Par aktuālo Rīgā

Par aktuālo Rīgā

Ēterā – ceturtdienās 18:30

Klausies Aināra Rutkēviča sarunu ar Andri Ameriku par aktualitātēm Rīgas pilsētā. Uzdod arī savu jautājumu un klausies Andra Amerika atbildi raidījuma laikā.

Raidījumu vada Ainārs Rutkēvičs

Lūdzu ievadi drošības koda vērtību

 
Vārds, uzvārds 

Jautājums

Drošības kods *


 
 
matilde 2018-03-14 12:53:11
Sveiki!Ļoti gribētos, lai attīstības plānā tiktu iekļauta trotuāra izbūve Zolitūdes ielā, laukumā starp Priedaines un Jūrkalnes ielām.
 
Romualds 2018-03-13 13:25:30
Sveiki. Ko būvē Tallinas un Brīvības stūrī? Agrāk bija zaļa forša pļava, tagad jau kādu laiku tur stāv dažādas metāla iekārtas. Cik ilgi cels? Un, ko būvē Brīvības ielā arī tajā paša rajonā tikai pretējā pusē. Gandrīz pretī baznīcai? Kad pabeigs?
 
Zanda 2018-03-13 09:17:23
Sveiki. Jau ir pavasaris, bet tomēr, kas ir ar to balto zemi. Kādēļ šogad bija tik baltas ielas un trotuāri? Dīvaina smaka. Kāpēc netika bērtas smiltis, grants? Mūsu valstī smiltis ir pietiekami. Tā pat nav sāls, bet ķīmija. Labi, ja cieš auto vai zābaki. Bet zeme! Visa ķīmija tiks noskalota gruntī, ezeros, upēs.
 
AļonaA. 2018-03-12 13:25:03
Labdien. Saņēmu RNP rēķinu 15.02.2018., kur tarifs sadaļā “Ūdensapgāde un kanalizācija” ir palielinājies 2 reizes (6.52 par decembri; 12.79 par janvāri). Sadaļā “Ūdens patēriņa starpība” rādītāji par 113% lielāki par manu personīgo ūdens patēriņu (4. 7 m3 – es izlietoju; 5.295 m3 – ūdens zudumi). Saharova 15. Lūdzu sniegt skaidrojumu.
 
Taņa 2018-03-12 08:37:53
Labdien! Āgenskalna tirgū bija pieejama tualete. Veikalu apkārt daudz, bet labierīcību nav. Tāpat tika aizvērtas tualetes pie Saktas. Ir kafejnīcās, bet tad ir kaut kas jāpērk.
 
Silvija 2018-03-10 10:14:27
Brīvības gatves 386, kur atrodas DUS Neste, pēc lietus vai kušanas veidojas MILZĪGA peļķe (vismaz 10-15 metru platumā). Diemžēl šeit nav iespējams ievietot attēlu no tās, bet sociālajos tīklos ir atrodami pietiekami daudz attēli. No pretējās ielas puses ir traģikomiski vēroju kā ļaudis ar kājām vai bērnu ratiņiem mēģina pārvarēt šo "purvu". Ik pa laikam atbrauc smagais auto, kas ūdeni savāc, bet problēmu jau tas neatrisina, jo jau cik gadus katru reizi pēc mitrāka laika viss atkal stājas pa vecam.
 
Madonas 2018-03-09 09:11:48
Sveiki.Par ko mēs Madonas ielā 21, iedzīvotāji maksājam sētniekam tik lielu naudas summu? Sētnieks jau 6 gadus mājās un tās apkārtnē praktiski neko netīra. Rīgas namu pārvaldnieks, iecirknis “Pļavnieki”, ir Jūsu kompetencē – kas kontrolē sētnieku darbu?
 
iedzivotajs 2018-03-06 09:42:25
Sveiki.1. VAI ŠOGAD BEIDZOT TIKS SALABOTA VELDRES IELA ??? Sākot no Tebras ielas, līdz Malienas ielai. Posmā ir daudz veco lauzumu vietu kurās ir JĀIEKLĀJ JAUNS asflata segums, nevis kautkādas asfalta pļockas ,kuras pēc paris dienām ir izrautas ārā . 2.Cik ilgi šī pati iela pludos pirms Malienas ielas ?
 
anna 2018-03-06 09:35:21
Labdien. Vai esat informeti par Gaiļezeru Mežciema . Ezers ir Loti piegruzots. pudeles, stikla ,plastma. Maisini. Auto riepas. Sadauziti Tv ekrani. Eļļas kannas , utt. vietam sagazusies krumu ,koku zari. Kur ir atbildigs par so ezeru tiribu ? Ari paslaik uz ledus ir sanesti visadi mesli,kas ledum kustot nonaks ezera. Vai tiks kautkas tuvākaja laika uzlabots saja ezera un ezera apkartne ?
 
lauris 2018-03-06 09:32:15
Labdien. Velos zinot par cela stavokli Ulbrokas iela. Posma no S.Eizensteina krustojuma lidz pagriezienam uz Dzelzavas ielu. Posma ir vairaki LOTI dzili iesedumi 3-4 gab, ka ari lietus udens savaceju restites vietam ir iegrimusas, un ap tam izveidojusas bedres. Lietus laika tas rada bistamas situacijas, jo iesedumi ir pilni ar udeni, pastav reali avarijas draudi. Vai pastav kads variants ka tiks noversta si situacija, minetaja ielas posma ???
 
 
Valters 2018-03-05 14:58:55
Sveiki par cik pavasaris tuvojas vismaz kad rakstu šo jautājumu vairs nav lielie minusi bet nu ok. pie jautājuma.. Tātad pagajušo gad 2017.Jūs (Andris Ameriks) tepat Radio Swh teica ka aapkaart visam Juglas ezeram Rīgas teritoriju ietvaros tiks veiktu tīrīšanas darbi cik sapratu ka izzāģēs vecos kokus gar taciņām utt. Tad nu jautājums vai visi saskaņošanas darbi ir pabeigti un kad sāksies darbi? Varbut jau ir sākušies? Un tad precizejiet tiešam APKĀRT VISAM Juglas ezeram Rīgas robežās???
 
Ziedonis 2018-03-05 09:18:28
Paldies par iespēju izteikties! Stāsts ir par luksofora objektu Viestura un Meža prospektu krustojumā Sarkandaugavā. Pašreizējā izpildījumā tajā uzstādītais signālu režīms paredz situāciju, kad zaļās gaismas fāzē ir noorganizēts krustošanās konfliktpunkts galvenā ceļa plūsmai, kas nogriežas pa kreisi ar pakārtotā ceļa plūsmu pretī, virzienā taisni. Minētā situācija ir izteikti neordināra un diez vai piemērota eksperimentiem ar mūsu satiksmes dalībniekiem. Protams to var skaidrot ar satiksmes noteikumiem, taču diez vai to ir iespējams izdarīt operatīvi, esot satiksmē un diez vai šo situāciju uzreiz pareizi atrisinās pat paši satiksmes noteikumu autori. Ir taču skaidrs, ka vairums zaļo signālu uztver kā priekšrocību neatkarīgi no zīmēm, turklāt šajā situācijā jau no pakārtotā ceļa arī nemaz nevar redzēt, kāds signāls ir galvenā ceļa plūsmai. Rezultātā satiksmes dalībniekiem jāuzspēlē laimes spēle - kurš kuru sapratīs un vai paspēs izvairīties. Negadījumi šīs situācijas dēļ tur jau ir vairāki. Satiksmes drošība nevar būt kompromiss ar mezgla caurlaidspēju. Tas ir satiksmes organizācijas pamatprincips. Vai Rīgā noteikti citi pamatprincipi? Jautājums - vai RD kāds vērtē projektētos satiksmes organizācijas risinājumus, inženieru atbildību un kvalifikāciju. Vai atbildīgajam par šo risinājumu tiks celta kvalifikācija? Un kad tiks labota kļūda?
 
Marts 2018-03-03 18:42:10
Vai jūs varētu nosaukt, kā notiek jaunu sabiedriskā maršrutu izveide vai izmaiņas, kurš konkrēti par to atbild? 21.februārī tika izziņots par izmaiņām 1.maršruta tramvajā un vairāku maršrutu slēgšanu. Pēc tam sekoja kritikas lavīna gan sociālajos tīklos, gan no žurnālistiem un neatkarīgiem transporta ekspertiem. Tai skaitā tika kritizēts pieturas neesamība starp Prāgas ielas un Merķeļa ielu pieturām. Skaidrs, ka šie maršruta pārplānotāji to tur nebija paredzējuši. Bet 27.februārī parādās jauna pagaidu (!!!) pieturvieta Aspāzijas bulvāris. Vai šo var nosaukt par profesionālu mūsdienīgu pilsētplānošanas paraugu?
 
Edgars Leimanis 2018-03-02 08:30:48
Labdien! Kāpēc ilgstoši netiek vispār sakārtota/uzturēta Žīguru iela? Ielai nav asfalta seguma. Dēļ lielajām bedrēm, pa ielu ir apgrūtinoši pārvietoties ar kājām, ratiņkrēslu. Vai ir iespēja vismaz nogreiderēt vai uzbērt kādu izlīdzinošu akmens šķembu kārtu.
 
Ilze Krūmiņa 2018-03-01 19:33:21
Katru dienu braucu pa Graudu ielu, no rīta un vakaros lieli sastrēgumi, tā kā neskatoties uz ielas šaurumu nav aizlieguma braukt ar smagām virs trīs tonnām smagajām mašīnām ielas redzamība ir slikta, par ko liecina vakardienas gandrīz nelaimes gadījums uz gājēju pārejas , kur smagās mašīnas šoferis pēdējā brīdī ieraudzīja mazu bērnu kurš šķērsoja gājēju pāreju, laimīgas sagadīšanās dēļ smagā mašīna šo bērnu neskāra, lai izvairītos no šādām situācijām un ņēmot vērā jūsu pirms vēlēšanu doto solījumu, kad beidzot turpināsies Dienvidu tilta trešās kārtas izbūve līdz Jelgavas šosejai un kad beidzot tiks uzstādītas zīmes, kas neļauj satiksmi pa Graudu ielu smagajām mašīnām?
 
Ivars 2018-02-26 15:52:05
Ikdienā pārvietojos vairāk gar Brīvības gatvi posām no Alfas uz Juglu. Uz gājēju un velo celiņa sāls ir sagāzts tādos kvantumos, ka paliek neomulīgi. Šoreiz nediskutēsim par to, kāds ir labākais veids ar ko ziemā kaisīt ietves, bet ja to dara ar sāli tad ne tādos apjomos, lai visa ietve būtu balta ar sāls graudiem! Mērenības sajūtai ir jābūt tomēr. vai ir kādi standarti cik tad tas sāls ir jāber uz ietvēm vai katrs to dara pēc saviem ieskatiem?
 
Rango 2018-02-23 10:38:22
Labdien! Vecmīlgrāvī, Laivinieku ielā ir uzbūvēts jauns naftas termināls. Pirms būvēšanas procesa, presē norisinājās reklāmas kampaņa, kur teica, ka Laivinieku iela beigsies ar tiltu, kas savienos Mangaļsalu ar Vecmīlgrāvi. Tas tiks uzbūvēts par naftas termināla īpašnieka naudu. Autobusa maršruta garums tādā veidā ievērojami samazinātos. Vecāķu rajonā vairs neiebrauktu kravas auto. Lūdzu komentārus par šo jautājumu.
 
Adrians 2018-02-22 23:50:34
Kā tiek aprēķināta sabiedriskā transporta retablitāte? Nupat tika paziņot, ka 6.tramvaja maršruts tiks slēgts, jo neesot rentabls. Kā viņš var būt rentabls, ja iet 1 reizi stundā?
 
Vasja 2018-02-22 18:41:16
1. Vai ir plānots tuvākajā laikā mainīt satiksmes organizāciju Starta ielas posmā no Lēdmanes ielas līdz Gustava Zemgala Gatvei. Starta iela ir pārvērtusies par apkārtējo biroju un rūpnīcu darbinieku stāvvietu, kur nav iespējams samainīties divām automašīnām. īpaši aktuāli tas ir no rītiem, kad pa Ropažu -> Lēdmanes ielu -> Starta ielu brauc daudzi autobraucēji un pa starta ielu pretējā virzienā nav iespējams pārvietoties. Apkārtējo māju iedzīvotāji, jau ir pieņēmuši radikālus līdzekļus zālāju izbraukātājiem novietojot savas mājas priekšā pamatīgus betona bluķus. 2. Kad beidzot kāds sāks reāli izvērtēt reklāmas stabu izvietošanu ielas malās, lai tie neaizsegtu redzamību izbraucot no pagalmiem uz maģistrālām ielām. Pagaidām no RDSD esam saņēmuši tikai formālu atrakstīšanos, ka problēma nav konstatēta un viss atbilst prasībām.
 
Jānis14 2018-02-22 10:48:47
Sveiki. Pāris gadus atpakaļ jautāju par iespēju uzstādīt luksoforu vai gājēju pāreju Mežciemā - Gaiļezera un Lizuma ielās. Atbilde bija, bet luksofora, gājēju pārejas zebras vēl nav līdz šim brīdim.
 
 
Elita Benzīns 2018-02-22 09:43:28
Par ugunsdzēsēju pazemes hidrantiem, kas ir ierīkoti ar ūdens ņemšanas vietu uz ielas brauktuves daļas. (Reāls gadījums: Pārdaugava, ugunsgrēks kaimiņu dzīvojamajā mājā, ziema. Ugunsdzēsēji meklē hidrantu-virs tā atrodas vieglā automašīna! ) Vai ir plānots ierobežot automašīnu novietošanu ugunsdzēsības pazemes hidrantu atrašanās vietās? Ceļazīmes? Marķējumi?
 
Arnolds 2018-02-21 23:20:25
Rīgas satiksmes mājas lapā ir redzams, ka 1.tramvajs pārliecinoši decembrī ir bijis līderis pārvadāto pasažieru skaita ziņā. Diemžēl 21.februārī datus par janvāri neatradu. Šodien arī tika informēta sabiedrība, ka 1.tramvajs turpmāk metīs loku gar centrāltirgu. Ceļš no Juglas līdz VEF kultūras pilij ir ok, bet tad sākās.Regulāra 2-3 minūšu stāvēšanu, lai tiktu uz Brīvības ielas un ļoooti lēnais posma pa Barona ielu. Kāpēc vispār pēc Barona ielas tā saucamās rekonstrukcijas tika uzlikts ātruma ierobežojums uz 30 km/h? Vai tāpēc, lai tikko uzliktais bruģis tik ātri nebojātos? Sanāk, ka šis maršruts ir kļuvis vēl lēnāks, bet citas alternatīvas daudziem pilsētniekiem nav.
 
Arturs Kruskops 2018-02-20 12:50:55
Mūsu Dzelzavas 76. k-4 dzīvojamā māja atrodas uz divām zemes vienībām ar kadastra apzīmējumiem 0100 071 1567 un 0100 071 2110, no kuriem pirmais ar platību 2385 m2 ir mājai funkcionāli nepieciešamais (reģistrēts Valsts zemes dienesta Nekustamā īpašuma valsts kadastra reģistrā) un ir mājas visu dzīvokļu īpašnieku kopīpašums un otrs – mājai piesaistītais ar platību 424 m2 , par kura iznomāšanu mums ir attiecīgs nomas līgums. Citu zemes nomas līgumu mums nav un nevar būt, jo zemes lietas kārtojam tikai mēs, nevis vēl kāds cits. Tādēļ mājas sētnieka kopjamā platība ir 2385 m2 +424 m2 – 580 m2 =2229 m2 , kur 580 m2 ir mājas apbūves platība. SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” bez jebkāda pamatojuma liek mums kopt lielāku platību – 2559 m2 . Šādu pārvaldnieka rīcību uzskatām par negodīgu un nelikumīgu. Visi mūsu centieni nokārtot šo strīdu ir bez rezultāta.Lūdzam Jūsu palīdzību šīs situācijas risināšanai.Ar cieņu Dzelzavas 76/4 12.un 14.dzīvokļu īpašnieki-E.Majors un A.Kruskops
 
Aija 2018-02-20 11:02:01
Labdien! Paldies par iespēju tiešā veidā uzdot jautājumus pilsētas vadībai un saņemt atbildes, tas ir ļoti noderīgs instruments dialogam ar sabiedrību. Mans jautājums skar VEF tiltu, mani interesē tilta tehniskais stāvoklis, vai tas ir atbilstošs noslodzei ikdienā , vai ir plānota un kad notiks tilta tehnisko un vizuālo parametru uzlabošana? Paldies!
 
Normunds 2018-02-20 09:10:38
Sveiki. Jautāšu to pašu, ko 2017.gadā... Kas ŠOGAD tiks darīts daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos??? Reālas adreses un darbi!!!!!!
 
Aina 2018-02-19 11:08:17
Meitai bija jābrauc uz Lidostu ja nemaldos 4:00 un te sākas problemas jo mikriņi tik velu nekurše kā arī tik agri nebrauc un meklejot nakts sabiedrisko transportu cik redzējam neviens arī nebrauc līdz Lidostai tad nu vienīgais risinājums ir tikai zavnīt un izsaukt taksi... Jautajums vai ir paredzēts šo jomu kaut kā uzlabot vai nu ka nakts transports brauc arī uz Lidostu vai arī ka kāds mikriņš kas braukā uz lidostu sāk vai beidz darbu ap tādiem laikiem kā 4:00 ...
 
Jānis 2018-02-19 09:05:53
Laba diena! Man ir 65 gadi. Esmu pensionārs un 2.grupas invalīds nu jau gadu. Pirms tam bija 3.grupa. Ko es varu saņemt, kādus atvieglojumus, pakalpojumus? Esmu dzirdējis par nodokļu atmaksu vecuma pensijai.
 
Ziema 2018-02-18 18:30:39
Sveiki.Gājēju pāreja Stirnu ielā pie pieturas Ainavas ir tumša un grūti pārredzama autovadītājiem. Bīstami, lūdzu izgaismojiet, kā tas ir, piemēram, Ieriķu ielas pieturai.
 
Stavvietas 2018-02-18 08:47:01
Labrīt. Vēlos uzdot šādu jautājumu – pilsētas centrālajās ielās tiek veidotas autostāvvietas. Mikrorajonos, kur teritorija ir atbilstoši liela, tas netiek darīts. Ilūkstes 101-109
 
SergejsL. 2018-02-16 10:01:56
Sveiki. Rīgas dome dzīvokļu īpašnieku biedrībām apsolīja līdzfinansēt remonta darbus. Jautāju atkārtoti jau 3.reizi - kad varēs vērsties domē un, pie kā??? Apmēram pusgadu stāstīja, ka viss ir procesā!!
 
 
Vizma 2018-02-16 08:14:07
Labrīt! Dzīvoju Imantā. Māju apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks. Jau divreiz mūsu kāpņu telpā esošajiem dzīvokļiem, dažos dzīvokļos notikušu negadījumu dēļ, nebija ūdens. Avārijas dienests ūdeni atslēdz, savukārt tehniskā palīdzība brīvdienās nestrādā. Rezultātā ieplānotos darbus nav iespējams izpildīt. Kāpēc Rīgas namu pārvaldnieks nenodrošina tehnisko pakalpojumu darbu brīvdienās? Kādos gadījumos ir jānodrošina ūdens pievešanu pie mājas?
 
Sanda Švarca 2018-02-15 18:43:16
Vai ir palielinātas dotācijas rindai dārziņā?
 
Maija 2018-02-15 16:56:46
Labvakar. Būtu ļoti labi, ja mūsu rajonā (Iļģuciemā) tiktu izvietots āra galda teniss. Tā ir Ķengaragā! Ir cerības?
 
Vilnis 2018-02-15 10:44:20
Sveiki! Grafiti ir iespējams nomazgāt ar ķīmiju vai sodu. Lētāk - pārkrāsot. Man ir iekārta, kas notīra dažāda materiāla virsmas (marmora, granīta, u.c.)Tīra bez skaņas, bez kaitējuma nodarīšanas videi. Tā ir vācu zinātnieku izstrādāta tehnoloģija. Šī iekārta maksā lētāk kā sienas pārkrāsošana vai darbinieku piesaistīšana.Kur varu vērsties?
 
Valters 2018-02-14 09:15:50
Sveiki stāstīšu un jautāšu par problēmu ar atkritumiem.. Sāksim ar to ka šo jautājumu ar visām fotogrāfijām biju aizsūtijis uz Vides SOS bet joprojām nekas nav mainijies... Tātad uz Vides SOS vestuli ar bildēm biju sūtijis 2018.gada 8.Janvārī ceru kamēr Jūs saņemsiet un atbildēsiet varbūt būs kaut kas mainijies..Nosūtīssu nokopeto ko sūtiju vides sos.. : tātad pļaviņa labajā puse iznāk no galapunkta jeb Dispičeru punkta Jugla -3 adrese Murjāņu iela 58 Es nezinu kam tā pļavina pieder bet regulāri viņa tiek piedrazota ar atkritumiem.. vasarā tie ir bomži bet vēsajos laikos gan jau kādi no autovadītājiem .. jo pie tās pļaviņas biezi atstāj mašīnas... vasarā var arī manīt ka riepas mētājās arī pļaviņa.. pirms pļaviņas netalu no luksafora arī divstāvu privatmāja nesen uzbūveta tad gan jau viņiem ārpus savas teritorijas arī cik tur tie metri jāpieskata..un tur pie tās uzbūvetās mājas netālu arī mētājās atkritumi maisos braucot ar autobusu laukā no galapunkta tieši var redzēt kā mētājās tālāk pie pļaviņas maisi ir sastutēti ar akritumiem šobrīd. Un pastaigajot pa pašu pļaviņu aiz kaut kādiem krūmiem arī var pamanīt maisus. Gribetu zināt ja arī kādi citi klausītaji kādreiz redz šādu situāciju ka tiek kaut kur atstāti daudz miskastes maisi pilni ar kaut ko vai ir kāda iestāde kam to zinot lai novērš nekārtības? Policijai varbūt jāzvana vai kam?
 
Marta M. 2018-02-14 09:12:10
Mūsu māja Tērbatas ielā robežojas ar Rīgas domes bērnudārzu, kas atrodas Ģertrūdes ielā. Viena no mūsu mājas sienām ierobežo bērnudārza pagalmu. Piekļūt pie tās var tikai caur bērnudārza telpām. Pie tam, uz mūsu mājas sienas ir uzzīmēts liels zīmējums. Gribējām siltināt šo sienu, kas ir mūsu īpašuma sastāvdaļa, bet bērnudārza darbinieki saka, ka pēc remonta mums būs jāatjauno zīmējumu. Vai tā ir? Kādas ir mūsu tiesības remontēt savu māja sienu?
 
Anna 2018-02-13 10:25:57
Labdien! Kad tiks uzlabota Skanstes ielas ainava? Pašreiz tur vērojami mazdārziņi, bomži, utmldz.
 
Anda 2018-02-12 13:32:02
Labdien! Sakiet lūdzu, vai beidzot tiks izveidota gājēju pāreja uz Dammes ielas iepretim 4.un 1.tramvaja galapunktam un tc "Maxima X"??? Pagaidām uz Dammes ielas, posmā starp Anniņmuižas bulvāri un Kurzemes prospektu, ir tikai VIENA gājēju pāreja un tā ir pret veikalu Rimi, kas atrodas pie Anniņmuižas bulvāra. Ar šo jautājumu pie Amerika kunga griezos 2016.gada rudenī uz ko Amerika kungs atbildēja, ka manis minētā gājēju pāreja esot Satiksmes departamenta 2017.gada plānā!!! Ir iesācies 2018.gads, taču minētā gājēju pāreja joprojām nav!!! Labu laiku atpakaļ zīmes, kas apzīmē gājēju pāreju jau bija uzstādītas, taču tā kā uz asfalta netika uzzīmētas baltās strīpas, tad autovadītāji zilo zīmīti neņēma vērā. Pēc kāda laika zīmes tika noņemtas. Vai tiešām to uzstādīšana un balto svītru uzkrāsošana ir tik sarežģīta???
 
Raivis 2018-02-08 14:36:24
Labdien! Jautājums ir par Mārkalnes ielu. Posms no Brīvības ielas līdz dzelzsceļam ir ļoti sliktā stāvoklī, nemitīgi nākas lauzt mašīnas gan tiem kas dzīvo šajā posmā, gan bērnudārza apmeklētājiem. Tas pats attiecas arī uz Tirzas ielu. Tāpat interesē, vai ir plānots savienot abus Mārkalnes ielas posmus, kāda ir šīs ielas loma Ziemeļu koridora projektā, kas tas ir par projektu - "Murjāņu - Mārkalnes ielas trase"? Paldies!
 
Krista 2018-02-07 08:48:39
Sveicinati,vai Rīgas Domes Satiksmes departamenta, RD Attīstības departaments sadarbojas vai aicina uz seedeem Viesturu Krūmiņliepu ? Vinam tik interesantas un labas idejas Twitteri var izlasiit... ja nesadarbojieties rekr iedudu ka vinu Twitteri atrast @briedisunrepshe vins ir tatad pilsētplānošanas students iesaku lasit vina Twitus iespejams tas kaut ko var atrisinat...
 
 
Bruno 2018-02-07 08:35:46
Labvakar sakiet kur Riga ir paredzets uzstadit un ieviest jaunas pieturas pasazieru vilcienam? Vai vispar sogad ir paredzetas kadas jaunas pieturvietas piemeram Alfa?
 
Eriks 2018-02-06 11:03:08
Labdien ! Cien. A.Amerik ! Paldies par atjaunoto skolu (Rīgas pilsētas Pļavnieki pamatskola un sporta laukumu), bet tagad (arī iepriekš bija šī problēma) J.Grestes 12 nama iedzīvotājiem nav kur nolikt savus automobiļus. Skola notiek sporta aktivitātes (vakaros) ierodas sportisti un līdzjutēji, kas novieto savus auto nama pagalamā, arī bērnu vecāki nevar aizbrauk pēc bērniem, jo te nav kur nolik automobili. Nama pagalma ir milzīgs, bezjēdzīgs padomju aplissss...ar zaļo zinu. Cienot dabu nedz es vai kāds cits tur nenovieto automobili. Varbūt ieplānojot tuvākajā laikā pārbūvi...lai sakārtotu šo pagalmu un likvidētu to apli.
 
Eriks 2018-02-05 21:49:32
Labdien ! Cien. A.Amerik ! Paldies par atjaunoto skolu (Rīgas pilsētas Pļavnieki pamatskola un sporta laukumu), bet tagad (arī iepriekš bija šī problēma) J.Grestes 12 nama iedzīvotājiem nav kur nolikt savus automobiļus. Skola notiek sporta aktivitātes (vakaros) ierodas sportisti un līdzjutēji, kas novieto savus auto nama pagalamā, arī bērnu vecāki nevar aizbrauk pēc bērniem, jo te nav kur nolik automobili. Nama pagalma ir milzīgs, bezjēdzīgs padomju aplissss...ar zaļo zinu. Cienot dabu nedz es vai kāds cits tur nenovieto automobili. Varbūt ieplānojot tuvākajā laikā pārbūvi...lai sakārtotu šo pagalmu un likvidētu to apli.
 
Gunta Dejus 2018-02-05 11:59:53
Labdien, 12.06.2017. vēros ar iesniegumu Rīgas Būvvaldē (BV-17-5726-ap), ka uz daudzzīvokļu mājas zemes ir novietots Jūras konteinters - nesaskaņojot ar mājas iedzīvotājiem vai Rīgas Būvvaldi. Zeme ir mājas iedzīvotāju īpašums, konteiners piedzer DZīB "Lāčplēsis", kas ir arī mājas apsaimniekošanas uzņēmums (kopumā apsaimnieko 20 mājas Rīgā). Iesniegumam pievienoju iedzīvotāju aptaujas protokolu, kurā mājas iedzīvotāji izsaka lūgumu konteinteru aiztransportēt. Aptaujas anketa iesniegta arī DZīB "Lāčplēsis". Tā kā apsaimniekotājs lūgumu nepilda un konteineru neaiztransportē. Lūdzu Rīgas būvvaldei palīdzēt ar risinājumu. Iesniegums tika izskatīts, un atzīta nelikumīga konteinera novietošana. Tika informēt DZīB "Lāčplēsis", ka konteiners vai nu jāsaskaņo vai jāaiztransportē. Procesā es nesaprotu, kāpēc Būvvaldei vajag tik ilgu laiku, lai pieņemtu kādus mērus pret juridisku personu, kura ir pārkāpusi noteikumus un nevēlas situāciju labot. Pirmais iesniegums tika iesniegts pagājuša gada vasrā, ir pagājuši 8 mēneši, bet nekāds lēmums vai soda mēri nav pieņemti. Un kapēc, lai lieta virzītos, man katru reizi ir jāraksta jauns iesniegums. Tīkmēr apsaimniekotājs šantažē mājas iedzīvotājus, ka viņi nesniegs santehniķu pakalpojumus, ja turpināsim uzstāt par konteinera aiztransportēšanu. Realitātē, konteiners tiek izmantos saimniciskās darbības veikšanai (to izmanto dažādi speciālisti papildus darbu un peļņas gūšanai). Mums kā mājas iedzīvotājiem tas rada tikai neērtības un bojā skatu pa logu. Ļoti gaidot atbildi, mājas iedzīvotāja Gunta Dejus
 
Ziedonis Dārziņš 2018-02-02 11:00:30
Labdien! 2017. gada 7. jūnijā Riga.lv (https://www.riga.lv/lv/news/ridzinieki-jauta-kuras-rigas-ielas-tiks-remontetas-nakamgad?11244) lepni ziņo, ka 2018. gadā beidzot tiks remontēta katastrofālā stāvoklī esošā Marijas/A.Čaka iela. Bet diemžēl jau 2017. gada nogalē (https://www.riga.lv/lv/news/kuras-ielas-tiks-remontetas-2018-gada?12646) šī paša portāla rakstā nav ne vēst par Čaka ielas remonta plānošanu 2018. gadā. Šobrīd tā ir 4 joslu maģistrāle ar avārijas stāvoklī esošu ielas segumu, kas padara gājēju un riteņbraucēju kustību pa šo ielu neiespējamu, līdz ar to izmiruši ir veikali, kafejnīcas un pakalpojumu piedāvātāji, unikālās 19./20. gs. mijas ēkas iet bojā un nav pievilcīgas iedzīvotājiem. Šķiet, ka mērķtiecīgi šī iela tiek nolemta iznīcībai. Kad tiks vismaz atjaunots šīs ielas segums? Kad var gaidīt uz pilnīgu pārbūvi un vai šī pārbūve ir paredzēta liekot uzsvaru uz gājējiem, velosipēdistiem un sabiedrisko transportu, proti, samazinot privātā transportam izmantojamo joslu skaitu uz 2? Varbūt iespējamas ir 3 joslas ar plūsmas virziena maiņu atkarībā no dienas laika?
 
Valters 2018-02-01 12:35:23
Labvakar sakiet cik daudz koki tiks likvideeti taisot to Sarkandaugavas paarvadu?? Un vai izcirsto koku vietaa tai apkaartnee tiks iestaadiiti jauni koki??
 
Niknā Alise 2018-01-31 14:45:07
30. janvāra rīts izvērtās par īstu murgu. Uz K.Barona ielas pie Raiņa Bulvāra saplīsušais tramvajs tieši rīta stundā pierādīja, ka Rīgas satiksme nav īsti gatava šādām ekstrēmām situācijām.Ļoti vāja komunikācija ar cilvēkiem, kuri tomēr cerēja sagaidīt savu transporta līdzekli un vispār nokļūt darbā nerunājot nemaz par to, ka tas tika nokavēts. Nevajag tikai atrunas par to, ka varēju izvēlēties citu transporta līdzekli. Pameklējot interneta dzīlēs, šādu situācijas atkārtošanās gadā gandrīz katru gadu. Kur es varu pieteikt kompensāciju par sev radītajiem zaudējumiem?
 
Artis A. 2018-01-31 14:00:41
Sveiki! Dzelzceļa pārbrauktuves problēma Mangaļos, Ezerā ielā. Par tās remontu var tikai sapņot. Pirms kāda laika abās pārbrauktuves pusēs tika izvietoti lieli uzraksti, ka tā būs atvērta no 07:30 līdz 09:30 un no 17:30 līdz 19:30. Šis režīms tika puslīdz ievērots. Tagad ir tikai no 07.30 līdz 08.30. Vai Rīgas Dome var ietekmēt pārbrauktuves īpašnieku?
 
Bruno 2018-01-31 10:09:20
Labdien! Būtu ļoti labi, ja mazās ieliņas Auru ielā remonts tiktu iekļauts 2018.gada remontdarbu plānā. Paldies!
 
Valters 2018-01-31 08:16:56
Labvakar man uzprasija lai es jautajumu uzdodu pazina kas dzivo konkreta adrese,tatad adrese Viestura prospekts 16 no ssis maajas ejot pa cilveku asfaltu uz apakszemes tunela pusi .... asfalts peec lieliem lietiem ir pilns ar pelkem tadam ka cilveekiem ir jaaiet paari pa zaali jo pa asfaltu nau iespejams iet un ejot pa zaali tur dubli veidojas tad nu jautaajums vai ir iespeja kaut ka sakartot lai mazinatu pellkkes uz asfalta??
 
 
Aivo 2018-01-30 13:58:28
Pērnā gada izskaņā Rīgas satiksme komercķīlu reģistrā tika ieķīlātas gan tramvaja sliežu ceļi, gan zemās grīdas tramvaji. Summas ir iespaidīgas. Kā vispār ir plānots šīs summas atdot? Ja vispār šāds plāns eksistē.
 
Igors 2018-01-30 08:48:13
Labrīt!Kāpēc Rīgas dome neatbalsta Latvijas uzņēmējus? Uzņēmums AO-Alfa izstrādā un tirgū piedāvā LED ielu apgaismojumu (ekonomija no 500 vatiem uz 120 vatiem). Rīgā tādi nav vajadzīgi??Ceļ jaunas ielas, rajonus, bet izmanto veco apgaismojuma sistēmu, laikam liels atlikums vai arī to iepērk ārvalstīs lētāk. Kāpēc ir tā?!
 
Sarma 2018-01-29 14:31:21
Labdien! Ziemas periodā Laimas jaunajā pulkstenī 08.00 skanēja Klusa nakts, svēta nakts...Neesmu tagad tur gājusi apaļās stundās. Kāds princips mūzikas atskaņošanai un, kas skanēs vasarā?
 
Kārlis 2018-01-28 19:56:47
Kopš tika uzcelts Olimpiskais sporta centrs un Arēna Rīga, regulāri apmeklēju sporta pasākumus un sanāk šķērsot teritoriju, kuru ieskauj K.Valdemāra, Šarlotes, Palīdzības un Mālpils ielām. Ja agrāk tur mitrā laikā bija jāpārvar tikai viena milzu peļķe, tad pēc lielajiem remontiem Valdemāra ielā, šis laukums ir pārvērties par dubļu un peļķu teritoriju, kur vēl zaļajā zonā ir redzamas traktoru vai smago auto pēdas. Vairākkkārt komunicējot ar Rīgas Domes pārstāvjiem atbilde kopš oktobra sekoja, ka tuvākajās dienās šī teritorija tiks sakopta, bet laiks iet un it nekas nemainās.
 
Dāvis L. 2018-01-26 09:10:43
Labdien, Amerika kungs!Dzīvoju Ķengaragā. Šogad piedzīvojām pavisam neilgu ziemu, kā rezultātā Ķengaraga promenāde, kas iet gar Daugavu, netika un netiek tīrīta. Pārvietoties ar kājām, bērnu ratiņiem, ir ļoti grūti, jo sniegs, kas izkusa, pa nakti ir sasalis. Kāpēc promenāde netiek šogad tīrīta? Iepriekšējos gados promenāde tika tīrīta. Lūdzu pakontrolējiet situāciju.
 
Vitalijs 2018-01-25 12:02:40
Labdien!Pie Juglas poliklīnikas ir gājēju pāreja ar ceļazīmi, kas domāta akliem cilvēkiem, lai drošāka pāreja. Tumšajā laikā gaisma ļoti slikti apgaismo gājēju pāreju – par maz ar laternu gaismu. Tā ir bīstama gājējiem. Piedāvāju to izcelt ar luminiscējošu krāsu.
 
Raimonds 2018-01-24 08:18:29
Labrīt!Vai ir noteikti standarti privātmāju krāsojumam, ko drīkst, ko nedrīkst? Tāpat, vai daudzdzīvokļu namos drīkst izvēlēties jebkuras krāsas logu rāmjus, kā tas ir ir spilgti redzams rajonos?? Ierobežojumi, kas tos nosaka???
 
Elita Benzīns 2018-01-22 18:07:29
Kādi ir plānoti topošā "Depo" veikala (bijusī RRR teritorija) satiksmes pieslēgumi esošajai satiksmes infrastruktūrai- Kurzemes prospekts? Nīcas iela?, vai neradīs nevajadzīgus sastrēgumus uz Kurzemes prospekta un Slokas ielas? Vai ir plānotas esošo ielu pārbūves pārbūves, iepriekšminētā sakarā?
 
Gregora 8 2018-01-22 11:32:21
Pēdējos gados ir atjaunoti sporta laukumi skolās. Līdz šim, brīvdienās, veicām tajos individuālas sportiskas aktivitātes ar bērniem. Jautājums par pieejamību !? Daudzām Rīgas skolām ir atjaunoti žogi ar slēdzamiem vārtiem. Vai ir kādi RD noteikumi, kas atļauj vai liedz piekļuvi sporta laukumiem (brīvdienās, laikos un tml.) ? Ja liedz, tad lūdzu uzskaitījumu par sporta laukumiem, kas būs pieejami šovasar mikrorajonos Pārdaugavā!
 
Valters.. 2018-01-20 18:20:14
Labvakar šoreiz man jautājumi pašam nav bet es iedomājos ka šī raidijuma vadītājs Ainārs Rutkēvičs vienmēr tik vada šo raidijumu un lasa klausītāju jautājumus bet varbūt ka pašam Aināram Rutkēvičam ir tieši šobrīd kāds jautājums tad nu es tev dodu iespēju manāvietāuzdot tev interesējošu jautājumu...
 
 
Krista 2018-01-20 18:16:49
Sveicināti Sakiet kas notiek ar GO planet kas ja nemaldos skaitas Purvciems.. izskatijās ka nekas nenotiek tai ēkā pirms jums šo rakstu atveru GO planet mājas lapu un tur šāds teksts : Pēc astoņu gadu veiksmīga darba ir pienācis laiks modernizēt ģimenes izklaides centra GO PLANET aprīkojumu, kura laikā izklaides centrs GO PLANET nebūs pieejams apmeklētājiem. Šī iemesla dēļ no 2014.gada 01.jūlija ģimenes izklaides centrs GO PLANET būs slēgts uz modernizēšanas darbu laiku, lai turpmāk varētu piedāvāt saviem apmeklētājiem jaunas, aizraujošas, saturīgas atpūtas un izklaides iespējas. Informācija par izklaides centra GO PLANET atvēršanu būs pieejama mājas lapā: www.goplanet.lv ... Vai ir informācija kas tur notiek ar to ēku?
 
Dainis 2018-01-19 11:44:14
Sveiki. Kā tiek faktiski noteikts, pārbaudīts, kad var un kad nevar iet uz ledus? Kas to nosaka, un kur visātrāk var ieraudzīt informāciju?
 
Laima 2018-01-19 09:50:09
Labdien. Jau vairākus gadus piebraucamais ceļš pie ēkām Kurzemes prospektā 144, 146, 148 ir bojāts. Autovadītāji, apbraucot bedres, izbrauc uz trotuāru. Atkrituma izvedēji/smagās automašīnas sabojāja trotuāru, laužot asfalta segumu. Paliek arvien trakāk. Pie kā vērsties ar šo problēmu? Blakus esošā Vīksnes iela ir salabota, bet mūsu mazā teritorija nav skarta.
 
Valoda 2018-01-18 08:34:43
Cik reizes gadā notiek domes organizētie latviešu valodas bezmaksas kursi? Kas pārsvarā izmanto šos kursus? Mana paziņa nokavēja pieteikšanos, jo pāris dienās viss ir aizņemts. Un, lai arī pieteicāmies jaunumiem, tie netika saņemti uz e-pastu...lai uzzinātu, ka var sākt pieteikties!!!
 
Valters 2018-01-17 11:14:08
Pēdējos gados Rīgā daudz ielas remontē un nav tā kā ar valsts ceļiem kad dzird zinās ka kaut kur kaut kāds nogruvums un mašīnas nevar braukt utt. es domāju ja Rīga tā turpinās remontet ceļus kā pēdējos gados tad drīz visi būs pabeigti un Rīgas dome varēs iet palīgā valstij ar valsts ceļiem... Tas tik būtu interesanti ka ziņās saka Rīgas Dome iedod finansiālo atbalstu valsts ceļu sakārtošanā... :D :D
 
Viktorija 2018-01-17 09:00:38
Kādi Rīgas ielu remonti gaidāmi šogad? Vai atkal jārēķinās ar lieliem sastrēgumiem?
 
Zaiga L. 2018-01-16 08:22:02
Sakiet, kas tas par projektu skaistie krāsainie stabi parkā pie Mākslas muzeja? Vai tie tur paliks ilglaicīgi?
 
Elìna Paegle 2018-01-15 23:15:12
Kápèc arvien biežák skaidrá laiká Rìgas apkártnè parádás tik daudz lidmašìnu atstájot aiz sevis kìmiskás trases,ká rezultátá debesis párklájas ar biezu dúmaku. Kas par to atbild? Vai ir veikti pêtìjumi,kädas kaitìgas vielas tás satur?
 
HARIJS 2018-01-12 11:27:10
Dzīvoju torņakalnā,Indriķa ielā 4A,dzirdēju ka gar vai zem Indriķa ielas ies Rail baltic jaunā dzelzceļa atzars no centrālās stacijas uz lidostu.Mājas Indriķa ielā 4 un 4A ir celtas 1910.gadā,tām jau tagad dēļ esošā dzelzceļa kad pa to brauc kravas sastāvi ir pastiprināta vibrācijas ietekme.Vai dēļ jaunā dzelzceļa būvniecības šīs mājas nav plānots nojaukt?Ja nē, tad vai ir veikta izpēte kā celtniecības process ietekmēs šo īpašumu tehnisko stāvokli?vai būvniecības laikā ielas posms starp Satiksmes ielu un Friča Brīvzemnieka ielām netiks slēgts?
 
Krista 2018-01-12 09:28:36
Sveicināti sakiet vai šai peldsezonai gatavojoties kam gan vēl ir ilgs laiks bet tomer vai ir plānots kādā no pludmalēm labiekartojumi? volejbola laukums,parģērbšanās kabīnes, varbūt paša ezera iztīrīšana kaut kas tamlīdzīgs?
 
 
Bruno 2018-01-12 09:21:34
Labvakar sakiet kā būtu ja pie lielajiem dispičeru punktiem būtu Tualetes pieejamas lai nau jāiet uz krumiņiem lielajiem dispiķeru punktiem es domāju tādus galapunktus kur ir vairāki maršruti nevs viens.. tatad kā piemēram Abrenes iela,Dispičeru punkts Jugla-3 , Dispičeru punkts Jugla tramvaja galapunkts , Dispičeru punkts Mežciems trolejbusu galapunkts un citi...
 
Andris 2018-01-11 14:30:37
Vai tiesa, ka tiks paplašināts bērnudārzs Grostonas ielā(49)? Ja jā - tad kad un vai tās būs latviešu valodas grupiņas?
 
Valters 2018-01-11 10:55:16
Sveiki Vai ir zināms kādos Rīgas mežos tiks veikti līdzīgi darbi, kā tas bija pie Mežciema trases tai mežā???
 
Lotars 2018-01-11 10:53:33
Labvakar sakiet ja velos nomainīt dzīvoklī radiatorus no tiem čuguna uz tiem modernajiem kur pats var regulet siltumu,vai man to kaut kur ir jāsaskaņo? Un vai nomainot arī tiesām iznāk maksāt mazāk par siltumu ?
 
Aina 2018-01-10 12:22:29
Labvakar sakiet kur Rīga ir bezmaksas Wi Fi neskaitot kafejnīcas kurās iestādēs un kuros parkos? Un vai gaidams arī sabiedriskajā transportā kaut kad?
 
Sergejs 2018-01-05 15:23:50
Labdien!2013.gadā ostas teritorijā, Andrejostas 2, tika atvērts nakts klubs First Dacha. Kopš tā laika dzīve mūsu, kādreiz klusajā centrā, kļuvusi par murgu. Mēs cīnījāmies - vērsāmies policijā, Domē, personīgi pie mēra, lai nomierinātu trokšņainos “ienācējus”. Diemžēl nekas nav mainījies. Kopš šī gada klubam ir jauns nosaukums First Mir un tagad tas strādā visu gadu. Pastaigājiet kāds no Rīgas domes vadības pa mūsu rajonu nakts stundās (Eksporta iela, Sakaru iela, Ausekļa iela) un jūs sapratīsiet visas mūsu mocības. Jautājumi – kāpēc Rīgas Brīvostas administrācija izsniedz atļaujas nakts kluba darbībai vietā, kur ir milzu akustika, uz upes?Kāpēc netika pārbaudīta kluba skaņu izolācija. Kāpēc Rīgas dome, saņemot iedzīvotāju sūdzības, nereaģē? Kāpēc Rīgas pašvaldības policija nespēj cīnīties ar šo situāciju? Mūsu rajonā daudz vecu cilvēku dzīvo šeit visu savu dzīvi, un viņi ir izmisumā. Visas cerības uz Jums kā Brīvostas valdes locekli! Iespējams, izdodot licenci šī kluba darbam, jūs ņemsiet vērā visas mūsu sūdzības, un, ja klubu neaizvērsiet, tad vismaz liksiet viņiem savest kārtībā ēku un ierīkot skaņu izolāciju. Paldies par sapratni.
 
Dace 2018-01-05 10:17:19
Labdien. Kuras galvenās pilsētas ielas tiks remontētas šogad, kad un cik ilgi?
 
Krava 2018-01-05 07:56:51
Sveicināti. Vai ir kādi ierobežojumi kravas auto braukšanai pa pilsētu darba dienās un brīvdienās?
 
Elita Benzīns 2018-01-04 17:04:33
Pārdaugava. Pāgājušā gada vasara. Basketbola grozi ,pieejamajos sporta laukumos, ir uzlikti +/- atbilstoši pieaugušo spēles noteikumiem. Kur ir skolniekiem (1-3 klase) spēlei zemākā augstumā regulētie grozi. Apmeklējam arī skolu āra basketbola laukumus, piemēram, kāda jēga no basketbola groziem Ziemeļvalstu ģimnāzijas sākumskolas sporta laukumā, ja bērnu raidītās bumbas skar basketbola vairoga apakšmalu. "Sodiņus" nav kur pamētāt !!! Kur ir sarakstiņš ar brīvi pieejamiem āra sporta laukumiem ar "zemajiem groziem" , Ušakova kepkas rajonā nevajag minēt ! - mēs no Pārdaugavas !
 
Harijs 2018-01-04 11:33:30
Labdien. Ne visiem patīk, ka pasta kastītēs tiek mestas lielveikalu (RIMI, MAXIMA, MEGO) reklāmas. Būtu lietderīgi izvietot kāpņu telpā speciālu, katram veikalam (RIMI, MAXIMA, MEGO) domātu kasti. Atnesto reklāmu (20-30 eksemplārus), ievietotu speciālā skaistā kastītē. Kam vajadzētu, tas paņemtu. Pēc nedēļas veikalu pārstāvji atnāktu, paņemtu palikušos eksemplārus un ievietotu jaunus. Sētnieki teiktu paldies. Lielveikali tādā veidā, uz reklāmas daudzuma, ieekonomētu. Kastītes varētu ierīkot pilsēta, lielveikali par to samaksātu. Var organizēt konkursu katram lielveikalam.
 
 
Māris 2018-01-03 09:45:29
Sveiki! Gribēju pajautāt, vai ir paredzēts kādreiz noasfaltēt Āraišu ielas posmu starp Struktoru un Biķernieku ielām? Dīvaini, ka Teikas centrā ir atstāts šāds zemes ceļa posms, kurš lielākoties ir dziļām bedrēm klāts un ar parastu vieglo mašīnu grūti izbraucams, turklāt tas iet garām jaunā projekta mājai. Ceļa posms nav garš, tomēr vairāk par nogreiderēšanu aptuveni 3 reizes gadā, nekādus citus uzlabojumus tam neesmu redzējis. Ja trūkst līdzekļu asfaltēšanai, varbūt ir kāds cits risinājums, lai nebūtu jābojā privātais transports?
 
Anatolijs 2018-01-03 09:16:43
Pagājušajā gadā tika atklāts spēļu-sporta laukums uz Kr.Barona ielas. Šeit tika izbūvēts arī Kristapa Porziņģa basketbola laukums. Kāpēc uz šī kompleksa atklāšanu netika uzaicināts neviens no Porziņģu ģimenes pārstāvjiem?
 
Jorens 2017-12-28 19:05:40
Sveiki, Pašvaldības basketbola skolas Rīga struktūrvienība Rīdzene savā zālē Barona ielā uzņem starptautiskus jauniešu turnīrus (EYBL, Semjonovas kauss, utt), kā arī LBL, LJBL spēles, tur trenējas nākamie Porziņģi un Žogotas. Tik tālu viss skaisti. Pagalms, kuram iet cauri ārzemju viesi, ir katastrofāls - dubļi un bedres. Sporta skolas vadība saka, ka dzirdīgas ausis Domē nav atrastas vairākus gadus, atbildes uz vēstulēm ir lakoniskas - nav plānots. Varbūt var tomēr kopā ar BS Rīga vadību var atrisināt šīs vietas labiekārtošanu, lai jauniešiem iedvesmojoša vide un citiem arī šķiet, ka Rīga ir Eiropā? Paldies
 
Oļegs Pjongčans 2017-12-27 09:51:45
Ja jums būtu iespēja uzspēlēt KHL Zvaigžnu spēlē ar Stūrišku, Lāci, Kļavenieku, Pālenu, Narogu vai Rutkēviču, kuru jūs izvēlētos?
 
Māra 2017-12-25 20:04:01
Labdien! Liels paldies Rīgas domei par ierīkoto laukumu suņiem Ziedoņdārzā. Ideja ļoti laba, jo suņiem nav kur izskrieties Rīgā. Taču laukums netiek uzturēts, t.i., sākot ar rudeni laukumā ir liela dubļu bedre un nav patīkami ar suņiem spēlēties. Laukumā ir ierīkotas jaunas atrakcijas suņiem, taču būtiskāk būtu savest kārtībā dubļu laukumu. Vai ir plānots sakārtot laukumu pa vidu? Tur varētu ieklāt granti vai smiltis kā gar malām, draudzīgu materiālu suņiem, vienlīdz lai ir estētisks skats un tīrs. Paldies, Māra
 
Jānis 2017-12-22 10:31:59
Sveicināti! Pilnīgi droši varu apgalvot, ka Trikātas ielas iedzivotāju un apmeklētāju balsis, daļēji arī nodokļus un nemaz nerunājot par simpātijām, esošā Rīgas dome sen vairs nesaņem. Katru dienu ar auto uzkaroties starp vaļņiem un dīķiem, kas izveidojušies uz šīs nelielās, bet šķiet, ka stratēģiski ļoti svarīgās ielas (LDZ, Latvenergo), es saprotu, ka jūsu vadītās organizācijas un Jūsu dēļ man atkal nodarīti zaudējumi. Tad ir jādara darbs pilsētā, vai nav?
 
Valters 2017-12-20 22:19:45
Sveiki par projektu kas Rīgas domei bija kur iekšpagalmu asfaltēšana utt. Pieverst uzmanību Juglā uz sekojošām ielām : Mārkalnes iela gan viena puse vilciena sliedēm gan otra puse vilciena sliedēm ;Vangažu iela ;Ainažu iela ; Vidzemes alejas iela virziens uz promenādi ; Un vai gaidāms kadriz kad Jugla Murjāņu iela kas ir aiz Dispičeru punkts Jugla 3 aiz tā galapunkta iet gārāžas un tur pēc būtības pa to Murjāņu ielas pusi ir tikai auto ceļš vai var kādreiz sagaidīt uzbūvetu gājēju ceļu lai nau jābaidas no mašīnām utt jo tomer daudzi iet pa šo ceļu uz skolu uz mājam .. vai no mājām un skolas uz autobusu galapunktu...
 
Lotars 2017-12-20 22:06:33
Labvakar bieži braucu ar 19 autobusu un ir ceļa posms ar mežu no Pagrieziens uz Bukultiem un virzienā uz Jaunciema kapiem cik skatos uz šo mežu braucot ar autobusu ir daudz vietās krituši koki vai lieli zari,jautājums vai ir gaidams šī meža sakartošana.. ja nē tad varbūt var savākt kaut vai visus kritušos kokus un lielos zarus? Vismaz tā padarot mežu sakoptāku.. Un domāju ja jau braucot ar autobusu redz ka ir krituši koki ,zari,... tad gan jau pašā mežā arī kaut kas tāds ir..... Un vēl vai tas ir valsts mežs vai kam piederoš?
 
Santa 2017-12-19 14:55:41
Labdien! Kad Āraišu ielas posms no Biķernieku līdz Struktoru ielai tiks salabots? Šajā posmā no Biķernieku ielas līdz Āraišu 36 nav asfalta, ir vienas vienīgas bedres, kuras nevar šķērsot, nenoskrāpējot mašīnas apakšu. Automašīnu vadītāji, meklējot labāko variantu bedru apbraukšanai, daļēji izmanto gājēju ietves. Par cik ceļš nav asfaltēts un bedrēs vienmēr ir ūdens, ietves tiek piesmeltas ar dubļiem un kļūst slidenas.
 
Mārtiņš 2017-12-14 16:40:59
Sveiki! Vai pazemes komunikāciju īpašniekiem nevar uzlikt par pienākumu sakārtot nosedzošo aku līmeņus uz Rīgas ielām? Liela daļa komunikāciju aku vāki ir nosēdušies un manevrējot ar auto starp akām palielinās avārijas situācijas. Paldies.
 
 
Andris Mūrnieks 2017-12-14 15:07:19
Amerika kungs Lūdzu labojiet dienvida tilta projektētāju kļūdu .neciešami sastrēgumi lai nokļūtu no ķengaraga uz pļavniekiem no rītiem un atpakaļ vakarā.Lai mēs iedzīvotāji varētu apbraukt ir jābrauc caur centru(lāčaplēsa iela ),vai pa krustpils ielu kura praktiski vienmēr ir sastrēgusi. Mums pilsētniekiem ir nepieciešami uzlabojumi Maskavas ielas un krustpils ielas krustojuma pārbūve .Krustpils ielas un granīta ielas krustojuma pārbūve un protams alternatīvais savienojums Rencēnu ielas un Pildas ielas savienošana ar visvienkāršāko (lētāko)viaduktu .Pašlaik nekur nav tādas informācijas kad varētu kaut viens no šiem projektiem realizēties
 
Elita Benzīns 2017-12-13 14:28:32
Durbes iela - savienojums Daugavgrīvas iela - Jūrmalas gatve, kad būvēsiet? Ja -Jā? - Cik joslas un kuros braukšanas virzienos?
 
Gregora iela 8 2017-12-07 18:55:29
Amerika k-gs, sniedzot atbildes uz jautājumiem par satiksmes sastrēgumiem un neizbraucamām ielām Rīgā, parasti, atsaucas uz "Rīgas Satiksmes" sniegto informāciju: "Nekas netraucē!", bet ne pa visām ielām kursē sabiedriskais transports, lūdzu turpmāk šo argumentu neizmantot. Šodien i-netā ir aktuāls analoģisks sižets pie Maskavas dārza. Tāda pati situācija ir Elvīras un Kūdras ielā, blakus krustojumam 15 metru attālumā ir veikals Top ,Regulāri stāv autotransports krustojumā un visu iepriekšminēto ielu garumā. Kad pieņemsiet risinājumus ar atbilstošu zīmju izvietojumu, vai vienvirziena satiksmes izveidošanu?
 
Imants Pieci 2017-12-04 18:46:08
Autobraucējiem jau vismaz 3 gadus netiek risināta neciešamā un aplamā satiksmes organizācija Imantā: Braucot pa Kurzemes prospektu, virzienā no Imantas uz centru, posmā no Kurzemes prospekta 108 līdz Kurzemes prospektam 84, brauktuves pirmā rinda ir pārvērtusies par pastāvīgo autostāvvietu ! Minētais posms satur 2 autobusa pieturas , 1 gājēju pāreju un 1 līkumu. Ir ierobežota vienmērīga satiksme un pārredzamība līkumā. Turklāt, ir jāņem vērā, ka no ielai piegulošo apdzīvoto vietu izbrauktuvēm darbadienu rītos un vakaros ir regulāra transporta plūsma, kas cenšas uzreiz izbraukt Kurzemes prospekta brauktuves 2.rindā. Analoģiska stāvvieta ir izveidojusies īsākā posmā prospekta pretējā pusē, izbraucot no līkuma, īpaši brīvdienu rītos un vakaros (+diennakts tumšais laiks! ). Kad ielas braucamā daļa pārtrauks pildīt bezmaksas autostāvvietas funkciju un tiks izmantota tās pamatmērķiem? P.S. Esmu ievērojama nekustamā īpašuma nodokļa maksātājs Rīgā, un nesaprotu, kāpēc nodokļi tiek izmantoti bezmaksas autostāvvietas izveidē un apsaimniekošanā. Iedzīvotājiem ir lieliskas iespējas izprojektēt, saskaņot, saņemt būvatļaujas un izveidot autostāvvietas pagalmos, nodot tās ekspluatācijā, apsaimniekot un sākt maksāt nekustamā īpašuma nodokli, vairojot Rīgas Domes ieņēmumus...
 
Valters 2017-12-04 13:07:00
Sveiki Vācijas zemo cenu veikalu ķēde “Lidl”, iespējams, plāno atvērt veikalu Rīgā ... Tad vai tiešām? un kad tas ir planots un kura vieta ... vai ir zinams?
 
Valdis 2017-12-03 18:00:55
Labdien! Iļģuciemā Grīvas ielas 17 mājas iedzīvotāji - auto īpašnieki saņēmām sodus par transporta līdzekļa novietošanu šaurā iebraucamā ceļa dēļ kas tika būvēts vēl padomju laikos ar diviem riteņiem tā saucamajā zaļajā zonā, kas īstenībā ir dubļaina un ar lielām peļķēm klāta iebraucamā ceļa malā. Kā var prasīt maksāt sodu par padomju laiku būvēto kas absolūti neatblist mūsdienu prasībām. Es pat nerunāju par to kādā stāvoklī vispār ir šis piemājas ceļš. Ja neko nevar pārbūvēt finanšu trūkuma dēļ, tad vismaz dodiet atļauju novietot auto kā līdz šim ar diviem riteņiem ''zaļajā zonā'', jo uz pašas Grīvas ielas visiem auto vietas nav!
 
Ivars 2017-12-03 11:43:22
Labdien, Vai nebutu iespejams atkritumu tvertnem sabiedriska transporta pieturas uzstadit vakus? Paslaik putni atkritumus izbarsta 2m radiusa. Tas noteikti ir letak par uzkopsanu ilgtermina.
 
Sandris R. 2017-12-03 07:22:07
man 2 pilniigi "nesaistiiti" "item-ii"... 1. vai ir plaanots tuvaakajaa laikaa [soliits jau bija pirms gadiem 3-5] atviegolt piekljuvi Skanstes Augstceltneem no sarkandaugavas puses? kad tix izveidoc grostonas ielas galaa piesleegums zirnju ielaj? jeb varbuut beidzot tiks savienota eeveles iela ar j.daljinja ielu, nojaucot taas nedzaudzaas garaazhas, kuru zeme vienalga nav zemesgraamataa ieraxtiita & liidz ar to riigas domej nebuus par to zemi jaamaxaa - tik "grashi" par pashaam garaazhaam? - uztaisot kreiso pagriezienu skanstes ielaa? [bet tas laikam "skanstes tramvaja" projekta saakaraa nafff diez ko reaalistiski... & .2. varbuut vareetu ab-dambja karogu atkal pacelt sviniigi UZREIZ peec kaarteejaa sveetku ssaluuta? & tajaa vakaraa apgaismot [ar paarvietojamiem prozhe ktoriem]?
 
Inta 2017-12-01 15:55:48
Labdien! Es esmu dzirdējusi ka ir pieejams Rīgas attīstības plāns nakošajiem gadiem. Vai ir kādas ieceres attīstīt un/vai pienācīgi apsaimniekot pašvaldībai piederošus zemes gabalus Zebrenes-Jūrkalnes-Zolitūdes ielu rajonā (ar kad. numuriem: 01000990153, Adrese: Zolitūdes iela 64, 01000992141, 01000992381, 01000992382, 01000992377, 01000992379, 01000992378, 01000990153)? Kad tika celts mikrorajons Zolitūde šajā vietā atradās būvgrūžu izgāztuve. Šobrīd šīs zemes gabals stāv neapsaimniekots, līdzīgi Pļavnieku-Purvciema izgāztuvei. Vairākkārtīgi bija un pieļauju ka būs jāgriežās uz Rīgas domes Administratīvo inspekciju, lai veic īpašumu apsekošanu un pasākumus, lai nodrosīnāt atbilstošu uzturēšanu (ceļmalu pļaušanu, apstādījumu uzturēšanu, atkritumu, lapu un zaru savākšanu) saskaņā ar Rīgas domes saistošiem noteikumiem nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi". Diemžēl vel joprojām atrodas iedzīvotāji, kuri uzskata šo vietu par atkritumu izgāztuvi. Nepajiet ne pāris dienas pēc atkritumu savākšanas, kad paradās jauni maisi ar būvružiem, atkritumiem, riepas, divāni un tt. Ļoti ceram, ka beidzot blakus Šampētera mežam paradīsies kāds parks vai vismaz vide tiks sakopta. Paldies!
 
Jānis Paeglis 2017-11-30 18:52:21
Laba diena! Man ir veseli 2 nesaistīti jautājumi. 1) Valmieras iela Rīgā. Es esmu skatījies Rīgas attīstības plānus un kkādā nākotnē ir bijis plānots ielu paplašināt. Lai to izdarītu- ir dažas ēkas, kuras atrodas tuvāk ielai- un, kurām attīstības plānā iet pāri sarkanā līnija(ēkas ir jānojauc?). Tad nu jautājums- ir kaut kādas skaidrākas ziņas par Valmieras ielas nākotni un, konkrētāk par ēkām. Mani personīgi interesē ēka Valmieras 31. Vai tas notiks? Kad tas varētu notikt? Un kā tas varētu notikt? 2) Nav nevienas pilsētas pasaulē, kas negrib kļūt par lielpilsētu. Pareizi? Vismaz Rīga taću to grib? Un nav nevienas lielpilsētas pasaulē, kurai nav sava metro. Jautājums- vai tagadējā politika ir vērsta uz šāda veida attīstību, vai arī joprojām naivi cer, ka tiks radīta pirmā pilsēta vēsturē, kas kaut kādā mistiskā veidā metro ir spējīga aizvietot ar.. tramvajiem? Rīga ir ļoti liela pilsēta, attiecībā pret tās iedzīvotāju skaitu, bet tas ir tikai laika jautājums. Dažkārt, dažu gadu jautājums. Savukārt metro nevar uzbūvēt 2 gados. Paldies!
 

Par aktuālo Rīgā (09.10.14)

Atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem. Lasīt vairāk

Par aktuālo Rīgā (02.10.14)

Atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem Lasīt vairāk

Par aktuālo Rīgā (25.09.14)

Atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem Lasīt vairāk

Par aktuālo Rīgā (18.09.14)

Atbildes uz Jūsu jautājumiem Lasīt vairāk

Par aktuālo Rīgā (11.09.14)

Atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem Lasīt vairāk

1 27 28 29 30 31 34

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.

Top