Par aktuālo Rīgā

Par aktuālo Rīgā

Ēterā – ceturtdienās 18:30

Klausies Aināra Rutkēviča sarunu ar Andri Ameriku par aktualitātēm Rīgas pilsētā. Uzdod arī savu jautājumu un klausies Andra Amerika atbildi raidījuma laikā.

Raidījumu vada Ainārs Rutkēvičs


 
Vārds, uzvārds 

Jautājums


 
 
Jamie Freeman 2017-04-24 10:28:16
Ātrs un uzticams finansējums pašlaik pieejami tikai 2%. Meklējat uzticamu līdzekļu, lai saņemtu finansējumu? Vai jūs plānojat sākt savu sapņu biznesu, bet nav kapitāla vēl? Vai tu meklē, lai iegūtu mājas, bet nezinu, kā iegūt tik ļoti nepieciešamos līdzekļus? Tas beidzot ir zelta iespēja pie jūsu namdurvīm saņemt papildus bez problēmām un stresu, kā jums tiek garantēta baudīt mūsu uzticamus finanšu pakalpojumus, kas ir pieejami visi tikai 2%, Lūdzu rakstiet mums, lai ātri atbildi uz Freemanloans@hotmail.com un saņemt šodien apstiprināts.
 
Gita Amtmane 2017-04-24 07:52:49
Riekstu iela 16 pie mājas nedrīkstam likt auto kopš 20.marta š.g..,kad tikam 1.reizi sodīti p.121.4,kas manuprāt attiecas uz ielu,bet piebrauktuve nav iela...Cita vieta nav ierādīdīta,kur lukt auto...Kad tiks izveidota autostāvvieta(bezmaksas)majas iedzivotājiem?Šobrīd visi auto ir novietoti uz Riekstu ielas,kas vairs nav izbraucama!
 
Krista 2017-04-23 07:53:14
Labdien..Runājot pa tām auto stāvvietām kas tika uzstaisītas Juglā Malienas ielā tādas ĻOTI vajag Juglā sākot no Silciema ielas 13 virzienā uz Brīvības Ielu.. jo pa šo Silciema ielu nevar divi autobusi pabraukt garam kas brauc uz centru un no centra dēļ mašīnām kas stāv abās ielas malās vienam autobusam vienmēr ir jāgaida kamēr otrs pabrauks garām...
 
Guntars 2017-04-15 13:56:32
Labdien! Vai Jums, Amerika kungs, kā politiķim nešķiet nelietīgi un neētiski par rīdzinieku maksātajiem nodokļiem reklamēties radio? Vai nu laidiet arī opozīcijas pārstāvjus, vai lai runā tikai Rīgas domes izpilddirektors. Nedrīkst būt tā, ka tikai viens politiķis spodrina spalvas par visu rīdzinieku naudu!
 
Jānis 2017-04-14 21:49:42
Labdien! Rīgas pašvaldības apsaimniekošanā ir ļoti daudz interesantu koka arhitektūras ēku, kurām ir īpaši noteikts kultūrvēsturisks status, ir arī ēkas, bez noteikta statusa. Lielākā daļa ēku,kuras būvētas 20 gs. sākumā ir ar salīdzinoši lielām pieguļošajām zemes platībām, kuras šobrīd apdzīvo ne tie turīgākie ļaudis, un šie īpašumi ir pamatīgi nolaisti. Kuros vesela gadsimta laikā nav veikti fundamentāli ieguldījumi, īpašumi ir sliktā, vai pat ļoti sliktā stāvoklī. Kāds ir pilsētas skatījums uz šādiem īpašumiem, jo ienākumi no ēku un zemes platību uzturēšanā un sakārtošanas nav tie ienesīgākie un rentablākie, bet, iespaidi ko dod šādi teicami sakārtoti īpašumi, tūristiem vai Rīgas viesiem nav novērtējami naudā?
 
Agris Okis 2017-04-14 16:58:39
Labdien!Vai kāds no pilsētas galvas ir redzējis kā uzliek vecrīgā bruģi firma,kas romontē bruģi pēc remonta.Kas par to atbild???(temontē Ostas celtnieks) bailes skatīties kā izskatās bruģis pēc remomta..
 
Mārtiņš Valters 2017-04-13 19:00:48
Vai nevarētu novākt krūmu džungļus sadalošajā zaļajā joslā Kurzemes prospekta un Kleistu ielas krustojumā? Tie traucē redzamību, apgriežoties braukšanai pretējā virzienā, un neļauj arī savlaicīgi pamanīt arī gājējus, kas tuvojas pārejām - vienkārši apdraud satiksmes drošību.
 
Modris 2017-04-13 08:49:21
Vai pie velo novietnēm kas atrodas pie veikaliem ,poliklīnikām ,slimnīcām,skolām un citām sabiedriskām iestādēm lai būtu novietotas video noverošanas kameras ir atbildīgi tikai tie īpašnieki kur ir šīs te velo novietnes vai arī Rīgas dome var kaut vai ieteikumu veidā norādīt ka jāuzstāda kameras? Piemēram es biju uz Valsts nodarbinātības aģentūru Jēzusbaznīcas ielā 11 un tur velo novietnei video kameras un ta apkartne neizskatās droša es ar bailēm nacu arā no iestādes būs vai nebūs velo.. par laimi bija..
 
Inta no Zolitūdes 2017-04-12 16:02:47
Labdien! 2011. gada RĪGAS MEŽI žurnālā uzduros rakstam par mežiem Rīgā. Tur rakstīts, ka Šampētera mēžs, reiz bija parks un šo statusu zaudēja 1989. gadā. Šampētera, muižu uzbūvēja 18.gs. beigās. No tiem laikiem ir arī palicis Šindlera dīķis (Zebrenes iela 8). Vai ir iespējams nomainīt to statusu atpakaļ un izveidot skaistu, zaļu parku Pārdaugavā, līdzīgi ka Imantā? Zolitūdē un apkaimē tādu atpūtas stūrīšu nav. Ja nav tādas iespējas un ieceres, tad kurš atbild par meža kopšanu un uzturēšanu? Kad pirms 5-8 gadiem ļoti stipras vētras laikā tika salauztas un sagāztas papeles gar grāvi (Zolitūdes iela), no tiem laikiem viss tā arī stāv nokaltis un trauce iedzīvotājiem iziet pastaigās un izbraukt ar riteņiem caur mežu. Arī viss mežs ir stipri aizaudzis un nekopts. Jāpiebilst ka meža malā atrodas Šampētera vidusskola (Šampētera iela 98) un savos laikos sporta nodarbībām šo mežu intensīvi izmantoja gan ziemā gan pavasarī un rudenī! ļoti ceram tikt pie sakopta meža un nākotnē arī pie Šampētermuižas parka. Paldies!
 
Laura no Viestura prospekta 2017-04-12 10:16:39
Labdien. Dzīvoju Sarkandaugavā 3.stāvu ēkas 2.stāvā. Divu istabu logus aizēno liepas, kas ir iestādītas ļoti tuvu logiem un ar katru gadu aug arvien lielākas un kuplākas. Nereti bērns ir bailēs satrūcies, kad naktī vējš sāk skrāpēt zarus pa mūsu logu rūtīm. Dzīvokli nopirkām 5 gadus atpakaļ, pa šiem gadiem vienu reizi (kadus 4 gadus atpakaļ) ir redzēts, ka apsaimniekotājs apzāģē šīs liepas. Esam zvanījuši RNP namu pārzinei Nataļjai Sarkanei vairākkārt, tāpat ir klātienē parādītas liepas, kas ir izaugušas tik lielas, ka bojā ēku, logus. Atbildes katru reizi citas, piemēram, lūdz piezvanīt vēl pēc pāris nedēļām, vēl pēc pāris; vai, piemēram, šobrīd ir iepirkums uz šiem darbiem utt. Turklāt, RNP lieliski zin, ka ir šīs liepas logos, ka katru gadu tās aug lielākas, arī pēc apzāģēšanas tās ataug. Vai tiešām man katru gadu jākaro, lai apsaimniekotājs šos darbus ieplāno saraktā?. Šobrīd saules gaismu vasarā šajos logos vairs neredz nemaz. Mājā ir 20 dzīvokļi, bet ne visus dzīvokļus skar šī problēma, līdz ar to pārējie kaimiņi ir ļoti kūtri atbalstīšanā. Kā rīkoties, lai apsaimniekotājs reaģē un apzāģē ataugušos zarus, turklāt regulāri - vismaz reizi gadā vai divos? Ļoti ceru, ka saņemšu atbildi, kas patiešām ir atbilde, nevis atrunāšanās....
 
 
Alīna Kozlovska 2017-04-11 16:16:39
Labdien, dzīvojam ar ģimeni Lēdurgas ielā(Mīlgrāvī). Lai nokļūtu poliklīnikā, vai pastā Sarkandaugavā jāizmanto vai nu savs auto, vai sabiedriskais transports, jo nav gājēju ietves nedz Viestura prospektā, nedz dodoties pa Tilta ielu. Cilvēki, kuri iet pa Tilta ielu, to dara,ejot pa 5.tramvaja sliedēm, savukārt otrs variants, kā kājām nokļūt Sarkandaugavā ir iet cauri Mežaparkam. Kad plānots veikt gājēju ietves izbūvi Viestura prospektā un Tilta ielā?
 
Barona ielas riteņbraucējs 2017-04-11 14:12:10
Labdien! Šad un tad uz uz Rīgas Centru no Juglas puses pārvietojos ar velosipēdu nevis mašīnu, un sanāk braukt pa Barona ielu, taču lielāko ielas posmu braucu pa ietvēm, jo pa velosipēdam paredzēto joslu, pārvietoties īsti droši nav: ne visi auto pārvietojas ar atļauto braukšanas ātrumu 30 km/st (it sevišķi posmā no Matīsa līdz Pērnavas ielai). Un dažkārt autovadītāji apsteidz diezgan agresīvi, apdzīšanas manevru veicot ļoti tuvu un citreiz pat sajūta, ka viņu vēlme mani ir iekantēt apmalē. Vēl ir arī daudzi, kuri vienkārši ir apstājušies uz josla ar ieslēgtām avārijas ugunīm. Saprotams, ka Rīgas Dome savu "darbu" ir izdarījusi un no satiksmes drošības "atkratās" ,jo tas taču esot jādara ceļu policijai, taču tā diezvai uz Barona ielas patrulēs visu laiku visā ielas garumā. Varbūt tomēr Rīgas Dome varētu rast kādu risinājumu!!!?, kā metru plato joslu iezīmētu tikai kā velosipēdiem paredzētu joslu, savādāk, tā labā iecere par velosipēdistiem draudzīgu ielu to nosaukt īsti nevar.
 
Madara Lejeniece 2017-04-11 13:45:37
Labdien, Esmu jaunā māmiņa un dzīvoju ēkā, kas ir pretī Zvaigžņu un Laboratorijas ielu krustojumam (Grīziņkalna rajons). Esmu ļoti satraukta, jo katru dienu un vakaru uz šī stūra pulcējās jauniešu un pat jau jaunu vīriešu kompānijas, kas ir ļoti bravūrīgas un agresīvi noskaņotas. Bieži notiek sīkas zādzības. Tāpat arī rajona iekšpagalmos ir bail ieiet, jo šīs kompānijas siro pa rajonu. Man ar bērnu ir neomulīgi iziet ārā. Šīs kompānijas rajona apgrozās visas dienas garumā, kas liek domāt ka nav strādājošie. Rajons ir sen slavens kā nedrošs (dzīvoju šeit jau 19gadus), tāpēc man nav skaidrs kāpēc pašvaldība nedara neko lietas labā. Labi ja 1x dienā redzu policijas busiņu kas izbrauc cauri Zvaigžņu ielai, nerunājot par iekšpagalmiem. Un nerunājot ka policija šīs kompānijas pat neievēro. Ceru uz drīzu situācijas uzlabošanos, jo Grīziņkalna rajons vairs nav drošs ģimenēm.
 
Juris 2017-04-11 13:23:39
Sveiki, Dzīvoju Rīgā, privātmāju rajonā Šobrīd pavasarī un katru gadu rudenī, ir dažs labs kaimiņš, kurš "kūpina" veco zāli, lapas un citu drazu, tādējādi ietaupot uz atkritumu izvešanu, taču piesmirdina visu apkārtējo rajonu. Rudenī lapu kūpināšana notiek pat vairākas dienas no vietas, ka nav iespējams pat izvēdināt telpas. Kūpinātāji iemanījušies to visu kūpināt 500 litru mucās, tādējādi itkā neko nepārkāpjot, jo tā saucamais ugunskurs ir lokalizēts. Varbūt Rīgas Domei pastāv iespēja izdot normatīvos aktus, kas aizliegtu veikt pērnās zāles un lapu dedzināšanu. Kaimiņi ļoti labrāt uz šīm kūpinātavām izsauktu ugunsdzēsējus. Un rēķinu par ugunsdzēsēju darbu, lai apmaksā paši kūpinātāji.
 
Vēsma 2017-04-10 15:08:01
Braucot ārā no Rīgas pa Brīvības ielu, Juglā var redzēt, ka Juglas ezera krastā ir izveidojusies bomžu kolonija. Tā tur bija jau pagājušajā vasarā, nezinu kas darījās pa ziemu, bet tagad tā tur ir atkal - no visādiem savāktiem materiāliem saslietas būdas un nezin cik cilvēku. Vai kāds to ir apsekojis un vai ir maz zināms, kas tie tādi un vai ir droši tur vēlākās vakara stundās iet garām, bet tur taču tieši garām iet veloceliņš? Vai vispār ir pieļaujama šāda situācija pilsētā?
 
Alla 2017-04-10 09:52:52
Labrīt! Kā tas nākas, ka iekšpagalmā tieši aiz policijas iecirkņa Burtnieku ielā 37 ir divi jau ļoti ilgstošu laiku nesakopti zemes gabali, kur atkritumi krājas tiešām kaudzēm (stikla un plastmasas pudeles,skārdenes, plastmasas maisiņi, kartona gabali un kas tik ne) un neviens tam nepievērš nekādu uzmanību. Šeit izņemot minēto policijas iecirkni atrodas gan dzīvojamās mājas, gan krīzes centrs, gan uzņēmējdarbības koledža, gan bērnu dārzs un pat lūgšanu nams. Vai tiešām ir pieļaujama tāda netīrība?Kas un kad to savāks?
 
Marģers Žagata 2017-04-06 20:57:21
Par Stāvvietu pie Reģionālā sporta centra «Ķengarags ... Pirms pāris gadiem ju uzdevu šo jautājumu vai būtu iespējams izveidot stāvvietu pie šī stadiona. Atbilde bija, ka šeit tiks veidots vingrošanas laukums, kaut gan stadiona lakumā tāds jau bija izveidots. Stadionā notiek aktīvi futbola trenniņi, spēles. Daudzi atbrauc ar auto, atved savas atvases un protams grib auto novietot netālu no stadiona, kā arī uzkavējas šeit kādu laiku. Maksimāli tiek ekspluatēta pretim stadionam esošajai daudzzīvokļu mājai piederošā zeme, stāvvietu teritorija un neapšaubāmi arī zālājs. Pašvaldības policija ikdienā pat vairs nereaģē uz esošo situāciju, bet atsaucas tikai uz sūdzībām. Nākas ciest mājas iedzīvotājiem, viņiem pēc darba nav, kur novietot savus auto pie savām mājas. Dažkārt pat tuvākajā kvartālā ir gandrīz neiespējami novietot savu auto līdz brīdim kamēr beigsies trenniņi.
 
Svetlana 2017-04-06 09:43:06
Sveicinati, Kad bus atrisinats jautajums ar atkrituma vietam daudzdzivojamas majas? - Konkreti par vietu iekartosanu un sistematizaciju? Tagad atkrituma konteinieri izvieto loti tuvu majam , uz braucama cela. Blakus izveidojas vienkarsi uz metriem loti netira vieta, nerunajot par smaku!!! Musu maja Prušu iela 3/5 notiek karš , jo dala no iedzivotajiem parvieto atkr.konteinieri uz braucamo celu. Likuma nav konkreti teikts tar so jautajumu un sanak ka mes varam so konteinieru katra vieta bidit kur kadam gribas!!!Vajag noteikt katrai maijai vietu , sakartot un nodrošinat vietu juridiski. Paldies.
 
Kaspars 2017-04-05 22:42:06
Kā tas nākas ka Rīgas dome ir pasūtījusi vēsturiska objekta - Ulmaņlaika dīzeļ-elektrostacijas pilnīgu nojaukšanu un LTV7 sižetā(http://www.lsm.lv/ru/statja/samoupravlenija/novosti/v-rige-demontiruyut-obyekt-k--podzemnuyu-elektrostanciyu-bliz-ozera-babelitis.a226373/) no Rīgas domes Īpašuma departamenta direktora Oļega Burova izskanēja informācija, ka objekts ir bez kultūrvēsturiskas vērtības, ja Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija ir sniegusi atzinumu ka, citāts: "Tika secināts, ka būvēm ir ievērojama kultūrvēsturiskā nozīme, tomēr, karadarbība un objekta vēlākā izmantošana ir radījusi ievērojamus oriģinālās substances zudumus,[..] Ņemot vērā saglabājušos būvapjomus un to tehnisko noturību kā alternatīvu objekta pilnīgai demontāžai, inspekcija 27.01.2015. vēstulē Rīgas domes īpašuma departamentam rosināja veikt būvju drošības ekspertīzi un nojaukt tikai dzīvību apdraudošās konstrukcijas, kā arī veikt pazemes komunikāciju noslēgšanu, izskatot iespēju elektrostacijas paliekas izmantot kā apskates, tūrisma un izklaides objektu." Saite: http://mantojums.lv/lv/jaunumi/-elektrostacijas-pie-babelites-kulturvesturiska-vertiba/ Citās valstīs šādus unikālus objektus cenšas saglabāt, jo tādi vairāk neradīsies, turklāt tie ir būtiski tūristu apskates objekti. Zināms arī ka interesentu aprindās objekts ticis augstu vērtēts arī ārpus Latvijas robežām. Pat portālā riga.lv ir raksts ar nosaukumu "Rīgas noslēpums: pamestā elektrostacija pie Bābelīša ezera".
 
Dmitrijs 2017-04-05 16:43:03
Es un mana ģimene (sieva un trīs bērni) dzīvojam Rīgā, Lāčplēša ielā 23 5. stāvā . Māja ir celta 1904. gadā un tajā nav ne lifta, ne ugunsības kāpņu. Ja nu gadījumā, nedod Dievs, ugunsgrēks, tad izkļūt uz ielas mūsu ģimenei un tiem, kas dzīvo šajā stāvā, izredžu nav nekādu, bet tie ir veci cilvēki, kā arī ģimenes ar maziem bērniem. Gribētos uzzināt vai ir iespējams uzstādīt vismaz kaut kādu liftu mūsu kāpņutelpā?
 
 
Krista 2017-04-04 21:45:50
Labvakar Juglā -3 aiz autobusu galapunkta Dispičeru punkts Jugla 3 tur kur ir garāžas ejot vai braucot pa to ceļu uz priekšu virziena uz ezera pusi tur ir sen jau pamati uztaisīti un sen viss ir apstājies,cik es atceros tad kad sāka taisīt tur tos pamatus bija informācija ka tur būšot skola un sporta laukums bet vis ir apstājies vai naudas trūkums vai kas? Cerams Jūs sapratat par kuru vietu iet runa...
 
Māris 2017-04-04 21:37:57
Labdien nesen nopirku velosipēdu kādu jūs man maršrutu ieteiktu no velo celiņiem lai no Juglas tiktu uz Vecāķiem ?
 
Daira 2017-04-04 15:39:31
Labdien! Kad tiek plānots pabeigt darbus Centrāltirgū? Jāsaka, ka tagad skats visai pabaiss - viss tukšs un norobežots ar metāla žogiem. Pat neomulīga sajūta.
 
Raivis 2017-04-04 13:37:30
Rīga dome maija sākumā sola pieņemt noteikumus par 50% līdzfinansējumu piešķiršanu daudzdzīvokļu māju remontdarbiem. Vienīgais nosacījums ir lai būtu dibināta dzīvokļu īpašnieku biedrība. Līdzfinansējumu attiecas arī uz siltināšanu. Interesanti vai varēs 50% dabūt no Altum un atlikušos 50% no Rīgas domes?https://www.facebook.com/NilsUsakovs/photos/a.213321042032155.59458.212485185449074/1455007094530204/?type=3
 
Ainars Rutkēvičs 2017-03-31 12:01:59
Kā Jūs komentētu Balzaka ieteikumu, ka aiz katras lielas bagātības slēpjas noziegums?
 
Aivars 2017-03-29 15:43:56
Daudzdzīvokļu māju pagalmu asfaltēšana. Jautājums konkrēti par Ieriķu ielas 9a un 9b (Iepriekš Stārķu iela 6 un 6a) namu piebraucamajiem ceļiem. gadus 2 - 3 atpakaļ ļoti aktīvi tika asfaltēti apkārtējo namu pagalnu piebraucamie ceļi, tāpēc bija cerības ka arī mūsu pagalmu šis projekts skars, taču šobrīd redzams, ka šī aktivitāte ir apsīkusi, taču pie Ieriķu ielas 9a un 9b daudzīvokļu namiem piebruakšana joprojām iespējama tikai ar džipiem. Reizi gadā mājas iedzivotāji samet naudiņu un nolīgst ekskavatoru kurš piebraucamos ceļus nolīdzina, pagāgušogad nopirkām arī kravu šķembas, kuras tika izbērtas pašās katastrofālākajās bedrēs. Jautājums: vai šie pagalmi ir kādā no asfaltēšanas plāniem? un ja nē, tad kā var pieteikties rindā uz šo pasakumu? Paldies par atbildi.
 
Pārdaugavietis 2017-03-26 19:02:03
Rīgas pilsētas zaļās zona. Jautāšu par konkrētu ielu. Vienības gatve. Gara iela, ar daudz zaļajām zonām. Posms no Ulmaņa gatves braucot ārā uz Jelgavas pusi. Tas atkārtojas jau gadiem, katru gadu. Apnicis šāds skats n-tos gadus. Zaļās zonas netiek koptas. Ja kāds tur sagrābj, tad iedzīvotāji talkā. Starp brauktuvi un vēsturiski tā dēvēto zirgu ceļu ir plata josla ar zāli un kokiem. Vasarā reizes divas vidēji nopļauj zāli, bet rudens lapas neviens nevāc vispār.... arī šobrīd visa "zaļā" zona ir pilnīgi brūna, jo noklāta ar pērnajām, un ne tikai, lapām. Kad vienreiz RD sāks kopt pilsētu, maģistrālās ielas, zaļās zonas... Varbūt mazāk domājiet par vēlētāju balsu zvejošanu, Rīgas budžeta tērēšanu un populistiskiem solījumiem, projektiem u.t.t. Paldies!
 
Matis 2017-03-25 10:13:30
Matisa iela 85 stāv konteineris ar barjerām, kopumā nobloķēta braucamā daļa, stāvvietas 100 metru garumā, mēnesi. Konteineris netiek izvests, stāv un stāv kā stabs. Rīgas Dome smuki iekasē naudu no maksas stāvvietām, Matīsa iela pēc Avotu ielas krustojuma kļūst par bezmaksas stāvvietu, tieši tur kur stāv skaistais oranžais konteineris. Sūdzējos, pašvaldības policijā, esot atļauja. Man jautājums, kam ir tādas tiesības izīrēt Rīgas ielu uz mēnesi, kas dod tādu atļauju? Es saprotu ka vajag nolikt konteineri, žigli izvest būvgružus, bet ar kādām tiesībām, atļaujām, var stāvēt, bloķēt manu Rīgu, konteiners ar barjerām (100m garumā) Mēnesi!!!!! Es griezīšos prokuratūrā, gribu uzzināt tās personas vārdu kas deva tādu atļauju. Mēs esam 4 bērnu ģimene , no tiem nedaudzajiem kas vēl spēj noturētie Rīgas centrā, tas ir bezkaunīgi dot tādas atļaujas, ja tāda vispār var tikt iesniegta likumīgi!
 
Valters 2017-03-24 17:33:28
Labdien,šoreiz vēlos pajautāt par Latvijas cietumiem,... bij zināms man cilvēks pasēdējis cietumā Rīgā un jautājums ir tāds kāpēc Cietumos ir cita republikā tā teikt,nu kād pārsvarā runā krievu valodā lai gan ir arī latvieši bet pārsvarā vis notiek krieviski. Vai jāmaina vadība ? Vai arī jābūt cietumos kādiem kursiem lai var latviešu valodu iemācīties? Kam jāmainās lai Latvijas cietumos nebūtu tā kā citā republikā ne Latvijā?
 
Vilnis 2017-03-24 16:05:40
Gribētos zināt mazdārziņu kooperatīva “Rūķītis” tālāko likteni Iļģuciemā, kontekstā ar to, ka stacija Bolderāja 2 (Krievu sala) nav attaisnojusi cerības – ne ogles, ne nafta tur nestāv, augsne prasa uzlabojumus, vai bija vērts iznīcināt dārziņus?
 
 
Inese 2017-03-24 15:41:23
Nekādi nevaru saprast ko ir nogrēkojusies 3,7, 9 tramvaju pietura virzienā uz Ķengaragu iepretim Centrāltirgus zivju paviljonam? Kādēļ šajā pieturvietā nav ne soliņa, ne nojumes, lai varētu patverties no vēja, lietus un sniega? Pietura atrodas blakus tirgum, cilvēku tur vienmēr daudz un līdzās ir Daugava, no kuras pat saulainos laikapstākļos stipri pūš vējš. Citās pieturās pie tirgus taču ir nojumes un soliņi, kādēļ tieši šajā nav?
 
Laura 2017-03-24 15:25:05
Tā kā pirms kāda laika ieteicāt velobraucējiem VEF tilta vietā izvēlēties Zemitāna tiltu, gribēju pajautāt vai Rīgas pilsētas pašvaldībai nav arī kādu plānu nolīdzināt apmales Ieriķu ielā un citās tiltam piegulošajās ielās kā tas ir ar VEF tiltam piegulošajām ielām? Savādāk sanāk tā, ka pārbraukt varbūt arī ir ērtāk kā VEF tiltu, bet kur palikt pēc tam? Ieriķu ielā apmales tādas, kuras pat ar kalnu divriteni droši nevar pārbraukt!
 
Ļevs 2017-03-24 15:22:41
Labdien! Vēlējos uzzināt vai nodoklis par jaunbūvi (nepabeigtu māju) tiek iekasēts no inventarizācijas Valsts Zemes dienestā? Vai NĪN atlaide pensionāram, kam nav bērnu, tiek piešķirta no inventarizācijas datuma vai no tā datuma, kad māja tiek nodota ekspluatācijā?
 
Mežciema iela 25 2017-03-22 20:20:36
Kad tiks salāpītas avārijas bedres pie Mežciema ielā esošajām adresēm 23 un 25 Lieki pieminēt ka šķembas jau ir izskalotas un nedod ilgstošu risinājumu + nonākt lietus ūdeņu kanalizācijā.
 
Andis 2017-03-22 15:58:36
Labdien! Vēlējos pajautāt A.Amerika k-gam un gūt kompetentu atbildi par adresi Bauskas iela 49 (uz robežas ar Bauskas 47), Rīga.Vai tur novietotie atkritumu konteineri atbilst Rīgas domes saistošo noteikumu prasībām.Konteineri tur novietoti apmēram 1gadu atpakaļ un šajā laika posmā vērojama ļoti liela atkritumu gan sadzīves gan bioloģisko ( zari), reizēm mēbeļu un lielā sadzīves tehnikas uzkrāšanās.Sadzīves atkritumi tiek regulāri izvesti, ko nevar teikt par pārējiem. Atkritumu konteineri ir novietoti zaļajā zonā ļoti tuvu īpašuma nožogojumam Bauskas 47. Ņemot vērā to, ka iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto šo jaunizveidoto, nu jau tagad to var saukt par izgāztuvi, tad aktuāls ir jautājums - vai tas atbilst jebkādām normām.Paldies par kompetento atbilsi
 
Valērijs 2017-03-22 15:48:21
Ulbrokas iela 13, kalns, kas uzbērts bijušās izgāztuves teritorijā – vēlētos uzzināt vai 2017. gadā tiek plānots to labiekārtot un vēlos ierosināt šīs labiekārtojuma ieceres apspriest ar iedzīvotājiem sociālajos tīklos, jo Rīgas iedzīvotāji varētu nākt klajā ar saviem priekšlikumiem, kā arī norādīt uz trūkumiem pašvaldības plānos.
 
Tatjana 2017-03-22 14:46:37
Kā jūs komentētu dzīvojamās mājas kadastrālās vērtības kāpumu Ausekļa ielā 5 par 80%, ņemot vērā to, ka šī ir sutra māja un tās daļa atrodas Sakaru ielā 500 metru attālumā no ostas, kur tiek pārvietotas ogļu kravas, kas piesārņo mūsu dzīvokļus (vasarās grīdas no putekļiem ir pilnīgi melnas). Piē šīm neērtībām vēl iepretim Andrejostā atrodas naktsklubs "Дача", kur mūzika cauru nakti dārd tā (akustika, ņemot vērā, ka līdzās atrodas upe ir prātam neaptverama), ka nākās gulēt ar ausu aizbāžņiem. Kā var par šādām “ērtībām” prasīt nodokli 1680 eiro? Lūdzu jūs izskatīt iespēju piemērot saprātīgu un diferencētu nodokļa likmi, ņemot vērā, ka šī ēka nepamatoti ir iekļauta kultūras pieminekļu sarakstā, neņemot vērā, ka līdzās atrodas osta.
 
Elīza Jaunkalne 2017-03-21 15:05:16
Kad un kā pilsēta plāno risināt situāciju ar Zamintānu tiltu attiecībā uz cilvēkiem ar kustību traucējumiem? Uz šī tilta atrodas vairākas sabiedriskā transporta pieturas, apakšā Zemitānu stacija, lielveikals un citi nozīmīgi objektu, savukārt tilta gali, kā zināms ir aiztaisīti ciet un gājējiem ir jākāpj uz tiltu pa trepēm. Ja riteņbraucēji un māmiņas ar ratiņiem vēl varbūt kaut kā pa tām sliedēm, lkas ir uz trepēm var uzstumties, tad ar ratiņkrēslu tur uzbraukt/nobraukt ir neiespējami pat ar atbalstošu cilvēku palīdzību! Skatos, ka tiek ierīkoti jauni lifti piemēram, lai uzbrauktu uz Vanšu tilta, kur manuprāt jautājums par nokļūšanu uz tā nav tik sasāpējis kā gadījumā ar Zemitānu tiltu, jo uz Vanšu tilta nav sabiedriskā transporta pieturu un uzbraukšana uz tā ir iespējama arī no tilta galiem. Kad var cerēt uz liftu vai kādiem citiem uzlabojumiem Zemitānu tiltam?
 
Artis 2017-03-21 14:57:03
Gribēju uzzināt kam būtu jāsavāc plastmasas un stikla lauskas uz Rīgas ielām pēc ceļu satiksmes negadījumiem? Ceļu uzturētājiem? Bet vai tiem kāds padod ziņu, ka noticis negadījums un vajag sakopt? Skaidrs, ka pats neviens to nedara un būtu arī neloģiski, ja negadījuma vietā ar dzīvu satiksmi kāds ar savu slotu un liekšķeri ietu. Piemērs - Burtnieku un Raunas ielas krustojumā, kur jūs tagad remontējat skolu, sadūrās divas mašīnas. Braucamā daļa ar stikliem un plastmasas gabaliem un tā šīs lauskas tur nostāvēja nedēļu, ja ne divas, tikai tik daudz ka kāds pēc pāris dienām tās piešķūrēja tuvāk ceļa malai, bet pa tām tāpat bija spiestas gan mašīnas braukt, gan gājēji iet, jo tur pāreja ir...
 
Atis Jakubovs 2017-03-21 10:14:38
Gribētu uzdot jautājumu par Juglas ezera krastu posmā no Murjāņu ielas 157 līdz Pāles ielas galam. 70-tajos,80-tajos gados tur bija pārsvarā pļavas,kā arī brīnišķīga pludmale ezera krastā. Bet pa šiem gadiem viss pamazām ir aizaudzis un tagad tur ir vienkārši džungļi. Vai nav plānots sakārtot šo teritoriju un atjaunot šo brīnišķīgo pludmali?
 
 
Māris 2017-03-14 10:58:18
Labdien ! Jau pirms pagājušajām vēlēšanām uzdevu jautājumu- kad Dārzciemā tiks noasfaltētas mazās ieliņas, toreiz Amerika kgs apliecināja, ka asfalts tur nav paredzēts. Kad Dārzciema privātmāju iedzīvotāji var cerēt uz normāliem sadzīves apstākļiem, vai mums vienmēr būs vasarā jāelpo putekļi un jārij smilts,bet rudenī-pavasarī jādzīvojas pa dubļiem un peļķēm? Komunikācijas -kanalizācija, ūdensvads zem ielām ir ievilktas jaunas ( tās gan nav pieslēgtas pie ēkām.. ) Ja jau pašvaldība mums nespēj nodrošināt normālus sadzīves apstākļus - tad varbūt esam pelnījuši NĪN atlaides, jo kā var būt vienāds NĪN par īpašumu pie kura ir asfaltētas vai bruģētas ielas un tur, kur ir jādzīvo putekļos un dubļos ? Piemēram, Mārupes pašvaldībā ( Tīrainē ),privātmāju iedzīvotājiem pagājušā gada nogalē ielas tika NOBRUĢĒTAS...
 
Valters. 2017-03-09 08:21:28
Sveiki jautājums šoreiz tāds saistībā par vēlēšanam vienalga vai tās būtu saeimas vai pašvaldības ir tā ka ļoti daudz jaunieši uzskata ka nevajag iet uz vēlēšanām jo tas ir tikai teātris vai kaut kas tamlīdzīgs lai tautai acis aizmālētu ka patiesībā vis jau ir sen izlemts pirms vēlēšanām kura partija būs ievēlēta... Ko Jūs varētu atbildēt šiem te jauniešiem?
 
Valters 2017-03-09 08:17:39
Sveiki Jautajums par Juglu.. Tātad Jugla kur Rīgas Dome taisija Juglas promenādi tas rajons.. precīzāk apmēram Vidzemes aleja 1 un tālak uz priekšu vilcienu sliedes parkapjot tiesi pari šīm sliedēm ir tāds kā sporta laukums vismaz ir bijis kādreiz,kam viņš pieder? Valstij vai pašvaldībai? Pagājušajā vasara tur pat vairs neviens zāli nepļāva... vai ir plānots kaut ko darīt ar to laukumu?
 
Rolands 2017-03-06 12:30:09
Pagājušajā gadā veicot Brīvības gatves rekonstrukcijas darbus pie Brīvības gatves 386 DUS Neste ir stacionārais fotoradars. Rekonstrukcijas darbu laikā stars veloceliņu un braucamo daļu tika atjaunoja melnzemes kārta zaļajā zonā. Kāpēc darbu laikā nebija iespējams demontēt iepriekšējo radaru pamatus?
 
Gunta Kastiņa 2017-03-04 22:05:41
Ceru, ka nedēļas laikā Grīvas masīva iekšpagalmu problēmas būs DIENAS KĀRTĪBĀ!
 
Gunta Kastiņa 2017-03-04 22:03:28
Tomēr vēlos saņemt atbildi par iekšpagalmiem Grīvas masīvā. Kādēļ vieniem salabo līdz namdruvīm - citi lauž kaklu, jo NAV labots kopš PSRS laikiem...
 
Gunta Kastiņa 2017-03-04 21:36:44
Uzdevu jautājumu, bet atbilde - nekāda...
 
Jānis 2017-03-04 00:33:28
Vai un kad ir paredzēta pretplūdu aizsargdambja būvniecība Vecmilgrāvī, lai aizsargātu Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezeru no plūdiem.
 
Uldis 2017-03-03 11:38:50
Labdien, Aptuveni 1.5 gadu atpakaļ vienā no raidījumiem Jūs teicāt ,ka pēc gada Lubānas ielā vairs nebūšot kreiso pagriezienu tie ir vēl joprojām un izskatās ka tuvākajā laikā arī nekas nemainīsies. Vietā teiciens :Solīts makā nekrīt.
 
Āris 2017-03-02 14:04:31
Labdien . Vai ir plānots \"NORMALI\" saremontet krustpils ielas posmu no Granīta ielas krustojuma līdz ,vismaz pirmajam luksaforam virzienā uz Grindex ??? Ieteikums: vietām asfalta segumu vajag nomainīt visa platuma un noteikta garumā. Tas būtu lētāk nekā katru dienu lapit bedrubedres un ilglaicigak būtu daudzmaz braucams cels
 
 
braucējs 2017-03-02 13:17:08
Labvakar. Iespējams jau trešo reizi.... 1.Nu kad tiks novērstas iesēdums Hipokrāta ielā tieši pretī trolejbusu galapunkta izbraukšanas vietai ? Solījās jau pagājušo gad2016 2.Un kāpēc joprojām nav uzliktas nekādas brīdinājuma zīmes ? Lai jauks vakars
 
Andris Rēders 2017-03-02 12:00:14
Labdien, Pagājušogad Juglas vidusskolai tika renovēts stadions, par to milzīgs paldies, izskatās labi un bērniem ir kur pavadīt savu brīvo laiku, bet vai ir plānots sakārtot arī mazās ieliņas (piem. skrudalienas iela, veldres iela un lilastes iela) pa kurām vecāki ar automašīnām ved savus bērnus uz skolu, un vai nevarētu sakārtot braukšanas virzienus uz šīm ieliņām jo pie ielu malām novietotās automāšinas traucē samainīties pretīm braucošām automašīnām? piemēram izveidot vienvirziena kustību šajās ieliņas!
 
maija 2017-03-02 10:35:31
Sveicināti.Dzīvoju pašvaldībai piederošā ēkā Purvciemā D.Brantkalna ielā.42 kvm dzīvoklis.Esmu radusi lieku netērēt,vairāku gadu garumā spuldzes un lampas nomainītas uz visvisekonomiskākajiem variantiem utt.Patēriņš arī nav īpaši liels-130kw mēn.Un te jauns rēķins šogad-izrādās ir 3 fāzes 20 A...Kapēc pašvaldības dzīvoklī un vispār dzīvoklī nepieciešams šāds 3 fāžu pieslēgums?Piebildīšu RPB (pilsētbūvnieks) atteica pārslēgt uz 1 fāzi.Bet rēķins-8€ par patērēto,12 € -par pieslēguma nodrošināšanu(abonentmaksa) un OIK-apm 4€.(interesanti ka šim pakalpojumam ir arī pvn21% kas kā visiem zināms nav likumīgi prasīt).kopā summa 24€...Jautājums-kā veikt pieslēguma(no 3fāzēm uz 1) maiņu ja RPB to neakceptē? Lieki piebilst -tas ir nesamērīgi ka elektrības cena ir 1/3 no rēķina bet pakalpojumi 2/3? Vēlētod dzirdēt jūsu viedokli.Paldies.
 
Jānis Akmentiņš 2017-03-01 11:10:09
Sveiki kādas ir Jūsu domas par šo manabalss.lv iniciatīvu PAR AUTOBUSU MARŠRUTU IMANTA – K. ULMAŅA GATVE – KRASTA IELA – PĻAVNIEKI – JUGLA https://manabalss.lv/par-autobusu-marsrutu-imanta-k-ulmana-gatve-krasta-iela-plavnieki-jugla/show
 
Jānis Akmentiņš 2017-03-01 11:04:34
Sveicināti gribēju uzjautāt kas notiekas Juglā Murjāņu 59a, Vidzemes priekšpilsēta tur atradās Rīgas būvamatniecības vidusskola tad pēkšņi likvidējās un bija kaut kāds bērnudārs, tajās telpās iespējams ka pirmsākumos jau bija bērnudārs bet bernudārzs tur nevarēja būt jo tur ir plūstošas smiltis zem ēkas un tas ir bīstami tāpēc tur atvēra skolu nu man mamma to stāstija kas tur strādāja kāpēc tur tomer ielika bernudarzu tagad un vai tagad tur vispār kaut kas vēl notiek? Jo liekas ka tikai uzraksti ka bernudarzs bet vis tur izskatās tukšs, ... Vai kaut kas ir iecerēts ar šo ēku???
 
Gunta Krastiņa 2017-02-26 17:27:30
Vai Andris Ameriks ir pabijis piemēram Grīvas masīvā un ieraudzījis no padomju laikiem nelabotos iekšpagalmus, kur vienīgā iespēja vecam cilvēkam satraumēties. Vai Andris Ameriks zin, ka ar RD atbalstu notiek dzīvokļu pārbūve (par ļoti milzīgu naudu !!!) ar sienu laušanu utt., kura pilnīgi paralizē kaimiņu dzīvi. Un pats galvenais - naudiņa par pakalpojumiem palīg strādniekiem (kaut ko aiznest, atnest) notiek skaidrā naudā . tā teikt "ķepā" - tas viss redzams pa nama logu!!! No kurienes tā MILZĪGĀ nauda par kuru taisīt tādu remontu??? Pēc tam dzīvokļus izīrē par LIELU naudu ( kam nodokļi?). Dzīvokļu īpašnieki ir TUKŠA vieta, jo īrētājiem - nav īpašuma nodoklis, zemes īres nodoklis un pilnīgi pie VIENAS VIETAS - kas notiek. Lūdzu atbildiet - vismaz uz vienu jautājumu, jo mēs Jums neticam! Kurā vietāšeit iedzīvotāju labklājība???!!!
 
Andris 2017-02-23 19:08:27
Par netīrītām ietvēm un netīrītiem jumtiem Rīgas PP sastāda protokolus. Kā sastādītais protokols palīdz gājējam nepaslīdēt uz nenotīrītas ietves vai kā sastādītais protokols pasarā gājēju no krītošas lāstekas vai sniega blāķa? Vai nebūtu pareizāk ieviest sistēmu, kur Rīgas Dome sadarbojas uz uzņēmumiem, kas pēc Rīgas Domes pieprasījuma veiktu ietvju un jumtu tīrīšanu pēc tam piestādot īpašuma īpašniekam gan sodu, gan rēķinu par pakalpojumu?
 
Andris 2017-02-23 19:04:02
Bieži ir novērots, ka kādi būvnieki vai strādnieki remontē/rok kaut ko uz ielas/trotuāra un nav nodrošinājuši gājējiem nekādu iespēju droši apiet apkārt remontdarbu vietai. (Ja Amerika kungam nepieciešams kāds konkrēts piemērs, tad ap 23. februāri darbi notiek Vienības gatvē iepretim 2. trolejbusu parkam). Pēc Twitter diskusijas ir skaidrs, ka Rīgas pašvaldības policija ir bijusi notikuma vietā, piefiksējusi situāciju, ka ir bloķēta ietve un gājējiem nav nodrošināts drošs ceļš apkārt remontdarbu vietai. Sastādīts arī (apskates?) protokols. Protams, ka nākamajā dienā, braucot garām, redzams, ka nekas nav mainījies. Kā jūsuprāt atrisināt situāciju, kad protokols ir sastādīts, varbūt pat sods ir uzlikts, bet būvnieks ignorē jebkādas prasības? Līdzīgi kā vasarā bija Barona ielā. Protokoli viens pēc otra, bet gājēji tik staigā starp bruģu kaudzēm un braukājošiem traktoriem. Vai tiešām ir jāgaida, kad notiks nelaime, kādam gājējam uzkritīs virsū bruģa palete vai kādu gājēju nobrauks traktors?
 
Mihails 2017-02-22 08:25:33
Kam būtu jāpārbauda auto novietošanu? Zolitūdē kravas automašīnas un mikroautobusi tiek novietoti vienkārši pie dzīvojamajām mājām. Nereti vakaros tās noparkojušās pat uz trotuāra, bet maksas autostāvvietas pustukšas.
 
Vitālijs 2017-02-21 10:02:00
Vai Zolitūdē nebūtu iespējams izveidot suņu pastaigu laukumu ar visu tam nepieciešamo? Vieta tam ir – liela pļava mežā aiz dzelzceļa blakus VOLVO centram.
 
 
Sofija 2017-02-21 09:03:36
Vai uz vasaras mēnešiem nevarētu izveidot autobusa maršrutu Zolitūde – Jūrmala?
 
Žanna 2017-02-20 16:35:57
Zolitūdē 1 un 2 ir ļoti daudz spēļu zāļu. Uztraucamies par saviem bērniem! Vai pašvaldība nevar kā regulēt šo un lombardu jautājumu?
 
Olaf 2017-02-20 13:47:32
Veloceliņš Zolitūdē virzienā uz Imantu tiek tīrīts tikai posmā līdz Babītei. Vai nebūtu iespējams nodrošināt tā tīrīšanu vismaz līdz Jūrmalas robežai?
 
Alma 2017-02-20 13:07:31
Vai nebūtu iespējams uz svētkiem rīkot vairāk mazus pasākumus katrā mikrorajonā atsevišķi?
 
Ilgvars 2017-02-09 11:08:29
Vai Lucavsalas ielas asfaltēšanas darbi ir atlikti malā, vai kavējas formalitāšu dēļ?
 
Una 2017-02-09 11:01:15
Kā tiek nodrošināta obligātā apmācība piecgadniekiem un sešgadniekiem?
 
Veronika 2017-02-09 10:19:58
Ķengarags šokā – no iedzīvotājiem tiek pieprasīts deviņus gadus vecs parāds par zemes nomu! Kā pašvaldība plāno pasargāt rīdziniekus no šādām darbībām?
 
Uldis 2017-02-08 15:53:41
Labdien.Kad tiks sakārtota Rītupes iela, tā ir vienās bedrēs, gan pavasarī,vasarā, rudenī un ziemā.Var būt tā paredzēta asfaltēt? Notekūdeņiem nav kur noplūst, tie sūcas māju pgrabos un bojā māju pamatus.
 
Ilona 2017-02-08 15:32:22
Cik maksā viena bērnudārza audzēkņa uzturēšana pašvaldības dārziņā?Ja viens bērns pašvaldībai izmaksā tikai 173, 10 eiro un vecākiem papildus obligāti jāmaksā tikai par ēdināšanu, vai jūs zināt cik ir jāpiemaksā tiem vecākiem, kuru bērns nesaņem vietu pašvaldības dārziņā un spiesti laist bērnu privātajā?
 
Konstantīns 2017-02-08 14:23:32
Esmu dzirdējis par RNP rīkotajiem kursiem namu pārvaldniekiem. Vai tie sākas kaut kad drīzumā? Kur un kad man jāpiesakās?
 
 
Dace 2017-02-08 14:17:00
Vai joprojām vecākiem jāpierakstās bērnudārzos no bērna dzimšanas?Vai vecākiem obligāti jāpierakstās pašvaldības bērnudārzā, lai iegūtu finansējumu privātajam bērnudārzam?
 
Vitauts 2017-02-08 09:51:37
Lai neatdotu iedzīvotājiem uzkrājumus remontiem, Rīgas namu pārvaldnieks ir nolēmis tiem uzspiest jaunu pakalpojumu – mājas tehnisko atzinumu. Vai tāds ir obligāts? Energoefektivitātes audits ir vajadzīgs? Būs vajadzīgs vēlāk? Kam tas jāapmaksā?
 
db 2017-02-07 19:41:42
Augstu turot 20 minūšu vērtību, kuras man būšot atvēlētas 20.03.2017. tikšanās laikā klātienē pie A. Amerika, kura man tika nozīmēta tieši 2 mēnešus pēc viņa aicinājuma SWH ēterā 19.01.2017., turpinu glābt vēl saglābjamo laika ietaupījumu, lai tad tajās 20 minūtēs varētu vienoties kopīgā dziesmā „Mēs tiksimies martā, kad pūpoli zied…”: Vai RD Juridiskās pārvaldes šefs Jānis Liepiņš ir iepazīstināts ar tiesas spriedumu lietā Nr.A420278215, kas nosaka, ka telpu lietošanas veids nav maināms ar RD lēmumu, taču, neskatoties uz to, iespējams, viņa vīzas turpina rotāt analoģiskos RD lēmumprojektus 18.10.2016. sēdes Nr.81 lēmumam Nr.4423 un 08.11.2016. sēdes Nr.82 lēmumiem Nr.4490 un 4491, kaut arī RD vadība, t.sk., A. Ameriks par to tika rakstiski brīdināts? Kāpēc šie rakstiskie brīdinājumi ir atstāti bez ievērības un uz tiem nav pat atbildēts? Ja uz 08.11.2016. jautājumu #1759 radio SWH mājaslapā RD rakstiskajā atbildē, kura tiek rakstīta A. Amerika vārdā, pirmajā rindkopā skaļi deklarēts, ka tiesas spriedumam ir likuma spēks, tad kas ir minētās J. Liepiņa vīzas, un kas ir iepriekš minētie RD atkal tieši tādi paši prettiesiski pieņemtie lēmumi? Kur tad nu pazuda likuma spēks? Vai RD vispār ir kāds kvalificēts Jurists, kurš ir spējīgs pildīt RD vadības pasūtījumus un iegribas, neiebraucot auzās? Kāpēc tiek šķiesta nodokļu nauda daudzajām RD juristu štata vietām, ja vienalga ir nepieciešams juristu un advokātu ārpakalpojums, kas arī nebūt nav lēti?
 
Māris Bitenieks 2017-02-06 14:49:21
Labdien.Jautājums,kur ir izplēnējušas rīgas skolotājiem paredzētās veselības apdrošināšanas,kuras bija solītas no 2017.gada janvāra. Gribēju tikai atgādināt,ja nu ir piemirsies!!!
 
Gaļina Ivanova 2017-02-02 21:25:49
Labdien! Rīgā daudzviet notiek veloceliņu un ietvju atjaunošana vai tiek uzbūvēti jauni veloceliņi un gājēju celiņi. Bet Rīga ir daudz << labo veco>> Rīdziniekiem iemīļoto vietu, kuram nav pievēsta nepieciešama uzmanība. Viena no tādam vietām ir Biķernieku mežs starp Teiku, Mežciemu un Purvciemu, burvīgs priežu mežs pilsētas robežās. Vai šī vieta, kuru var uzskatīt par Rīgas sporta centru un Rīdzinieku atpūtas vietu, nav pelnījusi labi sakārtoto infrastruktūru? Biķernieku mežā atrodas Biķernieku sporta trase. Apkārt trasei ir daudz un dažādu celiņu, kur daudzi Rīdzinieki pavada brīvo laiku. Tur atpūtas ģimenēs ar bērniem, vienkārši pastaigājoties pa priežu mežu, aktīvo dzīvesveida piekritēji sporto.. un c.t. Biķernieku mežs ir laba atpūtas vieta jebkura gada laikā. Vasarā pastaigai un sportošanai var izmantot arī Biķernieku trasi bet, kad sākas sacensību laiks Biķernieku trasē, trasi pastaigai vai sportošanai nav iespējams izmantot. Lai apietu trasi ir paredzēti vairāki speciālie celiņi un tuneli.. bet vai Jūs zināt, kā izskatās tie tuneli? Vēlos pajautāt Vai ir plānots sakārtot un attīstīt infrastruktūru apkārt Biķernieku trasei un padarīt atpūtas vietu daudz patīkamāko. Vai ir paredzēts uzlabot gājēju ceļu un veloceliņu, posmā no Lielvārdes ielas līdz S. Eizenšteina ielai. Gājēju un veloceliņš, ja to tā var nosaukt, bija uzbūvēts tā, ka tas nenodrošina kvalitatīvu un drošu satiksmes infrastruktūru gājējiem un velosipēdistiem. Ietve atrodas ļoti tuvu ceļa braucamai daļai un uz ietves atrodas <<šķērslis>> stabi. Ņemot vērā ļoti intensīvo satiksme sājā posmā un << specifisko>> ietvi, atrasties uz kuras, dažkārt ir bīstami gan gājējiem, gan velosipēdistiem.
 
Valdis 2017-02-02 11:40:31
Labdien! Aiz visastās ņemšanās ap "kapu tramvaju" saprotu, ka es kā cilvēks, kam reāli interesē šīs līnijas izveide nezinu praktiski NEKO taustāmu par to, tāpēc gribētu uzzināt absolūti konkrētu informāciju - Kas šobrīd notiek šī projekta izstrādē?Vai jau ir piešķirts Eiropas finansējums šim projektam. Ja nē, tad, kad būs zināms par to vai tas ir piešķirts? Kurā gadā reāli varētu tikt uzsākta projektēšana?Kurā gadā, ja viss izdosies ir plānots uzsākt un kurā pabeigt būvniecību?
 
Kārlis 2017-02-01 20:02:35
Novēroju koku - skaistu priežu -izciršanu starp veco Biķernieku ielu, Biķernieku ielu un Kaivas ielu. Neatradu nekādu publisko apspriešanu koku ciršanai, nedz izsniegtu būvatļauju. Tāpēc rodas jautājums - vai tā ir patvarīga darbība, vai tomēr saskaņota un ja jā, tad kādam projektam (IKEA būvniecībai?)?
 
Valters Kivis 2017-02-01 10:30:49
Ļoti interesē jautājums par ezeriem kas aizaug piemēram Juglas ezers pievienoju attelu no google maps kur var redzet https://www.google.lv/maps/@56.9925815,24.2525614,3a,75y,119.91h,72.22t/data=!3m6!1e1!3m4!1sdB8LqKzieSQE1mKRE5TQZA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1 aizaug un vaiajadzetu tomer kaut ka viņu atjaunot lai neaug ciet tomer viesi un tūristi kas brauc Rīga iekšā no šīs puses redz pirmo šadu ezeru...
 
Valters Kivis 2017-02-01 10:10:59
Ja Rīgas Domē Jūs paliekiet vai ir iespēja lētākas biļetes sabiedriskajā transporta?
 
db 2017-01-31 19:54:36
Pēc 19.01. SWH raidījumā saņemtā A. Amerika cerīgā aicinājuma tikties klātienē, šodien jūtos apbēdināts, jo pēc nedēļas bēguļošanas caur citu klerku ieguvu pierakstu uz tikšanos 20. martā (šogad) uz 20 minūtēm un ir pilnīgi skaidrs, ka šajā tikšanās Amerika kungs nav ieinteresēts. Nu ko? Iespējams, ka līdz tam vēl varam šo to noskaidrot, lai tajās ieplānotajās 20 minūtēs pagūstam vismaz sasveicināties: Kāpēc vēl 08.11.2016. RD sēdē Nr.82 attiecībā uz mājām Stabu ielā 52 un Aleksandra Grīna bulvārī 15 k-1, Rīgā, tiek pieņemti lēmumi Nr.4490 un 4491, kuri nav pašvaldības domes kompetencē un līdz ar to ir prettiesiski, kas nepārprotami ir pateikts 12.05.2016. tiesas spriedumā lietā Nr.A420278215, kas neapstrīdami ir zināms RD. Es nešaubos, ka šādi lēmumi RD ir tikuši pieņemti bez īpašnieku piekrišanas, bet vai tas ir noticis arī bez viņu brīdināšanas? Kāpēc minētā sprieduma kontekstā netiek revidēti un atcelti citi vēl iepriekš pieņemtie šāda rakstura RD lēmumi, kas skar simtiem dzīvokļu īpašnieku īpašumu vērtību un, protams, arī palielinātu NĪN? Rīdzinieki, pārbaudiet savu īpašumu sastāvu un maksājumus par tiem!
 
 
Kārlis Kaupužs 2017-01-31 08:36:21
Gribētos zināt, cik plaša ir privātmāju pieguļošā teritorija. Vai gadījumā, ja maģistrālā 4. joslu ceļa trotuārs atrodas labu gabalu no privātīpašuma un ir pieguļošs lielceļam, tad tas nebūtu jātīra Rīgas ceļu pārvaldei. Par trotuāra izbūvi mēs neesam bijuši aptaujāti un savu piekrisšanu devuši neesam, bet tagad situācija ir tāda, ka tīrot lielceļu sniegs tiek sagrūsts uz trotuāra, bet trotuārs netiek attīrīts ar smago tehniku. Konkrētāk vieta par kuru ir runa ir Lubānas ielas posms no 151 - 157. virzienā uz Rīgu. Tomēr šo trotuāru izmanto arī liela daļa Pļavnieku iedzīvotāju, kuri dodas Depo lielveikala virzienā. Vai tiešām maksājot ne to mazāko zemes nodokli mums būtu arī visiem Rīdziniekiem jānodrošina veiksmīga nokļūšana lielveikalos. Vai tādā gadījuma, ja tomēr šīs trotuars jāapkopj tuvāko privātmāju īpašniekiem, tad arī lielceļa apgaismojuma lampas nebūtu jāsāk mainīt arī mums :).
 
Ģirts 2017-01-30 22:01:29
Reideri, es uzskatu, ka tā ir sava veida profesija šodien Rīgā, viņi nopērk īpašumus ar mērķi nopelnīt- iztīra visu māju, paliek daži likumīgie īpašnieki, un pret tiem viņi izmanto caurumus likumā, un izturas bezkaunīgi, pat krimināli, balansē uz robežas, bet, jeb kurā gadījuma padara godprātīgiem pilsoņiem dzīvi neiespējamu, un Viļus vai neviļus , likuma pieņēmēji, ir viņu sabiedrotie. Rezultātā jūs apliekat ģimenes ar sodiem, un pēs tam mēs bēgam no valsts, jo mums šeit negribas, nevaram uztureties
 
Ģirts 2017-01-30 21:35:07
Nesen pārvācāmies uz dzīvokli Matīsa 85, izrādās šeit ir 3 korpusi. 21 Janvārī izejot no kāpņu telpas apzinājos, ,ka ir ledus un slidens, dēļ tā iemesla paskatījos kas notiek uz augšu. Man palika bailes, redzēju tur milzīgas lāstekas un sniega čupas. Sāku sazvanīties ar mājas īpašniekiem, atradu atsaucīgu balsi, kas , mācēja pastāstīt, ka nelaimes gadījumā mājas īpašnieki ir atbildīgi. Nu, ko , ar to pašu atsaucīgo līdz īpašnieku, paši, nobloķējām pusi ielas, un ar mobīlo skaru līdzekļiem komunicējām, un paši notīrījām visu bīstamos objektus. Pašam likās , ka tas bija godprātīgs darbs, ar personisko iniciatīvu , lai pasargātu mūsu pilsoņus no riska(tieši zem mums ir trolejbusa pietura) Un, tad mēs pēc nedēļas saņemam vēstuli- ar sodu, par to ,ka esam atbildīgi , it kā ,par kaimiņu mājas, kas vispār atrodas uz citas ielas lāstekas nenotīrīšanu???? Izrādās , ka mūsu adresiej ir 3 līdzīpašnieki. Nevar mainīt likumdošanu, vismaz, lai es nebūtu vainīgs par tiem kas, dzīvo citā korpusā, un mana gadījumā pat uz citas ielas. es nemaz nerunāju par to , ka tā cita korpusa īpašnieki, ir tādi ka reideri. Nopirkuši māju, saka ka vīniem pieder vairums domājamās daļas īpašuma, ir liegusi mums piekļuvi sētā, paši tajā laikā visu sētu piekrāvuši ar būvgružiem( par kuru neizvešnu atkal mums draud sods) Nu , ne ko , tā arī dzīvojam, nedaudz bailēs, jo kadri ir krimināli , uzvedas agresīvi, a mēs ar saviem 4 bērniem liekam mašīnu uz Matīsa ielas, kur šad tad dabūnām sodu no Rīgas Domes pašvaldības policijas. Ne , ko maksājam, un domājam , kurā brīdī aizbrukt no visas šis sūda sistēmas uz kadu citu valsti!
 
Jūlija 2017-01-30 11:19:14
Vēlējos uzzināt kas ir saskaņojis sabiedriskajā transportā uz ekrāniem rādītās informācijas saturu un vai ir vērtēta tajos pārraidīto multfilmu kvalitāte? Manuprāt šīs multenes ir klaji, nepakautrēšos šī vārda, stulbas un ļoti vardarbīgas, laikam Luchien un Bernard saucās, vienas par suni un otras par lāci (varat paskatīties paši youtube vietnē). Multfilmu varoņi viens kaujās, nicīgi izturas viens pret otru un pat saēdas indīgas sēnes un redz halucinācijas, bet, ja esi iekāpis transportā ar bērnu, tad nav citu variantu, bērns tās skatās, jo tās raida pa diviem ekrāniem priekšā un aizmugurē, tā ka izvairīties no ekrāniem ir ļoti grūti un loģiski, ka bērns grib skatīties multenes, lai kādas tās būtu. Vai nebūtu iespējams kā pavērtēt šīs multenes un vai nu atteikties no šīm multenēm vispār vai izvēlēties kādas neitrālākas un mierīgākas? Taču visām multenēm, kuras tiek publiski demonstrētas tiek vērtēts vai tās būtu pakļaujamas kādam vecuma ierobežojumam un šķiet pašsaprotams, ka sabiedriskajā transportā var tikt demonstrētas tikai tās, kas piemērotas arī pašiem mazākajiem skatītājiem. Varbūt pat ar kādu pamācošu saturu tieši bērnu auditorijai domātas? Tam pašam Slimību profilakses un kontroles centram ir jaukas filmiņas par drošību bērnu rotaļu laukumos un uz ielas, pieļauju, ka varbūt pat pašai Rīgas pašvaldības policijai arī ir kāda informācija ko pārraidīt, bet ja nepieciešama vienkārši izklaide, tad noteikti ir iespējams atrast arī ko labāku, tikai ir jābūt vēlmei!
 
Ernests 2017-01-30 09:43:12
Pie Biķernieku slimnīcas no Biķernieku ielas puses iekšā mežā ir asfaltēta bijusī stāvvieta, kas tagad tagad stāv tukša un slēgts. Tā kā stāvvietu kā allaz Rīgā trūkst, vēlējos uzzināt kam tā pieder un vai nevar to atkal atvērt kaut tikai slimnīcas klientiem?
 
Homičs 2017-01-26 12:34:49
Kāds ir RD rīcības plāns par satiksmes organizēšanu atbilstoši mūsdienu prasībām Tēriņu ielas rajonā ? No rītiem šī iela ir tik noslogota, ka notiek apbraukšana pa mazajām ieliņām un pagalmiem un pat zem (!) Ulmaņa gatves pārvada tilta ! Tilta, kas savieno Ārlavas un O.Vācieša ielu jauda ir acīmredzami jau sen nepietiekama. Rīgas Satiksme ļoti labi zina, ka pat 2 autobusi nevar samainīties uz šī tilta ! Kad šis jautājums tiks risināts?
 
Ģirts 2017-01-25 17:35:08
Labdien Kungi! Bieži vien braucot ar auto pa Mūkusalas ielu virzienā no CSDD pirms paša Mūkusalas rotācijas apļa novēroju problēmu. Lieta ir tāda ka pie Mūkusalas ielas pirms apļa no abām pusēm pienāk trotuāri, bet gājēju pāreja tur nav un citas ielas šķērsošanas vieta tuvumā nav, tad nu gājēju un velobraucēji riskēdami ar dzīvību cenšas tikt pāri kā nu māk. Sakiet kādēļ ir izveidojusies šāda situācija un kāds varētu būt risinājums? Paldies.
 
Arnis Blūmfelds 2017-01-25 12:01:31
sveiki. adrese: Motoru iela 5,Riga. Pirma situacija: Plisusi stavvada auksta udens truba. 1/ 2016. gada 3. decembri plisa stavvada truba, ieradas rnp parstavji, kas atsledza auksto udeni visa kapnu telpa. 2/ 2016. gada 6. decembri ieradas rnp parstavji (jau cita brigade), kas izlauza dzivokli sienu, lai pieklutu trubai. konstateja faktu, ka tiesam truba ir plisusi. kads parsteigums! 3/ 2016. gada 13. decembri ieradas karteja rnp brigade, kas ta vieta, lai saremontetu/nomainitu plisuso trubu uzlika 2 znaugus uz plisuma vietam. bez nekadiem paskaidrojumiem, kad si ķibele tiks sakartota. laba zina, ka pec 10 dienu parrtraukuma tika pieslegts aukstais udens! paldies. Sodien 2017. gada 25. janvari ir pagajusi tulit 2 menesi kops notikusa fakta! saja laika ir vairakkartigi zvanits, uz rnp talruni 8900, kur allaz ir sanemta atbilde, ka info nodos talak. KAM un KAD? par to protams neviens neatbild. Sakiet KAD tiks saremonteta plisusi truba? Sobrid jau turpat 2 menesus stav izlauzta siena mana dzivokli, kas rada ari jautajumu, kurs to saremontes, ka ari nav nekads drosibas, ka truba var neplist atkal. Atsegtas stavvadu trubas ir bistamas, jo berni tur var gut traumas. Otra situacija: apludinats dzivoklis. 1/ 2016. gada 6. decembri plisa karsta udens truba ari kaiminam augsstava un tika apludinats mans dzivoklis. Loti par to neuztraucos, jo dzivoklis ir apdrosinats banka. Viss bija lieliksi ar apdrosinataju. Iesniegumu pienema elektroniski, viena zvana laika vienojamies par apskati un akta par bojajumiem sastadisanu. Lai apdrosinatajs varetu izmaksat atlidzibu ir vajadzigs akts no apsaimniekotaja par apludinasanas faktu. Ar lielam mokam izdevas vienoties, ka rnp delegacija ierodas konstatet faktu un sastadit aktu. Protams, ka lidz sai dienai es to neesmu sanemis!!! Kaut ari esmu zvanijis pa to pasu 8900 talruni, ar vismaz 4 dazadiem rnp parstavjiem runajis pa telefonu, kur katrs suta pie nakamam utt. Iedomajieties, pat apdrosinatajs veica izmaksu, ar komentaru: Kad sanemsiet aktu no apsaimniekotaja, tad ludzu atsutiet. Zinot, ka tas ir rnp - velam veiksmi! visa Riga zin, ka rnp darbs ir zem katras kritikas, un skiet, ka nekas netiek darits, lai tas uzlabotos. un es esmu parekinajis cik man viss sis laiks un lidzekli kas ir iegulditi ir izmaksajusi, lai sakartotu skietami elementaras lietas! kauns un negods par sadu parvaldibu! KAD es sanemsu savu aktu par apludinasanas faktu, kas ir vajadzigs lai nodotu to apdrosinatajam? tresa situacija: rekins par nozelu rudeni tika nomainits apsaimniekotajs uz rnp. kas skiet ir lielaka kluda, bet tas ir fakts. pirmo rekinu sanemu ar pusotras nedelas kavejumu, un diena kad to sanemu uzreiz veicu apmaksu. protams, ka nakosaja menesi jau bija aprekinata soda nauda par kavejumu. Nosutiju vestuli ar situacijas izklastu un skaidrojumu, ka rekins nesanemu laika, kad sanemu uzreiz apmaksaju, uzskatu, ka soda nauda ir aprekinata nepamatoti, ka ierosinu nodrosinat iespeju maksat automatiski izmantojot bankas nodrosinatos pakalpojumus (tagad ir sada iespeja, bet pagajusaja gada vel nebija). Bet protams, ka tas ir tapat ka runat ar sienu. pec vairakkartejiem meginajumiem sazinaties sanemu e-pastu, ka neko nevar darit. zvanot pa telefonu 8900 pec pusstundas sarunas, ta ari man nevareja sniegt konkretu atbildi ar risinajumu ko darit. Nakosaja menesi protams, ka bija papildus soda nauda par to dalu, ko netiku apmaksajis (rekins minus soda nauda). Sakiet, ka lai no sevis izspiez kaut kripatinu cienas un velesanos sadarboties ar rnp, ja 3 gadijumos no 3 ir pilnigs strupcels un bezizeja. neviena mirkli neesmu sajutis, ka kads butu ieinteresets palidzet, atbalstit un risinat radusas situacijas. Starp citu, es varetu piedavat rnp pakalpojumu ka sis lietas sakartot. Dargi! Paldies, un looooti ceru uz atbildem un konkretiem risinajumies vistuvakaja laika!
 
negribu teikt 2017-01-24 17:33:54
kāds bija 19.01.2017 gada laikapstākļi?
 
Ģirts 2017-01-21 10:53:38
Labdien, pašā Rīgas centrā, Avotu ielā 63 atrodas grausts. Šajā vietā ir intensīva gājēju plūsma, kura ir ne platāka ietve par 150cm , kas atrodas tieši blakus šim pašam graustam. Protams, pa brauktuvi ir intensīva trolejbusa plūsma. Jautājumi: Kad to graustu nojauks? Vai Rīgas Dome ir informēta par šī grausta stāvokli? Vai Rīgas Dome garantē man, un maniem bērniem ka tā čupa neuznāks mums vienu dienu virsū? Pa logu ir ļoti labi novērojams, kā pēc katra sniega šīs ēkas jumts ir deformējies zemāk. Piebilde; Jautājuma šablons ne paredz pievienot fotogrāfijas, improvizēju, lūdzu atverat šo saikni un apskatāt bildi olaine režīmā : prntscr.com/dyecl5 ( copy un paste - brauzere adresē) Paldies
 
 
Jānis Vējš 2017-01-19 18:41:05
Labs vakars! Vai ir plānoti kādi risinājumi saistībā ar autostāvvietām iekšpagalmos. Šobrīd ir tāda situācija, ka piemēram Āgenskalnā, precīzāk - Āgenskalna priedēs - gar un pie mājām legāli nav kur novietot auto?Tie tiek likti tā saucamajā zaļajā zonā, kaut vai tikai ar 2 riteņiem nobraucot no apmales. Un ne reti, pēdējo reizi šī gada 2 janvāra naktī, RPP sastāda protokolus bariņam auto, katru par 30Eur.. Esam kā situācijas ķīlnieki - uz pieguļošajām ielām, kur atļauts novietot auto, stāvvietas pietiek tikai labi ja desmitajai daļai iedzīvotāju, maksas stāvlaukumu pāris kilometru rādiusā arī nav, un arī par auto turēšanu pagalmā tiekam sodīti. Runājot par 51% mājas balsu savākšanu, lai šo stāvvietu ierīkotu - tas nav iespējams, jo, kā zinām, veco laiku guļamrajos dzīvo daudz pensijas vecuma cilvēku, kurus pierunāt uzlikt parakstu par jebkādu piekrišanu ir prakstiski neiespējami. Pat lai ārdurvis mājai nomainītu bija jāveic vairāgu gadu reklāmas un pārrunu kampaņa ar šiem kaimiņiem. Vai pašvaldiba kā plāno šo situāciju risināt?
 
ANNA GERLIŅA 2017-01-19 18:40:36
Vēlos uzzināt kur palika RD nodoms pagarināt 12. trolejbusa līniju līdz Zasulauka stacijai. Arī trolejbusa vadītājiem būtu galapunkts ar telpām kopā ar 2. tramvaja vadītājie. Pagarinājuma posms nav garš, bet ieguvēji būtu daudzi.
 
Andris Kanādietis 2017-01-19 10:58:46
Andri, kāpēc jums iesauka misters 20 procenti?
 
Andris Krievija 2017-01-19 10:57:29
Andri, vai kādreiz plānojat Rīgā saremontēt ielas? Esat Rīgas domē jau gadus 20 un tikpat ilgi ielas ir katastrofālā stāvoklī. Varbūt dodat iespēju kādam, kurš māk un kuram tik ļoti nelīp pie pirkstiem?
 
Jānis Uzulēns 2017-01-16 15:52:48
Kad Rīgas dome sakārtos taksometru nozares pārvadājumus. Kamēr nav pieņemts likums par kopbraukšanu, tikmēr Taxify jau pieslēdz nepārtraukti privātās automašīnas ar baltajiem numuriem. Viņi nemaksā licenzes, neiet TA divas reizes gadā un pārkāpj pasažieru pārvadāšanas likumu. RDSD uz konkrētiem norādījumiem nereaģē un sūta uz valsts policiju, lai rakstām iesniegumu. Kāpēc lūdzu eksistē RDSD kontroles grupa, vai tikai lai sodītu taksometru vadītājus un citus p ārvadātājus.
 
Olafs 2017-01-13 17:23:34
Sveiki, biedri amērik! No kāda datuma tu prognozē nabadzīgo iedzīvotāju (kuri nespēs samaksāt NIN un zemes nodokli) pēdējai deportācijai Rīgas jaunajā slepenajā Geto? Klīst tādas baumas...
 
ES 2017-01-12 05:02:06
Kapwec tu neej pensija - pietiekami jau esi sabazis pilnas kabatas at tautas naudu!
 
Rolands Z 2017-01-09 09:45:25
Labdien! Dzīvoju mājā Akmeņu ielā 19a. Tā ir ēka, kuru ieskauj Pašvaldības zeme gandrīz no visam pusēm. Tas ir Ugunsdzēsēju depo Akmeņu ielā 17 no austrumiem, neizmantota teritorija Akmeņu ielā 21a, kas pieguļ dzelzsceļa muzejam no rietumiem un tad vēl ir ievērojams nekopts zemes laukums Valguma ielā 4, kas atrodas ziemeļos. Tas gan pieder juridiskai personai. Lūdzu pastāstīt par Pašvaldības plāniem šajā teritorijā un to, kur varu sekot un redzēt konkrētus pašvaldības plānus šīs teritorijas attīstībai. Paldies!
 
Vēlētājs? 2017-01-07 02:43:04
Kad un vai vispār tiek plānots ieviest arī pārējā sestā tramvaja līnijā atbilstošas pieturvietas kā tas ir posmā no Juglas līdz Alfas tirdzniecības centram? Un kādi ir iemesli, lai to neizdarītu tuvākajos divos gados?
 
Vēlētājs? 2017-01-07 02:05:51
Kad un vai vispār tik plānots Vērmanes parkā uzstādīt pietiekami daudz apgaismes laternu?
 

Par aktuālo Rīgā

[audio mp3="http://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/04/AMERIKS2004.mp3"][/audio] Uzdod savu jautājumu šeit #1895 Māris 2017-04-04 21:37:57 Labdien nesen nopirku velosipēdu kādu jūs man maršrutu ieteiktu no velo celiņiem lai no Juglas tiktu uz Vecāķiem ? No Juglas braukt pa veloceļu Berģi – Centrs līdz Gustava Zemgala gatvei. Tālāk pa Gustava Zemgala gatves pārvadu ... Lasīt vairāk

Par aktuālo Rīgā (13.04.)

[audio mp3="http://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/04/AMERIKS-1304.mp3"][/audio] Uzdod savu jautājumu šeit #1884 Ļevs  2017-03-24 15:22:41 Labdien! Vēlējos uzzināt vai nodoklis par jaunbūvi (nepabeigtu māju) tiek iekasēts no inventarizācijas Valsts Zemes dienestā? Vai NĪN atlaide pensionāram, kam nav bērnu, tiek piešķirta no inventarizācijas datuma vai no tā datuma, ... Lasīt vairāk

1 2 3 27

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.