Par aktuālo Rīgā

Par aktuālo Rīgā

Ēterā – ceturtdienās 18:30

Klausies Aināra Rutkēviča sarunu ar Andri Ameriku par aktualitātēm Rīgas pilsētā. Uzdod arī savu jautājumu un klausies Andra Amerika atbildi raidījuma laikā.

Raidījumu vada Ainārs Rutkēvičs


 
Vārds, uzvārds 

Jautājums


 
 
Pārdaugavietis 2017-03-26 19:02:03
Rīgas pilsētas zaļās zona. Jautāšu par konkrētu ielu. Vienības gatve. Gara iela, ar daudz zaļajām zonām. Posms no Ulmaņa gatves braucot ārā uz Jelgavas pusi. Tas atkārtojas jau gadiem, katru gadu. Apnicis šāds skats n-tos gadus. Zaļās zonas netiek koptas. Ja kāds tur sagrābj, tad iedzīvotāji talkā. Starp brauktuvi un vēsturiski tā dēvēto zirgu ceļu ir plata josla ar zāli un kokiem. Vasarā reizes divas vidēji nopļauj zāli, bet rudens lapas neviens nevāc vispār.... arī šobrīd visa "zaļā" zona ir pilnīgi brūna, jo noklāta ar pērnajām, un ne tikai, lapām. Kad vienreiz RD sāks kopt pilsētu, maģistrālās ielas, zaļās zonas... Varbūt mazāk domājiet par vēlētāju balsu zvejošanu, Rīgas budžeta tērēšanu un populistiskiem solījumiem, projektiem u.t.t. Paldies!
 
mr scott 2017-03-25 23:53:35
Laba diena, Ja esat biznesa vīrietis vai sieviete? Ja Jums ir kādas finanšu stresa vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai sāktu savu biznesu? Jums ir kredīts atmaksāt parādu vai apmaksāt rēķinus? Vai jums ir zems kredīta score, un jums ir atrast ir grūti saņemt aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansējumu, piemēram: a) Personal Loan b) izglītība, c) Parāda konsolidācija, d) izplešanās e) uc E-pasts mums: accessloanfirm2030@gmail.com Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un institūcijām pie 3% gada procentu likmi. Sazinieties ar mums tagad: accessloanfirm2030@gmail.com   Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski. Ar cieņu, Mr Scott Larry E-pasts mums: accessloanfirm2030@gmail.com
 
Matis 2017-03-25 10:13:30
Matisa iela 85 stāv konteineris ar barjerām, kopumā nobloķēta braucamā daļa, stāvvietas 100 metru garumā, mēnesi. Konteineris netiek izvests, stāv un stāv kā stabs. Rīgas Dome smuki iekasē naudu no maksas stāvvietām, Matīsa iela pēc Avotu ielas krustojuma kļūst par bezmaksas stāvvietu, tieši tur kur stāv skaistais oranžais konteineris. Sūdzējos, pašvaldības policijā, esot atļauja. Man jautājums, kam ir tādas tiesības izīrēt Rīgas ielu uz mēnesi, kas dod tādu atļauju? Es saprotu ka vajag nolikt konteineri, žigli izvest būvgružus, bet ar kādām tiesībām, atļaujām, var stāvēt, bloķēt manu Rīgu, konteiners ar barjerām (100m garumā) Mēnesi!!!!! Es griezīšos prokuratūrā, gribu uzzināt tās personas vārdu kas deva tādu atļauju. Mēs esam 4 bērnu ģimene , no tiem nedaudzajiem kas vēl spēj noturētie Rīgas centrā, tas ir bezkaunīgi dot tādas atļaujas, ja tāda vispār var tikt iesniegta likumīgi!
 
Valters 2017-03-24 17:33:28
Labdien,šoreiz vēlos pajautāt par Latvijas cietumiem,... bij zināms man cilvēks pasēdējis cietumā Rīgā un jautājums ir tāds kāpēc Cietumos ir cita republikā tā teikt,nu kād pārsvarā runā krievu valodā lai gan ir arī latvieši bet pārsvarā vis notiek krieviski. Vai jāmaina vadība ? Vai arī jābūt cietumos kādiem kursiem lai var latviešu valodu iemācīties? Kam jāmainās lai Latvijas cietumos nebūtu tā kā citā republikā ne Latvijā?
 
Vilnis 2017-03-24 16:05:40
Gribētos zināt mazdārziņu kooperatīva “Rūķītis” tālāko likteni Iļģuciemā, kontekstā ar to, ka stacija Bolderāja 2 (Krievu sala) nav attaisnojusi cerības – ne ogles, ne nafta tur nestāv, augsne prasa uzlabojumus, vai bija vērts iznīcināt dārziņus?
 
Inese 2017-03-24 15:41:23
Nekādi nevaru saprast ko ir nogrēkojusies 3,7, 9 tramvaju pietura virzienā uz Ķengaragu iepretim Centrāltirgus zivju paviljonam? Kādēļ šajā pieturvietā nav ne soliņa, ne nojumes, lai varētu patverties no vēja, lietus un sniega? Pietura atrodas blakus tirgum, cilvēku tur vienmēr daudz un līdzās ir Daugava, no kuras pat saulainos laikapstākļos stipri pūš vējš. Citās pieturās pie tirgus taču ir nojumes un soliņi, kādēļ tieši šajā nav?
 
Laura 2017-03-24 15:25:05
Tā kā pirms kāda laika ieteicāt velobraucējiem VEF tilta vietā izvēlēties Zemitāna tiltu, gribēju pajautāt vai Rīgas pilsētas pašvaldībai nav arī kādu plānu nolīdzināt apmales Ieriķu ielā un citās tiltam piegulošajās ielās kā tas ir ar VEF tiltam piegulošajām ielām? Savādāk sanāk tā, ka pārbraukt varbūt arī ir ērtāk kā VEF tiltu, bet kur palikt pēc tam? Ieriķu ielā apmales tādas, kuras pat ar kalnu divriteni droši nevar pārbraukt!
 
Ļevs 2017-03-24 15:22:41
Labdien! Vēlējos uzzināt vai nodoklis par jaunbūvi (nepabeigtu māju) tiek iekasēts no inventarizācijas Valsts Zemes dienestā? Vai NĪN atlaide pensionāram, kam nav bērnu, tiek piešķirta no inventarizācijas datuma vai no tā datuma, kad māja tiek nodota ekspluatācijā?
 
Mežciema iela 25 2017-03-22 20:20:36
Kad tiks salāpītas avārijas bedres pie Mežciema ielā esošajām adresēm 23 un 25 Lieki pieminēt ka šķembas jau ir izskalotas un nedod ilgstošu risinājumu + nonākt lietus ūdeņu kanalizācijā.
 
Andis 2017-03-22 15:58:36
Labdien! Vēlējos pajautāt A.Amerika k-gam un gūt kompetentu atbildi par adresi Bauskas iela 49 (uz robežas ar Bauskas 47), Rīga.Vai tur novietotie atkritumu konteineri atbilst Rīgas domes saistošo noteikumu prasībām.Konteineri tur novietoti apmēram 1gadu atpakaļ un šajā laika posmā vērojama ļoti liela atkritumu gan sadzīves gan bioloģisko ( zari), reizēm mēbeļu un lielā sadzīves tehnikas uzkrāšanās.Sadzīves atkritumi tiek regulāri izvesti, ko nevar teikt par pārējiem. Atkritumu konteineri ir novietoti zaļajā zonā ļoti tuvu īpašuma nožogojumam Bauskas 47. Ņemot vērā to, ka iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto šo jaunizveidoto, nu jau tagad to var saukt par izgāztuvi, tad aktuāls ir jautājums - vai tas atbilst jebkādām normām.Paldies par kompetento atbilsi
 
 
Valērijs 2017-03-22 15:48:21
Ulbrokas iela 13, kalns, kas uzbērts bijušās izgāztuves teritorijā – vēlētos uzzināt vai 2017. gadā tiek plānots to labiekārtot un vēlos ierosināt šīs labiekārtojuma ieceres apspriest ar iedzīvotājiem sociālajos tīklos, jo Rīgas iedzīvotāji varētu nākt klajā ar saviem priekšlikumiem, kā arī norādīt uz trūkumiem pašvaldības plānos.
 
Tatjana 2017-03-22 14:46:37
Kā jūs komentētu dzīvojamās mājas kadastrālās vērtības kāpumu Ausekļa ielā 5 par 80%, ņemot vērā to, ka šī ir sutra māja un tās daļa atrodas Sakaru ielā 500 metru attālumā no ostas, kur tiek pārvietotas ogļu kravas, kas piesārņo mūsu dzīvokļus (vasarās grīdas no putekļiem ir pilnīgi melnas). Piē šīm neērtībām vēl iepretim Andrejostā atrodas naktsklubs "Дача", kur mūzika cauru nakti dārd tā (akustika, ņemot vērā, ka līdzās atrodas upe ir prātam neaptverama), ka nākās gulēt ar ausu aizbāžņiem. Kā var par šādām “ērtībām” prasīt nodokli 1680 eiro? Lūdzu jūs izskatīt iespēju piemērot saprātīgu un diferencētu nodokļa likmi, ņemot vērā, ka šī ēka nepamatoti ir iekļauta kultūras pieminekļu sarakstā, neņemot vērā, ka līdzās atrodas osta.
 
Elīza Jaunkalne 2017-03-21 15:05:16
Kad un kā pilsēta plāno risināt situāciju ar Zamintānu tiltu attiecībā uz cilvēkiem ar kustību traucējumiem? Uz šī tilta atrodas vairākas sabiedriskā transporta pieturas, apakšā Zemitānu stacija, lielveikals un citi nozīmīgi objektu, savukārt tilta gali, kā zināms ir aiztaisīti ciet un gājējiem ir jākāpj uz tiltu pa trepēm. Ja riteņbraucēji un māmiņas ar ratiņiem vēl varbūt kaut kā pa tām sliedēm, lkas ir uz trepēm var uzstumties, tad ar ratiņkrēslu tur uzbraukt/nobraukt ir neiespējami pat ar atbalstošu cilvēku palīdzību! Skatos, ka tiek ierīkoti jauni lifti piemēram, lai uzbrauktu uz Vanšu tilta, kur manuprāt jautājums par nokļūšanu uz tā nav tik sasāpējis kā gadījumā ar Zemitānu tiltu, jo uz Vanšu tilta nav sabiedriskā transporta pieturu un uzbraukšana uz tā ir iespējama arī no tilta galiem. Kad var cerēt uz liftu vai kādiem citiem uzlabojumiem Zemitānu tiltam?
 
Artis 2017-03-21 14:57:03
Gribēju uzzināt kam būtu jāsavāc plastmasas un stikla lauskas uz Rīgas ielām pēc ceļu satiksmes negadījumiem? Ceļu uzturētājiem? Bet vai tiem kāds padod ziņu, ka noticis negadījums un vajag sakopt? Skaidrs, ka pats neviens to nedara un būtu arī neloģiski, ja negadījuma vietā ar dzīvu satiksmi kāds ar savu slotu un liekšķeri ietu. Piemērs - Burtnieku un Raunas ielas krustojumā, kur jūs tagad remontējat skolu, sadūrās divas mašīnas. Braucamā daļa ar stikliem un plastmasas gabaliem un tā šīs lauskas tur nostāvēja nedēļu, ja ne divas, tikai tik daudz ka kāds pēc pāris dienām tās piešķūrēja tuvāk ceļa malai, bet pa tām tāpat bija spiestas gan mašīnas braukt, gan gājēji iet, jo tur pāreja ir...
 
Atis Jakubovs 2017-03-21 10:14:38
Gribētu uzdot jautājumu par Juglas ezera krastu posmā no Murjāņu ielas 157 līdz Pāles ielas galam. 70-tajos,80-tajos gados tur bija pārsvarā pļavas,kā arī brīnišķīga pludmale ezera krastā. Bet pa šiem gadiem viss pamazām ir aizaudzis un tagad tur ir vienkārši džungļi. Vai nav plānots sakārtot šo teritoriju un atjaunot šo brīnišķīgo pludmali?
 
Mrs.Elizabeth Blake 2017-03-21 01:45:42
Bună ziua, eu sunt Elizabeth Blake si detin o companie de împrumut privat, care acordă asistență financiară persoanelor care au nevoie de sprijin financiar. Ești în nevoie de bani pentru a porni sau a finanța afacerea ta? Atunci noi suntem aici pentru a vă ajuta să obțineți împrumut pentru facturi,, consolidări datorii personale, urgențe medicale, de afaceri, prima, ipoteci, renovarea casei a 2, vehicule etc. să plătească înapoi la o rată a dobânzii de 2%. Contactati-ne prin e-mail (elizabethblossomloan@outlook.com)
 
jose dennison 2017-03-16 15:53:34
Dear Sir / Madam AIZDEVUMA cik ātri vien iespējams noteiktajā 2days. Jose Micro finanšu fonds Plc Tirdzniecības un Personal,, House Loan 2% procentu rate.Interested personām ir sazināties ar kredītspeciālistu pa e-pastu ar zemāk informāciju: VĀRDS: ..... Uzvārds: ...... VALSTS: ....... Tālruņa numurs: ..... Nodarbošanās: ...... AGE: ...... ....... SEX: ...... Ģimenes stāvoklis: ...... Kredīta summa nepieciešami: ...... Ikmēneša ienākumi ...... AIZDEVUMA ILGUMS: ..... .Officer Name: Loan Investment piedāvājums E-pasts: josedennisonloans007@googlemail.com un sīkāku informāciju par mums, apmeklējiet mūsu mājas addresss www.dennisonloanscompany.com Paldies un Dievs svētī Sveicieni, Jose mr
 
adams john aizdevums 2017-03-15 23:48:29
Mēs esam kristiešu organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finanšu help.So ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, Vai tu meklē finansiālu palīdzību jebkāda veida? Mēs esam privāta aizdevumu uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumu / finansējums visiem tiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, jo Bībele saka: "" Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem; tas, kas meklē, atrod; un tam, kas klauvē, durvis būs atvērtas ", tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums ar, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi more.Please tie ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki, kas ir šeit, lai palīdzētu tiem, kas ir nepieciešama palīdzība. E-pasts; adamsjohnloanfirm@hotmail.com
 
adams john aizdevums 2017-03-15 23:46:56
Mēs esam kristiešu organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finanšu help.So ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, Vai tu meklē finansiālu palīdzību jebkāda veida? Mēs esam privāta aizdevumu uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumu / finansējums visiem tiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, jo Bībele saka: "" Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem; tas, kas meklē, atrod; un tam, kas klauvē, durvis būs atvērtas ", tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums ar, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi more.Please tie ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki, kas ir šeit, lai palīdzētu tiem, kas ir nepieciešama palīdzība. E-pasts; adamsjohnloanfirm@hotmail.com
 
Māris 2017-03-14 10:58:18
Labdien ! Jau pirms pagājušajām vēlēšanām uzdevu jautājumu- kad Dārzciemā tiks noasfaltētas mazās ieliņas, toreiz Amerika kgs apliecināja, ka asfalts tur nav paredzēts. Kad Dārzciema privātmāju iedzīvotāji var cerēt uz normāliem sadzīves apstākļiem, vai mums vienmēr būs vasarā jāelpo putekļi un jārij smilts,bet rudenī-pavasarī jādzīvojas pa dubļiem un peļķēm? Komunikācijas -kanalizācija, ūdensvads zem ielām ir ievilktas jaunas ( tās gan nav pieslēgtas pie ēkām.. ) Ja jau pašvaldība mums nespēj nodrošināt normālus sadzīves apstākļus - tad varbūt esam pelnījuši NĪN atlaides, jo kā var būt vienāds NĪN par īpašumu pie kura ir asfaltētas vai bruģētas ielas un tur, kur ir jādzīvo putekļos un dubļos ? Piemēram, Mārupes pašvaldībā ( Tīrainē ),privātmāju iedzīvotājiem pagājušā gada nogalē ielas tika NOBRUĢĒTAS...
 
 
Valters. 2017-03-09 08:21:28
Sveiki jautājums šoreiz tāds saistībā par vēlēšanam vienalga vai tās būtu saeimas vai pašvaldības ir tā ka ļoti daudz jaunieši uzskata ka nevajag iet uz vēlēšanām jo tas ir tikai teātris vai kaut kas tamlīdzīgs lai tautai acis aizmālētu ka patiesībā vis jau ir sen izlemts pirms vēlēšanām kura partija būs ievēlēta... Ko Jūs varētu atbildēt šiem te jauniešiem?
 
Valters 2017-03-09 08:17:39
Sveiki Jautajums par Juglu.. Tātad Jugla kur Rīgas Dome taisija Juglas promenādi tas rajons.. precīzāk apmēram Vidzemes aleja 1 un tālak uz priekšu vilcienu sliedes parkapjot tiesi pari šīm sliedēm ir tāds kā sporta laukums vismaz ir bijis kādreiz,kam viņš pieder? Valstij vai pašvaldībai? Pagājušajā vasara tur pat vairs neviens zāli nepļāva... vai ir plānots kaut ko darīt ar to laukumu?
 
Rolands 2017-03-06 12:30:09
Pagājušajā gadā veicot Brīvības gatves rekonstrukcijas darbus pie Brīvības gatves 386 DUS Neste ir stacionārais fotoradars. Rekonstrukcijas darbu laikā stars veloceliņu un braucamo daļu tika atjaunoja melnzemes kārta zaļajā zonā. Kāpēc darbu laikā nebija iespējams demontēt iepriekšējo radaru pamatus?
 
Gunta Kastiņa 2017-03-04 22:05:41
Ceru, ka nedēļas laikā Grīvas masīva iekšpagalmu problēmas būs DIENAS KĀRTĪBĀ!
 
Gunta Kastiņa 2017-03-04 22:03:28
Tomēr vēlos saņemt atbildi par iekšpagalmiem Grīvas masīvā. Kādēļ vieniem salabo līdz namdruvīm - citi lauž kaklu, jo NAV labots kopš PSRS laikiem...
 
Gunta Kastiņa 2017-03-04 21:36:44
Uzdevu jautājumu, bet atbilde - nekāda...
 
Jānis 2017-03-04 00:33:28
Vai un kad ir paredzēta pretplūdu aizsargdambja būvniecība Vecmilgrāvī, lai aizsargātu Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezeru no plūdiem.
 
Uldis 2017-03-03 11:38:50
Labdien, Aptuveni 1.5 gadu atpakaļ vienā no raidījumiem Jūs teicāt ,ka pēc gada Lubānas ielā vairs nebūšot kreiso pagriezienu tie ir vēl joprojām un izskatās ka tuvākajā laikā arī nekas nemainīsies. Vietā teiciens :Solīts makā nekrīt.
 
Āris 2017-03-02 14:04:31
Labdien . Vai ir plānots \"NORMALI\" saremontet krustpils ielas posmu no Granīta ielas krustojuma līdz ,vismaz pirmajam luksaforam virzienā uz Grindex ??? Ieteikums: vietām asfalta segumu vajag nomainīt visa platuma un noteikta garumā. Tas būtu lētāk nekā katru dienu lapit bedrubedres un ilglaicigak būtu daudzmaz braucams cels
 
braucējs 2017-03-02 13:17:08
Labvakar. Iespējams jau trešo reizi.... 1.Nu kad tiks novērstas iesēdums Hipokrāta ielā tieši pretī trolejbusu galapunkta izbraukšanas vietai ? Solījās jau pagājušo gad2016 2.Un kāpēc joprojām nav uzliktas nekādas brīdinājuma zīmes ? Lai jauks vakars
 
 
Andris Rēders 2017-03-02 12:00:14
Labdien, Pagājušogad Juglas vidusskolai tika renovēts stadions, par to milzīgs paldies, izskatās labi un bērniem ir kur pavadīt savu brīvo laiku, bet vai ir plānots sakārtot arī mazās ieliņas (piem. skrudalienas iela, veldres iela un lilastes iela) pa kurām vecāki ar automašīnām ved savus bērnus uz skolu, un vai nevarētu sakārtot braukšanas virzienus uz šīm ieliņām jo pie ielu malām novietotās automāšinas traucē samainīties pretīm braucošām automašīnām? piemēram izveidot vienvirziena kustību šajās ieliņas!
 
maija 2017-03-02 10:35:31
Sveicināti.Dzīvoju pašvaldībai piederošā ēkā Purvciemā D.Brantkalna ielā.42 kvm dzīvoklis.Esmu radusi lieku netērēt,vairāku gadu garumā spuldzes un lampas nomainītas uz visvisekonomiskākajiem variantiem utt.Patēriņš arī nav īpaši liels-130kw mēn.Un te jauns rēķins šogad-izrādās ir 3 fāzes 20 A...Kapēc pašvaldības dzīvoklī un vispār dzīvoklī nepieciešams šāds 3 fāžu pieslēgums?Piebildīšu RPB (pilsētbūvnieks) atteica pārslēgt uz 1 fāzi.Bet rēķins-8€ par patērēto,12 € -par pieslēguma nodrošināšanu(abonentmaksa) un OIK-apm 4€.(interesanti ka šim pakalpojumam ir arī pvn21% kas kā visiem zināms nav likumīgi prasīt).kopā summa 24€...Jautājums-kā veikt pieslēguma(no 3fāzēm uz 1) maiņu ja RPB to neakceptē? Lieki piebilst -tas ir nesamērīgi ka elektrības cena ir 1/3 no rēķina bet pakalpojumi 2/3? Vēlētod dzirdēt jūsu viedokli.Paldies.
 
Jānis Akmentiņš 2017-03-01 11:10:09
Sveiki kādas ir Jūsu domas par šo manabalss.lv iniciatīvu PAR AUTOBUSU MARŠRUTU IMANTA – K. ULMAŅA GATVE – KRASTA IELA – PĻAVNIEKI – JUGLA https://manabalss.lv/par-autobusu-marsrutu-imanta-k-ulmana-gatve-krasta-iela-plavnieki-jugla/show
 
Jānis Akmentiņš 2017-03-01 11:04:34
Sveicināti gribēju uzjautāt kas notiekas Juglā Murjāņu 59a, Vidzemes priekšpilsēta tur atradās Rīgas būvamatniecības vidusskola tad pēkšņi likvidējās un bija kaut kāds bērnudārs, tajās telpās iespējams ka pirmsākumos jau bija bērnudārs bet bernudārzs tur nevarēja būt jo tur ir plūstošas smiltis zem ēkas un tas ir bīstami tāpēc tur atvēra skolu nu man mamma to stāstija kas tur strādāja kāpēc tur tomer ielika bernudarzu tagad un vai tagad tur vispār kaut kas vēl notiek? Jo liekas ka tikai uzraksti ka bernudarzs bet vis tur izskatās tukšs, ... Vai kaut kas ir iecerēts ar šo ēku???
 
Gunta Krastiņa 2017-02-26 17:27:30
Vai Andris Ameriks ir pabijis piemēram Grīvas masīvā un ieraudzījis no padomju laikiem nelabotos iekšpagalmus, kur vienīgā iespēja vecam cilvēkam satraumēties. Vai Andris Ameriks zin, ka ar RD atbalstu notiek dzīvokļu pārbūve (par ļoti milzīgu naudu !!!) ar sienu laušanu utt., kura pilnīgi paralizē kaimiņu dzīvi. Un pats galvenais - naudiņa par pakalpojumiem palīg strādniekiem (kaut ko aiznest, atnest) notiek skaidrā naudā . tā teikt "ķepā" - tas viss redzams pa nama logu!!! No kurienes tā MILZĪGĀ nauda par kuru taisīt tādu remontu??? Pēc tam dzīvokļus izīrē par LIELU naudu ( kam nodokļi?). Dzīvokļu īpašnieki ir TUKŠA vieta, jo īrētājiem - nav īpašuma nodoklis, zemes īres nodoklis un pilnīgi pie VIENAS VIETAS - kas notiek. Lūdzu atbildiet - vismaz uz vienu jautājumu, jo mēs Jums neticam! Kurā vietāšeit iedzīvotāju labklājība???!!!
 
Andris 2017-02-23 19:08:27
Par netīrītām ietvēm un netīrītiem jumtiem Rīgas PP sastāda protokolus. Kā sastādītais protokols palīdz gājējam nepaslīdēt uz nenotīrītas ietves vai kā sastādītais protokols pasarā gājēju no krītošas lāstekas vai sniega blāķa? Vai nebūtu pareizāk ieviest sistēmu, kur Rīgas Dome sadarbojas uz uzņēmumiem, kas pēc Rīgas Domes pieprasījuma veiktu ietvju un jumtu tīrīšanu pēc tam piestādot īpašuma īpašniekam gan sodu, gan rēķinu par pakalpojumu?
 
Andris 2017-02-23 19:04:02
Bieži ir novērots, ka kādi būvnieki vai strādnieki remontē/rok kaut ko uz ielas/trotuāra un nav nodrošinājuši gājējiem nekādu iespēju droši apiet apkārt remontdarbu vietai. (Ja Amerika kungam nepieciešams kāds konkrēts piemērs, tad ap 23. februāri darbi notiek Vienības gatvē iepretim 2. trolejbusu parkam). Pēc Twitter diskusijas ir skaidrs, ka Rīgas pašvaldības policija ir bijusi notikuma vietā, piefiksējusi situāciju, ka ir bloķēta ietve un gājējiem nav nodrošināts drošs ceļš apkārt remontdarbu vietai. Sastādīts arī (apskates?) protokols. Protams, ka nākamajā dienā, braucot garām, redzams, ka nekas nav mainījies. Kā jūsuprāt atrisināt situāciju, kad protokols ir sastādīts, varbūt pat sods ir uzlikts, bet būvnieks ignorē jebkādas prasības? Līdzīgi kā vasarā bija Barona ielā. Protokoli viens pēc otra, bet gājēji tik staigā starp bruģu kaudzēm un braukājošiem traktoriem. Vai tiešām ir jāgaida, kad notiks nelaime, kādam gājējam uzkritīs virsū bruģa palete vai kādu gājēju nobrauks traktors?
 
Mihails 2017-02-22 08:25:33
Kam būtu jāpārbauda auto novietošanu? Zolitūdē kravas automašīnas un mikroautobusi tiek novietoti vienkārši pie dzīvojamajām mājām. Nereti vakaros tās noparkojušās pat uz trotuāra, bet maksas autostāvvietas pustukšas.
 
Vitālijs 2017-02-21 10:02:00
Vai Zolitūdē nebūtu iespējams izveidot suņu pastaigu laukumu ar visu tam nepieciešamo? Vieta tam ir – liela pļava mežā aiz dzelzceļa blakus VOLVO centram.
 
Sofija 2017-02-21 09:03:36
Vai uz vasaras mēnešiem nevarētu izveidot autobusa maršrutu Zolitūde – Jūrmala?
 
 
Žanna 2017-02-20 16:35:57
Zolitūdē 1 un 2 ir ļoti daudz spēļu zāļu. Uztraucamies par saviem bērniem! Vai pašvaldība nevar kā regulēt šo un lombardu jautājumu?
 
Olaf 2017-02-20 13:47:32
Veloceliņš Zolitūdē virzienā uz Imantu tiek tīrīts tikai posmā līdz Babītei. Vai nebūtu iespējams nodrošināt tā tīrīšanu vismaz līdz Jūrmalas robežai?
 
Alma 2017-02-20 13:07:31
Vai nebūtu iespējams uz svētkiem rīkot vairāk mazus pasākumus katrā mikrorajonā atsevišķi?
 
Ilgvars 2017-02-09 11:08:29
Vai Lucavsalas ielas asfaltēšanas darbi ir atlikti malā, vai kavējas formalitāšu dēļ?
 
Una 2017-02-09 11:01:15
Kā tiek nodrošināta obligātā apmācība piecgadniekiem un sešgadniekiem?
 
Veronika 2017-02-09 10:19:58
Ķengarags šokā – no iedzīvotājiem tiek pieprasīts deviņus gadus vecs parāds par zemes nomu! Kā pašvaldība plāno pasargāt rīdziniekus no šādām darbībām?
 
Uldis 2017-02-08 15:53:41
Labdien.Kad tiks sakārtota Rītupes iela, tā ir vienās bedrēs, gan pavasarī,vasarā, rudenī un ziemā.Var būt tā paredzēta asfaltēt? Notekūdeņiem nav kur noplūst, tie sūcas māju pgrabos un bojā māju pamatus.
 
Ilona 2017-02-08 15:32:22
Cik maksā viena bērnudārza audzēkņa uzturēšana pašvaldības dārziņā?Ja viens bērns pašvaldībai izmaksā tikai 173, 10 eiro un vecākiem papildus obligāti jāmaksā tikai par ēdināšanu, vai jūs zināt cik ir jāpiemaksā tiem vecākiem, kuru bērns nesaņem vietu pašvaldības dārziņā un spiesti laist bērnu privātajā?
 
Konstantīns 2017-02-08 14:23:32
Esmu dzirdējis par RNP rīkotajiem kursiem namu pārvaldniekiem. Vai tie sākas kaut kad drīzumā? Kur un kad man jāpiesakās?
 
Dace 2017-02-08 14:17:00
Vai joprojām vecākiem jāpierakstās bērnudārzos no bērna dzimšanas?Vai vecākiem obligāti jāpierakstās pašvaldības bērnudārzā, lai iegūtu finansējumu privātajam bērnudārzam?
 
 
Vitauts 2017-02-08 09:51:37
Lai neatdotu iedzīvotājiem uzkrājumus remontiem, Rīgas namu pārvaldnieks ir nolēmis tiem uzspiest jaunu pakalpojumu – mājas tehnisko atzinumu. Vai tāds ir obligāts? Energoefektivitātes audits ir vajadzīgs? Būs vajadzīgs vēlāk? Kam tas jāapmaksā?
 
db 2017-02-07 19:41:42
Augstu turot 20 minūšu vērtību, kuras man būšot atvēlētas 20.03.2017. tikšanās laikā klātienē pie A. Amerika, kura man tika nozīmēta tieši 2 mēnešus pēc viņa aicinājuma SWH ēterā 19.01.2017., turpinu glābt vēl saglābjamo laika ietaupījumu, lai tad tajās 20 minūtēs varētu vienoties kopīgā dziesmā „Mēs tiksimies martā, kad pūpoli zied…”: Vai RD Juridiskās pārvaldes šefs Jānis Liepiņš ir iepazīstināts ar tiesas spriedumu lietā Nr.A420278215, kas nosaka, ka telpu lietošanas veids nav maināms ar RD lēmumu, taču, neskatoties uz to, iespējams, viņa vīzas turpina rotāt analoģiskos RD lēmumprojektus 18.10.2016. sēdes Nr.81 lēmumam Nr.4423 un 08.11.2016. sēdes Nr.82 lēmumiem Nr.4490 un 4491, kaut arī RD vadība, t.sk., A. Ameriks par to tika rakstiski brīdināts? Kāpēc šie rakstiskie brīdinājumi ir atstāti bez ievērības un uz tiem nav pat atbildēts? Ja uz 08.11.2016. jautājumu #1759 radio SWH mājaslapā RD rakstiskajā atbildē, kura tiek rakstīta A. Amerika vārdā, pirmajā rindkopā skaļi deklarēts, ka tiesas spriedumam ir likuma spēks, tad kas ir minētās J. Liepiņa vīzas, un kas ir iepriekš minētie RD atkal tieši tādi paši prettiesiski pieņemtie lēmumi? Kur tad nu pazuda likuma spēks? Vai RD vispār ir kāds kvalificēts Jurists, kurš ir spējīgs pildīt RD vadības pasūtījumus un iegribas, neiebraucot auzās? Kāpēc tiek šķiesta nodokļu nauda daudzajām RD juristu štata vietām, ja vienalga ir nepieciešams juristu un advokātu ārpakalpojums, kas arī nebūt nav lēti?
 
Māris Bitenieks 2017-02-06 14:49:21
Labdien.Jautājums,kur ir izplēnējušas rīgas skolotājiem paredzētās veselības apdrošināšanas,kuras bija solītas no 2017.gada janvāra. Gribēju tikai atgādināt,ja nu ir piemirsies!!!
 
Gaļina Ivanova 2017-02-02 21:25:49
Labdien! Rīgā daudzviet notiek veloceliņu un ietvju atjaunošana vai tiek uzbūvēti jauni veloceliņi un gājēju celiņi. Bet Rīga ir daudz << labo veco>> Rīdziniekiem iemīļoto vietu, kuram nav pievēsta nepieciešama uzmanība. Viena no tādam vietām ir Biķernieku mežs starp Teiku, Mežciemu un Purvciemu, burvīgs priežu mežs pilsētas robežās. Vai šī vieta, kuru var uzskatīt par Rīgas sporta centru un Rīdzinieku atpūtas vietu, nav pelnījusi labi sakārtoto infrastruktūru? Biķernieku mežā atrodas Biķernieku sporta trase. Apkārt trasei ir daudz un dažādu celiņu, kur daudzi Rīdzinieki pavada brīvo laiku. Tur atpūtas ģimenēs ar bērniem, vienkārši pastaigājoties pa priežu mežu, aktīvo dzīvesveida piekritēji sporto.. un c.t. Biķernieku mežs ir laba atpūtas vieta jebkura gada laikā. Vasarā pastaigai un sportošanai var izmantot arī Biķernieku trasi bet, kad sākas sacensību laiks Biķernieku trasē, trasi pastaigai vai sportošanai nav iespējams izmantot. Lai apietu trasi ir paredzēti vairāki speciālie celiņi un tuneli.. bet vai Jūs zināt, kā izskatās tie tuneli? Vēlos pajautāt Vai ir plānots sakārtot un attīstīt infrastruktūru apkārt Biķernieku trasei un padarīt atpūtas vietu daudz patīkamāko. Vai ir paredzēts uzlabot gājēju ceļu un veloceliņu, posmā no Lielvārdes ielas līdz S. Eizenšteina ielai. Gājēju un veloceliņš, ja to tā var nosaukt, bija uzbūvēts tā, ka tas nenodrošina kvalitatīvu un drošu satiksmes infrastruktūru gājējiem un velosipēdistiem. Ietve atrodas ļoti tuvu ceļa braucamai daļai un uz ietves atrodas <<šķērslis>> stabi. Ņemot vērā ļoti intensīvo satiksme sājā posmā un << specifisko>> ietvi, atrasties uz kuras, dažkārt ir bīstami gan gājējiem, gan velosipēdistiem.
 
Valdis 2017-02-02 11:40:31
Labdien! Aiz visastās ņemšanās ap "kapu tramvaju" saprotu, ka es kā cilvēks, kam reāli interesē šīs līnijas izveide nezinu praktiski NEKO taustāmu par to, tāpēc gribētu uzzināt absolūti konkrētu informāciju - Kas šobrīd notiek šī projekta izstrādē?Vai jau ir piešķirts Eiropas finansējums šim projektam. Ja nē, tad, kad būs zināms par to vai tas ir piešķirts? Kurā gadā reāli varētu tikt uzsākta projektēšana?Kurā gadā, ja viss izdosies ir plānots uzsākt un kurā pabeigt būvniecību?
 
Kārlis 2017-02-01 20:02:35
Novēroju koku - skaistu priežu -izciršanu starp veco Biķernieku ielu, Biķernieku ielu un Kaivas ielu. Neatradu nekādu publisko apspriešanu koku ciršanai, nedz izsniegtu būvatļauju. Tāpēc rodas jautājums - vai tā ir patvarīga darbība, vai tomēr saskaņota un ja jā, tad kādam projektam (IKEA būvniecībai?)?
 
Valters Kivis 2017-02-01 10:30:49
Ļoti interesē jautājums par ezeriem kas aizaug piemēram Juglas ezers pievienoju attelu no google maps kur var redzet https://www.google.lv/maps/@56.9925815,24.2525614,3a,75y,119.91h,72.22t/data=!3m6!1e1!3m4!1sdB8LqKzieSQE1mKRE5TQZA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1 aizaug un vaiajadzetu tomer kaut ka viņu atjaunot lai neaug ciet tomer viesi un tūristi kas brauc Rīga iekšā no šīs puses redz pirmo šadu ezeru...
 
Valters Kivis 2017-02-01 10:10:59
Ja Rīgas Domē Jūs paliekiet vai ir iespēja lētākas biļetes sabiedriskajā transporta?
 
db 2017-01-31 19:54:36
Pēc 19.01. SWH raidījumā saņemtā A. Amerika cerīgā aicinājuma tikties klātienē, šodien jūtos apbēdināts, jo pēc nedēļas bēguļošanas caur citu klerku ieguvu pierakstu uz tikšanos 20. martā (šogad) uz 20 minūtēm un ir pilnīgi skaidrs, ka šajā tikšanās Amerika kungs nav ieinteresēts. Nu ko? Iespējams, ka līdz tam vēl varam šo to noskaidrot, lai tajās ieplānotajās 20 minūtēs pagūstam vismaz sasveicināties: Kāpēc vēl 08.11.2016. RD sēdē Nr.82 attiecībā uz mājām Stabu ielā 52 un Aleksandra Grīna bulvārī 15 k-1, Rīgā, tiek pieņemti lēmumi Nr.4490 un 4491, kuri nav pašvaldības domes kompetencē un līdz ar to ir prettiesiski, kas nepārprotami ir pateikts 12.05.2016. tiesas spriedumā lietā Nr.A420278215, kas neapstrīdami ir zināms RD. Es nešaubos, ka šādi lēmumi RD ir tikuši pieņemti bez īpašnieku piekrišanas, bet vai tas ir noticis arī bez viņu brīdināšanas? Kāpēc minētā sprieduma kontekstā netiek revidēti un atcelti citi vēl iepriekš pieņemtie šāda rakstura RD lēmumi, kas skar simtiem dzīvokļu īpašnieku īpašumu vērtību un, protams, arī palielinātu NĪN? Rīdzinieki, pārbaudiet savu īpašumu sastāvu un maksājumus par tiem!
 
Kārlis Kaupužs 2017-01-31 08:36:21
Gribētos zināt, cik plaša ir privātmāju pieguļošā teritorija. Vai gadījumā, ja maģistrālā 4. joslu ceļa trotuārs atrodas labu gabalu no privātīpašuma un ir pieguļošs lielceļam, tad tas nebūtu jātīra Rīgas ceļu pārvaldei. Par trotuāra izbūvi mēs neesam bijuši aptaujāti un savu piekrisšanu devuši neesam, bet tagad situācija ir tāda, ka tīrot lielceļu sniegs tiek sagrūsts uz trotuāra, bet trotuārs netiek attīrīts ar smago tehniku. Konkrētāk vieta par kuru ir runa ir Lubānas ielas posms no 151 - 157. virzienā uz Rīgu. Tomēr šo trotuāru izmanto arī liela daļa Pļavnieku iedzīvotāju, kuri dodas Depo lielveikala virzienā. Vai tiešām maksājot ne to mazāko zemes nodokli mums būtu arī visiem Rīdziniekiem jānodrošina veiksmīga nokļūšana lielveikalos. Vai tādā gadījuma, ja tomēr šīs trotuars jāapkopj tuvāko privātmāju īpašniekiem, tad arī lielceļa apgaismojuma lampas nebūtu jāsāk mainīt arī mums :).
 
 
Ģirts 2017-01-30 22:01:29
Reideri, es uzskatu, ka tā ir sava veida profesija šodien Rīgā, viņi nopērk īpašumus ar mērķi nopelnīt- iztīra visu māju, paliek daži likumīgie īpašnieki, un pret tiem viņi izmanto caurumus likumā, un izturas bezkaunīgi, pat krimināli, balansē uz robežas, bet, jeb kurā gadījuma padara godprātīgiem pilsoņiem dzīvi neiespējamu, un Viļus vai neviļus , likuma pieņēmēji, ir viņu sabiedrotie. Rezultātā jūs apliekat ģimenes ar sodiem, un pēs tam mēs bēgam no valsts, jo mums šeit negribas, nevaram uztureties
 
Ģirts 2017-01-30 21:35:07
Nesen pārvācāmies uz dzīvokli Matīsa 85, izrādās šeit ir 3 korpusi. 21 Janvārī izejot no kāpņu telpas apzinājos, ,ka ir ledus un slidens, dēļ tā iemesla paskatījos kas notiek uz augšu. Man palika bailes, redzēju tur milzīgas lāstekas un sniega čupas. Sāku sazvanīties ar mājas īpašniekiem, atradu atsaucīgu balsi, kas , mācēja pastāstīt, ka nelaimes gadījumā mājas īpašnieki ir atbildīgi. Nu, ko , ar to pašu atsaucīgo līdz īpašnieku, paši, nobloķējām pusi ielas, un ar mobīlo skaru līdzekļiem komunicējām, un paši notīrījām visu bīstamos objektus. Pašam likās , ka tas bija godprātīgs darbs, ar personisko iniciatīvu , lai pasargātu mūsu pilsoņus no riska(tieši zem mums ir trolejbusa pietura) Un, tad mēs pēc nedēļas saņemam vēstuli- ar sodu, par to ,ka esam atbildīgi , it kā ,par kaimiņu mājas, kas vispār atrodas uz citas ielas lāstekas nenotīrīšanu???? Izrādās , ka mūsu adresiej ir 3 līdzīpašnieki. Nevar mainīt likumdošanu, vismaz, lai es nebūtu vainīgs par tiem kas, dzīvo citā korpusā, un mana gadījumā pat uz citas ielas. es nemaz nerunāju par to , ka tā cita korpusa īpašnieki, ir tādi ka reideri. Nopirkuši māju, saka ka vīniem pieder vairums domājamās daļas īpašuma, ir liegusi mums piekļuvi sētā, paši tajā laikā visu sētu piekrāvuši ar būvgružiem( par kuru neizvešnu atkal mums draud sods) Nu , ne ko , tā arī dzīvojam, nedaudz bailēs, jo kadri ir krimināli , uzvedas agresīvi, a mēs ar saviem 4 bērniem liekam mašīnu uz Matīsa ielas, kur šad tad dabūnām sodu no Rīgas Domes pašvaldības policijas. Ne , ko maksājam, un domājam , kurā brīdī aizbrukt no visas šis sūda sistēmas uz kadu citu valsti!
 
Jūlija 2017-01-30 11:19:14
Vēlējos uzzināt kas ir saskaņojis sabiedriskajā transportā uz ekrāniem rādītās informācijas saturu un vai ir vērtēta tajos pārraidīto multfilmu kvalitāte? Manuprāt šīs multenes ir klaji, nepakautrēšos šī vārda, stulbas un ļoti vardarbīgas, laikam Luchien un Bernard saucās, vienas par suni un otras par lāci (varat paskatīties paši youtube vietnē). Multfilmu varoņi viens kaujās, nicīgi izturas viens pret otru un pat saēdas indīgas sēnes un redz halucinācijas, bet, ja esi iekāpis transportā ar bērnu, tad nav citu variantu, bērns tās skatās, jo tās raida pa diviem ekrāniem priekšā un aizmugurē, tā ka izvairīties no ekrāniem ir ļoti grūti un loģiski, ka bērns grib skatīties multenes, lai kādas tās būtu. Vai nebūtu iespējams kā pavērtēt šīs multenes un vai nu atteikties no šīm multenēm vispār vai izvēlēties kādas neitrālākas un mierīgākas? Taču visām multenēm, kuras tiek publiski demonstrētas tiek vērtēts vai tās būtu pakļaujamas kādam vecuma ierobežojumam un šķiet pašsaprotams, ka sabiedriskajā transportā var tikt demonstrētas tikai tās, kas piemērotas arī pašiem mazākajiem skatītājiem. Varbūt pat ar kādu pamācošu saturu tieši bērnu auditorijai domātas? Tam pašam Slimību profilakses un kontroles centram ir jaukas filmiņas par drošību bērnu rotaļu laukumos un uz ielas, pieļauju, ka varbūt pat pašai Rīgas pašvaldības policijai arī ir kāda informācija ko pārraidīt, bet ja nepieciešama vienkārši izklaide, tad noteikti ir iespējams atrast arī ko labāku, tikai ir jābūt vēlmei!
 
Ernests 2017-01-30 09:43:12
Pie Biķernieku slimnīcas no Biķernieku ielas puses iekšā mežā ir asfaltēta bijusī stāvvieta, kas tagad tagad stāv tukša un slēgts. Tā kā stāvvietu kā allaz Rīgā trūkst, vēlējos uzzināt kam tā pieder un vai nevar to atkal atvērt kaut tikai slimnīcas klientiem?
 
Homičs 2017-01-26 12:34:49
Kāds ir RD rīcības plāns par satiksmes organizēšanu atbilstoši mūsdienu prasībām Tēriņu ielas rajonā ? No rītiem šī iela ir tik noslogota, ka notiek apbraukšana pa mazajām ieliņām un pagalmiem un pat zem (!) Ulmaņa gatves pārvada tilta ! Tilta, kas savieno Ārlavas un O.Vācieša ielu jauda ir acīmredzami jau sen nepietiekama. Rīgas Satiksme ļoti labi zina, ka pat 2 autobusi nevar samainīties uz šī tilta ! Kad šis jautājums tiks risināts?
 
Ģirts 2017-01-25 17:35:08
Labdien Kungi! Bieži vien braucot ar auto pa Mūkusalas ielu virzienā no CSDD pirms paša Mūkusalas rotācijas apļa novēroju problēmu. Lieta ir tāda ka pie Mūkusalas ielas pirms apļa no abām pusēm pienāk trotuāri, bet gājēju pāreja tur nav un citas ielas šķērsošanas vieta tuvumā nav, tad nu gājēju un velobraucēji riskēdami ar dzīvību cenšas tikt pāri kā nu māk. Sakiet kādēļ ir izveidojusies šāda situācija un kāds varētu būt risinājums? Paldies.
 
Arnis Blūmfelds 2017-01-25 12:01:31
sveiki. adrese: Motoru iela 5,Riga. Pirma situacija: Plisusi stavvada auksta udens truba. 1/ 2016. gada 3. decembri plisa stavvada truba, ieradas rnp parstavji, kas atsledza auksto udeni visa kapnu telpa. 2/ 2016. gada 6. decembri ieradas rnp parstavji (jau cita brigade), kas izlauza dzivokli sienu, lai pieklutu trubai. konstateja faktu, ka tiesam truba ir plisusi. kads parsteigums! 3/ 2016. gada 13. decembri ieradas karteja rnp brigade, kas ta vieta, lai saremontetu/nomainitu plisuso trubu uzlika 2 znaugus uz plisuma vietam. bez nekadiem paskaidrojumiem, kad si ķibele tiks sakartota. laba zina, ka pec 10 dienu parrtraukuma tika pieslegts aukstais udens! paldies. Sodien 2017. gada 25. janvari ir pagajusi tulit 2 menesi kops notikusa fakta! saja laika ir vairakkartigi zvanits, uz rnp talruni 8900, kur allaz ir sanemta atbilde, ka info nodos talak. KAM un KAD? par to protams neviens neatbild. Sakiet KAD tiks saremonteta plisusi truba? Sobrid jau turpat 2 menesus stav izlauzta siena mana dzivokli, kas rada ari jautajumu, kurs to saremontes, ka ari nav nekads drosibas, ka truba var neplist atkal. Atsegtas stavvadu trubas ir bistamas, jo berni tur var gut traumas. Otra situacija: apludinats dzivoklis. 1/ 2016. gada 6. decembri plisa karsta udens truba ari kaiminam augsstava un tika apludinats mans dzivoklis. Loti par to neuztraucos, jo dzivoklis ir apdrosinats banka. Viss bija lieliksi ar apdrosinataju. Iesniegumu pienema elektroniski, viena zvana laika vienojamies par apskati un akta par bojajumiem sastadisanu. Lai apdrosinatajs varetu izmaksat atlidzibu ir vajadzigs akts no apsaimniekotaja par apludinasanas faktu. Ar lielam mokam izdevas vienoties, ka rnp delegacija ierodas konstatet faktu un sastadit aktu. Protams, ka lidz sai dienai es to neesmu sanemis!!! Kaut ari esmu zvanijis pa to pasu 8900 talruni, ar vismaz 4 dazadiem rnp parstavjiem runajis pa telefonu, kur katrs suta pie nakamam utt. Iedomajieties, pat apdrosinatajs veica izmaksu, ar komentaru: Kad sanemsiet aktu no apsaimniekotaja, tad ludzu atsutiet. Zinot, ka tas ir rnp - velam veiksmi! visa Riga zin, ka rnp darbs ir zem katras kritikas, un skiet, ka nekas netiek darits, lai tas uzlabotos. un es esmu parekinajis cik man viss sis laiks un lidzekli kas ir iegulditi ir izmaksajusi, lai sakartotu skietami elementaras lietas! kauns un negods par sadu parvaldibu! KAD es sanemsu savu aktu par apludinasanas faktu, kas ir vajadzigs lai nodotu to apdrosinatajam? tresa situacija: rekins par nozelu rudeni tika nomainits apsaimniekotajs uz rnp. kas skiet ir lielaka kluda, bet tas ir fakts. pirmo rekinu sanemu ar pusotras nedelas kavejumu, un diena kad to sanemu uzreiz veicu apmaksu. protams, ka nakosaja menesi jau bija aprekinata soda nauda par kavejumu. Nosutiju vestuli ar situacijas izklastu un skaidrojumu, ka rekins nesanemu laika, kad sanemu uzreiz apmaksaju, uzskatu, ka soda nauda ir aprekinata nepamatoti, ka ierosinu nodrosinat iespeju maksat automatiski izmantojot bankas nodrosinatos pakalpojumus (tagad ir sada iespeja, bet pagajusaja gada vel nebija). Bet protams, ka tas ir tapat ka runat ar sienu. pec vairakkartejiem meginajumiem sazinaties sanemu e-pastu, ka neko nevar darit. zvanot pa telefonu 8900 pec pusstundas sarunas, ta ari man nevareja sniegt konkretu atbildi ar risinajumu ko darit. Nakosaja menesi protams, ka bija papildus soda nauda par to dalu, ko netiku apmaksajis (rekins minus soda nauda). Sakiet, ka lai no sevis izspiez kaut kripatinu cienas un velesanos sadarboties ar rnp, ja 3 gadijumos no 3 ir pilnigs strupcels un bezizeja. neviena mirkli neesmu sajutis, ka kads butu ieinteresets palidzet, atbalstit un risinat radusas situacijas. Starp citu, es varetu piedavat rnp pakalpojumu ka sis lietas sakartot. Dargi! Paldies, un looooti ceru uz atbildem un konkretiem risinajumies vistuvakaja laika!
 
negribu teikt 2017-01-24 17:33:54
kāds bija 19.01.2017 gada laikapstākļi?
 
Ģirts 2017-01-21 10:53:38
Labdien, pašā Rīgas centrā, Avotu ielā 63 atrodas grausts. Šajā vietā ir intensīva gājēju plūsma, kura ir ne platāka ietve par 150cm , kas atrodas tieši blakus šim pašam graustam. Protams, pa brauktuvi ir intensīva trolejbusa plūsma. Jautājumi: Kad to graustu nojauks? Vai Rīgas Dome ir informēta par šī grausta stāvokli? Vai Rīgas Dome garantē man, un maniem bērniem ka tā čupa neuznāks mums vienu dienu virsū? Pa logu ir ļoti labi novērojams, kā pēc katra sniega šīs ēkas jumts ir deformējies zemāk. Piebilde; Jautājuma šablons ne paredz pievienot fotogrāfijas, improvizēju, lūdzu atverat šo saikni un apskatāt bildi olaine režīmā : prntscr.com/dyecl5 ( copy un paste - brauzere adresē) Paldies
 
Jānis Vējš 2017-01-19 18:41:05
Labs vakars! Vai ir plānoti kādi risinājumi saistībā ar autostāvvietām iekšpagalmos. Šobrīd ir tāda situācija, ka piemēram Āgenskalnā, precīzāk - Āgenskalna priedēs - gar un pie mājām legāli nav kur novietot auto?Tie tiek likti tā saucamajā zaļajā zonā, kaut vai tikai ar 2 riteņiem nobraucot no apmales. Un ne reti, pēdējo reizi šī gada 2 janvāra naktī, RPP sastāda protokolus bariņam auto, katru par 30Eur.. Esam kā situācijas ķīlnieki - uz pieguļošajām ielām, kur atļauts novietot auto, stāvvietas pietiek tikai labi ja desmitajai daļai iedzīvotāju, maksas stāvlaukumu pāris kilometru rādiusā arī nav, un arī par auto turēšanu pagalmā tiekam sodīti. Runājot par 51% mājas balsu savākšanu, lai šo stāvvietu ierīkotu - tas nav iespējams, jo, kā zinām, veco laiku guļamrajos dzīvo daudz pensijas vecuma cilvēku, kurus pierunāt uzlikt parakstu par jebkādu piekrišanu ir prakstiski neiespējami. Pat lai ārdurvis mājai nomainītu bija jāveic vairāgu gadu reklāmas un pārrunu kampaņa ar šiem kaimiņiem. Vai pašvaldiba kā plāno šo situāciju risināt?
 
 
ANNA GERLIŅA 2017-01-19 18:40:36
Vēlos uzzināt kur palika RD nodoms pagarināt 12. trolejbusa līniju līdz Zasulauka stacijai. Arī trolejbusa vadītājiem būtu galapunkts ar telpām kopā ar 2. tramvaja vadītājie. Pagarinājuma posms nav garš, bet ieguvēji būtu daudzi.
 
Andris Kanādietis 2017-01-19 10:58:46
Andri, kāpēc jums iesauka misters 20 procenti?
 
Andris Krievija 2017-01-19 10:57:29
Andri, vai kādreiz plānojat Rīgā saremontēt ielas? Esat Rīgas domē jau gadus 20 un tikpat ilgi ielas ir katastrofālā stāvoklī. Varbūt dodat iespēju kādam, kurš māk un kuram tik ļoti nelīp pie pirkstiem?
 
Jānis Uzulēns 2017-01-16 15:52:48
Kad Rīgas dome sakārtos taksometru nozares pārvadājumus. Kamēr nav pieņemts likums par kopbraukšanu, tikmēr Taxify jau pieslēdz nepārtraukti privātās automašīnas ar baltajiem numuriem. Viņi nemaksā licenzes, neiet TA divas reizes gadā un pārkāpj pasažieru pārvadāšanas likumu. RDSD uz konkrētiem norādījumiem nereaģē un sūta uz valsts policiju, lai rakstām iesniegumu. Kāpēc lūdzu eksistē RDSD kontroles grupa, vai tikai lai sodītu taksometru vadītājus un citus p ārvadātājus.
 
Olafs 2017-01-13 17:23:34
Sveiki, biedri amērik! No kāda datuma tu prognozē nabadzīgo iedzīvotāju (kuri nespēs samaksāt NIN un zemes nodokli) pēdējai deportācijai Rīgas jaunajā slepenajā Geto? Klīst tādas baumas...
 
ES 2017-01-12 05:02:06
Kapwec tu neej pensija - pietiekami jau esi sabazis pilnas kabatas at tautas naudu!
 
Rolands Z 2017-01-09 09:45:25
Labdien! Dzīvoju mājā Akmeņu ielā 19a. Tā ir ēka, kuru ieskauj Pašvaldības zeme gandrīz no visam pusēm. Tas ir Ugunsdzēsēju depo Akmeņu ielā 17 no austrumiem, neizmantota teritorija Akmeņu ielā 21a, kas pieguļ dzelzsceļa muzejam no rietumiem un tad vēl ir ievērojams nekopts zemes laukums Valguma ielā 4, kas atrodas ziemeļos. Tas gan pieder juridiskai personai. Lūdzu pastāstīt par Pašvaldības plāniem šajā teritorijā un to, kur varu sekot un redzēt konkrētus pašvaldības plānus šīs teritorijas attīstībai. Paldies!
 
Vēlētājs? 2017-01-07 02:43:04
Kad un vai vispār tiek plānots ieviest arī pārējā sestā tramvaja līnijā atbilstošas pieturvietas kā tas ir posmā no Juglas līdz Alfas tirdzniecības centram? Un kādi ir iemesli, lai to neizdarītu tuvākajos divos gados?
 
Vēlētājs? 2017-01-07 02:05:51
Kad un vai vispār tik plānots Vērmanes parkā uzstādīt pietiekami daudz apgaismes laternu?
 
Vēlētājs? 2017-01-07 02:02:55
Kad beidzot tiks izveidots pilnvērtīgs maģistrālais ceļu posms no Piedrujas un Vestienas ielu krustojuma līdz Gustava Zemgala gatvei? Patreiz tas ir pudeļu kakla posms. Un vai ir plānots tuvākajā nākotnē piepildīt trekno gadu solījumus par divu līmeņu krustojumu Brīvības gatves un Gustava Zemgala gatves krustojumā?
 
 
Jānis S. 2017-01-06 14:01:11
Labdien! Kadēl nav nopļautas vībotnes pie galvenās VID ēkas (Rusova - Ķīšezera ielu krustojumā)...? Zāle cilvēku augumā!!! Kapēc sniegu netīra Gar Ķīšezera ielas 17 namu uz tramvaja pieturu - cilvēki tur krīt un nevar piecelties, netīra piebraucamo ceļu pie Ķīšezera 17 nama no Rusova ielas - nav tīrījuši ne reizi!!! Kapēc piebraucamo ceļu starp Ķīšezera 17 un Ķīšezera 15 namiem iztīra tikai pusi un daļu sniega samet pa vidu,,, drīz auto sēdēs uz vēdera un nevar izbraukt uz mežaparka pusi!!! P.S Kapēc pēdējos gados pārtarauca apsaimniekot - kopt-tīrīt Rusova - ķīšezera ielu stūri (kopš VID eku uzcēla) ! Liels Paldies! Jānis.
 
Gunars 2017-01-06 09:12:42
Labdien, vai butu iespejams uzstadit zimi Apstaties aizliegts uz Bikernieku ielas virziena uz centru pirms krustojuma ar Kastanes ielu? Salidzinosi nesen so vietu ir apsedusi tuvejo maju iedzivotaji un nemot vera ka ielas otra puse ir sab.transporta pietura satiksme ir butiski apgrutinata. Paldies!
 
Čiekurkalna iedzīvotāja 2017-01-05 12:04:58
Labdien! 3. janvārī Čiekurkalna 1.šķērslīnijā dega pamesta koka ēka, kas atrodas blakus dzīvojamām mājām. https://twitter.com/Shreienbusha/status/816356589825298432 Oficiālais degšanas iemesls man nav zināms, bet saprotu, ka ļoti iespējams, tur kāds, bez savas pajumtes, izdomājis pasildīties. Vai apkārtējo māju un to iedzīvotāju drošības pēc tomēr nevajadzētu šo ēku padarīt nepieejamu apkārtējiem un norobežot no brīvas piekļuves tai, lai neizceltos vēl kāds ugunsgrēk?. Nezinu gan cik bieži, bet pa dienu tur ir redzēti tuvējās skolas skolnieki pulcējamies pie šīs mājas stundu pārtraukumos.
 
valdis veiskops 2017-01-04 17:33:48
Pagalma iebrauktuve Palmu iela 4 praktiski neizbraucama,ar 4×4 jau nu vel var,it kā esot privātā zeme,vai ir kāds mehānisms kā sakārtot?
 
Uldis Lapins 2017-01-04 12:15:35
Labdien! Kad tiek plānots sākt sakārtot Slokas ielas beigas uz Babītes/Rīgas robežas? Vecā liepu aleja, kura vairs neatbilst nekādām mūsdienu drošas braukšanas prasībām, jo ir par tuvu braucamajai daļai, apdraud autovadītājus. Koki no vecuma sāk lūzt un krīt uz braucamās daļas, kur ātrums ir 90km/h! Braucot tumsā redzamība ir tuvu nullei! Vai šeit nebūtu jāsadarbojas Rīgas un Babītes domēm?
 
Kristīne Zariņa 2017-01-04 11:43:53
Braucot vakara pusē no Salaspils puses uz Rīgu, lielais Rīgas uzraksts slīgst pilnīgā tumsā, bet ir apgaismots blakusesošais plakāts, ka tur pārdod zemi. Kādēļ nav izgaismots lielais Rigas uzraksts un kad tas tiks izdarīts?
 
Jurijs 2017-01-03 16:30:24
Vai kaut kad ir plānots izdarīt kaut ko ar Tīraines ielas un Jelgavas šosejas krustojumu? Vakaros no Tīraines ielas ir ļoti grūti pagriezties uz Jelgavas šoseju un gandrīz katru mēnesi tur ir avārijas. Paldies.
 
Andis 2017-01-02 17:35:44
Mans jautājums ir par Nīcgales ielas posmu starp Deglava un Dzelzavas ielu. Segums ļoti sabojāts, īpaši pirmajā joslā, kur pārvietojas sabiedriskais transports. Vai var cerēt, ka tiks kaut kas izdarīts? (Kas vairāk par kārtējo pielāpīšanu).
 
Rolands Vorkals 2017-01-02 15:13:49
Vai ir plānots kādreiz sakartot automašīnu stāvvietu Klusajā ielā pie uzbrauktuves uz Barasas tilta? Tur cilvēki liek mašinas, manuprāt, neatbilstoši jebkādiem satiksmes noteikumiem. Kad uzsnieg sniegs, bieži mašinas saliktas tā, ka uz klusās iela spalik tikai 1 josla 2 vietā. Ir bijuši gadījumi, kad pa dienu, kad lielākā daļa auto jau aizbraukusi, tajā brīdī jau ielas vidu, stāv vientuļa mašina. Visi brauc tai pa abām pusēm apkārt. Lieki teikt, tur pat blakus ir arī policija, bet tas nevienu neattur rīkoties kā ienāk prātā.
 
Kristiāna Ezera 2017-01-02 14:11:26
Labdien! Ir daudz visai neloģisku un dubultojušos transporta maršrutu starp Rīgas rajoniem Purvciemā,Mežciemā,Pļavniekos,utt. Pār vieniem un tiem pašiem tiltiem. BET NAV NEVIENA,KAS SAVIENOTU PA DIENVIDU TILTU JUGLU VAI MEŽCIEMU UN PĀRDAUGAVAS PUSI.Kaut vai darbadienu rītos un tad sākot no 16 līdz 20.Lūdzu nepieminiet 60.autobusa maršrutu,kas ir domāts šauri TIKAI PRIEKŠ ĶENGARAGA IEDZĪVOTĀJIEM VAI DARBINIEKIEM...un pat neiet pāri visam Dienvidu tiltam, bet tikai Daugavas daļai.... Gribētu dzirdēt kādu risinājumu šai pilsētas pušu savienojamības problēmai.
 
 
Rihards 2017-01-02 10:51:30
Sveicināti, Jautājums par Grīvas ielu 5, Iļģuciemā. Kad tiks izremontēta iekšpagalma iela!? Bedres ir tik lielas, ka lietus laikā visa iela ir ūdenī un cilvēkiem jāiet it kā par zālāju, kur zālājau jau sen nav tikai dubļi! Jau iepriekš paldies. Rihards
 
Jānis Jānis 2017-01-02 09:09:33
Laptien, Cik ir 20% no 67564902? Paldies
 
Ainārs 2016-12-30 15:37:39
Sveiki, ir divi jautājumi par Purvciemu/Teikas rajonu 1) Gājēju pāreja pie Stirnu ielas 49 ir neapgaismota, pāri 4 joslām. Tumšos ziemas mēnešos gājējus reizēm tur fiziski nevar pamanīt, vai tiešām tur nevar uzlikt apgaismojumu, vai jāgaida līdz kāds nepamanīs par vēlu? 2) Saprotu, ka Āraišu iela, starp Struktoru un Biķernieku ielām nav iela ar lielu noslodzi, taču reizes kad tur gadās izbraukt cauri liek aizdomāties, vai to vispār var izdarīt ar zemāku a/m, jo 150m no ielas ir vairāk 30cm dziļas bedres nekā pats ceļš. Nevajag tur obligāti asfaltēt, bet vai tiešām tik grūti nogreiderēt to posmu?
 
Ervīns 2016-12-29 16:59:54
Labdien, kā ir ar Valdemāra ielu un tās brauktuves ceļa segumu- vai plānots atjaunot, varbūt līdzīgi kā Brīvības ielā.? Loti pabojāts segums , īpaši posmā no Briāna ielas pagrieziena līdz Elizabetes ielai virzienā uz centru. Paldies.
 
Silvija 2016-12-28 20:13:37
Kad Imantā 4.tramvaja galapunktā pie veikala Maxima Dammes ielā būs ierīkota gājēju pāreja?Tur pāriet ielu ir bīstami īpaši cilvēkiem ar problēmām.Automašīnas tur brauc pārāk pārgalvīgi.
 
Arts Berzinskis 2016-12-28 15:26:50
Vai varat pastāstīt, kādas apsaimniekošanas un uzturēšanas darbības tuvākajā nākotnē notiks Lielajos kapos pēc to pārņemšanas RD paspārnē A.C. Arts
 
Jānis Pīpkalējs 2016-12-27 21:05:30
Labdien, kad BEIDZOT savienosiet Dienvidu tiltu ar Jelgavas šoseju ?!?!
 
Ilze Balode 2016-12-22 14:23:24
Kā tikt vaļā no bomžiem, kas jau gadiem dzīvo kāpņu telpā Brīvības ielā 249B, Rīgā??? Pašvaldības policija ir bezspēcīga. Viņi var tikai izvest viņus uz ielas, jo uz patversmi braukt viņi nevēlas. Pēc 10 min viņi ir atpakaļ un turpina uzdzīvot tālāk. Ir vairākkārt rakstīts uz "Rīgas Namsaimnieku", lai norobežotuu bomžiem pieeju pie bēniņiem, bet pagaidām darīts nekas netiek.
 
Daina Birzniece 2016-12-21 17:09:39
Dzīvoju mikrorajonā Dreiliņi 2. Vēlētos zināt vai mūsu mikrorajonam kādreiz paredzēts vēl kāds (vismaz vēl viens) piebraucamais ceļš. Piem. no Biķernieku ielas vai Dzelzavas ielas. Pašlaik mēs varam atbraukt un aizbraukt TIKAI pa vienu ceļu un tas ir pa Deglava ielu (uz mājām) noslogojot apli. Es uzskatu, ka šāda satiksme ar mūsu mikrorajonu nav normāla.
 
Alma 2016-12-18 23:55:43
Kādu sociālo palīdzību var saņemt pensionārs, kura pensija ik mēnesi ir tikai 86 eiro?
 

Par aktuālo Rīgā (16.03.)

[audio mp3="http://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/03/AMERIKS-1603.mp3"][/audio] #1858 Mihails 2017-02-22 08:25:33 Kam būtu jāpārbauda auto novietošanu? Zolitūdē kravas automašīnas un mikroautobusi tiek novietoti vienkārši pie dzīvojamajām mājām. Nereti vakaros tās noparkojušās pat uz trotuāra, bet maksas autostāvvietas pustukšas. Transportlīdzekļu novietošanu ... Lasīt vairāk

Par aktuālo Rīgā (09.03.)

[audio mp3="http://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/03/AMERIKS_0903.mp3"][/audio] Uzdod savu jautājumu šeit   #1848 Ilona 2017-02-08 15:32:22 Cik maksā viena bērnudārza audzēkņa uzturēšana pašvaldības dārziņā? Ja viens bērns pašvaldībai izmaksā tikai 173,10 eiro un vecākiem papildus obligāti jāmaksā tikai par ēdināšanu, vai jūs zināt cik ir jāpiemaksā ... Lasīt vairāk

Par aktuālo Rīgā (02.03.)

[audio mp3="http://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/03/AMERIKS-0203.mp3"][/audio] Uzdod savu jautājumu šeit #1843 Māris Bitenieks 2017-02-06 14:49:21 Labdien. Jautājums, kur ir izplēnējušas Rīgas skolotājiem paredzētās veselības apdrošināšanas, kuras bija solītas no 2017.gada janvāra. Gribēju tikai atgādināt, ja nu ir piemirsies!!! Atklātā konkursā “Rīgas ... Lasīt vairāk

1 2 3 26

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.