Lūdzu ievadi drošības koda vērtību
 
Vārds, uzvārds 

Jautājums

Drošības kods *


 
 
Gregora iela 8 2017-12-07 18:55:29
Amerika k-gs, sniedzot atbildes uz jautājumiem par satiksmes sastrēgumiem un neizbraucamām ielām Rīgā, parasti, atsaucas uz "Rīgas Satiksmes" sniegto informāciju: "Nekas netraucē!", bet ne pa visām ielām kursē sabiedriskais transports, lūdzu turpmāk šo argumentu neizmantot. Šodien i-netā ir aktuāls analoģisks sižets pie Maskavas dārza. Tāda pati situācija ir Elvīras un Kūdras ielā, blakus krustojumam 15 metru attālumā ir veikals Top ,Regulāri stāv autotransports krustojumā un visu iepriekšminēto ielu garumā. Kad pieņemsiet risinājumus ar atbilstošu zīmju izvietojumu, vai vienvirziena satiksmes izveidošanu?
 
Imants Pieci 2017-12-04 18:46:08
Autobraucējiem jau vismaz 3 gadus netiek risināta neciešamā un aplamā satiksmes organizācija Imantā: Braucot pa Kurzemes prospektu, virzienā no Imantas uz centru, posmā no Kurzemes prospekta 108 līdz Kurzemes prospektam 84, brauktuves pirmā rinda ir pārvērtusies par pastāvīgo autostāvvietu ! Minētais posms satur 2 autobusa pieturas , 1 gājēju pāreju un 1 līkumu. Ir ierobežota vienmērīga satiksme un pārredzamība līkumā. Turklāt, ir jāņem vērā, ka no ielai piegulošo apdzīvoto vietu izbrauktuvēm darbadienu rītos un vakaros ir regulāra transporta plūsma, kas cenšas uzreiz izbraukt Kurzemes prospekta brauktuves 2.rindā. Analoģiska stāvvieta ir izveidojusies īsākā posmā prospekta pretējā pusē, izbraucot no līkuma, īpaši brīvdienu rītos un vakaros (+diennakts tumšais laiks! ). Kad ielas braucamā daļa pārtrauks pildīt bezmaksas autostāvvietas funkciju un tiks izmantota tās pamatmērķiem? P.S. Esmu ievērojama nekustamā īpašuma nodokļa maksātājs Rīgā, un nesaprotu, kāpēc nodokļi tiek izmantoti bezmaksas autostāvvietas izveidē un apsaimniekošanā. Iedzīvotājiem ir lieliskas iespējas izprojektēt, saskaņot, saņemt būvatļaujas un izveidot autostāvvietas pagalmos, nodot tās ekspluatācijā, apsaimniekot un sākt maksāt nekustamā īpašuma nodokli, vairojot Rīgas Domes ieņēmumus...
 
Valters 2017-12-04 13:07:00
Sveiki Vācijas zemo cenu veikalu ķēde “Lidl”, iespējams, plāno atvērt veikalu Rīgā ... Tad vai tiešām? un kad tas ir planots un kura vieta ... vai ir zinams?
 
Valdis 2017-12-03 18:00:55
Labdien! Iļģuciemā Grīvas ielas 17 mājas iedzīvotāji - auto īpašnieki saņēmām sodus par transporta līdzekļa novietošanu šaurā iebraucamā ceļa dēļ kas tika būvēts vēl padomju laikos ar diviem riteņiem tā saucamajā zaļajā zonā, kas īstenībā ir dubļaina un ar lielām peļķēm klāta iebraucamā ceļa malā. Kā var prasīt maksāt sodu par padomju laiku būvēto kas absolūti neatblist mūsdienu prasībām. Es pat nerunāju par to kādā stāvoklī vispār ir šis piemājas ceļš. Ja neko nevar pārbūvēt finanšu trūkuma dēļ, tad vismaz dodiet atļauju novietot auto kā līdz šim ar diviem riteņiem ''zaļajā zonā'', jo uz pašas Grīvas ielas visiem auto vietas nav!
 
Ivars 2017-12-03 11:43:22
Labdien, Vai nebutu iespejams atkritumu tvertnem sabiedriska transporta pieturas uzstadit vakus? Paslaik putni atkritumus izbarsta 2m radiusa. Tas noteikti ir letak par uzkopsanu ilgtermina.
 
Sandris R. 2017-12-03 07:22:07
man 2 pilniigi "nesaistiiti" "item-ii"... 1. vai ir plaanots tuvaakajaa laikaa [soliits jau bija pirms gadiem 3-5] atviegolt piekljuvi Skanstes Augstceltneem no sarkandaugavas puses? kad tix izveidoc grostonas ielas galaa piesleegums zirnju ielaj? jeb varbuut beidzot tiks savienota eeveles iela ar j.daljinja ielu, nojaucot taas nedzaudzaas garaazhas, kuru zeme vienalga nav zemesgraamataa ieraxtiita & liidz ar to riigas domej nebuus par to zemi jaamaxaa - tik "grashi" par pashaam garaazhaam? - uztaisot kreiso pagriezienu skanstes ielaa? [bet tas laikam "skanstes tramvaja" projekta saakaraa nafff diez ko reaalistiski... & .2. varbuut vareetu ab-dambja karogu atkal pacelt sviniigi UZREIZ peec kaarteejaa sveetku ssaluuta? & tajaa vakaraa apgaismot [ar paarvietojamiem prozhe ktoriem]?
 
Inta 2017-12-01 15:55:48
Labdien! Es esmu dzirdējusi ka ir pieejams Rīgas attīstības plāns nakošajiem gadiem. Vai ir kādas ieceres attīstīt un/vai pienācīgi apsaimniekot pašvaldībai piederošus zemes gabalus Zebrenes-Jūrkalnes-Zolitūdes ielu rajonā (ar kad. numuriem: 01000990153, Adrese: Zolitūdes iela 64, 01000992141, 01000992381, 01000992382, 01000992377, 01000992379, 01000992378, 01000990153)? Kad tika celts mikrorajons Zolitūde šajā vietā atradās būvgrūžu izgāztuve. Šobrīd šīs zemes gabals stāv neapsaimniekots, līdzīgi Pļavnieku-Purvciema izgāztuvei. Vairākkārtīgi bija un pieļauju ka būs jāgriežās uz Rīgas domes Administratīvo inspekciju, lai veic īpašumu apsekošanu un pasākumus, lai nodrosīnāt atbilstošu uzturēšanu (ceļmalu pļaušanu, apstādījumu uzturēšanu, atkritumu, lapu un zaru savākšanu) saskaņā ar Rīgas domes saistošiem noteikumiem nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi". Diemžēl vel joprojām atrodas iedzīvotāji, kuri uzskata šo vietu par atkritumu izgāztuvi. Nepajiet ne pāris dienas pēc atkritumu savākšanas, kad paradās jauni maisi ar būvružiem, atkritumiem, riepas, divāni un tt. Ļoti ceram, ka beidzot blakus Šampētera mežam paradīsies kāds parks vai vismaz vide tiks sakopta. Paldies!
 
Jānis Paeglis 2017-11-30 18:52:21
Laba diena! Man ir veseli 2 nesaistīti jautājumi. 1) Valmieras iela Rīgā. Es esmu skatījies Rīgas attīstības plānus un kkādā nākotnē ir bijis plānots ielu paplašināt. Lai to izdarītu- ir dažas ēkas, kuras atrodas tuvāk ielai- un, kurām attīstības plānā iet pāri sarkanā līnija(ēkas ir jānojauc?). Tad nu jautājums- ir kaut kādas skaidrākas ziņas par Valmieras ielas nākotni un, konkrētāk par ēkām. Mani personīgi interesē ēka Valmieras 31. Vai tas notiks? Kad tas varētu notikt? Un kā tas varētu notikt? 2) Nav nevienas pilsētas pasaulē, kas negrib kļūt par lielpilsētu. Pareizi? Vismaz Rīga taću to grib? Un nav nevienas lielpilsētas pasaulē, kurai nav sava metro. Jautājums- vai tagadējā politika ir vērsta uz šāda veida attīstību, vai arī joprojām naivi cer, ka tiks radīta pirmā pilsēta vēsturē, kas kaut kādā mistiskā veidā metro ir spējīga aizvietot ar.. tramvajiem? Rīga ir ļoti liela pilsēta, attiecībā pret tās iedzīvotāju skaitu, bet tas ir tikai laika jautājums. Dažkārt, dažu gadu jautājums. Savukārt metro nevar uzbūvēt 2 gados. Paldies!
 
Valters 2017-11-23 11:40:43
Labvakar.. Šoreiz nevis jautājums bet ieteikums ko varat nodot Rīgas Satiksmes internetspecialistiem,un tatad doma tāda ka Rīgas Satiksmes mājaslapā varētu parādīties tāda sadaļa kur katru mēnesi Rīgas Satiksme atskaitas kur izterē naudau ko iekasē no bezbiļetniekiem... jo nu protams ir bezbiļetnieki kas samaksa uzreiz kontrolei, ir bezbiļetnieki kas meneša laikā samaksā, ir arī tadi kas maksā tad kad tiesa ir bijusi .. līdz ar to summas ir dažādas, un tad nu ir tas jautajums kur šo naudu izterē? Es piemēram pats biju bezbiļetnieks un man par vairakiem gadiem sakrajās summiņa ko sobrīd maksāju Rīgas satiksmei,neslēpšu tie ir aptuveni 700 eiro... tad nu Rīgas Satiksme ja savā mājaslapā izveidotu šādusadaļu kur atskaitas,rakstītu( tāds mēnesis...tik bezbiļetnieki un iekasēta tāda nauda kopā. par šo naudu izmaksājām prēmijas darbiniekiem.Cits mēnesis tik bezbiļetnieki ,tik soda nauda iegūtā, trolejbusu parkā saremontējam trolejbusus.jauns menesis tik bezbiļetnieki tik soda nauda utt. utt.) Nu tāda tā doma. Ko sakat??
 
Zigrīda 2017-11-22 18:01:39
Kā var būt, ka Rīgas Domes sēdes laikā tās vadītājs veic ierakstus savos sociālajos tīklos?
 
 
Krista 2017-11-22 18:00:18
Sveiki, izskanēja ziņās kādu laiku jau atpakaļ ka Rīgas Dome piešķirusi vairākus tūkstošus ”Humora komiteja” Kas tā par komiteju tādu un kādēļ viņai vajadzīga tik milzīga nauda ??
 
Aldis 2017-11-22 17:15:16
Nav joprojām skaidrs par kādiem nopelniem tieši Rīgas Domes Satiksmes departamentam tiks izmaksātas prēmijas ~76 tūkstoši apmērā. Informācija presē ir bijusi skopa. Var noprast, ka par LABI veiktajiem remonta darbiem. Katram muļķim ir redzams, ka remontdarbu veikšana bija nekvalitatīva un apkārtējiem dzīvību apdraudoša. RDSD pārstāvji visās nebūšanās tika vainoti būvnieki, komunikāciju turētāji vai paši iedzīvotāji, bet sanāk, ka paši darbojušies spīdoši. Strādāju skolā un mani kolēģi ir sagatavojuši bērnus pat pasaules olimpiādēm, bet neesmu dzirdējis ne tuvu, ka viņiem tiek piešķirtas prēmijas šādos apmēros. Vai tad viņu atbildība ir mazāka? Šis prēmiju izmaksas gadījums būtu līdzīgi ja Rīgas Dinamo vadība pēc ļoti neveiksmīgas sezonas sev izmaksātu prēmijas, jo viņi jau strādājuši labi, bet spēlētāji (velkot paralēles būvnieki) bijuši nemākulīgi.
 
Valters 2017-11-22 09:50:09
Tatad Kalpaka Bulvaris , parciņš pie Esplanādes , Mākslas muzejs ļoti daudzās vietās tas bruģis ir jāmaina jo citur ir caurumi un citur vel kādi bojājumi.. vai ir paredzets pavasārī tam ceļam kādi uzlabojumi?
 
Aivars Bojārs 2017-11-22 09:31:41
Iebraukšana Rīgā pa A6 (Maskavas iela) no rītiem un izbraukšana no Rīgas vakaros. Darba dienu rītos iebraucot Rīgā vienās un tajās pašās vietās ir vērojams regulārs sastrēgums, piemēram Krustpils ielas un Maskavas ielas krustojums un nu jau slavenais Dienvidu tilta mezgls, kas liek izveidoties sastrēgumam vairāku krustojumu garumā. Vai tiešām visas iespējas ir izsmeltas un tur vairs nevar ne ko darīt? Piemēram Krustpils un Maskavas krustojumā varētu būt risinājums ar papildjoslām - iebraucot Rīgā, pagarināt to papildjoslu, kura nogriežas uz Krustpils ielu (atjaunojot esošajā papildjoslā segumu) un no Rīgas izveidojot papildjoslu sadalošajā zālājā nodrošinot iespēju nogriezties pa kreisi uz Krustpils ielu no Maskavas ielas nekavējot satiksmi taisni pa Maskavas ielu. Tā pat būtu nepieciešama papildjosla no Krustpils ielas pa labi uz Maskavas ielu, lai iekļautos satiksmē.
 
Andis 2017-11-21 23:13:07
Sabiedriskajā transportā uz viena no ekrāniem tiek rādītas pieturas un ar miniatūriskiem burtiņiem apakšā tiek parādītas nākamās pieturas pārsēšanās iespējas un norādīti maršruti, kuros iespējams pārsēsties. Taču papētot situāciju dziļāk, skatījos, ka tur uzrādās arī maršruti, kuri iet uz vai no depo, piemēram pie Gaisa tilta rāda, ka ir iespējams pārsēsties 11.tramvajā. Manuprāt tā ir cilvēku maldināšana, jo šie tranportlīdzekļu uz depo iet reti un parasti noteiktās stundās. Tāpat maldinoši ir iekļaut maršrutus, kuri kursē ļoti reti vai tajā dienā nekursē nemaz.
 
Anda 2017-11-20 13:21:48
Dzīvoju Juglā netālu no bērnu Gaiļezera slimnīcas. Darbs atrodas it kā netālu 6-7km. Netālu no Dreiliņu apļa, bet lai šo it kā nelielo distanci mērotu ar sabiedrisko transportu un nepieciešama gandrīz stunda, jo taisna savienojuma starp šiem punktiem nav. Jābrauc cauri Purvciemam līdz Pļavniekiem un vēl cerībā, ka transports nekavēsies un nākamais transports neaizies gar degunu. Vai tuvākajā laikā ir plānots izveidot maršrutu no Juglas uz Dreiliņu apkārtni?
 
Krista 2017-11-15 20:26:24
Vai tiešām Jums neliekas ka Rīgas sabiedriska transporta cenas ir par dārgu?? Cilvēks kas strāda darbu ar minimālo samaksu to ļoti izjūt... Vai tiešām nau iespēja nolaist zemāku cenu?? (Visu maršrutu mēnešbiļete maksā 50 eiro – tikai par 4,70 lētāk, nekā Helsinkos, kur viss ir dārgs, un ir metro.) ........ Protams Jūs jau nebraukājat ar sabiedrisko un ja arī braukājat tad Jums jau ir liela nauda iedotu Jums algu uz mēnesi 280 tad samaksājat pa dzīvokli noperkat ēst un cik paliks braukšanai sabiedriskā????
 
Gunta Krasiņa 2017-11-15 18:42:17
Vai Amerika kungs ir REDZĒJIS daudzdzīvokļu namu iekkšpaglmus??? Kaklu laužamā vieta !!! Tur NEKAS nav darīts kopš tā nejēdzība pastāv!
 
Tālis Freibergs 2017-11-14 15:50:02
kad varētu tikt sakārtota transporta kustība Ģimnastikas ielā pie Rīgas 2.slimnīcas uzņemšanas nodaļas? ātrās palīdzības auto nevar piebraukt uzņemšanas nodaļai, jo sastrēgumstundās auto vadītāji neatstāj brīvu vietu iebraukšanai. vajadzētu vismaz uzzīmēt dzeltenās līnijas uz brauktuves( Ģimnastikas iela). Paldies.
 
Normunds 2017-11-13 16:49:16
RPP ļoti aktīvi pievērsusies iedzīvotāju sodīšanai par to, ka Rīgā, savas dzīvesvietas tuvumā ir grūti vai neiespējami atrast vietu auto novietošanai pa nakti. Tas atkarīgs no izdomas, ar dažādiem noteikumiem liedzot auto novietošanu. Nav runa par rupjiem pārkāpumiem (zaļo zonu utt.). Saprotams, ka varai tie ir miljonos mērāmi ienākumi, bet kā būs ar pilsētniekiem? Vai pilsētas varai ir kaut mazākā ideja un plāns, ko darīt? Ko darīt ar izčākstējušo park&ride ideju, ar ideju veicināt daudzstāvu autonovietņu būvniecību no privātā kapitāla puses paralēli kārtējam megaplaza lielveikalam?
 
 
Lotārs 2017-11-12 10:20:19
labvakar Jautāšu par Rīgas Domes kaķiem. Saket vai ir kāds specials cilvēks kas viņus baro vai arī pats Nils viņus baro? Un kā ir ar dauzīšanos viņiem patīk dauzīties arī, skraida ? Varbūt vēl kaut ko interesantu varat pastāstīt par Rīgas Domes kaķiem ko parasti neviens nezin?
 
Valters 2017-11-12 10:17:38
Sveiki vai esat skatijies raidijumu LTV1 Adreses? Es nesen uzdūros šim raidijumam,interesants ir divas sezonas šobrīd iet otrā sezona bet paspēju arī pirmo noskatīties. Vai vispar Jums iznak skatīties kādus raidijumus pēc darba,jeb arī tad esat noguris un raidijumi neinteresē?
 
Uldis 2017-11-09 20:10:45
Labdien! Kad tiks sāktas pavasarī solītās autostāvietu būvniecība Imantā - Dammes ielā un Anniņmuižas bulvārī? Paldies!
 
Teodors 2017-11-09 11:41:45
Interesē posms par bijušo Sporta pili Kr.Barona ielā, kur starp auto stāvvietām ir izveidotas iedobes. Cik saprotams, sākumā kokiem, bet pēc tam tie tika aizstāti ar krūmiem. Regulāri viss tiek izbraukāts, jo jau pašā sākumā bija redzams vai nu stāvvietas, vai nu krūmi, jo abi kopā šajā posmā funkcionēt nevar. Rīgas Domes satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola LTV solīja risināt šo jautājumu un visu vainu noveļ tikai un vienīgi uz autovadītājiem. Vai tiešām nepietiek drosmes atbildību uzņemties uz sevi, atzīstot kļūdu? Par kādiem līdzekļiem tiks veikta rekonstrukcija, kāpēc ir jātērē pilsētas budžets uz arhitektu un proejketa apstiprinātāju nemākulības rēķina?
 
Arnis 2017-11-09 09:00:08
2015. gadā uzvirmoja cilvēku emocijas par jauno Rīgas sabiedriskā transporta pieturvietu izvietošanu. Rīgas satiksmes amatpersonas teica, ka tās neesot izmaksājušas no viņu kabatas ne centa. Tāpat tika runāts, ka šīs nojumes lieliski iederēšoties pilsētas vidē un visur būšot vienādas. Nav īsti skaidrs, pēc kādiem principiem tad tika izvēlētas pieturas, kur tās izvietot, jo joprojām vēl daudzās vietās Rīgā var atrast dažādu modeļu pieturu nojumes vai pat vienkārši soliņus. Šeit neiet runa par pilsētas nomalē esošajām pieturvietām.
 
Helma 2017-11-08 14:16:01
Regulāri klausoties šo raidījumu no Amerika kunga dzirdami teksti, ka nepietiek naudiņas šim un tam, bet varbūt varētu cilvēkiem izstāstīt par 51 000 piešķiršanu organizācijai "Humora komiteja", kura turklāt ir reģistrēta viesnīcā, faktiski neesošā adresē. Ar ko īsti nodabojas šī organizācija, un kāpēc tā ir jāfinansē? Rīgai ir daudz vairāk akūtu problēmu, ko risināt un kam trūkst līdzekļu. Lai šīs komitejas darbs tiek finansēts no privātiem līdzekļiem.
 
Žanna Šuķevica 2017-11-07 21:47:43
Sveicināti! Esmu ievērojusi ka Rīgā gadiem daudzu māju sienas, tuneļi, tilti ir apzīmēti ar tā saucamiem grafiti. Kāda ir ēku īpašnieka atbildība par šo ēku netīrīšanu, un vai ir kādas iespējas no pašvaldības puse motivēt / pamudināt ēku īpašniekus sakopt savus īpašumus. Paldies!
 
Ance 2017-11-07 09:18:06
Kartupeļu iela ieaugusi kokos, kas ir labi - gaiss, zaļums, košums. Tomēr diennaksts tumšajā laikā absolūti nepieņemami - ielai ir apgaismojums, bet apgaismes stabi ieauguši kokos. Pēc dažādām vētrām un vēja brāzmām koku zari aplūzuši un karājas starp lapotni un ietvi. Vasarā pilnīgi nelietderīgi iztērēti elektro resursi, ziemā caur zariem gaisma netiek cauri. Gājēju ietve ir pilnīgā tumsā, turklāt izdrupusi un izlūzusi. Gājēji, lai pārvietotos labprātāk izvēlas ielu. Runa ir par ielas posmu no Graudu līdz Tumes ielai. Zaļā rota pilsētā ir skaista, ja tā ir sakopta. Kamēr vēl laiks līdz putnu ligzdošanas sezonas sākumam, varbūt ir iespēja sakopt liepas ielas malā. Tā kā pēdējos gados Graudu ielā ir pieaugusi auto aktivitāte (Graudu ielas remonts, Dienvidu tilta atklāšana), tad šajā krustojumā šķērsot brauktuvi ir neiespējamā misija. Ko darīt, ja bērnu ceļš uz 47. vidusskolu ir pa Kartupeļu ielu?
 
Gvido 2017-11-06 09:55:44
Uz rekonstruētās Kr.Barona ielas tika ieklāts segums, kas it kā domāts neredzīgo cilvēku pārvietošanās vadlīnijām.Pašu neredzīgo viedoklis nemaz neesot uzklausīts.Bruģis, kas izmantots vadlīnijām tiek izmantots arī dekoratīviem nolūkiem. Kurš ir atbildīgs par šo absurdo situāciju?
 
Mārtiņš 2017-11-05 13:22:50
Labdien! Pagājušajā vasarā presē parādījās informācija, ka bijušā Preses nama teritorijai uzradies jauns īpašnieks, kurš gatavojas teritoriju attīstīt kā modernu Ķīpsalas centru. Jautājums - kāda veida būves plānotas (biroju, dzīvojamās, kultūras) un kad varētu sākties to celtniecība, un kāds būs risinājums satiksmes intensitātes samazināšanai? Paldies par atbldi!
 
 
Valters 2017-11-05 09:57:42
Sveiki šoreiz jautajums par Brīvības ielas dublieri kā ir ar to projektu viņs vel turpinas vai naudas šobrid nau? Kad viņu sāks taisīt ? Un lūdzu sīkak vai variet pastāstīt kuras vietas Jugla skars šis saucamais Brīvības ielas dublieris?
 
Krista 2017-11-05 09:49:22
Labvakar Jautajums par sabiedrisko transportu. Vai nau tā ka vajadzētu pa jaunu tā teikt no 0 pārskatīt VISUS sabiedriskā transporta maršrutus,jo cik saprotu lielākā daļa maršruti vēl ir tādi kas saglabājušies no padomju laikiem bet šobrīd ir daudz jaunas ielas un daudz iestades uz jaunajām ielām kur sabiedriskais transports nemaz nebrauc. Un arī piemēram 3.tramvajs brīvdienās vispār nebrauc lai gan brīvdienās kad daudziem ir brīvs varētu braukt ciemos pie radiem un draugiem.Takā es domāju būtu jāparskata visi maršruti ...
 
Artūrs Cīrulis 2017-11-02 17:21:14
Labdien! Kad tiks sakārtota piestātne kruīzu kuģiem un terminālis Tallink prāmjiem Rīga-Stokholma? Un kad uz pasažieru ostu beidzot būs satiksme kā pie normāliem cilvēkiem? Un vai tik grūti Rīgas pasažieru ostā ielaist 2.autobusu pa Eksporta un Rūpniecības ielu? Un kad beidzot būs prāmis uz Helsinkiem un Dāniju?
 
Valters 2017-11-02 09:32:44
Labvakar.. Šoreiz jautājums un pat ideja par māju sienām... Interesanti vai kāds arhitekts vai arī kāds no Rīgas domes ir iedomājies ka māju sienas varētu veidot tā kā no tāfeles materiala? Rezultātā ja kāds vandalists - nu tie kas kaut ko raksta uz ēkām vai kaut ko nesankcioneti zīmē tad sētnieks varētu viegli to nodzēst.... un vienmer būtu kartīga vide... Vai šāda doma nekad nau apskatīta,jeb arī tāda veidīgi projekti par dargu izmaksātu??
 
Andris 2017-11-01 19:40:25
Pēc Eurostat datiem Rīga ieņem dalītu otro vietu ar 68 % (1.vietā ir Nikosija ar 91%) rādītājā cik cilvēki dodas uz darbu ar auto. Kādus efektīvus līdzekļus paredzēts lietot, lai samazinātu šo procentu? Piekritīsiet, ka ieradumam ir liels spēks. Vēl jo vairāk tiek slēgta lielākā nelegālā park&ride stāvvieta pie Alfas.Vai pilsētas centrs nekļūs vēl pieblīvētāks ar auto? Nav arī redzēts, ka Rīgas pilsētas vadība ar savu personīgo piemēru rādītu, ka iespējams uz darbu nedoties arī ar auto. Tieši piemēri ir tie, kas cilvēkus aizrauj.
 
Gregors 2017-11-01 17:33:56
Kurš ir atbildīgs par ēku lietus ūdeņu notekcauruļu uzturēšanu kārtībā? Bērzaunes ielā 1 , bijušai VEF ēkai, lietus laikā veidojas ūdenskritumam līdzīga parādība. Ņemot vērā, ka Bērzaunes ielas sākuma posma gājēju ietver remontu nav redzējusi kopš tās izveidošanas un visticamāk neredzēs tikpat ilgi, tur veidojas milzīgas peļķes, kuras ņemot vērā ūdenskritumu pie ēkas var šķērsot vienīgi brienot pa zaļās zonas dubļiem. Vai nu nonāc zem pamatīgas dušas, brien pa peļķēm vai dubļiem vai sēdi mājās.
 
Ingars Gulbis 2017-11-01 13:54:02
Zemes iela 9a atrodas firma Working clothes. ēkā ir uztaisīts caurums pa kuru uz ietvi regulāri izdalās tvaikam līdzīgi dūmi vai tml., ( ejot garām pūs tieši sejā). kā arī vēlos vakaros ēka tiek kurināta ar kodīgu kurināmo. Piemēram vakar 31.10. ap plkst. 2400 daudzstāvu dzīvojamo māju rajons bija stipri piedūmots. Vai tādas darbības ir pieļaujamas daudzstāvu dzīvojuamo māju raonā?
 
Gvido 2017-10-31 18:23:20
Lai labāk saprastu rīdzinieku problēmas ieteiktu Amerika kungam uz mēnesi atteikties no automašīnas izmantošanas. Varat braukt ar velosipēdu vai iegādāties mēnešbiļeti par 50 EUR. Vai Jūs būtu gatavs to izdarīt? Varēsiet saprast cik ērti, labi un daudz ir veloceliņi, cik ērti un ātri sabiedriskā transporta līdzekļi.
 
Mareks Piņķis 2017-10-30 16:47:50
Labdien! Problēma ar pagalma ielu, Ziepniekkalnā pie poliklīnikas, Spulgas ielas un Ozolciema ielas krustojumā (pretī mājai 10/7) ir izveidojusies bedre vismaz 15 cm dziļumā un, apmēram, 2 kvadrātmetru liela. Zinātāji tur izbrauc prātīgi un uzmanīgi, bet nezinātājs, lietainā laikā var palikt bez riteņiem. Vai ir kāda iespēja sagaidīt, ka to bedri aiztaisīs ciet? Paldies!
 
Inga Kalniņa 2017-10-30 13:56:19
Pirms dažām dienā tika izvietotas ceļa zīmes aizligts stāvēt (novietot auto) uz Biķernieku ielas sākot no Laimdotas ielas virzienā uz centru. Šajā vietā Teikā ir daudzdzīvokļu nami, jau iepriekš uz Biķernieku ielas un šķērsielām šajā posmā bija problēma ar auto novietošanu. Tagad iespēja ir vēl vairāk samazināta. Sakiet lūdzu kur tuvējo namu iedzīvotājiem novietot savus auto? Kā risinājums neder maksas stāvvietas, jo šis vairāk vai mazāk ir guļamrajons, tas nav Rīgas centrs. Vai pirms kaut ko aizliegt, iedzīvotāji nebūtu jānodrošina ar līdzvērtīgu iespēju novietot savus automobīļus?
 
 
Elīna 2017-10-29 18:05:04
Labdien! No rītiem vedot meitu uz bērnudārzu parasti izvēlamies īsāko ceļu, kas ved pa Purvciema ielu gar Rīgas Klasisko ģimnāziju un te nu sākas HAOSS. Šīs ģimnāzijas bērnu vecāki cenšas savu lolojumu pievest pie pašām skolas durvīm, nomezdami savu auto uz ielas tādējādi pilnībā nobloķējot vienu braukšanas joslu un tiem, kuri izmanto šo ielu, lai tiktu katrs savās rīta gaitās, to padara praktiski neiespējamu! Nervi čupā jau no paša rīta un diena sabojāta, jo pieklājīgs un smaidīgs braucējs no rītiem ir retais, it sevišķi, ja ir jāsaskaras ar agresīvu roku&pirkstu žestikulāciju ne pārāk pieklājīgu vārdu apmaiņu & vēl grūstīšanos izkāpjot no auto! Vai tas tiešām ir nepieciešams?! Varbūt ir vērts šo Purvciema ielu padarīt par vienvirziena iela & vismaz vecāki būs mierīgāki un bērni priecīgāki :)! p.s. šis pats haoss notiek arī pēcpusdienās/vakaros….
 
Mārtiņš 2017-10-28 09:29:31
Labdien, vēlos jautāt par pilsētas kanalizācijas izbūves plāniem Čiekurkalnā - Čiekurkalna 1.šķērslīnijā. Visā Čiekurkalnā ir izbūvēti mağistrālie mezgli, izņemot šo ielu, tomēr uz šīs ielas ir vairākas daudzdzīvokļu mājas, kurām tas būtu ļoti aktuāls jautājums. Pēdējos 3 gadus prasot Rīgas Ūdenim atbilde ir bijusi noliedzoša un iedzīvotāji ir informēti, ka tas netiek plānots. Vai Rīgas dome, veicot pilsētplānošanas un attīstības plānus nav iezīmējusi pilsētas kanalizācijas izbūvi arī šai ielai? Apkārt ir daudz nozīmīgu valsts iestāžu ēkas un iedzīvotāji būtu gatavi arī līdzfinansēt pieslēgumu pie mağistrāles no savām mājām.
 
Mārtiņš 2017-10-28 08:57:56
Labdien, vēlos jautāt par pilsētas kanalizācijas izbūves plāniem Čiekurkalnā - Čiekurkalna 1.šķērslīnijā. Visā Čiekurkalnā ir izbūvēti mağistrālie mezgli, izņemot šo ielu, tomēr uz šīs ielas ir vairākas daudzdzīvokļu mājas, kurām tas būtu ļoti aktuāls jautājums. Pēdējos 3 gadus prasot Rīgas Ūdenim atbilde ir bijusi noliedzoša un iedzīvotāji ir informēti, ka tas netiek plānots. Vai Rīgas dome, veicot pilsētplānošanas un attīstības plānus nav iezīmējusi pilsētas kanalizācijas izbūvi arī šai ielai? Apkārt ir daudz nozīmīgu valsts iestāžu ēkas un iedzīvotāji būtu gatavi arī līdzfinansēt pieslēgumu pie mağistrāles no savām mājām.
 
Kārlis 2017-10-27 14:13:15
Biķernieku mežā ilgāku laiku norisinās meža izciršana. Ne velti cilvēku vidū ir radies sašutums, tāpēc, ka acīmredzot totāli klibo komunikācija. Nav īsti skaidrs, kas izcērtot šos kokus tiks stādīts vietā un vai tiks stādīts vietā.Jautājumu no rīdziniekiem ir daudz. Cik ilgi darbi turpināsies, kāpēc izskatās, ka tiek izcirsti labi un veseli. Lūdzu atbildēt KĀPĒC trūkst elementārākās komunikācijas. Par labajiem darbiem Rīgas Domes un mēra sociālajos kontos var izlasīt regulāri.
 
Daiga Zālīte 2017-10-27 09:10:39
Sveicināti. Paldies par ierīkoto spēļu laukumu pie 64.vdsk. Laukums tiešām izdevies, bet vai nav plānā šajā teritorijā izvietot WC? Jo, nākot rotaļāties "no ielas", nav iespējas bērnu, nepieciešamības gadījumā, ievest skolā. Ceru, ka risinājums radīsies.
 
Dzīvniekmīlis 2017-10-26 10:57:39
Labdien! Jautājums dīvains, bet tomēr. Manam bērnam ļoti patīk dzīvnieki sliņķi. Vai Rīgas zooloģiskajam dārzam ir plānots iegādāties šos dzīvniekus? Varbūt ir informācija, kurā no tuvākajiem Eiropas zoo var apskatīt sliņķus? Tāpat interesē ziloņi? Vai tie atgriezīsies Rīgā?
 
Jānis Ozoliņš 2017-10-25 22:09:00
Kas notiek ar Āgenskalna tirgu, kurš ir A/S Rīgas centrāltirgus paspārnē? Kādi ir nākotnes plāni attiecībā uz Āgenskalna tirgu? Šobrīd tirgu izskatā tāds diezgan panīcis.
 
Artūrs Cīrulis 2017-10-25 18:39:04
Labdien! Kad tiks sakārtota piestātne kruīzu kuģiem un terminālis Tallink prāmjiem Rīga-Stokholma? Un kad uz pasažieru ostu beidzot būs satiksme kā pie normāliem cilvēkiem? Un vai tik grūti Rīgas pasažieru ostā ielaist 2.autobusu pa Eksporta un Rūpniecības ielu? Un kad beidzot būs prāmis uz Helsinkiem un Dāniju?
 
Arnolds 2017-10-25 17:42:58
Labvakar, Saistībā ar straujo IKEA attīstību pie Rīgas robežas - Dreiliņu apkaimē – un šī iemesla dēļ paredzamo straujo satiksmes intensitātes pieaugumu šajā teritorijā. Vēlējos jautāt - kad ir plānota Dzelzavas ielas tupinājuma līdz Juglas ielai izbūve? Dzelzavas ielas izbūve varētu novirzīt transporta plūsmas un samazināt sagaidāmos sastrēgumus. Jo šobrīd plānotās darbības rotācijas apļu Julgas – Biķernieku krustojumā un Lubānas – A. Deglava ielas krustojumā, visdrīzākais tikai daļēji spēs risināt sastrēgumus. Paldies, cerot uz atbildi. Arnolds
 
Mirdza Mauriņa 2017-10-24 11:55:35
Es nezinu vai par pamatu bijis mans ieraksts šeit par Kvēles ielas traģisko stāvokli, bet vakar bija greideris un ceļa rullis, kas it kā veica ielas uzlabošanu. Cien. Amerika kungs, būtu labi, ja kāds no atbildīgajiem pēc darbu izdarīšanas veiktu arī kontroles funkciju, jo darbs ir darīts, bet šķiet "ķeksīša" pēc. Jēga no paveiktā ir pilnīgi nekāda. Bedres ir palikušas un tiklīdz būs lietus, dubļi un peļķes būs viena pie otras. Ļoti gribētu dzirdēt atbildi, kā tiek kontrolēts paveiktais darbs un ļoti ceram, ka Kvēles iela no Mežciema puses tiks tomēr noasvaltēta.
 
 
Krista 2017-10-22 22:02:21
Labvakar. Vai ir zinams visas vietās Rīgā kur ies «Rail Baltica» kā attīstīsies infrastruktūra pie un apkart vai vis būs pietiekami labi?
 
Valters 2017-10-22 17:29:14
Sveiki gribēju zināt jautajumu par laternam Rīgas ielās ir ir tādas kas spīd dzeltena krāsa un tādas kas spīd baltā krāsā... Vai būs kaut kad pilsētā vienots apgaismes tonis visur vai arī šadi būs ka gan baltais gan dzeltenais???
 
Aili Marnica 2017-10-19 14:34:03
Izlasīju vēstuli par situāciju uz Ziepniekkalna ielas un pilnīgi piekritu visam, kas tur ir rakstīts. Mēs esam spiesti kāpt no autobusiem pieturā "Ziepniekkalna iela" krustojumā ar Bauskas ielu, jo nākamājā pieturā "Šautuves iela" nav iespējāms šķērsot ielu. Veciem cilvēkiem vai braucot uz mājām ar pirkumiem, tas ir ļoti liels apgrūtinājums, jau nerunājot par to, ka pie Ziepniekkalna ielas ļoti grūti šķērsot arī Dignājas ielu. Bet Šautuves ielas iedzīvotājiem ir vēl papildus neertības, saistītas ar Bišumuižas masīva celtniecību, jo pa mūsu ielu kā pa ātrgaitas trasi traucas gan dzīvojošie tajā masīvā, gan - ar celtniecības turpinājumu kopš 2017. gada vasaras - arī smagā tehnika, šie vismaz ne tik lielā ātrumā. Visu vasaru mēs mocījāmies dēļ putekļiem, kas no ielas nesās pāri visiem dārziem gandrīz 100 m attālumā. Putekļi nāk no izbertam uz ielas dolomīta šķembām, kas skaitas ielas labiekārtošana. Uz 90% tas materiāls sastāv nevis no šķembām, bet no putekļiem. Un tas notiek neskatoties uz to, ka vēl 2005. gadā katras mājas iedzīvotāji saņemuši ielas rekonstrukcijas plānu, kurā teikts par asfaltu un gājēju celiņiem - sakarā ar Bišumuižas 1. kārtas celtniecību, jo Šautuves iela ir tā, kas savieno Bišumuižas masīvu Komētas ielā ar Ziepniekkalna ielu. Masīvu pieņema ekspluatācija bez pievedceļu sakārtošanu, kas ir likuma pārkāpums. Rakstīju uz dažādām instancēm, visas manas vēstules nonāsa Rīgas Domes satiksmes departamentā, bet mēs kā dzīvojām putekļu mākonī, tā arī paliksim tur, jo nevienam nerūp mūsu dzīves apstākļi.
 
Artūrs Cīrulis 2017-10-19 14:01:33
Labdien! Kad tiks sakārtota piestātne kruīzu kuģiem un terminālis Tallink prāmjiem Rīga-Stokholma? Un kad uz pasažieru ostu beidzot būs satiksme kā pie normāliem cilvēkiem? Un vai tik grūti Rīgas pasažieru ostā ielaist 2.autobusu pa Eksporta un Rūpniecības ielu? Un kad beidzot būs prāmis uz Helsinkiem un Dāniju?
 
Kārlis Kaupužs 2017-10-19 13:11:23
Sveiki Gribēju vaicāt vai ir un kādi ir risinājumi problēmai Lubānas ielas posmā no Pļavniekiem līdz Deglava ielas aplim. Bēda ir tāda, ka pie Lubānas ielas esošajās mājās ļoti stipri tiek tricināta grunts un ir liels skaļums no pieguļošās maģistrāles. Vai ir iespējams un kā būvēt kādu skaņas barjeru? Pēdējos gados no brīža, kad izveidoja Ērgļu šoseja ir būtiski palielinājusies smagā transporta plūsma. Otrs faktors ir arī atļautais braukšanas ātrums, kurš šajā posmā ir 50 km/h bet pa lielam smagie vālē uz visiem 70 ja ne pat 80 km/h, kas izraisa lielas vibrācijas. P.S. Tas arī neļauj šķērsot ielu tuvāk esošā mikrorajona iedzīvotājie, kuri vēlas nokļūt Lielveikalā DEPO, jo tuvākā gājēju pāreja atrodas 1 KM attālumā. Dīvaini. Ar ko būtu jāsāk? Vai ir kaut vai iespēja uzstādīt ātruma ieerobežojuma atgādinājuma zīmes?
 
Mirdza Mauriņa 2017-10-19 11:51:22
Labdien! Kad ir plānots savest kārtībā Kvēles ielu no Mežciema puses? Visas apkartejās ielas ir asfaltētas, izņemot šo. Ikdienā iela ir šausmīga, bedre pie bederes, vasarā putekļu mākoņi, mājas logi un palodzes ar putekļu kārtu. Rudeņos un pavasaros - peļķes un dubļi, ka nav kur kāju spert. Ikdienā pa šo ielu vecāki ved savus bērnus uz dārziņu un mazie ķipari ir dubļainām kājām. Tāda sajūta, ka dzīvoju laukos nevis valsts galvaspilsētā.
 
Mirdza Mauriņa 2017-10-18 21:22:36
Labdien! Kad ir plānots savest kārtībā Kvēles ielu no Mežciema puses? Visas apkartejās ielas ir asfaltētas, izņemot šo. Ikdienā iela ir šausmīga, bedre pie bederes, vasarā putekļu mākoņi, mājas logi un palodzes ar putekļu kārtu. Rudeņos un pavasaros - peļķes un dubļi, ka nav kur kāju spert. Ikdienā pa šo ielu vecāki ved savus bērnus uz dārziņu un mazie ķipari ir dubļainām kājām. Tāda sajūta, ka dzīvoju laukos nevis valsts galvaspilsētā.
 
Edgars Ābrams 2017-10-17 17:20:26
Kam ir nepieciešamas jauni autobusi ar USB?
 
Aija 2017-10-17 08:47:11
Vai tiek plānota laukuma pie tirdzniecības centra “Minska” Purvciemā rekonstrukcija?Ilgus gadus tur atradās privātā autostāvvieta. Pašreiz tur ir bedres, kas izveidojušās no nojauktajām sētām.
 
Marija 2017-10-16 15:32:21
Sveiki!Mani uztrauc zaļās zonas saglabāšanas jautājums blakus poliklīnikai Aura-R, Nīcgales ielas sākumā. Kādēļ katru gadu šajā zaļajā laukumā tiek izvietotas atrakcijas un cirks?Pēc tam vienmēr ir izpostīti zālieni. Šobrīd zālienā izvietots cirks un liels skaits automašīnu. Kas pieļauj šo bardaku? Vai tiešām pilsētā nav tukšu noasfaltētu laukumu? Katru reizi, paejot garām ir žēl uz šo noskatīties
 
 
Inta Vanovska 2017-10-16 14:54:11
Labdien! Rīga top aizvien skaistāka! Bet Tilta apakša Zemitānu stacijas apkaimē ir aizmirsta. Tiem, kuri iet kājām uz Dominu un ir spiesti izmantot Zemitānu tiltu, paveras nožēlojams skats uz tilta apakšu. Nokļūt uz tilta pie transportlīdzekļu pieturām var vienīgi kāpjot pa tilta trepēm. Tādas noejas ir tilta sākumā un beigās abos virzienos (kopā 4 ) un tās visas ir katastrofālā stāvoklī - viss ir izrūsējis caurs, karājas sarūsējušu konstrukciju atlūzas, apmetums brūk un krīt uz kāpnēm (vietām norobežots). Autobraucēji, tai skaitā Jūs, protams, to neredz un tilts izskatās samērā sakārtots, bet patilte ir tiešām briesmīga. Arī nokāpjot no tilta ceļā uz Dominu paveras bēdīgs skats - gājēju ceļš uz Dominu zem tilta pie Dominas ir sabrucis un nepabeigts. Kauns no ārzemju viesiem. Tas viss atgādina padomijas gadus. Bet Zemitānu patiltes teritorijai ir liels potenciāls un to varētu sakārtot patiešām mūsdienīgi, optimāli un estētiski. Jāatceras, ka arī tā ir mūsu kultūras vizītkarte. Aizbrauciet, lūdzu, un izstaigājiet to apvidu - jūs būsiet šokā. Skats tiešām nožēlojams. Vai kas tiek plānots šīs vides sakārtošanai?
 
Vasilijs 2017-10-16 14:02:31
Kad tiks saremontēts gājēju ietve Ķengaragā, Salaspils ielā 6/4. Šajā adresē ietves segums vēl ir no Padomju savienības laikiem, viss šķībs - mammas ar bērnu ratiņiem nevar pabraukt, tas pats attiecas uz cilvēkiem gados, ar ratiņiem. Ir daudz māju, kur pagalmos ir asfalts. Kādēļ vieniem remontē gājēju ietves, citiem nē.
 
Edgars Kājiņš 2017-10-15 17:04:40
Cik ilgi jau Emīls Jakrins pilda Satiksmes departamenta direktora pienākuma izpildītāja vietu un cik ilgi turpināsies situācija, kad departamentam būs nevis direktors, bet tikai tā pienākumu izpildītājs?
 
Edijs 2017-10-13 09:31:11
Vēlos noskaidrot cik likumīga ir žoga izbūve ap ēku Auduma ielā 17a. Saprotu, ka zemes gabals ir privāts un īpašniekam ir tiesības to iežogot, tomēr cauri šim īpašumam iet ceļš, kas savieno Auduma ielu ar blakus esošo ēku pagalmiem. Jautājums vai šim ceļam nav servitūta statuss, kas liegtu zemes īpašniekam to norobežot? Jāpiezīmē, ka žoga uzstādīšana ir notikusi uzreiz pēc tam, kad tika pabeigta blakus esošo pagalmu un tajā skaitā nu jau slēgtā ceļa posma rekonstrukcija, kas veikta par Rīgas domes līdzekļiem. Šajā gadījumā sanāk, ka Rīgas dome ir noasfaltējusi ceļu un stāvlaukumu, kas līdz šim ir bijis publiski pieejams, bet nu privātīpašnieks ir pateicis: "Paldies, tas tagad būs tikai man". Vai Rīgas domei ir iespējams rīkoties un reaģēt šādu nekaunīgu īpašnieka rīcību? Ja esošo situāciju likumīgā ceļā nav iespējams mainīt, tad lūgums šī brīža apstākļus ņemt vērā Auduma ielas rekonstrukcijas projekta izstrādē un paredzēt jauna savienojuma izbūvi starp Auduma ielu un blakus esošajiem māju pagalmiem, jo pretējā gadījumā virknei šī rajona daudzdzīvokļu namu jaunā Auduma iela būtu bezjēdzīga, jo gluži vienkārši nebūtu pieejama.
 
Inese 2017-10-11 09:53:54
Labdien! Lūdzu atbildiet, kad beidzot tiks ierīkots luksafors vai rasts cits risinājums Braslas un Ieriķu ielas krustojumā pie Rīgas Tehniskās koledžas? Katru stundu tur ir neskaitāmas avārijas situācija, kad kāds vēlas taisīt kreiso pagriezienu braukšanai zem tilta, kāds vēlas braukt pa labi, kāds taisni utt. Pie tam tur ļoti daudz pārvietojas arī "fūres", kurām grūti izgriezt kravas gabarītus. Paldies!
 
Jana Budrecka,biedrība\'\'Kalnciema 48\'\' 2017-10-09 12:37:33
Lūdzu komentējiet situāciju par Kalnciema ielā 48 apkures nepieslēgšanu,ņemot vērā to,ka visi mājā dzīvojošie iedzīvotāji ir 100% norēķinājušies par pakalpojumu sniegšanu rīgas siltumam ar RNP starpniecību! Nilam Ušakovam rakstījām vairākkārt,bez rezultātiem! Uzrakstījām atkārtotu vēstuli(ierakstītu) visām atbildīgajām iestādēm par notiekošo arī a.Amerikam 06.10.2017 izsūtītu! Lūdzu pamatojiet kapēc esam atstati bez apkures!!!! JA NETIKS RASTS RISINĀJUMS,BŪS TIESAS DARBI PAR PĒDĒJO 10.GADU FINANSĒJUMA IZLIETOJUMU NO IEDZĪVOTĀJU MAKSĀJUMIEM.
 
Jānis 2017-10-09 10:54:21
Kad tiks pabeigta VEF kultūras pils renovācija?
 
Madara 2017-10-07 08:43:41
Labdien.Visā promenādes garumā aug koki, kas izauguši ļoti lieli un, kuru zari jau gulstas uz elektrības vadiem. Dzīvojamām ēkām, kas ir paralēli visai promenādei no lielajiem kokiem ir kļuvis tumšs skats pa logu, jo īpaši pirmajos stāvos dzīvojošajiem. Daudzos Ķengaraga pagalmos ir izauguši tik lieli koki,rezultātā dzīvojamās mājās ir pilnīga tumsa. Manuprāt, tos vajag apzāģēt, dažus pat nocirst. Mūsu pagalmā ir bērnudārzs, kam apkārt pirms 50 gadiem tika iestādīti bērzi. Šobrīd šie bērzi ir piektā stāva augstumā; kādreiz tas bija skaisti,šobrīd šie lielie bērzi neielaiž saules gaismu blakus esošajās ēkās. Varbūt Rīgas domei ir iespēja pievērst uzmanību šim jautājumam; varbūt šis jautājums jārisina ēku apsaimniekotājiem?Zāli promenādē pļauj regulāri; vajadzētu pievērst uzmanību arī kokiem.
 
Janis Freibergs 2017-10-05 06:54:40
Kad Rīga būs visi jaunie pasūtītie 20 tramvaji? Cik zinu ir atnācis 1 tramvajs, kuram neiet Rīgas Acs. šī programma neiet arī daudziem esošajiem transportiem. Vai ir iemesls šai programmai ka nav atnākuši pārējie tramvaji? Vai nevar lauzt ar Rīgas acs programmas uzturētajiem līgumu?
 
Gatis 2017-10-02 11:29:41
Labdien, Man ir jautājums Andrim Amerikam. Kad Tiks salabota visvairāk Latvijā noslogoitā šoseja. Riga - Jurmala šoseja ar trijam joslām . Latvijā valts galvenie celi, kas ir A klase ir jāsalabo lidz Jūnijam. Jurmala savu posumu salaboja kaut kad jūlija, Tagad jau ir Oktobrios bet Rīga savu posmu nav salabiojusi. Kopumā Rigā ir labi celi bet īi šoseja ir drausmiga nu vai tiešam katrā virzienā nevar tās 20 bedres aiztaisit tur dienā brauc tukstošiem mašinu.Kas lauž savus transportu. Un pie reizes otrs jautajums kad būs kapitalais remonts kurā gadā Jo Tās rises ir šausmigas lietus laikā notiek akvaplanēsana:( Ja būtu pieejam statistika noteikti varētu redzēt avāriju ziņā dēļ sliktā cela avārijas ir ļoti daudz tur:(
 
 
Uldis 2017-09-28 22:49:32
Sveiki,vai nav iespējams, kaut ko darīt lietas labā ar maskavas un ķengaraga ielas krustojumu. Avārija pēc avārijas notiek. Otrs jautājums par barona ielu. Starp tallinas un artilērijas ielu.tika likvidētas stāvvietas(lai netraucē gājējiem un riteņbraucējiem),bet to varēja nedarīt,jo starp tallinas un pērnavas ielu tāpat visi mašīnas liek kā pagadās. Traucē gan gājējiem,gan atstāj daļu mašīnas uz tā saukto velo joslu. Lūdzu atgriezt stāvvietas atpakaļ. Paldies
 
Krista 2017-09-28 20:05:18
Sveiki Vai PET pudeļu, stikla pudeļu un skārdeņu, kā arī cita veida iepakojumu depozītu sistēmas ieviešana ir kaut kad paredzeta Rīgā?? Vismaz būtu tīrāka pilseta jo tad nekur nemētātos šie iepakojumi jo saucamie bomži būs savakusi un nodevuši līdz ar to noteikti pilseta būtu tīrāka..
 
Ilmārs 2017-09-28 10:45:54
Ko Rīgas dome dara cīņā ar pedofiliem? Piemēram, nesen informēja, ka pedofils klīst pa Purvciema rajonu. Vai tiek rīkota pastiprināta skolu uzraudzība, utmldz.?
 
Krista 2017-09-27 11:04:25
Sveicināti biju pie Bābelītes ezera tur kur ieprieks bija tās katakombas,tagad tatad viss ir aizbērts un ir kalni tik vien redzami,bet es kaut kur lasiju ka to teritoriju vēl labiekartos vai tiešām tā ? Ja jā kas tur gaidāms un kad?
 
Armands 2017-09-27 07:57:39
Sveiki! Lūdzu pārbaudīt! Veloceliņa posmā nobraucot no Salu tilta uz Krasta ielu kāds bezpajumtnieks ir ierīkojis mājvietu. Uzslieta telts ar iedzīvi. Iespējams, jau ir pamanīts.
 
Zigmārs Andersons 2017-09-26 18:30:05
Jauki kā Lucavsala pēdējos gados ir attīstīijusies. Tomēr, lai nokļūtu līdz atpūtas parkam vai krastmalas celiņam, no K SENUKAI veikala aptuveni 300 metri ir nereālas kvalitātes grants ceļš. Tas pat nav grēderēts. Kad un vai pašvaldība lūdzu varētu sakārtot Lucavsalas ielas asfaltu, vismaz tos pirmos 300m? Dome taču šo rajonu pozicionē kā nākamo atpūtas zonu, taču līdz tai tikt maigi sakot ir apgrūtinoši.
 
Zaļais 2017-09-26 16:09:56
Labdien! Kā un kad notiks Grostonas, Skanstes, Hanzas, Zirņu ielu uzlabošana?
 
Valters 2017-09-25 09:15:14
Labvakar Rīgā ir daudz tie bijušie ūdenstorņi ... Vai ir plānots kaut ko ar viņiem iesakt vai tā arī viņi staves nevienam nevajadzīgi??
 
Jānis Jānis 2017-09-22 18:30:06
Sveiki! Esmu ievērojis, ka pēdējos gados pilsētā tiek veidotas tā saucamās promenādes. Vai ir kāda vēl projektā, neskaitot Juglas?
 
Dace B. 2017-09-22 16:03:49
Labdien! Interesē lielais skaistais Latvijas karogs AB dambī. Kādu laiku tas bija uzvilkts mastā un skaisti plīvoja. Vakar braucu garām un tā tur nebija. Vai ir kāds konkrēts periods, laiks, kad to uzvelk mastā? Kopumā ideja laba. Kā tā radās? Kādēļ tieši tur tika uzvilkts karogs?
 
 
Andrejs 2017-09-21 18:48:05
Sveiki, kad mežciemā, Druvienas ielas galā pie pieturas Sociālās aprūpes centrs, tiks ierīkota gājēju pāreja? Jau gadiem, no rīta nav iespējams šķērsot droši ielu, lai yiktu uz pieturu centra virzienā!
 
Youtubes aktīvs skatītājs un Radio SWH klausītājs 2017-09-18 17:06:30
Labvakar. Noskatijos viena Youtubera video un tagad parkopēšu šeit noskatieties un tad atbildiet uz jautajumu saistībā ar video. https://www.youtube.com/watch?v=iUEnA0twC6A Krievu skolās nemāca latviešu valodu? Ušakovs būs dusmīgs par šo video! CilvēksArKameru Publicēšanas datums: 2017. gada 18. sept. Un tātad ??
 
Jānis Bērziņš 2017-09-13 16:21:20
Labdien! Strādāju Vecrīgā un kad piebrauc kruīzu kuģi, savā darba vietā nav iespējams atvērt logu dēļ kruīzu kuģu kodīgajiem un smirdīgajiem skursteņa dūmiem. Kā arī, izejot ārā, gaiss nav svaigs. Vai nav iespējams noteikt, ka, pietauvojoties ostā, jāizslēdz dzinējs? Citās valstīs ir noteikts, ka vispār šādi kuģi var piestāt daudz tālāk no centra un piesārņot gaisu tur.
 
Valters 2017-09-12 15:06:02
Labvakar skatijos LTV1 raidijumu Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Uzbrukums» 11. septembrī. Būtu labi ja Jūs arī apskatītos tad būtu vieglāk atbildēt..Un jautajums vai Rīgas Dome tur ar var iesaistīties vai tas vairāk Valsts pārziņā... Īsuma varu pateikt tur bij runa ka piemēram vecrīga kautkur izvietot vēl puķuporus lai nevarētu mašina ieskrieties.. kā arī pie krastmalas asfalta iestrādat tādus stabus kas ikdienā nau redzami bet pasākumu laikā viņus var pacelt... nu tātad vai šados jautājumos Rīgas Dome arī kaut ko darīs bet jā ceru ka redzējāt sižetu no arhīva...
 
Ruukiitis 2017-09-12 08:59:12
Darba dienas riits, lokomotiives iela, virziens uz centru, iisi pirms rushonu ielas. Sastreegums 1-2km garumaa, viena braukshanas josla. Uz rushonu ielu beidzamos 100metru ir brauktuves paplashinaajums ar otru joslu pagriezienam pa kreisi. Diemzheel dadzi autovadiitaaji, iipashi peec 1.septembra, veidojas milzu sastreegums, apbrauc sasastaajushos rindu pa preteejo joslu vai saalosho liiniju, zinot ka galaa liidiis prieksha tiem kas godiigi un pieklaajiigi staav rindaa. Zinu ka taa nav vieniigaa shaada vieta riigaa. Vai ir kaadi legaali panjeemieni kaa ciiniities pret shaadiem riebekljiem? Varbuut dome var ielaas iestraadaat kaadu plastmasiigu paaugstinaajumu, ir taadi redzeeti uz remonu laiku, kas padariis nepatiikamaaku shaadu manevreeshanu? Varbuut var pagarinaat balto nepaartraukto liiniju un policija biezhaak likt sodus shiem kretiiniem? Mees staavam pa 20min sastreegumaa, kaveejam darbuss utt, bet atrodasgudrinieki kas briivi bojaa noskanjojumu visai dienai. P.s. liela dalja sho nepieklaajiigo brauceeju sho ielu izmanto par shortcat lai apbrauktu korkji uz maskavas ielas un tiktu virsuu uz dienvidu tiltu. Paldies
 
Rīgas iedzīvotājs 2017-09-11 08:36:56
Sveiki sakara ar to ka ir rudens iestājies un ātri tumšs paliek jautajums kas un cik bieži apseko āra laternas? Jeb arī nevienam nau uzdevums viņas apsekot? Jo daudz pa visādiem mikrorajoniem parvietojos un ir vairakās pilsētas malas noveroti tādi pagalmi kur koku zari ir ieaugusi uz lampas tā ka lampa spīd bet jegas mazas jo tiek apspīdets koks nevis ietve rezultāta pie tādas lampas dižas jēgas nau..tad nu vai kāds apseko vai arī iedzīvotājiem jābūt aktīviem un jāziņo? Ja jāziņo pastāstiet kur? e-pasts,mobīlais..?
 
Krišjānis 2017-09-10 18:27:50
Pievienoju papildus informāciju iepriekš uzdotajam jautājumam (#1950 Krišjānis 2017-07-28 12:29:25). Dzīvoklis ir Biķernieku ielā 71-61. Karstā ūdens rādījums nomaiņas brīdī – 589,064. Apmaksātā vērtība un ieraksts e-parvaldnieks.lv portālā – 604,000. Pārmaksa – ~15 kubikmetri. Karstā ūdens rādījums pēc nomaiņas – 242,920. Apmaksātā vērtība (RNP izpratnē) un ieraksts e-parvaldnieks.lv portālā – 242,920. Pārmaksa – 0 kubikmetri. Manā izpratnē jaunajam rādījumam e-parvaldnieks.lv portālā un RNP sistēmā vajadzētu būt 257,856. Vai kļūdos?
 
Juglas apkartnes iedzīvotājs.. 2017-09-08 17:40:17
Sveiciens jautājumi par ēkām.. tātad 1.)adrese ir Mežciema iela 25 blakus jaunais bērnu rotaļu laukums bet konkrētā adresē ēka visa apzīmēta iekša gan nevar tikt tas pozitīvi bet ierosinājums uztaišīt šai ēka kādus pulciņus bērniem ko tamlīdzīgu tad būtu tā vienoti gan pulciņi gan laukums bērniem varētu vel kadu kafejnīcu.. 2.) Murjāņu iela 68 blakus šai mājai ir milzīga teritorija kam viņa pieder un vai ir plānots tur kaut ko uzlabot? šobrīd ieejas vārtiņi ir aiztaisīti ciet tas ir labi jo vasarā tur bieži jaunieši gāja un izklaidējās pa ēku..bet ieiet šai teritorijā var no Ūdeļu elas puses pie ezera betona sēta caurums. Tātad pašim divām adresēm ir kaut kas iecerēts?
 
Elita Kriķe 2017-09-07 23:54:59
Pirms Ķekavas novada robežas Rīgā ir ~ 200m gara asfaltēta brauktuve, kas savieno Ziepniekkalna ielu Rīgā ar Krustkalnu ciemu Ķekavas novadā. Tā atrodas uz zemes vienības ar kadastra Nr. 01001190088, kas paredzēta pievadceļam pie Dienvidu tilta turpinājumā no Jelgavas šosejas. Brauktuvei ir "S" veida forma, tas vijas pa mežu. Uz tā nokļūst nobirums no kokiem, kas ceļa malās intensīvi apaudzis ar apaugumu. Tā kā šogad ceļa malas nav tīrītas nevienu reizi, apaugums sašaurina ceļu un apgrūtina tā pārskatāmību. Tā kā šeit neeksistē gājēju ietve un apauguma dēļ pa ceļa nomali nav iespējamas pārvietoties, gājēji un velobraucēji pārvietojas pa brauktuvi un tiem nav kur patverties no autotransporta. Tā kā ceļš ir līkumains, šaurs un nav pārskatāms, šeit ir augts risks satiksmes negadījumiem. Blakus atrodas daudzdzīvokļu māju rajons ‘Krustkalnu projekts’ ar 10 daudzdzīvokļu mājām. Minētā brauktuve ir vienīgais ceļš, lai gājēji un velobraucēji sasniegtu Ziepniekkalna ielu Mūkusalas ielas virzienā. Esam lūguši Rīgas pilsētas satiksmes departamentu sakārtot šīs brauktuves malas, taču saņemtā atbilde bija sekojoša: “Saskaņā ar 2011.gada 16.novembra „Rīgas pilsētas pašvaldības ielu saraksts”, kurš sagatavots saskaņā ar 2009.gada 15.septembra Ministru Kabineta noteikumiem Nr.1052 ”Pašvaldības ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtība” 2.1. punktu, Rīgas pilsētas pašvaldības iela (turpmāk - iela) - Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā vai valdījumā esoša satiksmei izbūvēta un publiskai lietošanai nodota kompleksa inženierbūve sarkano līniju robežās, kam pašvaldība piešķīrusi ielas statusu un nosaukumu; tā ietverta pašvaldības teritorijas plānojumā un saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, kas nosaka pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtību, iekļauta Rīgas pilsētas pašvaldības ielu sarakstā. Brauktuve no Ziepniekkalna ielas līdz Rīgas robežai nav iekļauta Rīgas pilsētas pašvaldības ielu sarakstā un Rīgas domes Satiksmes departaments neveic tās uzturēšanu”. Ņemot vērā, ka kopš 2011.gada satiksmes un gājēju pārvietošanās intensitāte šajā posmā ir ievērojami pieaugusi, vai nebūtu vērts minēto brauktuvi iekļaut kārtībā uzturamo ielu sarakstā?
 
Mežciema iedzīvotājs 2017-09-07 19:03:01
Sveiki jautāsu par graustu pie Gaiļezera slimnīcas šobrīd joprojam ir sēta apkart,un iekopēšu no viena raksta...„Arčers” turpina sarunas ar ārvalstu operatoriem par to, kurš ir gatavs ēkā nodrošināt sociālo pakalpojumu, iespējams, arī viesnīcu pacientu tuviniekiem un medicīniskas manipulācijas. Viņu projekts paredz šeit izveidot lielu centru, kurā sniegtu dažādus ar ārstniecību saistītus pakalpojumus. To ietekmē arī klīnikas Austrumu slimnīcas “Gaiļezers” profils - tā atrodas kaimiņos. Un tatad ir pagājis gads un paris mēneši jo ka redzaqm raksts ir iznācis 6. aprīlis, 2016 rekur arī adrese tam rakstam http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pec-jauniesa-naves-ap-nepabeigto-augstceltni-mezciema-cels-divus-metrus-augstu-zogu.a176952/ Un jautājums kas šobrīd notiek kad jau gads poagājis vai vēl joprojām meklē kas būvēs vai ir jau atrasts?? Ka arī es domaju kā tad notiks tie būvdarbi jo uz tas ēkas jumta pat koki aug.. vai viņa būs droša vēl??
 
 
Andris Dirvēns 2017-09-07 07:33:43
Labdien. Esmu iegādājies īpašumu Rīgā, Juglā, Veldres ielā 48.Kad Rīgā ir lietus, pie mājas uz ceļa sastājas liels ūdens daudzums. Iela ir pārplūdusi, ietve ir ūdenī. Tā tas ir gadiem. Manuprāt, nedarbojas kanalizācija.Daudzas reizes par šo problēmu ir teikts pašvaldībā, domē. Tur tiek sūtīts viens pie otra. Neviens negrib uzņemties atbildību un sakārtot pašvaldības ielu. Nekas nenotiek.Pie kā vēl griezties, lai šo jautājumu sakārtotu? Vai tiešām jāveido reportāža ar Bez tabu, lai samilzušo problēmu sāktu risināt???
 
Zane Valaine 2017-09-06 09:32:24
Labdien! Dzīvoju un strādāju Rīgas centrā un bērns arī mācās Rīgas centrā. Visur nokļūstu ar kājām, bet man jāelpo gaiss, ko, sastrēgumos stāvot, radījušas mašīnas, kas vairumā gadījumā ir iebraukušas no tālākam vietām, pat no citām pašvaldībām. Vai nebūtu pareizi, ka tām personām, kuras dzīvo, maksā nodokļus citā pašvaldībā, bet katru dienu brauc uz centru vai cauri centram maksātu iebraukšanas maksu? Varbūt, ja nebūtu tik daudz mašīnu, tad cilvēki vairāk izmantotu sabiedrisko transportu, kurš bez sastrēgumiem brauktu arī ātrāk. Paldies, Zane
 
Imants 2017-09-03 16:18:41
Labdien, cik lielas ir Rīgas parādsaistības? Kā un kad šīs paradsaistības tiks nomaksātas? Vai nebūs atkal tā, ka uz Rīgas iedzīvotaju pleciem gulsies šis parāds, būs jāmaksā, dēļ pilsētas vadības nekompitences? Un no kurienes Rīgas pilsēta ņems naudu "Ziemeļu koridora" izbūvei?
 
Alekss 2017-09-03 14:20:34
Labdien! Gribu uzzināt, vai pašvaldībai ir kaut kādas ieceres izpirkt ēku, kas atrodas Meiju 2 (territorija pieder "Latvijas Universitātes nekustamā īpašuma aģentūra", SIA un ir apzimēta ar numuru 0100 091 0072). Es dzirdeju, ka kaut kādas ēkas tika kadreiz izpirktas no saimniekiem un pēc tam māju iedzīvotajiem tika piedāvātas iespejas izpirkt zemi no pašvaldības, privatizēt par diezgan normalām, sapratīgām cenām, un tāda veidā galīgi izvairīties no īres maksas par zemi zem dzīvokļiem. Interesē tieši Meiju iela, 2 ­ēka (piecstāvu maja "mazģimeņu projekts", ēkas kadastra numurs - 01000910072003).
 
Ansis 2017-09-02 17:02:54
Pēdējā laikā vairākkārt plašsaziņas līdzekļos vairākkārt ir pacēlies jautājums par Čiekurkalnā esošo 4.škērslīnija, Rusova, Gaujas un Ungura ielas krustojums. Lai arī tur nav notikuši lieli satiksmes negadījumi (pagaidām), tomēr krustojumu ir sarežģīts un daudzi to nemāk izbraukt, veidojot nepatīkamas situācijas. Kāpēc šeit nevar izveidot apļveida krustojumu, par ko arī tika runāts raidījumā Zebra? Atruna, ka garais autobuss šo apļveida krustojumu nevarēs izgriest, nav patiesa, jo redzami video internetā, kur tas tiek veiksmīgi izdarīts. Cilvēki nāk ar labu savu iniciatīvu, bet pretī tādas nav.
 
Vladislavs Meļihovs 2017-09-01 14:23:36
Sveicināti. Esam viena no tām laimīgām ģimenēm kuras tikušas pie jauna mitekļa ziepniekkalnā, Valdeķu ielā. Viss jau ir lieliski, bērnu laukums, stāvvieta, jauks dzīvoklis, skaista māja.. Bet piebraucamais ceļš, pie ēkas Valdeķu iela 58b k-1 joprojām kopš celtniecības laika ir nekāds. Vasarā ar grūtībām izbraucams, nemaz nerunājot par ziemu. Brauciens notiek kā karuselī, un ne vienmēr sanākt izbraukt cauri sveikā , arī skats nav pievilcīgs, jauna māja, bet blakus liela bedre un tai blakus "ceļš" nu nekāds. Biju jau sazinājies sen atpakaļ ar Rīgas Domi uz ko man atbildēja ka tas esot privātīpašums un tur neko nevar darīt. Bet vai vismaz nav kāda iespēja ar to īpašnieku vienoties, ja ne lai sakopj vidi, tad vismaz izveidot pagaidu, ceļu ar stāvvlaukumu vai kā savādāk? p.s. kartē ir iezīmēts ka ceļš iziet uz Jāņa čakstes gatvi (arī uz ceļa ir visi vajadzīgie apzīmējumi,zīmes), bet ar vieglo mašīnu tur nav iespējams nobraukt, jo ir augstas apmales. Gribētos zināt vai Rīgas Domei ir zināma šā situācija un vai ir kas padomā lai uzlabotu šo infrastruktūras gabaliņu? Paldies. Izmisušais Ziepniekkalniņu braucējs un iedzīvotājs.
 
Andis 2017-09-01 13:22:14
Labdien, mēs esam trūcīgā ģimene ar 4 bērniem. Divi no viņiem uzsāka gaitas Natālijas Draudziņu V.S.K , kā lai viņi iet uz skolu ja tur nav ēdnīca? Kā lai viņi dara savu lielo darbu bez ēšanas, kā vispār tas iespējams? Un, vai kāds mums piešķirs to naudiņu par ko nopirkt maizītes? Mēs 100% reiķinājāmies un paļāvāmies uz bezmaksas skolas ēdināšanu
 
Oskars B. 2017-08-31 09:58:35
Sveicināti. Jautājums ir saistībā ar Viestura prospektu. Ik dienas braucot pa šo maģistrālo ielu, novēroju, ka pa to regulāri pārvietojas velosipēdisti, kas ir diezgan bīstami, ņemot vērā satiksmes intesitāti un lielo kravas auto plūsmu, un pa taciņām gar maģistrāles malām gājēji un pat māmiņas ar bērnu ratiem. Kad un vai ir plānots izbūvēt veloceliņu vai trotuāru, kas savieno Sarkandaugavu un Jaunmīlgrāvi? Gaidīsim atbildi ēterā. Paldies jau iepriekš. Oskars
 
Valters 2017-08-30 19:22:49
Sveiki Runāšu un Jautajums par mazdārziņiem... Tātad lai izvēlētos mazdarziņu kartība ir tāda ka tev iedod karti tu ej ar karti uz mazdārziņu un meklē kuru tu vēlies kartē ir līniju numuri un māju numuri realitātē piemeram Brīvie sakņu dārzi Vidzemes priekšpilsētā Jaunciema gatvē pie Juglas kanāla tur tikai ir dažas mājiņas kur ir numurs un līnijas numurs tad ir pa pilno mājas kur nau numura un līnijas numura kā arī ir vienkarsi tukšas teritorijas kur tu pat nesaproti vai tas kaut kas skaitas vai neskaitas nekas... Tad nu jautajums vai tad nevar pašvaldība nodrošinat ka kaut vai uz krustojumiem ierakt stabus ar līniju numuriem ??? Vismaz ta daudz maz varetu tikt pie kādas skaidrības.... Un ja es jau nezinu vai šaja vieta tas ir vienīga lieta varbūt citos rajonos mazdarziņiem ir tā pati problēma...?...
 
gājëjs 2017-08-29 08:55:04
Labdien. Līduma ielā pie mājas nr 14 ir izveidojusies situācija , ka koku zari lapas rada nekvalatīvu apgaismojumu ielai un ietvei. Tiek apgaismotas lapas, ka rezultāta ietve ir tumsa ari brauktuve. Bezjēdzīgi tiek tërēta elektro enerğija. Vai šī situācija tiks labota ?