Eiropas Viednīca

Eiropas Viednīca

Sākot ar 19.septembri, ik pāris nedēļas otrdienās plkst. 18:30 Radio SWH ēterā klausies raidījumu “Eiropas Viednīca”.

Raidījumu vada Radio SWH žurnālists Ainārs Rutkvēvičs.

Raidījumā Ainārs Rutkēvičs atklās Eiropas Parlamenta prioritātes un Latvijas eiroparlamentāriešu darbu, kas tuvākā vai tālākā laikā ietekmēs ikviena Latvijas iedzīvotāja ikdienu. Par šo kopā ar Eiropas Parlamenta deputātiem uzklausīsim arī  sabiedrības un nozaru ekspertu viedokļus – vai un kā iespējams rast kompromisu.

Katrā raidījumā piedalīsies katrs no astoņiem tautas ievēlētiem Latvijas Eiropas Parlamenta deputātiem, un līdzās uzklausīsim sabiedrības un nozaru ekspertu viedokļus. Cilvēcīga diskusija par raidījuma tēmu, meklējot kompromisu starp politiķu, sabiedrības un ekspertu viedokļiem.

Aicinām ikvienu izteikt savu viedokli attiecīgā raidījuma komentāros vai paust to, izmantojot whatsapp balss īsziņu, nosūtot to uz Radio SWH whatsapp kontu (Numurs: 22 027 000).

Raidījums tapis sadarbībā ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā.

Leave a Reply

Drošības kods *

Eiropas Viednīca – Krišjānis Kariņš un Sanda Liepiņa

[audio mp3="http://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/09/26-09-2017EiropasViednica.mp3"][/audio] 26.septembra raidījumā "Eiropas Viednīca" par cīņu pret noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu Eiropas un Latvijas mērogā diskutējam ar Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu un Latvijas Komercbanku asociācijas valdes priekšsēdētāju Sandu Liepiņu. Lasīt vairāk

Eiropas Viednīca – Inese vaidere un Kārlis Bukovskis

Šī raidījuma tēma – Eiropas nākotne, kādu to iezīmēja Eiropas komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera uzruna Eiropas Parlamentā. Raidījuma viesi Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere un Latvijas Ārpolitikas institūta direktora vietnieks Kārlis Bukovskis. [audio mp3="http://www.radioswh.lv/wp-content/uploads/2017/09/19-09-2017EiropasViednica.mp3"][/audio] Lasīt vairāk

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.

Top