koks nevis ietve rezultāta pie tādas lampas dižas jēgas nau..tad nu vai kāds apseko vai arī iedzīvotājiem jābūt aktīviem un jāziņo? Ja jāziņo pastāstiet kur? e-pasts,mobīlais..?
 
Krišjānis 2017-09-10 18:27:50
Pievienoju papildus informāciju iepriekš uzdotajam jautājumam (#1950 Krišjānis 2017-07-28 12:29:25). Dzīvoklis ir Biķernieku ielā 71-61. Karstā ūdens rādījums nomaiņas brīdī – 589,064. Apmaksātā vērtība un ieraksts e-parvaldnieks.lv portālā – 604,000. Pārmaksa – ~15 kubikmetri. Karstā ūdens rādījums pēc nomaiņas – 242,920. Apmaksātā vērtība (RNP izpratnē) un ieraksts e-parvaldnieks.lv portālā – 242,920. Pārmaksa – 0 kubikmetri. Manā izpratnē jaunajam rādījumam e-parvaldnieks.lv portālā un RNP sistēmā vajadzētu būt 257,856. Vai kļūdos?
 
Juglas apkartnes iedzīvotājs.. 2017-09-08 17:40:17
Sveiciens jautājumi par ēkām.. tātad 1.)adrese ir Mežciema iela 25 blakus jaunais bērnu rotaļu laukums bet konkrētā adresē ēka visa apzīmēta iekša gan nevar tikt tas pozitīvi bet ierosinājums uztaišīt šai ēka kādus pulciņus bērniem ko tamlīdzīgu tad būtu tā vienoti gan pulciņi gan laukums bērniem varētu vel kadu kafejnīcu.. 2.) Murjāņu iela 68 blakus šai mājai ir milzīga teritorija kam viņa pieder un vai ir plānots tur kaut ko uzlabot? šobrīd ieejas vārtiņi ir aiztaisīti ciet tas ir labi jo vasarā tur bieži jaunieši gāja un izklaidējās pa ēku..bet ieiet šai teritorijā var no Ūdeļu elas puses pie ezera betona sēta caurums. Tātad pašim divām adresēm ir kaut kas iecerēts?
 
Elita Kriķe 2017-09-07 23:54:59
Pirms Ķekavas novada robežas Rīgā ir ~ 200m gara asfaltēta brauktuve, kas savieno Ziepniekkalna ielu Rīgā ar Krustkalnu ciemu Ķekavas novadā. Tā atrodas uz zemes vienības ar kadastra Nr. 01001190088, kas paredzēta pievadceļam pie Dienvidu tilta turpinājumā no Jelgavas šosejas. Brauktuvei ir "S" veida forma, tas vijas pa mežu. Uz tā nokļūst nobirums no kokiem, kas ceļa malās intensīvi apaudzis ar apaugumu. Tā kā šogad ceļa malas nav tīrītas nevienu reizi, apaugums sašaurina ceļu un apgrūtina tā pārskatāmību. Tā kā šeit neeksistē gājēju ietve un apauguma dēļ pa ceļa nomali nav iespējamas pārvietoties, gājēji un velobraucēji pārvietojas pa brauktuvi un tiem nav kur patverties no autotransporta. Tā kā ceļš ir līkumains, šaurs un nav pārskatāms, šeit ir augts risks satiksmes negadījumiem. Blakus atrodas daudzdzīvokļu māju rajons ‘Krustkalnu projekts’ ar 10 daudzdzīvokļu mājām. Minētā brauktuve ir vienīgais ceļš, lai gājēji un velobraucēji sasniegtu Ziepniekkalna ielu Mūkusalas ielas virzienā. Esam lūguši Rīgas pilsētas satiksmes departamentu sakārtot šīs brauktuves malas, taču saņemtā atbilde bija sekojoša: “Saskaņā ar 2011.gada 16.novembra „Rīgas pilsētas pašvaldības ielu saraksts”, kurš sagatavots saskaņā ar 2009.gada 15.septembra Ministru Kabineta noteikumiem Nr.1052 ”Pašvaldības ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtība” 2.1. punktu, Rīgas pilsētas pašvaldības iela (turpmāk - iela) - Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā vai valdījumā esoša satiksmei izbūvēta un publiskai lietošanai nodota kompleksa inženierbūve sarkano līniju robežās, kam pašvaldība piešķīrusi ielas statusu un nosaukumu; tā ietverta pašvaldības teritorijas plānojumā un saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, kas nosaka pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtību, iekļauta Rīgas pilsētas pašvaldības ielu sarakstā. Brauktuve no Ziepniekkalna ielas līdz Rīgas robežai nav iekļauta Rīgas pilsētas pašvaldības ielu sarakstā un Rīgas domes Satiksmes departaments neveic tās uzturēšanu”. Ņemot vērā, ka kopš 2011.gada satiksmes un gājēju pārvietošanās intensitāte šajā posmā ir ievērojami pieaugusi, vai nebūtu vērts minēto brauktuvi iekļaut kārtībā uzturamo ielu sarakstā?
 
Mežciema iedzīvotājs 2017-09-07 19:03:01
Sveiki jautāsu par graustu pie Gaiļezera slimnīcas šobrīd joprojam ir sēta apkart,un iekopēšu no viena raksta...„Arčers” turpina sarunas ar ārvalstu operatoriem par to, kurš ir gatavs ēkā nodrošināt sociālo pakalpojumu, iespējams, arī viesnīcu pacientu tuviniekiem un medicīniskas manipulācijas. Viņu projekts paredz šeit izveidot lielu centru, kurā sniegtu dažādus ar ārstniecību saistītus pakalpojumus. To ietekmē arī klīnikas Austrumu slimnīcas “Gaiļezers” profils - tā atrodas kaimiņos. Un tatad ir pagājis gads un paris mēneši jo ka redzaqm raksts ir iznācis 6. aprīlis, 2016 rekur arī adrese tam rakstam http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pec-jauniesa-naves-ap-nepabeigto-augstceltni-mezciema-cels-divus-metrus-augstu-zogu.a176952/ Un jautājums kas šobrīd notiek kad jau gads poagājis vai vēl joprojām meklē kas būvēs vai ir jau atrasts?? Ka arī es domaju kā tad notiks tie būvdarbi jo uz tas ēkas jumta pat koki aug.. vai viņa būs droša vēl??
 
Andris Dirvēns 2017-09-07 07:33:43
Labdien. Esmu iegādājies īpašumu Rīgā, Juglā, Veldres ielā 48.Kad Rīgā ir lietus, pie mājas uz ceļa sastājas liels ūdens daudzums. Iela ir pārplūdusi, ietve ir ūdenī. Tā tas ir gadiem. Manuprāt, nedarbojas kanalizācija.Daudzas reizes par šo problēmu ir teikts pašvaldībā, domē. Tur tiek sūtīts viens pie otra. Neviens negrib uzņemties atbildību un sakārtot pašvaldības ielu. Nekas nenotiek.Pie kā vēl griezties, lai šo jautājumu sakārtotu? Vai tiešām jāveido reportāža ar Bez tabu, lai samilzušo problēmu sāktu risināt???
 
Zane Valaine 2017-09-06 09:32:24
Labdien! Dzīvoju un strādāju Rīgas centrā un bērns arī mācās Rīgas centrā. Visur nokļūstu ar kājām, bet man jāelpo gaiss, ko, sastrēgumos stāvot, radījušas mašīnas, kas vairumā gadījumā ir iebraukušas no tālākam vietām, pat no citām pašvaldībām. Vai nebūtu pareizi, ka tām personām, kuras dzīvo, maksā nodokļus citā pašvaldībā, bet katru dienu brauc uz centru vai cauri centram maksātu iebraukšanas maksu? Varbūt, ja nebūtu tik daudz mašīnu, tad cilvēki vairāk izmantotu sabiedrisko transportu, kurš bez sastrēgumiem brauktu arī ātrāk. Paldies, Zane
 
Imants 2017-09-03 16:18:41
Labdien, cik lielas ir Rīgas parādsaistības? Kā un kad šīs paradsaistības tiks nomaksātas? Vai nebūs atkal tā, ka uz Rīgas iedzīvotaju pleciem gulsies šis parāds, būs jāmaksā, dēļ pilsētas vadības nekompitences? Un no kurienes Rīgas pilsēta ņems naudu "Ziemeļu koridora" izbūvei?
 
 
Alekss 2017-09-03 14:20:34
Labdien! Gribu uzzināt, vai pašvaldībai ir kaut kādas ieceres izpirkt ēku, kas atrodas Meiju 2 (territorija pieder "Latvijas Universitātes nekustamā īpašuma aģentūra", SIA un ir apzimēta ar numuru 0100 091 0072). Es dzirdeju, ka kaut kādas ēkas tika kadreiz izpirktas no saimniekiem un pēc tam māju iedzīvotajiem tika piedāvātas iespejas izpirkt zemi no pašvaldības, privatizēt par diezgan normalām, sapratīgām cenām, un tāda veidā galīgi izvairīties no īres maksas par zemi zem dzīvokļiem. Interesē tieši Meiju iela, 2 ­ēka (piecstāvu maja "mazģimeņu projekts", ēkas kadastra numurs - 01000910072003).
 
Ansis 2017-09-02 17:02:54
Pēdējā laikā vairākkārt plašsaziņas līdzekļos vairākkārt ir pacēlies jautājums par Čiekurkalnā esošo 4.škērslīnija, Rusova, Gaujas un Ungura ielas krustojums. Lai arī tur nav notikuši lieli satiksmes negadījumi (pagaidām), tomēr krustojumu ir sarežģīts un daudzi to nemāk izbraukt, veidojot nepatīkamas situācijas. Kāpēc šeit nevar izveidot apļveida krustojumu, par ko arī tika runāts raidījumā Zebra? Atruna, ka garais autobuss šo apļveida krustojumu nevarēs izgriest, nav patiesa, jo redzami video internetā, kur tas tiek veiksmīgi izdarīts. Cilvēki nāk ar labu savu iniciatīvu, bet pretī tādas nav.
 
Vladislavs Meļihovs 2017-09-01 14:23:36
Sveicināti. Esam viena no tām laimīgām ģimenēm kuras tikušas pie jauna mitekļa ziepniekkalnā, Valdeķu ielā. Viss jau ir lieliski, bērnu laukums, stāvvieta, jauks dzīvoklis, skaista māja.. Bet piebraucamais ceļš, pie ēkas Valdeķu iela 58b k-1 joprojām kopš celtniecības laika ir nekāds. Vasarā ar grūtībām izbraucams, nemaz nerunājot par ziemu. Brauciens notiek kā karuselī, un ne vienmēr sanākt izbraukt cauri sveikā , arī skats nav pievilcīgs, jauna māja, bet blakus liela bedre un tai blakus "ceļš" nu nekāds. Biju jau sazinājies sen atpakaļ ar Rīgas Domi uz ko man atbildēja ka tas esot privātīpašums un tur neko nevar darīt. Bet vai vismaz nav kāda iespēja ar to īpašnieku vienoties, ja ne lai sakopj vidi, tad vismaz izveidot pagaidu, ceļu ar stāvvlaukumu vai kā savādāk? p.s. kartē ir iezīmēts ka ceļš iziet uz Jāņa čakstes gatvi (arī uz ceļa ir visi vajadzīgie apzīmējumi,zīmes), bet ar vieglo mašīnu tur nav iespējams nobraukt, jo ir augstas apmales. Gribētos zināt vai Rīgas Domei ir zināma šā situācija un vai ir kas padomā lai uzlabotu šo infrastruktūras gabaliņu? Paldies. Izmisušais Ziepniekkalniņu braucējs un iedzīvotājs.
 
Andis 2017-09-01 13:22:14
Labdien, mēs esam trūcīgā ģimene ar 4 bērniem. Divi no viņiem uzsāka gaitas Natālijas Draudziņu V.S.K , kā lai viņi iet uz skolu ja tur nav ēdnīca? Kā lai viņi dara savu lielo darbu bez ēšanas, kā vispār tas iespējams? Un, vai kāds mums piešķirs to naudiņu par ko nopirkt maizītes? Mēs 100% reiķinājāmies un paļāvāmies uz bezmaksas skolas ēdināšanu
 
Oskars B. 2017-08-31 09:58:35
Sveicināti. Jautājums ir saistībā ar Viestura prospektu. Ik dienas braucot pa šo maģistrālo ielu, novēroju, ka pa to regulāri pārvietojas velosipēdisti, kas ir diezgan bīstami, ņemot vērā satiksmes intesitāti un lielo kravas auto plūsmu, un pa taciņām gar maģistrāles malām gājēji un pat māmiņas ar bērnu ratiem. Kad un vai ir plānots izbūvēt veloceliņu vai trotuāru, kas savieno Sarkandaugavu un Jaunmīlgrāvi? Gaidīsim atbildi ēterā. Paldies jau iepriekš. Oskars
 
Valters 2017-08-30 19:22:49
Sveiki Runāšu un Jautajums par mazdārziņiem... Tātad lai izvēlētos mazdarziņu kartība ir tāda ka tev iedod karti tu ej ar karti uz mazdārziņu un meklē kuru tu vēlies kartē ir līniju numuri un māju numuri realitātē piemeram Brīvie sakņu dārzi Vidzemes priekšpilsētā Jaunciema gatvē pie Juglas kanāla tur tikai ir dažas mājiņas kur ir numurs un līnijas numurs tad ir pa pilno mājas kur nau numura un līnijas numura kā arī ir vienkarsi tukšas teritorijas kur tu pat nesaproti vai tas kaut kas skaitas vai neskaitas nekas... Tad nu jautajums vai tad nevar pašvaldība nodrošinat ka kaut vai uz krustojumiem ierakt stabus ar līniju numuriem ??? Vismaz ta daudz maz varetu tikt pie kādas skaidrības.... Un ja es jau nezinu vai šaja vieta tas ir vienīga lieta varbūt citos rajonos mazdarziņiem ir tā pati problēma...?...
 
gājëjs 2017-08-29 08:55:04
Labdien. Līduma ielā pie mājas nr 14 ir izveidojusies situācija , ka koku zari lapas rada nekvalatīvu apgaismojumu ielai un ietvei. Tiek apgaismotas lapas, ka rezultāta ietve ir tumsa ari brauktuve. Bezjēdzīgi tiek tërēta elektro enerğija. Vai šī situācija tiks labota ?
 
Raivis 2017-08-25 18:59:20
Labdien, Rīga - mīļa, bet lērum daudz neizdarību pilna. Jautāšu, kāpēc, kad tiek pļauta zāle ar trimmeri, piemēram, gar ceļa malu vai gar stāvvietu, netiek izvietoti norobežojumi, lai netiktu bojāti citi privātīpašumi, šajā gadījumā automobiļi? Ar vienu it kā labu rīcību (labiekārtošana), tiek paveikta otram slikta lieta. Pēc šādas zāles pļaušanas automobiļu sāni ir apskādēti no mazajiem gružiem un akmentieņiem, kas lar lielu spēku triecas pret automobiļu virsbūvi. Šāda lieta notiek regulāri, diemžēl, ne tikai Rīgā. Kāpēc Rīga nevarētu rādīt piemēru citām Latvijas pilsētām un ņemt labākos piemērus no rietumeiropas?
 
jautājums no Mārupes-Rīgas 2017-08-25 16:54:54
Labdien! Lūgums pievērst uzmanību ne tikai Rīgas centra akūtām ceļu problēmām, bet arī piemēram Pārdaugavai! Lūgums rast iespēju izveidot vismaz gājēju celiņu (par velo satiksmi tikai sapņojam) Zolitūdes ielai. Sākot ar numuru 75 k-1 līdz 111. Ir izveidots brīnišķīgs gaisa tilts no Mārupes, bet kādā veidā var tikt piemēram līdz veloceliņiem uz Jūrmalu vai caur Imantu uz centru? Nemaz nerunājot arī par to, ka šajā ceļa posmā pat gājējiem (Rīdziniekiem) nav droši pārvietoties! Un neaizmirstam par to, ka tūvojas ziema, kad pa ceļmalām vispār nav iespējams pārvietoties. Pēdējos gados arī autokustības intensitāte no Zolitūdes ir krasi pieaugusi! Jau iepriekš paldies par risinājumu.
 
Rīgas iedzīvotāja 2017-08-25 16:27:00
Labdien! Katru dienu braucot uz Rīgas centru "SPĪD" acīs pamestas nepievilcīgas mājas. Lielirbes iela 9 (izskatās pēc iespējama arhitektūras pieminekļa) un Lielirbes iela 9A. Braucot no līdostas uz centru pieļauju, ka līdzīgi domā arī Rīgas viesi. Vai tiešām ar likumu nevar piespiest vismaz no ārpuses sakārtot (nokrāsot) šādus īpašumus? Paldies
 
 
vilks 2017-08-25 08:59:09
Labdien. 1 Kad tiks atjaunots asfalta segums Gaiļezera ielā? Iela ir (katastrofāla) vai esat pats izbraucis pa šo ielu abos virzienos ? Pirms 2 gadiem teicāt ka 2017 gadā tiks atkarībā no ielu tehniskā stāvokļa nomainīts asfalta segums vai novērsti asfalta iesēdumi vecajās lauzumu vietas un iegrimušie aku vāki. 2 Kad tiks atjaunots asfalta segums Hipokrāta ielā ?
 
Marina 2017-08-25 08:39:51
Labdien. Kāpēc joprojām netiek veikti VISMAZ nelieli remonta darbi Mežciema ielas 23 - 23k1 un 25 pagalam. Braucamais cels ir katastrofāls piebārstīts ar šķembām. Kuras nonāk lietus ūdens savācēju kanalizācija. Vai beidzot bus kaut nelieli remont darbi ???? Un kad ??? Ka ari gājēju trotuāri nav laba stāvokli. 
 
Jurģis 2017-08-24 18:38:06
Labdien. Varbūt būtu kāda iespēja ieviest papildu apgaismojumu, vai apzāģēt zarus ap esošo, buru ielā, no trolejbusu parka, līdz laivu ielai? Braucot ar riteni tumsā ir ļoti grūti pamanīt bedres asfaltā un tur ļoti bieži tiek pārsistas velosipēdu riepas.
 
Toms Polovinkins 2017-08-23 18:31:39
Labvakar, vai ir iespējams savest kārtībā gājeju celiņu gar Rīgas Pļavnieku pamatskolu starp skolas un Jasmuižas ielas 18 k-1 ēkas žogu. Šajā posmā, it īpaši rīta un vakara stundās, cilvēkiem braucot uz/no darba ir relatīvi liela velo intensitāte- lai gan precīza statistika par to , cik daudz velosipēdisti šajā posmā pārvietojās, nav pieejama, tomēr pēc personiskās pieredzes ( ikrīta maršruts uz darbu ar divriteni ved caur šo posmu) un novērojumiem spriežot, aktīvajā sezonā pīķa stundās tie varētu būt vismaz pāris velosipēdisti/ minutē, jo šajā maršrutā pārvietojas velobraucēji, kas grib nokļūt no/uz Šķirotavas rajona uz/no Pļavniekiem/Dreiliņiem/Mežciemu /Juglu, savukārt mācību gada laikā vērojama augsta skolēnu intensitāte- taču konkrētās vietas infrastruktūra nav velosipēdistiem un gājējiem draudzīga. Rezultātā tiktu pamatīgi atvieglota pārvietošanos šajā posmā ( augsto bortakmeņu dēļ, katru reizi jākāpj nost no riteņa, lietus laikā uz nesaistītā seguma veidojas peļķes, ritenis spolē un slīd.) Kā svarīgs aspekts ir jāņem vērā, ka šim posmam nav reālu/ loģisku apbraukšanas vietu, jo no vienas puses to ieskauj Rīgas Pļavnieku pamatskolas žogs, bet no otras puses ap Jasmuižas ielu 18 k-1 apjostais žogs- lai apbrauktu šo posmu, jābrauc vai nu caur mežu vai caur Pļavnieku iekšpagalmiem.
 
Aivars Liepiņš 2017-08-21 17:55:08
Labvakar! Kam ir jānotiek lai kāds uzlabotu satiksmi krustojumā Rīgas - Jelgavas šoseja ar Tīraines ielu. Ja kāds no atbildīgām personām tur pastāvētu kādas minūtes 30 tad ieraudzītu to kā vadītāji riskējot ar dzīvībām cenšas izbraukt viņu.
 
Elvīra 2017-08-19 10:43:24
Cik cilvēki uz šo brīdi ir iegādājušies Rīdzinieka karti?
 
Klāvs 2017-08-17 21:07:09
Jau gadiem ir aktuāla problēma gājējiem un riteņbraucējiem ar Duntes un Laktas ielas krustojuma šķērsošanu. Šajā Duntes ielas posmā ne vienā, ne otrā pusē nav ierīkotas gājējiem paredzētas pārejas, tādēļ nākas to šķērsot neatļautā vietā, apdraudot savu drošību. Vai ir iespēja tuvākajā laikā ierīkot gājēju pāreju uz Laktas vai Bukultu ielas, ņemot vērā, ka pašlaik šinī posmā norit ceļa remonti?
 
Edijs 2017-08-17 13:27:26
Labdien! Vēlēs noskaidrot aktuālo situāciju saistībā ar projektu “Auduma ielas izbūve no Lizuma ielas līdz Baltezera ielai”, kas iekļauts investīciju plānā 2016.-2018. gadam. Šī gada janvārī publicētajā RdSd plānoto publisko iepirkumu sarakstā redzams, ka šī gada februārī bija plānots izsludināt iepirkumu attiecībā uz būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību, tomēr pēc publiski pieejamās informācijas var spriest, ka šāds iepirkums joprojām uz 17.08.2017 nav izsludināts. Tā kā šis ir ļoti aktuāls un ilgi gaidīts projekts, kas būtiski ietekmēs lielu daļu Rīgas iedzīvotāju, rūpīgi sekoju līdzi tā norisei un vēlos būt drošs, ka tas neizgaist kā viens no maznozīmīgiem priekšvēlēšanu solījumiem. Paldies!
 
Rīdzinieks-Tūrists 2017-08-17 13:09:55
Labdien! Ļoti akūts jautājums par uzstādītajām bezmaksas "sanitārām mājiņām". Ļoti labi ka viņi ir, bet kādā šausmīgā stāvoklī! Piemēram Turgeņeva-Prāgas ielas parkā. Pavasarī ar bērnu braucām ekskursijā un nācās izmantot šo tualetes mājiņu! Domāju ka tā bija sakritība, ka nebija uzkopta, Bet 2 nedēļas atpakaļ "paveicās" būt blakus un iestājies ŠOKS, maigi izsakoties. Izmantot to nebija iespējams, pat ieiet tur! Jāpiebilst arī ka pie mājiņas, ap mājiņu un aiz tās viss bija "pietaisīst"!! Un tas bija 10,00 no rīta! Kas apsaimnieko šo īpašumu (parku) un kam jākopj šīs sanitārās zonas? Blakus atrodas tirgus, Atobusu pieturvietas un pieļauju ka to izmantotu ne tikai bomži, bet arī Rīgas nodokļu maksātāji un tūristi. Vel piebilde par parku pie satiksmes ministrijas (dzelzceļa stacija), agri no rīta uz soliņiem saldi guļ bezpajumtnieki. Paldies!
 
Ainis 2017-08-10 22:58:21
Kad tiks ievilkts pieslēgums centralizētajai pilsētas kanalizācijas sistēmai privātmāju kopai Rušonu ielā? Vai tas ir normāli, ka pilsētas vidus daļā, kur visapkārt ir centralizētās kanalizācijas sistēmas, tomēr ir adreses, kur šis pakalpojums nav nodrošināts?
 
 
Lillija 2017-08-10 13:47:19
Kurš ir atbildīgs par Juglas ezeru posma no Brīvdabas muzeja uz Berģu pusi? Ezers aizaug un arī gar ezeru vieām džungļi.
 
Miks 2017-08-09 12:14:38
Sveiki Vai ir jau izpētīts cik jaunaja Rīgas Domes sasaukumā ir Jāņi? Un tad jautājums vēl kādus svetkus Rīgas Domes deputati svin un vai Jums ir tur kādas īpašas tradīcijas ?
 
Gvido Lieknis 2017-08-08 15:44:21
Labdien! Kapēc reizē ir jāveic remontdarbi uz 2 Rīgas centrālajām ielām, Brīvības un Kr. Valdemāra ielām ?
 
Kārlis Rudzītis 2017-08-08 08:11:09
Kā var tik nejēdzīgi remontēt ielas? Darbadienās tiek remontēts katrs stūris, bet brīvdienās viss stāv. Vai tiešām vismas stratēģiskus punktus (kā piemēram Elizabetes un P.Brieža ielas krustojumu) nebūtu jāremontē brīvdienās, kad TL uz ielām ir gaužām maz. Un sestāstiet par naudas trūkumu vai darbu apjomu. Šis nihilisms vienreiz ir jāpārtrauc.Apsvecu visus, kas ir balsojuši par savu Ušakova bandu.
 
Agnese 2017-08-04 16:59:51
Vai ir plānots izbūvēt ietvi un apgaismojumu Pupuķu ielā posmā no Gulbju ielas līdz Bauskas ielai? Gublju ielā un Pupuķu ielā ir vairākas daudzstāvu dzīvojamās dzīvokļu mājas, bet, lai tiktu līdz Bauskas ielai un autobusa pieturai "Štrausi", ir jāiet pa Pupuķu ielu, kur posmā no Gulbju ielas līdz Bauskas ielai ir tikai brauktuve. Posms iet gar kokiem un ir pilnībā tumšs vakaros, pretī brauc mašīnas, kājāmgājējiem ļoti neomulīgi. Posms nav garš un izveidot ietvi un apgaismojumu nebūtu dārgi, bet daudziem Rīgas iedzīvotājiem manāmi uzlabotu došanos darba/skolas gaitās tumšos rītos un vakaros. Turklāt ir ļoti labi attīstīta infrastruktūra gan Gulbju ielā, gan Bauskas ielā ap šo posmu, tāpēc šāds viens melns posms ļoti neiederas tik dzīvīgā un gaišā apkārtējā rajonā.
 
Inta 2017-08-04 12:22:47
Labdien! Jautājums par mikroautobusu ierīkota galapunkta uzturēšanu un apsaimniekošanu. Imantā, Dubultu-Jūrmalas gatve-Anniņmuižas bulvāris ceļu rajonā atrodas 237. mikroautobusa galapunkts. Pēc RS datiem galapunkt ir Dubultu ielā, bet visi busiņi stāv un izsēdina pasažierus šaurā ieliņa pie zāliena, pretī mājai Anniņmuižas iela 88. Tur nav atbilstoši aprīkotas vietas, ne soliņu, ne atkritumu tvetrtņu un pieparkotie busiņi bieži vien traucē auto kustībai, kuri iebrauc no Jūrmalas gatves ielas pie veikaliem Maxima, Mego un tt. Blakus esošie zālāji abās pusēs pastāvīgi ir piesarņoti! Vienkārši nav kur izmest! Kas atbild par galapunkta ierīkošanu un tā uzturēšanu? Paldies.
 
Juris Cunskis 2017-08-03 19:13:00
Pirms pašvaldības vēlēšanām, kā viens no attīstības perespektīviem plāniem Rīgā, būšot līdzfinansējums veicot mājas remontus uzlabojumus ja atbildīs noteiktiem nosacījumiem.Ziniet tie solījumi ir tikai tukša pļāpāšana jo neviens no Rīgas domes neko nezina un negrib darīt. Sakiet vai pēc tā var Jums ticēt?
 
Jānis Bērziņš 2017-08-03 15:48:58
Mārupes un Gardenes ielas krustojumā lietus laikā veidojas milzīga peļķe, kas ilgi nepazūd un traucē gan gājējiem, sevišķi ar maziem bērniem, jo jāmet liels līkums, gan arī autobraucējiem, jo aplej gājējus un rada bīstamas situācijas un arī aplej gājējus. Vai ir paredzēts risināt šo situāciju un kad?
 
Antra 2017-08-03 10:47:19
Kāpēc Rīgā ielu remonti sākās pēc vēlēšanām nevis jau aprīlī vai maijā, kad laika apstākļi to atļāva? Tāpēc, lai nesaniknotu potenciālos Saskaņas vēlētājus? Tāpat maijā gandrīz nebija manāma sabiedriskā transporta kontrole. Kad TV3 veidoja sižetu par to, neviena Rīgas satiksmes atbildīgā amatpersona neatrada laiku sniegt savu komentāru, kur palikusi kontrole. Sociālajos tīklos runāja, ka tieši pirms vēlēšanām visiem iedots atvaļinājums, bet jau nākošajā pirmdienā pēc vēlēšanām visi bija atpakaļ ierindā.
 
Ārija 2017-08-03 09:38:43
Labdien! Man prieks par jaunajiem veloceliņiem, kas ir izveidoti. Bet jautājums par veloceliņu virzienā uz Mežaparku no Gustava Zemgala ielas pāri Vairoga tiltam. Būtu vēlams kādam RD darbiniekam pa to izbraukt ar velo un sniegt savu novērtējumu. Jautājums - kad minētais velo ceļa posms tiks uzlabots/sakārtots?
 
 
Rīgas iedzīvotāja 2017-08-02 17:44:28
Labdien, Amerika kungs! Pēdējos gados var redzēt kā Rīga tiek sakārtota un plaukst, bet veljprojām gadiem ilgi daudzas nekoptas vietas un ēkas pilsētā stāv neskartas un turpina degradēt. Nesen uzduros šādam rakstam "Grausti kā Rīgas vizītkarte" (2016. gada 19. janvārī). Raksts saistīts ar ieilgušu seriālu par arhitekta Alkšņa projektēto jūgendstila namu (Kalnciema ielā 2d) un arhitekta Edgara Voldemāra Eduarda Frīzendorfa namu (Kalnciema ielā 2b), celti 1912-1913.gg. Uzņēmums kurš iegādājas šos īpašumus bija plānojis pageigt rekonstrukcijas 2015-2015.gg, bet veljoprojām, katru dienu braucot uz Ķīpsalu, var vērot šos graustus, kuri ļoti stipri izceļas uz kopējas skaisti sakoptas apkaimes. Kāds ir RD attīstības plāns šiem īpašumiem? Otrs jautājums par īpašumu Kuģu ielā 15. Pēc interneta esošas informācijas, īpašums tika iegādāts no izsolē 2011 gadā. "Atbilstoši Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma grafiskajai daļai un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem izsolāmās mantas sastāvā esošais zemesgabals daļēji atrodas jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā un daļēji lielceļu, maģistrāļu un ielu teritorijā, Kuģu ielas sarkanajās līnijās, bez kapitālās apbūves tiesībām, kā arī UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā iekļautajā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzības zonā. Izsolāmās mantas ieguvējam piecu gadu laikā no pirkuma līguma noslēgšanas dienas jāveic ēku renovācija vai rekonstrukcija". Kāda informācija ir pieejama RD par šo attīstības plānu? Trešais jautājums par Kalnciema kvartāla (ielas) attīstību. Liels prieks redzēt kā tiek atjaunotas vēsturiskās koka mājas, bet dažas mājas ļoti krasi izceļas ar savu nekoptu izskatu. Piemēram. Kanciema 18, Kalnciema iela 34, Kalnciema iela 36. Tiek rīkoti skaisti svētki, pasākumi, tirdziņi, kurus apmeklē gan vietējie iedzīvotāji gan tūristi. Ir saprotams, ka fiziskām personām nav tik daudz līdzekļu, lai veiktu kapitālo remontu, bet varētu šīs mājas vismaz ārēji nokrāsot un savest kārtībā. Kā arī lielākās neērtības rada mašīnu novietošanas problēma, gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem. Brīžiem šājā posmā tiek traucēta kopēja satiksme pa Kalnciema ielu, dēļ nepareizi pieparkotām auto. Vai nav iespējams izmantot kādu daļu no atbrīvota zemes gabala (bij. metālapstrādes rūpnīca OMEGA, Kalnciema ielā 38). Paldies!
 
Inta 2017-08-02 16:41:56
Labdien! Šogad jau vairākas reizes ar ģimeni izmantojam pieturas vietu "Nacionālā biblioteka", virzienā no centra. Pirmo reizi tas bija jaungada naktī un bija nepieciešams izmantot soliņu, kurš atrodas nojumē starp NARVESEN un SinusA. Diemžēl to nebija iespējams izdarīt, jo šī vieta bija maigi izsakoties piecūkota ar atkritumiem, šajā arkā bija neizturama smaka pēc ūrina un tmldz. Tātad tur nebija iespējams ne tikai apsēsties, bet vienkārši atrasties tuvumā. Jāpiebilst, ka arkā atrodas RS biļešu automāts. Nākošajā reizē pavasarī braucām Lieldienās un šajā vietā soliņā pamanijām guļošu atvainojos bomzi, tad es sapratu no kurienes tas smakas rodas! Kam pieder šīs īpašums un kam tas jākopj un jāuztur kārtībā atbilstoši RD noteikumiem? Ļoti daudz cilvēku izmanto šo pieturu un šo vietu, iegādājas biļetes automātā, arī lai noslēpties no lietus, tūristu daudz, kauns par šādu stāvokli! Kadastra numurs 01000492068001; Piederība: Būve bez subjekta
 
Māmiņa 2017-08-02 16:21:59
Labdien! Pirmkārt paldies RD par Pirmsskolas iestāžu siltināšanas programmu. Jautājums ir sekojošs. Slokas iela 207, 209 un 2011 atrodas trīs Bērnu dārzi, visiem šobrīd veic siltināšanu, bet paralēli šiem darbiem TIKAI vienā no šiem dārziņiem tiek nomainiti pilnīgi visi bērnu rotālu laukumi, mājiņas, smilšu kastes un tt. (Slokas 209). Kāpēc vieni bērni izmantos desmito reizi nokrāsotas vecas puspuvušas koka konstrukcijas, smilškastes, nokrāsotasa autoriepas un padomju laikā uzstādītas metāla konstrukcijas, bet citiem tiek VISS jauns? No kā tas ir atkarīgs, no RD, no dārziņa vadības vai vecāku aktivitātes un sūdzībām atbilstošām instancēm? Kā arī otrs jautājums par bērnu un vecāku drošību. Augstāk minētiem dārziņiem pieguļ divvirziena braucamais ceļš, kurš dārziņu pusē nav aprīkots ar gājēju trotuāru. Iznākot caur dārziņa vārtiņiem, bērni uzreiz nokļust uz braucamās daļas!! Neskatoties uz to ka ir uzstādīta zīme "dzīvojamā zona", liela daļa autovadītāju šo zīmi neievero un pat ja ievēro, braucot ar šo ātrumu ir liela iespējamība savainot nejauši izskrējušo bērnu. Jo ceļmalā tiek pieparkotas mašinās un starp viņiem stāvošs un skrējošs bērns ir praktiski nemanāms. Lūgums rast iespēju sakārtot braucamo daļu atbilstoši gājēju drošībai.
 
Juris 2017-08-02 14:03:37
Labdien. Kurš atbildīgs par Rīgas ielu malu sakopšanu un zāles pļaušanu gar ielu malām ? Konkrēti - Jaunciema gatve praktiski visā garumā - sākot no Milgrāvja tilta līdz pat Berģiem. Gar malām zāles augstums sasniedz vairāk kā metru, tādejādi radot bīstamu situāciju gan gājējiem, kuri ir spiesti pārvietoties pa ielas braucamo daļu, jo nav izbūvēti gājēju celiņi un ielas mala nav kopta un pļauta, gan autovadītājiem, jo apgrūtina redzamību uz samērā līkumainās Jaunciema gatves. Kas par to ir atbildīgs un vai atbildīgai personai ir uzlikts administratīvais sods par zāles nepļaušanu, kā to naski dara pašvaldība pret privātpersonām ?
 
Māris 2017-08-02 09:24:28
Sveiki Jūlija mēnesī braucu ar velo garām Rīgas Zoodārzam redzeju ka tiek taisīta vai atjaunota kāda dzīvnieka māja.. Tad nu jautājums vai Jūs esat informets kas jauns Zoodarzā?
 
Valters 2017-08-01 14:46:36
Sveiki priekšvēlēšanu laikā pie manas mājas Jugla-3 gāja kāds no Saskaņas un vāca parakstus ka Juglas ezera krasta veidos pludmali.. vai varat par soprojektu kaut ko sīkāk pastāstīt??? Ja kas es arī toreiz parakstiju...
 
Kristians T. 2017-07-31 15:07:40
Labdien. Jau kādu laiku vēlos saklausīt atbildi par Barona ielu. Katru dienu pa to braucu ar privāto auto, bet netieku skaidrs. Vietas ir tikai tramvajam un velosipēdistiem. Pa kuru brauktuves daļu pārvietoties auto vadītājam? Pa velosipēdista joslu, tramvaja sliedēm vai no abiem pa pusei?
 
Edgars B 2017-07-31 11:27:34
Pieeja Jukuma Vācieša ielai, konkrēti bērnudārzam Nr. 262. Neeksistē neviena konkrēta iela, kas savienotu Saharova ielu ar Jukuma Vācieša ielu. Ir tikai nekonkrēts veikala stāvlaukums, ar neorganizētu satiksmi un pilns ar milzīgām bedrēm. Pēc tā ir nesaprotams mazs celiņš kas pirms laika bija automazgātuve. Jautājums - kas tiek darīts, lai nodrošinātu piebraucamo ceļu bērnudārzam no Saharova ielas?
 
Toms Kiziks 2017-07-28 15:54:58
Vai tiešām jāsagaida kāds letāls gadījums, lai beidzot remontdarbi Rīgas ielās tiktu veikti kvalitatīvi un droši? Kopš pagājušās vasaras nekas nav mainījies. Došanās pa Rīgas centru atgādina seno japāņu raidījumu Takeši pils. Jūs atvainojaties par neērtībām un visu vainu noveļat uz būvniekiem. Bet vai Jakrina, Amerika un Ušakaova kungs nav par šo balagānu atbildīgi?
 
Ainārs Žukulis 2017-07-28 15:42:46
Jau kopš Rīgas sabiedriskajā transportā ir izvietoti ekrāni, regulāri ir reizes, kad uz ekrāniem netiek rādītas pieturas vai uz blakus esošiem ekrāniem rāda vienu un to pašu. Sociālajos tīklos Rīgas satiksme vairākkārt uz šiem aizrādījumiem atbildēja, ka notiekot testēšanas darbi un drīz viss strādāšot. Šonedēļ trīs reizes izmantoju sabiedrisko transportu un divās reizēs nerādīja pieturas vai ekrāni vienkārši bija tumši. Vai Amerika kungs Jūs varētu ieviest skaidrību, cik ilgi tad tas turpināsies? Pirmo reizi par to RS sūdzējos jau pagājušā gada nogalē.
 
 
Krišjānis 2017-07-28 12:29:25
Sveiki! Iepriekš, "pateicoties" iepriekšējo īpašnieku ūdens skaitītāju rādītāju neiesniegšanai, nācās apmaksāt krietni lielāku ūdens apjomu, nekā ir patiesie rādītāji, un reālais dzīvokļa ūdens patēriņš joprojām nav sasniedzis apmaksāto summu. Pēc skaitītāju maiņas un RNP darbinieka kļūdas tika ignorēts avansa maksājums par 10+ m3 karstā ūdens un sistēmā tika ievadīts rādījums, kas atbilst tagadējā skaitītāja rādījumam. RNP atbild, ka kļūdu var labot tikai ar visu mājas iedzīvotāju piekrišanu un atsakās atmaksāt manis samaksāto avansa summu. Kāpēc RNP vienpersoniski izlemj "piesavināties" manu avansa maksājumu, un kāpēc šo kļūdu varēja ievest dzīvē bez jebkādas mājas iedzīvotāju piekrišanas, bet tās labošanai tāda ir nepieciešama???
 
Tomass 2017-07-27 13:30:26
Vai uz Brīvības ielas tuvākajā laikā tiks izveidots veloceliņš?
 
Visvaldis Dzirkalis 2017-07-27 09:57:10
Katram Rīgas domes deputātam pienākas bezmakasas abonements stāvvietās. Bet Rīgā taču tagad ir moderns, ērts, ātrs un lēts sabiedriskais transports. Vai tā popularizēšanas nolūkos šo bezmaksas abonementu stāvvietās nevajadzētu aizstāt ar bezmaksas e-talona izsniegšanu? Nekad neesmu redzējis Rīgas mēru vai vicemēru izmantojam Rīgas sabiedrisko transportu.
 
Valdis Bērziņš 2017-07-26 10:43:58
Labdien. Rīgā autovadītāji sūdzas par iegrimušām aku lūkām. Skaidrs, ka lielākajā vairākumā tās ir sen un nekvalitatīvi uzstādītas un nav vairs ko vainot, bet remonts nav paredzēts budžetā. Bet nesen rekonstruētajos posmos problēma ir līdzīga, tikai iegrimusi ir nevis lūka, bet izdilusi amortizējošā blīve starp lūku un vāku un vāks ir par dažiem centimetriem nosēdies. Kad paredzēts sākt šo blīvju nomaiņu un turpmāk sekot līdzi blīvju stāvoklim?
 
Valters 2017-06-05 07:56:01
Sveiki pastāstiet par Infrastruktūras attīstību šajos nākamos 4 gados Kas gaidāms bet īsumā neizplūstot garās runas jo raidijums īss, kā arī vai šajos 4 gados paredzeti jauni veloceliņi un kas ar Rīgas pašvaldības dārziņiem ? Jo attīstoties infrastruktūrai arī bieži mazdārziņi cieš kaut kados rajonos takā vai arī par šo jums ir zināms vai šos 4 gadus kadu rajonu mazdarziņu iznomātaji lai uztraucas vai var mierīgi dzīvot. ? Un veiksmi un darba sparu nakamā sasaukumā..
 
Sanda Dzalbe 2017-06-03 16:09:28
Labdien Amerika kungs! Gribētos zināt kad Rīgas dome atjaunos bērnu laukumu un soliņus Biķernieku ielā 12b. Pašlaik izkatās drausmīgi un negribās laist bērnu uz salauztu smiļskasti un sarūsējušu atrakciju.
 
Enne 2017-06-01 16:16:03
Man pieder dzīvoklis daudzīvokļu namā Mazajā Krūmu ielā 9. Man pienāk rēķins par NĪN ne tikai par Mazās Krūmu ielas 9 zemi, bet arī par Mazās Krūma ielas 7 zemi ar kuru man nav nekāda sakara.
 
Jūlija 2017-06-01 15:47:26
Jūrmalas gatve 99 – jau 2,5 gadus tiek vākta nauda kāpņu telpas remontam, bet remonts tā arī nav sācies.
 
Igors 2017-05-31 16:12:58
Visa pilsēta izķēmota ar grafiti, gan vecas ēkas, gan pavisam jaunas būves kā piemēram Dienvidu tilts. Kādēļ netiek pieņemti kādi mēri? Kādēļ nevarētu Rīgas dome piešķirt līdzekļus, lai tos aizkrāsotu?
 
Oļegs 2017-05-31 15:55:57
Es esmu Dārziņu 25 līnijas 11. mājas iedzīvotājs. Vēlētos noskaidrot kādi ir Rīgas domes plāni attiecībā uz apgaismojuma ierīkošanu Dārziņos? Sen jau daudziem rīdziniekiem Dārziņi ir pastāvīga, nevis sezonāla mītnes vieta, bet rudeņos un ziemās bez sava lukturīša pa šīm ielām staigāt vispār nav iespējams, nemaz nerunājot par iedzīvotāju drošību… Un vēl, vēlētos vērst jūsu uzmanību zemes ceļu stāvoklim šajā rajonā. Vai nevarētu vismaz reizi gadā piebērt granti Dārziņu 25. līnijas 9, 11 un 13. mājas rajonā, lai izlīdzinātu ceļa klājumu un aizbērtu tur jau izveidojušās lielās bedres?
 
 
Paula Cīrule 2017-05-25 19:04:52
Labdien, vai tuvākajā laikā ir plānots optimizēt nobrauktuvi no Zemitānu tilta, virzienā no centra, vietā, kur atrodas nogriešanās uz Braslas ielu (blakus Rīgas Tehniskajai koledžai)? Šajā vietā bieži veidojas sastrēgumi un ir liels apjukums šoferu vidū, jo, lai arī ceļazīmes it kā ir saliktas, tāpat ne vienmēr ir skaidrs, kuram tad ir priekšroka, un satiksme šajā vietā visu laiku ir ļoti intensīva. Platība tur ir pietiekami liela, varbūt ir iespēja izbūvēt apļveida krustojumu. Tādā veidā varētu arī ierīkot gājēju pārejas, citādi sanāk ielu šķērsot starp braucošām mašīnām.
 
Andris Veiders 2017-05-22 20:30:23
Kādam velnam mums vajadzīga pašvaldības policija?Ejot gar centralo stacuju viņi demonstratīvi pagriež galvu uz otru pusi no sēdošiem smirdošiem bomžiem,kas traucē autobusa pasažieriem.Pie manas mājas gulēja piedzēris vīrietis, kurš turpat arī palielam nokartojās izsaucot PP,man paskaidroja ka viņi ir bezspēcīgi, bet Viņi pierunāšot viņu aiziet uz pieturu!!! Vai PP var tikai tvarstīt tantuku par nereģistrētu suni?
 
Ēriks 2017-05-19 13:34:25
Turpinot tēmu par Vitolda pieminēto rajonu, kādi ir plāni attiecībā uz bijušās pasta ēkas graustu Kungu un 13. janvāra ielas krustojumā?
 
Vitolds 2017-05-19 11:45:14
Kalēju un 13. janvāra ielas stūrī, bijušā Mārstaļu bastiona un torņa vietā tiek celta viesnīca. Vai pēc šīs viesnīcas pabeigšanas sabiedrībai būs pieejamas apskatei Rīgas mūra drupas, kas šajā vietā ir saglabājušās?
 
Marta 2017-05-18 19:12:59
Nesen pārcēlos ar kopā ar ģimeni uz dzīvi Imantā, kopumā esmu ļoti apmierināta - rajons attīstās, un ir patiešām sakārtots un sakopts. Man bieži nākas šķērsot Anniņmuižas bulvāra un Dammes ielas krustojumu (tur ir 2 neregulējamas pārejas)... un katru reizi ir bailes, īpaši ceļu šķērsojot ar bērnu ratiņiem... Plašās ielas dēļ auto un moto vadītāji ievērojami pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu, tamdēļ negribīgi apstājās pie pārejām.. Pietam pats krustojums ir autovadītājiem sarežģīts un bieži rada avārijas situācijas. Lūgums uzlabot satiksmes dalībnieku un gājēju drošību šī krustojuma tuvumā ieviešot ātruma ierobežojumu vai luksaforu. Paldies.
 
Helmuts 2017-05-17 11:40:53
Kur konkrēti ir jāvēršas, lai saņemtu konsultāciju par daudzdzīvokļu māju biedrību veidošanu lai iegūtu Rīgas domes līdzfinansējumu remontam?Ko reāli iedzīvotājiem nozīmē dzīvojamās mājas pārņemšana no pašvaldības bilances biedrības bilancē? Kā notiek šī procedūra? Kādi plusi un mīnusi no tā vai māja ir pašvaldības vai biedrības bilancē? Vai pašvaldībai ir kāda atbildība ar māju, ja tā ir pašvaldības bilancē?Vai iedzīvotājiem no tā ir kāds labums?
 
Ligita 2017-05-15 16:13:59
Ķeguma ielā 68 ir slēgta teritorija, kas apjozta ar augstu žogu. Nezinu kam tā pieder, bet iebraukšana tajā ir no Ķeguma ielas. Žogs ieskauj teritoriju arī no Sveķu ielas puses un no tās puses pie žoga ir pilnīgi džungļi, nesakopta un piemēslota teritorija. Mani interesē kam būtu jākopj un kad tas tiks sakopts?
 
Reinis B. 2017-05-12 12:09:03
Jautājums par Barona ielas lielā bērnu laukuma būvniecību. Vai visa šī teriotorijas apbūve ir paredzēta tikai bērnu laukuma izveidei? Baidos, ka Rīgā tik daudz bērnu nepietiks. Protams, svētīgi ka tiek izbūvēta vieta kur bērniem rotaļāties, bet varbūt ir iespējams atvēlēt nelielu daļu šī laukuma arī sportot gribētājiem (amatieriem). Varbūt plānota kāda skrejceliņa izbūve vai kas tamlīdzīgs? Līdzīgi kā tas ir Dreiliņ kalna piekājē. Kad šo laukumu plānots pabeigt? Paldies!
 
Valters 2017-05-09 15:42:32
Šoreiz nebijis gadijums uzjautāšu raidijuma vadītājam ja nomainīsies Rīgas vicemērs vai šis raidijums turpinās pastāvēt? Cerams šis būs atbildets vēl pirms Domes vēlēšanām..
 
Valters 2017-05-09 15:41:10
Sveiki jautajums tie kas kopj pieturas ziemā viņi sālsmaisijumus izber un savāc miskastes citos gadalaikos ari vac miskastes bet jautajums vai sie te cilveki kas tīra pieturas viņiemir jatīra ari pieturai aizmugure? Jo ir redzetas vairakas pieturvietas kur aizmugurē izskatās nekopts vainu kaut kas mētājas vai arī stikli
 
 
Ginta 2017-05-09 11:58:00
Sveiki! Mani ļoti interesē jautājums par Daugavgrīvas dambi, kas stiepjas gar Lēpju ielu, gar Piejūras parku. Dambis ir samērā vēsturisks veidojums. Aizsargā salu no applūšanas. Savas funkcijas, tas jau nepilda sen. Blakus esošā Lēpju iela ir neasfaltēta, kopš tika uzcelta šī māja - ap 1970 gadu, lietus ūdens krājas uz ielas, jo nav notekas, kas to novadītu. Tāpēc cilvēkiem nav citu variantu kā mašīnu novietot uz dambja. Kuru rezultātā, dambis ir izbraukāts. Tas ir ļoti piedrazots, nav izvietota neviena miskastes urna. Neredzu, ka šai teritorijai būtu kāds apsaimniekotājs. Cilvēki pa dambi sporto, staigājas ar suņiem. Blakus ir uzlabots Piejūras parka pieejas gala punktos - lai tiktu uz jūru. Kāpēc neviens nav ieinteresēts , lai gar Piejūras parku ir glīta promināde- pastaigu ceļš, par kuru var sportot un staigāt ar četrkājainiem draugiem, bērniem ir rotaļu iespējas, ir atkritumu urnas, lai atkritumus varētu izmest tajās, nevis kur pagadās.
 
Vizma 2017-05-08 11:35:02
Ieriķu ielā starp Biķernieku ielu un Lielvārdes ielu nesen tika sastādīts daudz jaunu koku. Vai varētu uzzināt kas tie par kokiem, kas tika sastādīti?
 
Mārtiņš - Imanta 2017-05-06 17:12:14
Labdien, A.god. Amerika kungs! Nu jau gadu atpakaļ tika organizēta publiskā apspriešana projektam "Durbes ielas izbūve posmā no Slokas ielas līdz Daugavgrīvas ielai Rīgā, Jūrmalas gatves sarkanajās līnijās". Vēlētos uzzināt cik tālu projekts ir pavirzījies un kad ir ieplānota Jūrmalas gatves pagarinājuma celtniecība. Šis savienojums starp Jūrmalas gatvi un Daugavgrīvas ielu ir ļoti nepieciešams, lai nerastos sastrēgumi labajā pagriezienā uz Slokas ielu pie Botāniskā dārza. Ļoti ceru, ka tuvāko gadu laikā izdosies veiksmīgi projektu realizēt. Paldies!
 
Ilona Survillo 2017-05-03 23:44:01
Andri atnāc uz tirgu.C.tirgus mirst!!! Nilam vienalga.. GAIDAM!!!
 
Ilona Survillo 2017-05-03 23:07:36
Mēs būtu priecīgi Jūs redzēt C.tirgū -izmirstam...Skaistas runas...
 
Māris Noviks 2017-05-02 16:26:29
Teritorijas ostas pievārtē, piemēram, Ganību dambī, Sarkandaugavā, Daugavgrīvas ielā un citur, ir, iespējams, nesakoptākās un nolaistākās Rīgā. Kad tiks veikti praktiski darbi, lai uzlabotu vidi un infrastruktūru šajās teritorijās?
 
Mr Lawson Smith 2017-04-29 20:58:15
Jums ir nepieciešams aizdevumu ... ..? Kontaktinformācija Lawson Mr Smith, privāta naudas aizdevēji, un arī nekustamo īpašumu apsaimniekošanā. Šeit nāk labas aizdevumu piedāvājumu visiem tiem, kam nepieciešama finanšu palīdzība ar zemu likmi 3%. Ar Sarkanā Krusta kredīta uzlabošanas, jūs varat teikt ardievas uz visiem jūsu finanšu krīzi un grūtībām. Mēs dodam aizdevumus uz jebkuru summu. Mēs cīnāmies finanšu krīzi un dot istabu gaišu nākotni mūsu sabiedrībā, jo mēs savu biznesu .Ja jūs interesē, jums vajadzētu norādiet savu interesi, un mēs jums palīdzēt nodrošināt savu aizdevumu. Piesakies ar informāciju. 1. Jūsu vārdi: 2. Summa Needed: 3. Jūsu valsti: 4. Aizdevuma ilgums: 5. Jūsu adrese: 6. Tālruņa numurs: 7. Ikmēneša ienākumi: 8. VALID ID: (International vai valsts) Kontaktpersona: Lawson Mr Smith E-pasts: [email protected]
 
Inta 2017-04-28 10:20:55
Labdien! Jautājums ir par zemes gabalu Jūrmalas gatve-Muižas iela - veloceliņš, ar kadastra nr. 01000930027, Platība: 9.0081 ha, Piederība: Pašvaldība (info no kadastsr.lv). Pēc vēsturiskiem datiem cik es sapratu šī platība ir daļa no kādreizējas Anniņmuižas. 1) Vai ir plāns izveidot sakārotu parku šajā platībā? Pļavu labprāt izmanto atpūtai ar bērniem, bet tik pat labi, kā vietu suņu pastaigām. 2) Jā nē, tad kurš atbildīgs par šī īpašuma uzturēšanu atbilstoši RD noteikumiem nr. 146? Ir ļoti aizaudzis ar krūmiem, kā arī netiek kopts gar Jūrmalas gatvi, no lapām un atkritumiem. 3) Vai ir kādi nākotnes plāni restaurēt, atjaunot un savest kārtībā no muižas palikušo pēdējo ēku (Jūrmalas gatve 76 k-3), kopā ar koku aleju un dīķi? Paldies.
 
Inta no Imantas 2017-04-28 10:07:23
Labdien! Kā autobraucējs vēršos ar jautājumu par "apļveida" kustības izveidošanas iespēju krustojumā Jūrmalas gatve un Anniņmuižas bulvāris (pie medicīnas centra "Elite"). Pieguļoša zālāju platība, kas pieder pašvaldībai, padara to par iespējamu. Auto kustība ir ļoti blīva, it sevišķi sastrēgumstundās. Liela daļa no kopējās plusmas veic kreisos pagriezienus, gan no Jūrmalas gatves uz Anniņmuižas gatvi, gan pretēji. Kursē arī autobusi. Piecu metru attālumā no šī krustojuma atrodas izbrauktuve-iebrauktuve no/uz VOLVO sporta centru, tieši pretī pieturai, un kad apstājas autobuss - apstājas visa kustība, visos virzienos un pagriezienos! Vel liels klupšanas akmenis ir Jūrmalas gatve. Divvirziena iela, šaura iela, pa kuru kursē sabiedriskais transports un ja tas apstājas, it sevišķi abos virzienos, STĀV visa iela. Ceļā posmā no Anniņmuižas bulvāris līdz Kurzemes prospektam (uz centra pusi) ir ceļam pieguļoša plata zālāja josla, kādas ir iespējas ierīkot pieturvietas, tā saucamajās "kabatās"? Un protams ļoti gaidam risinājumu par Imantas dzelzsceļa pārbrauktuvi! Paldies!
 
Andris Mūrnieks 2017-04-27 13:50:35
Labdien! Vēlētos uzzināt, kad savienos slokas ielu ar Daugavgrīvas ielu (Durbes iela)paldies.
 
 
Iveta Bahmane 2017-04-27 10:38:39
Labdien! Vēlos uzdot jautājumu Amerika kungam par satiksmi Rīgā, Ziepniekkalna ielā. Uzskaitīšu esošos novērojumus: 1) netiek ievērots braukšanas ātrums virzienā uz centru (50km/h) un diezgan bieži iela pārvēršas par ātrgaitas šoseju, jo neviens nekontrolē braucējus. Sevišķi neomulīgi ir, kad ātrumu neievēro milzīgas, pārkrautas smagās automašīnas. Kāpēc uz Kalnciema tilta ir fotoradars, vai tad Ziepniekkalna ielā to nevar uzstādīt? 2) Uz ielas ir atļauti vairāki kreisie pagriezieni, tomēr smagās automašīnas nevar izgriezt atļauto līkumu un tāpēc- vai nu griež no labās joslas vai arī uzbrauc uz zālāja. Veidojas riskantas situācijas, jo ņemot vērā 1.punktu - aizmugurē esošās automašīnas var nesaprast manevru un laicīgi nenobremzēt. 3) Starp gājēju pārējām ir apmēram 600 m. Ļoti bieži ir novērots, ka cilvēki skrien pāri 4 joslām, jo nevēlas iet puskilometru līdz pārējai. Arī pie autobusa pieturām (Šautuves iela) nav pārejas, kaut arī nesen tika atklāts jauns autobusas maršruts ar numuru 60. Tātad, tas liek domāt, ka ir pieprasījums. 4) Šajā rajonā ir gan dzīvojamās mājas (Komētas un Dignājas ielas daudzdzīvokļu mājas, ir privātā apbūve gandīz visas ielas garumā, kā arī biroji - Upmalas un lieli uzņēmumi (ACB) - tātad Rīgas iedzīvotāju kas šeit strādā un dzīvo ir pietiekoši, lai par viņiem kāds rūpētos. Esmu rakstījusi uz RD Satiksmes departamentu, bet viņiem ir sekojoša stratēģija: vai nu atšaudās ar vēstulēm, ka iedzīvotāju blīvums neatbilst kaut kādiem lielumiem vai arī atbild uz vēstulēm ignorējot uzdoto jautājumu vai neatbild vispār. Tad nu mans jautājums: cerot, ka šajā rajonā Rīgas iedzīvotāji tomēr ir vēlami - tad kad tiks uzlabota satiksmes drošība šajā ielā un veiktas ātruma ievērošanas aktivitātes? Ar cieņu, Iveta
 
Agita 2017-04-26 19:26:19
Jaunciems. Vai sagaidīsim kādu oficiālu un drošu pludmali Jaunciemā? Varbūt ir iespējams atrast kādu pašvaldībai piederošu zemes gabalu pie ezera un sakopt tā,lai peldētāji (kuri brauc arī no citiem Rīgas rajoniem) varētu kaut cik komfortabli baudīt vasaras priekus?
 
Ivars 2017-04-26 14:50:30
Gribētu uzzināt kad šajā pavasarī ir plānots atjaunot nodeldēto veloceliņu apzīmējumu? Sezona jau sākusies, Rīgas velo nedēļa rit pilnā spēkā bet horizontālā apzīmējuma varētu pat teikt, ka nav.
 
Jadviga 2017-04-25 12:17:47
Sen nebija sanācis būt tai Rīgas pusē, bet nesen gadījās iegriesties Vidzemes tirgū un jāsaka, ka nezinu vai to par tādu maz vairs var dēvēt. Strādā tikai viens paviljons un tajā pašā tirgotāju rindas ir tik retas, ka nav pat no kā izvēlēties. Ārpus tikai pāris būdas vaļā - pāris apģērbiem, pāris puķēm un viss. Kādēļ tāda postaža? Vai un kad ir plāns to atkal padarīt par normālu tirgu kāds tas bija agrāk?
 
Fricis 2017-04-25 10:44:25
Labdien!05.10.2016. uzdevu jautājumu par bedrēm ap lūkām pretī Raunas ielas 4. namam. Paldies, pēc neilga laika tās tika salabotas, bet vai nu laikapstākļi nav bijuši pielēroti vai kas, bet tagad diemžēl jāsaka, ka tās atkal sāk izdrupt. Braucot šiem lāpījumiem ar velosipēdu var just, ka tā masa, kas ir labojuma vietā no velosipēda svara grimst. Vai lūdzu varētu pievērst tam uzmanību un vasaras sezonā salabot šos iesēdumus kārtīgi?
 
Agita 2017-04-24 16:36:39
Jaunciems.1) Esam ļoti cerīgi noskaņoti par sporta/atpūtas zonas ierīkošanu Jaunciema skolas sporta laukumā! Ceru, ka šo vasar jau varēsim tur aktīvi sportot. 2) Par 30km/ha ierobežojošo ātrumu Jaunciema gatvē visa Jaunciema garumā-paldies! Bet, vai nebūtu lietderīgi ierīkot gājēju pāreju pie autobusa pieturas "2. šķērslīnija"? (bijusī "Papīrfabrika"), jo tur Jaunciema gatves šķērsošana ir intensīvākā visā Jaunciemā. Cilvēki no triju maršrutu autobusiem dodas uz bērnudārzu, aptieku, veikaliem un daudzīvokļu mājām.
 
Gita Amtmane 2017-04-24 07:52:49
Riekstu iela 16 pie mājas nedrīkstam likt auto kopš 20.marta š.g..,kad tikam 1.reizi sodīti p.121.4,kas manuprāt attiecas uz ielu,bet piebrauktuve nav iela...Cita vieta nav ierādīdīta,kur lukt auto...Kad tiks izveidota autostāvvieta(bezmaksas)majas iedzivotājiem?Šobrīd visi auto ir novietoti uz Riekstu ielas,kas vairs nav izbraucama!
 
Krista 2017-04-23 07:53:14
Labdien..Runājot pa tām auto stāvvietām kas tika uzstaisītas Juglā Malienas ielā tādas ĻOTI vajag Juglā sākot no Silciema ielas 13 virzienā uz Brīvības Ielu.. jo pa šo Silciema ielu nevar divi autobusi pabraukt garam kas brauc uz centru un no centra dēļ mašīnām kas stāv abās ielas malās vienam autobusam vienmēr ir jāgaida kamēr otrs pabrauks garām...
 
Guntars 2017-04-15 13:56:32
Labdien! Vai Jums, Amerika kungs, kā politiķim nešķiet nelietīgi un neētiski par rīdzinieku maksātajiem nodokļiem reklamēties radio? Vai nu laidiet arī opozīcijas pārstāvjus, vai lai runā tikai Rīgas domes izpilddirektors. Nedrīkst būt tā, ka tikai viens politiķis spodrina spalvas par visu rīdzinieku naudu!
 
Jānis 2017-04-14 21:49:42
Labdien! Rīgas pašvaldības apsaimniekošanā ir ļoti daudz interesantu koka arhitektūras ēku, kurām ir īpaši noteikts kultūrvēsturisks status, ir arī ēkas, bez noteikta statusa. Lielākā daļa ēku,kuras būvētas 20 gs. sākumā ir ar salīdzinoši lielām pieguļošajām zemes platībām, kuras šobrīd apdzīvo ne tie turīgākie ļaudis, un šie īpašumi ir pamatīgi nolaisti. Kuros vesela gadsimta laikā nav veikti fundamentāli ieguldījumi, īpašumi ir sliktā, vai pat ļoti sliktā stāvoklī. Kāds ir pilsētas skatījums uz šādiem īpašumiem, jo ienākumi no ēku un zemes platību uzturēšanā un sakārtošanas nav tie ienesīgākie un rentablākie, bet, iespaidi ko dod šādi teicami sakārtoti īpašumi, tūristiem vai Rīgas viesiem nav novērtējami naudā?
 
1 2 3 4 5 30

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.

Top