Lūdzu ievadi drošības koda vērtību
 
Vārds, uzvārds 

Jautājums

Drošības kods *


 
 
Marika Kiesnere 2018-05-25 09:38:35
Labdien. Dzīvoju pie Atgāzenes stacijas. Ceļs, kas iet pa Adulienas/Dzelzceļa ielu nav asfaltēts. Ītīpaši vakaros pēc plkst 17 uz šim ielām auto satiksme ir ļoti intensīva (tiek apbraukts Vienības gatves sastrēgums). Lai arī iz uzstādīta zīme, ka šeit ir dzīvojamā zona, tikai retais auto vad;ītājs to ievēro. Esam zvanījuši uz Rīgas Domes satiksmes departamentu par sasāpējušo problēmu (iepriekšējos gados). Atbilde bija ,ka pa šo ielu auto satiksme nav intensīva un tuvākajā laikā nekas neuzlabosies. Ja neticat, varbūt atbraucat pēc plkst 17 saulainā , sausā laikā un paskataties kas šeit notiek. Ja nav iespējams šo ielu noasfaltēt, varbūt ir iespēja ielas segumu pārklāt ar kādu līdzekli, kas mazina putekļu intensitāti vai arī ierobežot satiksme vakara stundās. Paldies par atbildi.
 
Ģirts 2018-05-23 21:59:07
Brīvības ielas velo celiņš no Gustava Zemgala gatves ir ļoti ērts. Man ir jautājums, kā tiek programmētu luksofori, jo pašreizējais regulējums velobraucējiem ir ļoti nedraudzīgs, jo pie dažiem luksoforiem var nākties nīkt pat līdz 2 minūtēm. Es saprotu lielākā krustojumā kā ar Lielvārdes ielu, bet nelielā krustojumā, kā ar Dzērbenes ielu, ja nepaspēj 5 sekundēs, kuras atvēlētas velobraucējiem šķērsot ielu, ja nevēlies pārkāpt satiksmes noteikumus, nākas stāvēt iepriekš pieminētās 2 minūtes. Vasaras sezonā daudzviet pie sarkanā sastājas tik daudz velobraucēji, ka iedegoties zaļajam signālam visi nemaz nepaspēj šķērsot ielu. Laikam Rīgas Domes pozīcijā nav daudz velobraucēju.
 
Guntis Zālītis 2018-05-21 13:27:17
Labdien! Esmu Rīdzinieka kartes lietotājs un Rīgas satiksmes autostāvvietu apmaksai aprīlī sāku izmantot mobilo aplikāciju Riga Card. Autostāvvietas izmantoju arī darba vajadzībām un, lai darba vieta atmaksātu manis iztērētos personīgos naudas līdzekļus, ir vajadzīgi samaksas apliecinoši dokumenti vai konta izdruka teiksim par pagājušo mēnesi. Lai to saņemtu, ir jāraksta iesniegums klātienē kādā no klientu apkalpošnas centriem un jāgaida likumā atrunātās līdz 30 dienām, kamēr RS atsūtīs. Uzrakstīju iesniegumu 25.04.2018, lai saņemtu izdruku par aprīli, šodien ir 21.05.2018, neko vēl neesmu ne uz e-pastu, ne arī pa pastu saņēmis, aprīļa mēnesi darba vieta ir noslēgusi, un kā nav grūti saprast man neko vairs neatmaksās. Jautājums ir, vai nevar modernizēt šo aplikāciju un nodrošināt, ka ieejot savā kontā aplikācijā vai no mobilā telefona vai datora veikt izdrtuka par veiktajiem maksājumiem par noteiktu periodu kā to var izdarīt Mobilly aplikācijā. Jau iepriekš paldies par atbildi, ar cieņu, Guntis Zālītis
 
Vello aktīvists 2018-05-17 11:08:22
Runajot atkal par vello joslam atkal bija uzzīmetas velo joslas uz Brivības ielas nesen tad man radas ideja tada ka vai nevar uztaisīt vello joslu ko pa ar sabiedriska transportu joslu un problema būs atrisinata nu kaut vai tads varjants? Tad par Čaka ielu sapratu ka to saksiet remontet nakamgad vai šai ielai būs paredzeta vello josla?? Un vai čaka ielu remontējot padomasiet par apzaļumošanu kaut kādu?
 
Kārlis 2018-05-16 21:17:33
Labdien ! Vēlreiz jautājums par Rigondas gatves 6. 8,10, Kleistu ielas 19,21 un Kurzemes prospekta 52 iekšpagalmu. 15. maija atbrauca smagā mašīna ar traktoru un izgāza smiltis priekš bērniem, kur spēlēties. Ļoti jauki vismaz kāds papildinājums, bet izbēra pa vidu jau ta tuvu esošajam jaunajām šūpolēm un tam mistiskajam veidojumam un abi aizbrauca ! Kāpēc nevar normāli padomāt ar galvu un izbērt vismaz otrā pusē kā arī izmantot traktora kausu un daudz maz izlīdzināt šo čupu ? Nav tak ar lāpstu šoferim jālīdzina !!!
 
Aina 2018-05-16 16:50:40
Labdien tātad Jugla Malienas iela pagājušajā gada uztaisija tās saucamās kabatiņas jeb auto stavvietas un protams ka netikai Jugla bet vēl citur pilsetā.. jautajums nebūs par pašām stāvvietām bet par to ka zaļajā zonā tur sastādija kaut kādus krūmiņus bet aizmirsa uz tiem un ap tiem krūmiņiem apbert to speciālo maisijumu lai neaug nezāles... Kādēļ tas netika izdarīts???? Jo tomēr ja dara kaut ko tad kartīgi jo šobrīd nezāles ir vairak nekā ja tur tikai zālajs auga..
 
Valters 2018-05-14 23:15:29
Sveiki biju ciemos ar riteni aizbraucis pie drauga uz mājam tas ir protams ka Rīgā un Salaspils iela 7 un tas maššinu piebraucamais asfalts pie majas ir ar daudz bedrēm.. sakiet vai viņas kauut vai tiks aizlapītas jeb arī tā maja ir privata teritorija?
 
Liene 2018-05-14 14:14:35
Labdien, Jautājums ir par beznosaukuma ielu, kas savieno Salaspils ielu (uzreiz aiz trolejbusa pieturas) un Rītupes ielu pie mājas Nr.3. Līdz šim šī iela bija lietojama, lai no trolejbusa izkāpušie varētu doties mājās pa īsāko ceļu, taču nu jau vairākus mēnešus tā ir aiztaisīta ar sētu, jo iebrucis asfalts? nesen tam pievienojās arī smilšu kaudzes krāvums. Cik ilgi vilksies remonts? pašlaik cilvēki mēģina laipot pa šauru spraugu gar sētu vai ir spiesti iet apkārt mājām. 56°55’55.5″N 24°10’07.8″E, 56.932095, 24.168829
 
Jānis 2018-05-11 16:03:39
Sveiki. Kad tiks salabotas Vanšu tilta kāpnes? Nav ērti pārvietoties. Lifts nešķiet drošs.
 
Pauls 2018-05-11 08:35:04
Labrīt. Skolas ielā (starp Lāčplēša un Dzirnavu ielu) ir ieklāta skaista un ērta ietve (bruģakments), bet nav skaidrs, kāpēc pēc katriem 5-10 metriem ir atstātas iedobes. Citās ielās, es redzēju, ka šādas iedobes tiek pārklātas ar režģi. Šajā ielā nav. Tas tā ir plānots vai remontdarbi vēl nav pabeigti?
 
 
Ziedonis 2018-05-10 21:31:49
Labdien! Piedāvāju izvērtēt priekšlikumu uzlabot velobraucēju drošību Valdemāra/Kalnciema ielas posmā uz Vanšu tilta un Ķipsalā. tur kā zināms satiksmes ātrums ir palielināts (70). Un ir divas riteņbraucējiem ļoti bīstamas vietas, ja tie pārvietojas pa brauktuvi - abas nobrauktuves uz Ķīpsalu. Lielās ātruma starpības dēļ risks nogriežoties nobrauktuvē notriekt paralēli braucošo riteņbraucēju ir ļoti liels. Ierosinu ierobežot velosatiksmi pa brauktuvi minētajā posmā. Tai nevajadzētu būt problēmai, jo velosatiksmei ir paredzēts aprīkots ietve/veloceļš turpat aiz barjeras. Brauktuvē jāuzstāda zīme "tikai autosatiksmei". Tikai un vienīgi rūpējoties par velobraucēju drošību.
 
Sarmīte 2018-05-10 18:33:10
Labdien! Ļoti nepievilcīgs skats ir vērojams Mežaparkā, ezera galvenajā pludmalē, Ostas ielas galā. Īpaši pie laivu piestātnes - bardaks. Vai tiešām nevar to savest kārtībā?
 
Elita Benzīns 2018-05-10 16:52:04
Veloceliņš- virziens Vanšu tilts-Ķīpsala ( Ķīpsalas peldbaseina pusē ) - Vēlams turpināt veloceliņa marķējumu posmā no pārejas līdz Daugavgrīvas ielai , ar sadalījumu: Gājēji / Velobraucēji . Pārlieku daudz " telefonos sēņojošu " gājēju nekoordinēti pārvietojas t/c Olimpija virzienā! Mēs no Pārdaugavas!
 
Dāgs 2018-05-10 13:27:57
Sveiki.Kāpēc tik slikti no ielām tiek tīrītas smiltis, netiek tīrītas zīmes? Ielas būtu jātīra noteiktās dienās katru mēnesi, ne tikai reizi gadā pēc ziemas. Ļoti bēdīgi izskatās tilti, aizsargbarjeras, ceļa zīmes. Vēja laikā rodas daudz putekļu. Gadījumā, ja traucē automašīnas, novietojiet ceļa zīmes ar informāciju, kurās dienās aizliegts stāvēt (bet tikai vienā ielas pusē nevis abās uzreiz), kamēr tiek veikta tīrīšana.
 
Ēvalds 2018-05-10 11:18:37
Vai Amerika kungs varētu atbildēt cik lieli Rīgas pilsētas finansu resursi tika ieguldītai 9. maija tā dēvēto "svētku" pasākuma svinībām? Ja arī šī diena tiek atzīmēta, tad kā piemiņas dienas kara upuriem, nevis svinēti ar dziesmām un salūtu.
 
Olafs 2018-05-10 08:36:01
Labdien, Amerika kungs! Vairākas dienas pēc kārtas dienas dažādos laikos dodos gar Matīsa un Brīvības ielas krustojumu, kur notiek remontdarbi. Beidzot remontdarbu vieta ir pienācīgi norobežota, kas iepriekš bija lielākais remontdarbu veikšanas klupšanas akmens, kuru neviena atbildīgā amatpersona godīgi nespēja atzīt. Bet, ak vai, tur nav redzams neviens strādnieks. Vienā no Rīgas centrālajām vietām notiek remonts, bet nekāda darbība nav novērojama. Vai šos var nosaukt par labi organizētiem remontdarbiem?
 
Pircējs 2018-05-09 17:11:26
Sveiki. Jautājums par Centrāltirgu, cenu politiku. Pārdevēja mēdz “uzvārīt” nepareizi nosverot preci un sarēķinot. Kam var sūdzēties, ja ir šāda veida neskaidrības, tiek prasīta negodīga un neadekvāta samaksa?
 
Beāte 2018-05-09 13:12:43
Labdien! Pastaigājoties pa Bastejkalnu man radās jautājumi. 1.Kur ir pazudis ūdens baseiniņā pie romantiskā tiltiņa. Pīles tur vasarā dzīvojas. Un, interesanti, kas notiek ar to milzu atslēgu daudzumu, ko laimīgie jaunie pāri ir apķēdējuši ap tiltiņa margām? Cik bieži tās tiek ņemtas nost? Diez vai tur ir atslēgas no pirmsākumiem. Nepietiktu vietas. 2. Bastejkalna pakājē, aiz Gulbju namiņa, aptuveni 50-70 metru garumā, asfaltētā taka vienās bedrēs.
 
Arka 2018-05-08 16:54:35
Sveiki. Kas notiek ar Triumfa arku Viesturdārzā? Vai to tīra, restaurē?
 
Gunta 2018-05-07 13:31:59
Labdien.1.Vai pastāvīgajam Latvijas iedzīvotājam ir tiesības saņemt dzīvošanas tiesības brīnišķīgajā sociālajā ēkā Ulbrokas ielā 13 tādā situācijā, ja viņam ir pastāvīgās dzīvošanas atļauja vienā no bagātākajām Eiropas savienības valstīm un pensija 900 eiro, un kurš tikai retu reizi apmeklē Rīgu? Manuprāt, tāds iedzīvotājs nav uzskatāms par mazturīgu.2. Kādēļ Rīgā nav rotācijas saistībā ar izmaiņām finansiālajā situācijā? Tādā gadījumā ir situācijas, kad bagāti cilvēki, kuri var nopirkt mājokli par naudu, turpina dzīvot sociālajos dzīvokļos, savukārt iedzīvotāji viņus, maksājot nodokļus atbalsta. Vajadzētu ieviest kārtību šajā jautājumā!3. Ģimenēm ar bērniem tika piešķirti 3-4 istabu dzīvokļi. Bērni izauga un dzīvo ārzemēs, kā rezultātā, plašos dzīvokļos mitinās 1-2 cilvēki. Kādēļ tik dāsnas dāvanas no domes puses? Domei kopā ar Pašvaldības policiju vajadzētu biežāk pārbaudīt faktiskos dzīvošanas apstākļus. Esmu pārliecināta, ka bieži ir situācijas, kad mājoklī dzīvo pavisam citi cilvēki, ne tie, kuri deklarēti; kuriem nav tiesības tur dzīvot.
 
 
Valters 2018-05-07 07:45:39
Labvakar Jautājums par vello novietnēm..Tātad Mežciems veikals Beta Hipokrata iela 7 kam lai es saku ka gribu lai tur uzstāda vello novietnes?? Esmu teicis kasierēm lai nodod informāciju priekšniekiem bet nekādi redzami rezultati nav...
 
Kārlis Kijonoks 2018-05-05 21:49:50
Labdien ! Jautājums par Rigondas gatves 6. 8,10, Kleistu ielas 19,21 un Kurzemes prospekta 52 iekšpagalmu. Tātad 23. aprīlī pagalmā ieradās RNP delegācija un apskatīja pagalmu ! Jauki, jo pagalms ir tiešām milzigs, bet maz aprīkots priekš bērniem ! Pie mājām Kleistu ielā un Kurzemes prospektā ir basketbola laukums un volejbola laukums 2/1 uz māla seguma, izmanto ārkartīgi rēti, savukārt pie mājam Rigondas gatve bija 2 padomju laika slidkalniņi un 1 šūpoles - viss laba tehniskā stāvoklī kā ari smilšu kaudze - ne smilškaste ! Soliņi, kur piesēst gan daudz un labā tehniskā kārtībā ! Nākamajā dienā sākās revolūcija un likās, ka nu tik beidzot ari šis pagalms būs bērniem draudzīgs un bus izklaides iespējas gados mazākajiem, bet nekā: saveda melnzemi vietās kur tas nepieciešams, izveidoja 2 celiņus starp mājam Rigondas gatve 8,10. Izrāva celmus vecos un izrāva abus SLIDKALNIŅUS, par ko lielākā sāpe. Blakus smilšu čupai uzlika divvietigas lielo bērnu šūpoles un pašā smilšu čupā ieraka kaut kādu mistiksu mazizmēra kāpelējamu un kārāties paredzētu veidojumu ! Protams, tas viss ir jauki un patikami, bet realitātē galīgi nav nekas pārdomāts un izskatās uz fiksu roku padarīts darbs ! Katru vakaru šajā pagalma vietā sanak līdz pat 15 mazi bērni lidz 3 gadu vecumam, un visi draudzigi varēja spēlēties nevienu netraucēti ! Tagad ir tā, bērni var šūpoties tikai vecajās šūpolēs un smilšu čupai gar malām ar vecāku uzraudzību cept kūkas ! Jo jaunās šūpolēs mazajiem bērniem nav paredzētas un kāpšanai parēdzētajā veidojuma mazākie nevar uzkāpt, bet tagad nāk lielāki bērni, kuri neskatās, ka turpat ir ari mazāki un dara ko grib, smiltis iet pa gaisu un apdraud mazakos ! Savukart vecāki pat atnes līdzi mazu plastamasas slidkalniņu, lai būtu vairāk izklaižu iespēju ! Imantā gandrīz katrā pagalmā ir uzstāditi bērniem paredzēti laukumi. Ar dažādu vecumu atbilstību, lielāki vai mazāki, bet ir. Jautājums: Varbūt ir iespēja tik lielā pagalmā ar lielu bērnu skaitu uzstādīt vairākas atrakcijas,kuras atbilst vecumam (Rāpšanas/ kāpšanas sienas, slidkalniņi, mazo bērnu šupoles, normāla izmēra smilšukasti) ? Jo šobrīd tas ir kauns, RNP par padarīto darbu un padomju atrakcijas nebij vajadzības izņemt, jo tās tika diendienā noslogotas ! P.s. Sētnieki šajā pagalmā ir lieliski vienmēr viss sakopts un tīrs, pelnījuši uzslavu !
 
Jānis 2018-05-04 00:45:11
Sveicināti pavasarī. Garajās brīvdienās veicu velo izbrauciena reidu pa Pārdaugavas rajonu. Patīkami, ka ir pazudis koka grausts Mūkusalas ielā un kopumā jau viss diezgan tīrs. Bet ir jautājumi par problēmām ko pamanīju, viena no tām atkārtota un atkārtota gadiem. 1. Lielais piecstāvu grausts Meža ielas un Raņķa dabja krustojumā. Perspektīvā, skaistā vietā ar skatu uz Rīgu. Kam tas pieder? Kad sakārtos? Kas tur plānots? Cik zinu, gadus 10-12 jau ir grausts vismaz. 2. Talkas diena šķiet bijusi sveša Ziepniekkalna iedzīvotājiem. Minot ar velo pa Valdeķu ielu, problēma ir zaļā zona gar ielu. Jo tuvāk Z-kalna centram un centrā, jo drausmīgāk. Visa zāle papīros, maisiņos, pudelēs utt. Atkrituma urnas nav. Tā pašvaldības zaļā zona, privāta? Kam tas jākopj? Smuki neizskatās. 3. Un atkal jau Vienības gatve. Pagājušo gad to jautāju. Izmaiņu NAV! Sākot no Ozolciema ielas līdz pat Ģimnastikas ielai. Problēma izteiktāka pusē, kur vēsturiski tā dēvētais zirgu ceļš. Daudz zaļās zonas, grāvis ūdens novadei, koki, krūmi un…. atkritumi. Tie nav svaigi mesti, bet daudzgadīgi. Atkritumu urnas tajā posmā ar nemana. Koku lapas. Brūnas, slāņiem, kaudzēm, piebrauktas. Tās ar NAV pērnās tikai. Skumji, ka viena no maģistrālās ielas malām ir tik nekopta un neizmantota. Ieteikums, ideja “zirgu ceļam”, kurš paliek šausmīgāks katru gadu (dzīvoju 15 gadi uz Vienības gatves). Kādi tam plāni, vīzija utt? Kādēļ gan lai no Graudu ielas DUS Neste nepalaist pa zirgu ceļu sabiedrisko tr-tu, kurš brauktu paralēli Vienības gatvei un izietu atpakaļ pirms Ģimnastikas ielas. Platums to ļauj – Sabiedriskā josla, auto stāvvietas, gājēju un velo ietve, pietura (viena tik ir pa ceļam). Sastrēgumi šajā posmā līdz pat Ulmaņa gatvei ir milzīgi no rītiem. Pilns līdz Nestei bieži. Trolejbusi, mikriņi, starppilsētu autobusi pamatīgi ekonomētu laiku. Dažreiz tās ir 10-12min. Vadi nebūtu jāpārliek, šajā maršrutā jau brauc ar dzinējiem trolejbusi. Ieguvēji visi. Sakārtota iela, laika ekonomija pasažieriem. Posms nav garš, bet ieguvumi var būt daudz.
 
Klāvs Gerhards 2018-05-03 16:05:47
Kādēļ Rīgā vēljoprojām nav savākti atkritumu maisi no Lielās talkas. Vai vispār tika nodrošināts atkritumu izvešanas transports, lai atbalstītu talciniekus?
 
Mārīte Rozīte 2018-05-03 14:56:50
Vēlētos uzzināt par mistisku kasti (aptuveni 30-40 augstu), kura atrodas Pērnavas un A.Deglava ielas krustojuma Daugavas stadiona pusē, tieši ietves pašā vidū. Ietve šajā posmā jau tā ir šaura, bet no ielas puses ir norobežota ar barjeru, bet no otras puses ir autostāvvieta. Bet pa vidu šī mistiskā kaste. Ja autosstāvietas malējā vietā tiek novietots auto, tad izbraukt ar bērnu ratiņiem šo posmu nav iespējams, dēļ šīs manis pieminētās kastes. Vai mūsdienu tehnoloģiju laikmetā nav iespējams cits risinājums, lai šeit neveidotos nepatīkamas situācijas?
 
Andris Soms-Sakne 2018-05-02 13:38:53
Labdien! Kāpēc Rīgas Dome ir izdomājusi veidot savu daudzbērnu ģimeņu reģistru, nevis izmantot esošo 3+? Un papildjautājums par šo tēmu, kāpēc par izmaiņām atlaižu saņemšanā netiek informēti tie cilvēki, kas atlaides jau saņem? Portālu Riga.lv nelasa ikdienā un daudzas Rīgas daudzbērnu ģimenes par šo neuzzinās līdz brīdim, kad atlaides, ar ko viņi ir rēķinājušies netiks sniegtas. Pēc pieredzes zinu, Rīgas Dome neveic pārrēķinus, jo "nezināšana neatbrīvo no atbildības".
 
Aivars 2018-04-30 20:52:52
Sveiki. Autovadītāji būt ļoti pateicīgi, ja tiktu atjaunota ielas centra līnija Bauskas ielā un Nīcgales ielā. Jau nav vairāk kā trīs gadus un, kas neveicina satiksmes drošību.
 
Ēvalds 2018-04-26 16:27:26
Labvakar! Amerika kungs, rakstījām agrāk, 2016.gadā, par mūsu mājas Irbenes ielā 14 lielo parādu. Saņēmām atrakstīšanos. Toreiz parāds bija 20 000. RNP Pļavnieki iesniedza prasību tiesā un izlika viena dzīvokļa īpašnieku (otrā kāpņu telpa, pirmais stāvs). Tagad dzīvoklis pusgadu ir tukšs. Mājas parāds jau ir 36 393. Mēs nevaram plānot remontus, neko, jo ir viena atbilde – jums ir liels parāds. Kā mums no tā atbrīvoties?Zaļā zona starp mūsu māju un Vadakstes ielu 17 (agrāk Irbenes 14a) ir pārvērtusies par mūsu un kaimiņu māju autostāvvietu. Briesmīgi! Brauc, kur grib, novieto auto, kur grib. Bērnu laukums faktiski ir likvidēts. Vairākkārtīgi zvanījām pašvaldības policijai, viņi atbrauca, kaut ko fotografēja un jautāja: kas žēlojas? Bet, auto, kā novietoja, tā arī turpina novietot. Vēl pretim mūsu mājai Irbenes ielā 14 jau gadu stāv balts busiņš ar numur KG 5761. Neviens ne reizi nav piegājis. Varbūt zagts? Varbūt, lai atbrauc policija un tiek galā. Šoreiz lūdzam sniegt konkrētas atbildes.
 
Asnāte 2018-04-26 14:31:07
Sveiki. Stāsts ir par manu radinieku – onkuli, kuram šogad palika 86 gadi. Ir tā, ka mazdēls ar sievu dzīvo Grieķijā un pārējie radi ārpus Rīgas. Viņš var tīri labi tikt galā ar saimniecību – ēst gatavo, pats sevi apkopj, drēbes izmazgā. Tomēr ar katru brīdi veselība paliek arvien švakāka un māja nekoptāka. Sakiet, vai pastāv iespēja, šādā situācijā nodrošināt kādu asistentu, kurš, piemēram, reizi nedēļā nāk uzkopj dzīvokli, aprauga.
 
Žogs 2018-04-26 09:31:05
Labrīt. Man jautājums par briesmīgo pelēko sētu Viestura prospektā posmā uz Mežaparka estrādi? Kas tas ir par īpašumu? Nav pievilcīgs skats. Varbūt saistībā ar simtgadi varat kaut ko darīt lietas labā?!
 
 
Ilze Krūmiņa 2018-04-26 08:25:40
Tā kā uz manu uzdotu jautājumu marta sākumā neviens nav atbildējis, sūtu savu jautājumu atkārtoti. Katru dienu braucu pa Graudu ielu, no rīta un vakaros lieli sastrēgumi, tā kā neskatoties uz ielas šaurumu nav aizlieguma braukt ar smagām virs trīs tonnām smagajām mašīnām ielas redzamība ir slikta, par ko liecina vakardienas gandrīz nelaimes gadījums uz gājēju pārejas , kur smagās mašīnas šoferis pēdējā brīdī ieraudzīja mazu bērnu kurš šķērsoja gājēju pāreju, laimīgas sagadīšanās dēļ smagā mašīna šo bērnu neskāra, lai izvairītos no šādām situācijām un ņēmot vērā jūsu pirms vēlēšanu doto solījumu, kad beidzot turpināsies Dienvidu tilta trešās kārtas izbūve līdz Jelgavas šosejai un kad beidzot tiks uzstādītas zīmes, kas neļauj satiksmi pa Graudu ielu smagajām mašīnām?
 
Juris Bērziņš 2018-04-25 22:56:24
Kad vienreiz beigsies datu noplūdes RNP? Man tuvojas ūdens skaitītāju derīguma termiņa beigas, nu jau esu saņēmis 4 vēstules uz dzīvokļa adresi ar piedāvājumiem nomainīt skaitītājus, pie tam, neviena no tām nav no iepriekšējā pakalpojuma sniedzēja, pie tam šī būs 1. reize kad jāmaina šajos datumos. Maz ticams ka firma, ar ko sadarbojos šajā jautājumā nodotu manus datus kādam citam tātad datu noplūde notikusi RNP. Lai arī GDPR nepasargā mani no šādām RNP izdarībām, bet tas noteikti nav laba prakse pašvaldības uznēmumam. P.S. Dzīvoju Aviācijas ielā
 
Ģirts Pūpolbergs 2018-04-25 21:32:06
Sveicināti , god. vicemēra kungs ! Ļoti vēlos uzzināt : Kam domāta Rīgas municipālā policija , kārtības nodrošināšanai pilsētā , vai kādu indivīdu iegribu apmierināšanai un iedzīvotāju atnaudošanai ? Jautājums radās , kad Zasulauka ielas 19 mājas pagalmmā 23. aprīļī pēc pusnakts{atspoguļots arī 24.aprīļa raidījumā Degpunkts } 11 automašīnām tika izrakstīti administratīvie protokoli-lēmumi par transportlīdzekļa neatļautu novietošanu uz brauktuves . Kurš atbildīgs par inspektoru kvalifikāciju , šajā gadījumā Ceļu satiksmes noteikumu zināšanu , ja viņš neatšķir daudzdzīvokļu mājas pagalmu no brauktuves { ielas , ceļa } ? Esmu apstrīdējis lēmumu , bet uz labvēlīgu iznākumu neceru , jo no paziņām ,kuri arī cietuši no municipālās policijas absurdajiem lēmumiem , zinu , ka bezcerīgi . Varbūt Dome var izbeigt municipāļu patvaļu ? Saprotiet mani pareizi : neesmu pret likumpārkāpēju , nekauņu sodīšanu , esmu pret idiotismu ! Ar cieņu , Zasulauka ielas 19 iedzīvotājs .
 
Pēteris K 2018-04-25 13:45:36
Lūdzu sakiet, kad var sagaidīt ielas savešanu kārtībā Mazā Piena ielā Rīgā? Piebildīšu, ka šī iela ir gandrīz neizbraucama un bedres tik dziļas, ka automašīnai par braucot tiek bojāta grīda un vēl atgadinu, ka šis ir vēsturiskais centrs, kur nekustamā īpašuma nodoklis un zemes nodoklis ir lielākais Rīgā. Arī nav vispār ietvju un ar bērnu ratiņiem ir lielas grūtības šeit pārvietoties.
 
Olga 2018-04-25 10:00:17
Labdien! Liels Jums paldies par skaisto Ķengaraga promenādi un veloceliņu. Lūgums nodrošināt civilizētu piekļuvi promenādei īpaši māmiņām ar ratiem un invalīdiem ratiņkrēslos. Šobrīd pa ceļu brauc automašīnas, ceļ putekļus un mazie akmentiņi tiek mesti uz gājējiem. Pēc lietus var nokļūt zem netīras dušas. Runa ir par piekļuvi promenādei no Maskavas ielas starp tirdzniecības centriem Dole un Zoom. Tuvojas vasaras sezona un cilvēki ar bērniem uz promenādi dodas masveidā. Tāpat veci ļaudis. Pats īsākais ceļš būtu pie veikala Gigant. Paldies.
 
Tīra Rīga 2018-04-25 08:35:22
Labdien! Un atkal par grafiti. Uzskatu, ka šī problēma risināma saknē. Piemēram, vēlams, lai izglītības iestāžu plānos iekļautu ekskursijas uz netīrām mājām un salīdzinātu šo ainu ar tīrajām. Ekskursijas vajadzētu jau sākot no vecāka bērnudārzu grupas no 5-6 gadiem, un skolā no 10 līdz 12 gadiem.
 
Raivis 2018-04-24 06:57:25
Vai ejot uz studiju, esat pamanījuši kādā stāvoklī ir Sāremas iela? Vai plānojas tās remonts? Esmu rakstījis SD bet 2 nedēļu laikā ir aizlāpītas dažas bedres
 
Oskars V. 2018-04-21 09:12:12
Labrīt. Vai netiek plānots remonts pazemes tunelī pie VEF? Izskatās bēdīgi. Sienas nokrāsotas, grafiti.
 
Sandra 2018-04-20 14:41:42
Labdien. Sakiet lūdzu, kādēļ dzīvoklis tiek apkurināts, ja temperatūra ārā ir + 10, +15 grādi? Vairākkārtīgi zvanīju pa bezmaksas tālruni 80000610. Saprotu, naktis ir aukstas. Laikā, kad māju apkalpoja Rīgas Siltums, šādu situāciju nebija, viss bija kārtībā. Paldies. Zilupes iela 29.
 
Uldis Salenieks 2018-04-19 18:02:52
Ceļu satiksme Dienvidu tilta nobrauktuvē pie Rīgas piena kombināta. No rīta un pēcpusdienā ir lieli sastrēgumi pirms apļveida krustojuma ar Bauskas ielu. To ļoti labi varētu risināt papildus joslas izbūve nogriesties pa labi pirms iebraukšanas aplī, kā tas ir izdarīts Mūkusalas aplī pie Salu tilta, kur pilnībā ir pazuduši sastrēgumi no Salu tilta puses. Pie piena kombināta tur ir plaša zāliena zona, kur to varētu izveidot. Nezinu par zemes īpašuma tiesībām, bet gan, ka to var sakārtot. Mēs visi ceļojam un zinam, ka daudzās zemēs tā ir un tas darbojas ļoti eleganti.
 
 
Uldis Salenieks 2018-04-19 17:52:47
Par satiksmes drošību uz tiltiem, pārvadiem, sadalošām salām Rīgā. Daudzās vietās, kur sadalās braukšanas joslas un ir ar drošības margām norobežota brauktuve, ir izveidotas triecienu amortizējošas barjeras, kas konstruktīvi paredzētas, lai mīkstinātu avārijas triecienu. Uz Dienvidu tilta gandrīz visas ir bojātas, bet nav atjaunotas. Tā vietā tiek saliktas pagaidu brīdinājuma sarkanbalti krāsotās barjeras, kas nepasargā no trieciena. Civilizētā Eiropā tās tiktu saremontētas dažu dienu laikā noteikti un īpaši biežās negadījuma vietās tās tiktu izceltas ar papildus atstarojošām krāsām un mirgojošām dzeltenām gaismām, lai autovadītāji tās tomēr pamanītu. Citur Latvijā laikam tādu ir maz. Vai uzstādot nezināja, ka būs arī jāapklapo? Ne velti tak uzstādīja šādas konstrukcijas drošības elementus. Varbūt var kā sakārtot šo jautājumu.
 
Aivis Z. 2018-04-18 15:17:40
Labdien! Šodien sanāca braukt ar jauno autobusu. Neko tādu īpašu nemanīju, kādu izteiktu atšķirību. Kas ir īpašs šajos autobusos? Ko darīs ar vecajiem, ja tagad ir jaunie?
 
Marģers 2018-04-17 08:16:21
Sveiki. Sakiet lūdzu, kur palikuši visi Rīgas baloži? Vai tik tā nav zīme mums,- ka jālaižas prom līdz ar baložiem?:)))
 
Jana Pļaviņa 2018-04-12 19:06:36
Dzīvoju centrā jau 5 gadus, regulāri dodos uz darbu ar kājām, kas atrodas Brasā. Pēdējos gados auto plūsma centrā ir tik milzīga, ka ar kàjām nav iespejāms staigāt, jo gaisa kvalitāte lielākoties ir no auto izplūdes gāzēm ir nepanesama. Kā arī regulāri tiek pārsniegtas visas gaisa kvalitātes normas centrā, kur apgrozās visvairāk cilvēku seviķi darba dienas beigās! Nedomāju, ka auto paliks mazāk, ja. etiks noteikti kādi ierobežojumi, piemeram, sabiedriskā tranpsorta josla visas Brīvības ielas garumā! Pierādīts, ka uzturēšanās šādā gaisa kvalitātē, rada letālas sekas, tad jautājums, kāpēc reāli nekas netiek darīts, lai risinātu gaisa kvalitates problemas centrā!??? Ja tiek darīts, tad rezultāta tam nav.
 
Reinis 2018-04-12 11:43:52
Sveiki! Vēlos vērst uzmanību un nekavējošu rīcību saistībā ar ielu stāvokli Dārziņu rajonā!! Konkrētāk par 23.līniju starp Daugavmalas un Jāņogu ielu. Uz doto brīdi šī iela nav izbraucama, automašīnas vnk nogrimst. esam vairākkārtīgi un jau vairākus gadus zvanījuši uz RD par šo situāciju, bet bez rezultātiem. Labākā gadījumā tiek atsūtīts grēderis, kas nošķūrē brauktuves virskārtas akmeņus, un izveido tādu kā "vannu", lietus ūdeņiem nav kur notecēt!! šī iemesla dēļ ar iela "uzrūgst" un nav izbraucama.
 
Katrīna 2018-04-12 09:28:55
Aprīļa vidū uz Miera ielas pie Brīvības ielas tika veikti remontdarbi uz tramvaju ceļa izņemot bruģi. Pats briesmīgākais, ka šī teritorija nekādi netika norobežota, līdz vienā jaukā dienā, tur iegāzās kāds neveiksmīgs autobraucējs. Sociālajos tīklos var atrast daudz video un attēlus, no šīs vietas, kur tikai pēc iedzīvotāju aktīvistu neatlaidības beidzot uzliktas kādas brīdinājuma zīmes. Tie RDSD darbinieki, kurus jūs rudenī dāsni atalgojāt ar brangām prēmijām, šo situāciju zināja, bet sevišķi nesteidza rīkoties. Laikam jāmainās Rīgā vadībai, lai beidzot ielu remontdarbi norisinātos droši.
 
Bolderāja 2018-04-12 09:09:05
Sveiki. Bolderājas iedzīvotājs. Dome ceļ mājas un grib pārvest pie mums bomžus, kā Olainē padomju laikos???
 
Lūcija 2018-04-11 22:53:52
Kāpēc jau vairākus gadus ir slēgts gājēju ceļš uz Zemitānu tilta abos virzienos A.Čaka ielas pusē?
 
Lūcija 2018-04-11 22:49:34
2016. gada 17.maijā Nils Ušakovs savā facebbok kontā bija ievietojis sekojošu ierakstu. Tā izskatīsies veloceliņš, kas savienos Imantu ar Daugavgrīvu. Pēdējie šķēršļi būvnienībai ir noņemti (...). Viss ir ATRISINĀTS. Nākamgad pavasarī sāksim būvēt un rudenī pabeigsim. Nu jau ir 2018. gads. Vai šādu ierakstu nevajadzētu uzskatīt par pilnīgu dezinformāciju?
 
Nauris 2018-04-10 14:37:23
Labdien. Regulāri pārvietojos ar 1.tramvaju un nevienu reizi neesmu manījis jauno tramvaju šajā maršrutā. Kuros maršrutos tiek “laisti” tramvaji ar zemo grīdu?
 
 
Nauris 2018-04-10 14:22:19
Labdien. Regulāri pārvietojos ar 1.tramvaju un nevienu reizi neesmu manījis jauno tramvaju šajā maršrutā. Kuros maršrutos tiek “laisti” tramvaji ar zemo grīdu?
 
Egīls 2018-04-09 13:17:26
Labdien! Liels paldies, ka dome sniedz iespēju senioriem-pensionāriem braukt ar sabiedrisko transportu bez maksas. Bet, sabiedriskā transporta maršrutu un kustības saraksti pieturvietās ir piestiprināti tik augstu, ka ar vāju redzi nav iespējams saskatīt sīko druku. Acu augstumā ir novietota pasažieriem nesvarīga informācija. Vajadzētu novietot sarakstus maksimums 150cm attālumā no zemes, bet ja to ir daudz, tad zemāk kā 150cm. Vieglāk ir pieliekties nekā kāpt uz miskastēm, kas turpat atrodas. Pieņemu, ka ne es viens tā uzskatu.
 
kvalitativs ceļa segums 2018-04-08 17:58:08
Labdien. Kad tiks ieklāta jauna asfalta virskārta 1. Gaiļezera ielā/ katastrofa ne iela 2.Hipokrāta iela 3.Ulbrokas iela, atsevišķos posmos, vēlams visu ielu 4.Katlakalna iela Šajās ielās ir daudz iesēdumu, daudz veco lauzumu vietu, kuras ir iegrimušas , nelīdzenas komunikācijas, utt Par bedrīšu lāpīšanu neiet runa,nav ko lāpīt ir jāieklāj jauna asfalta virskārta
 
Anna 2018-04-07 18:06:16
Sveiki. Kas vēl tiks sakārtots, labiekārtots Rīgā šogad? Varbūt saistībā ar simtgadi ir kāds papildus plāns? Piemēram, vairāk sakārtotu parku, skvēru, bērnu laukumu. Diemžēl ir vēl daudz nesakoptu teritoriju, nepabeigtu projektu. Jo īpaši rajonos tālāk no centra.
 
Filips 2018-04-06 08:54:31
Labdien! Saņēmām RNP rēķinu par martu. Ūdens patēriņa starpība 3.4m3 ir norādīta lielāka par patērēto – 3.361m3. Mūsu mājā ir uzstādīti C klases ūdens skaitītāji, kas paši nolasa rādījumus. Vai man ir jāapmaksā šī korekcija? Kurzemes prospekts 34
 
Inta Vanovska 2018-04-05 19:13:35
Labdien! Varbūt Rīgas Domes Pašvaldības ieņēmumu pārvalde Terēzes ielā 5 varētu pievērst uzmanību faktam, ka jau visu ziemu un vēl tagad netiek sakopta pie šīs pārvaldes Terēzes un Pērnavas ielas stūra zaļā zona un ietve - tur mētājas desmitiem izdzertu alkohola pudeļu un papīra drazas. Vai tiešām tur nemaz nav sētnieka? Tagad, kad viss nokusis skats patiešām nožēlojams. Bija tak runa par Grīziņkalna apvidus attīstību un sakopšanu.
 
Gunta 2018-04-05 09:31:03
29. jūnijā sāksies Dziesmu un deju svētki. Šogad plānojat remontēt Brasas tiltu.Kad notiks šie remontdarbi? Pirms, pēc, vai svētku laikā? Līdzšinējā pieredze ar ielu remontiem gan ir bijusi vāja un jau šobrīd māc šaubas vai viss noritēs gludi.
 
Haralds Skaņa 2018-04-04 12:43:13
Sveiki. Nav īsti skaidrs, kas notiek ar skaņas kontroli? Vai es varu sūdzēties, ja mani kaimiņi klausās mūziku un skaļi uzvedas pēc plkst.23.00, vai tas jau ir pamainījies? Tāpat, vai varu sūdzēties, ja uz ielas naktī tiek atskaņota pārāk skaļa mūzika? Drīz sāksies sezona un vēlos saprast, kādas ir manas tiesības, kādi ir kritēriji kur un ko drīkst. Kā arī, kā tiek sodīti skaņas cēlāji?
 
Edgars 2018-04-04 11:50:10
Labdien! Ar meitu bijām Zoo dārzā un ļoti satraucāmies, ieraugot balto lāci, kuru par baltu nemaz vairs nevar nosaukt – viss netīrs, guļ uz akmeņiem. Vasarā ūdeni lāča baseinā arī nemanījām. Vai tiešām tādi apstākļi ir uzskatāmi par piemērotiem tik retam dzīvniekam? Vai ir plānots uzlabot lāča uzturēšanas apstākļus?
 
Dairis 2018-04-03 09:20:06
Labdien! Vai ir iespēja, ka tiks remontēta Tapešu ielas braucamā daļa, ēku Nr.51, 52, 50 rajonā? Iela ir ļoti sliktā stāvoklī. Pat taksometi bieži atsakās piebraukt, jo ir tik kritisks ceļš. Paldies iepriekš!
 
 
Edvīns 2018-03-31 16:17:56
Lielākais Rīgas budžeta deficīts vēsturē patiešām ir absolūti nesvarīga lieta salīdzinot ar traģēdiju 4500 km attālajā Kemerovā. Par 50 000 eiro palīdzību. Ok, bet kādēļ tieši Krievijai? Kādēļ ne Sīrijai (ģeogrāfiski tuvāk), ne Anglijai, ne Norvēģijai? Mums apkārt ir notikušas TIK daudz traģēdiju, bet vienīgais, kas ir interesē ir nonākt krieviski runājošo mediju virsrakstos "Rīgas mērs ziedo 50 000 eiro....". Katru raidījumu Jūs Amerika kungs stāstiet, kam pietrūkst naudas, bet šeit atrodas. Rīgas vadības personāliju ienākumi nav ne tuvu Rīgas vidējā iedzīvotāja līmenī. Kāpēc tos ziedojumus nevarējāt no savas kabatas sūtīt, bet gan no rīdzinieku?
 
Normunds 2018-03-30 23:28:27
Labdien. Mēs visi cīnamies par tīru Rīgu un Latviju. Vai būtu iespēja Vesetas un Grostonas ielā izvietot atkritumu tvertnes. Šinī rajonā daudzi cilvēki pastaigājas ar saviem suņiem un kārtīgākie saimnieki kuri savāc aiz sava suņa izkārnījumus maisiņā nes rokā tālus gabalus līdz tuvākajām tvertnēm . nokūstot sniegam pavērās bēdīga aina daudzi saimnieki nemaz arī nesavāc aiz saviem suņiem kā iemeslu varu minēt nav kur izmest atkritumus. Vai arī nevarētu Rīgā pieņemt likumu ka pie katras mājas būtu oblīgāti jābūt piestiprinātai atkritumu tvertnei, jo pastaigājot par Rīgas centru tās kuras ir vienmēr ir pārpildītas un sanests uz zemes garām jo vairs ielikt tur nav vietas. Paldies
 
Ritvars 2018-03-29 17:36:11
Labdien, Uzreiz pie lietas. Šodien vienu no retām reizēm izlēmu braukt ar sabiedrisko transportu-mikroautobusu. Teikšu godīgi-aukstas kājas. Braucu no juglas uz centru ar 204. Vidēji 60-65 km/h.pa jauno papildjoslu līdz sporta akadēmijai uz 50-60 kur itkā zonas zīme 30km/h. Līdz centram uzspieda pedali grīdā uz 6 dzeltenajiem luksaforiem.1 pārbrauca uz sarkana. Vai nevar norikot ceļu policijas grupas, kas parastu cilvēku izskatā varetu pārbudit un sodīt vadītājus brauciena laikā?
 
Aina 2018-03-28 13:17:06
Sveiki. Interesanti, kura ir garākā iela pilsētā? Un pretēji.
 
GunārsR. 2018-03-27 15:02:14
Labdien! Vai ir iespēja, ka tiks remontēta Tapešu ielas braucamā daļa, ēku Nr.51, 52, 50 rajonā? Iela ir ļoti sliktā stāvoklī. Pat taksometi bieži atsakās piebraukt, jo ir tik kritisks ceļš. Paldies iepriekš!
 
Gvido 2018-03-27 10:39:56
Labdien!Vicemēra kungs, man kā Bolderājas iedzīvotājam ir vairāki jautājumi: 1.Kad tiks nostiprināts dambis Lielupes ielas rajonā (bijušais Jahtklubs)? 2.Kad tiks remontētas ielas (Stūrmaņu ielas sākums un krustojums ar Lielupes ielu)? Daudz ielu ir sliktā stāvoklī, ja neskaita to, pa kuru pārvietojas 3.maršruta autobuss.3.Kad Rīgas dome uzlabos satiksmi mūsu rajonā? Dzelzceļa līnijas izveidošana uz Bolderāju pēdējos 10 gadus netiek skatīta.
 
Lotars 2018-03-26 19:14:52
Sveiki tātad Saeimai ir tā kad pirms viņu sēdes Twitteri pārādās kas būs dienas kārtībā un parādās ka video tiešraide kādēļ Rīgas Domes sēdes kad notiek nav līdzīgi ? Ka Twitteri parādās informācija un tad ja kādam interesē var droši sekot līdzi...
 
Valters 2018-03-26 10:25:15
Sveiki gribēju uzinat saistībā ar Rail Baltica projektu kā būs ar autobusu galapunktu Abrenes ielā tas necietīs,un paliks tur pat vai arī viņam arī būs kādas izmaiņas?
 
Dzidra Bērziņa 2018-03-23 15:37:48
Labdien! Mūsu mājas Laboratorijas ielā 21 korpuss 1 iedzīvotāji ir nokļuvuši grūtā un nepatīkamā situācijā. Privatizācijas procesa laikā, kādā dīvainā veidā zem viena numura ar dažādiem korpusiem tika apvienota mūsu ēka, celta 1980.gadā un blakus esošā pirmskara ēka. Ilgu laiku, mūsu mājas iedzīvotāju rēķinos tika iekļauta maksa par visiem remontiem, kas tika veikti kaimiņmājā. Vēlāk, pēc ilgas “staigāšanas pa iestādēm”, mums izdevās sadalīt finanses. Nesen, mums paziņoja, ka blakus esošā ēka Laboratorijas ielā 21 neatbilst noteikumiem, apdraud cilvēku dzīvību un degradē pilsētvidi; ka nepieciešams veikt dārgu ēkas fasādes remontu un mūsu mājas iedzīvotāji tiek lūgti piedalīties lēmuma pieņemšanā, kā arī minētā remonta finansēšanā – pretējā gadījumā sods, NĪ nodokļa palielināšana un citas sankcijas. Mēs uzskatām, ka tas ir nelikumīgi, ka mūs vispār traucē šajā jautājumā! Mums nav jāmaksā par blakus esošajām mājām un gribam, lai visu dokumentāciju pilnībā un galīgi sadala.
 
Mare 2018-03-23 10:45:59
Labdien! Ļoti daudz cilvēku dodas uz Valsts ieņēmumu dienesta ēku kājām. Ejot no tramvaja pieturas, iznāk pārvietoties pāri nesakoptai pļavai. Lietus laikā celiņš veidojas netīrs. Vai Jūs neplānojat savest kārtībā šo nesakopto teritoriju?
 
 
Varis 2018-03-22 15:35:50
Sveiki. Tuvojas ikgadējā lielā talka. Tā es arī īsti nesaprotu, vai varu pieteikt arī savu privāto teritoriju? Vai varu ierosināt sakopt kādu, kas nav mana? Pārdaugavā, piemēram.
 
Aleksis 2018-03-21 13:17:45
Ropažu iela 78, 76, 74 - iebraukšana iekšpagalmā ir ļoti bīstama, bedres tādas, ka var mašīnu sasist. Kad ir plānoti kādi remonti? Varbūt līdz remontiem var atrast kādu pagaidu risinājumu, jo situācija tiešām dramatiska.
 
Dace Blūma 2018-03-20 13:21:05
Labdien! Vai tiek plānots Juglas ielas remonts posmā no Biķernieku līdz Ūdeļu ielai? Šajā ielas posmā, īpaši sastrēguma stundās, ir dzīva satiksme un šis maršruts ievērojami atslogo Brīvības ielu iebraukšanai Rīgā un izbraukšanai no Rīgas Vidzemes virzienā. Ielas segums ir ļoti sliktā stāvoklī. Atļautais braukšanas ātrums ir samazināts no 70 km stundā uz pilsētā paredzētajiem 50 km stundā. Vai ir cerība uz ielas remontu, jeb situācija tiks risināta pakāpeniski ierobežojot ātrumu un beigās slēdzot kustību vispār?
 
Gusts 2018-03-20 08:09:29
Labdien! Vai ir statistika, cik cilvēku šajā ziemas sezonā ir izmantojuši patversmes? Vai mēdz būt tā, ka nav vietas nevienā no patversmēm aukstuma dēļ? Cik vispār ir patversmju Rīgā?Esmu dzirdējis stāstu par to, ka ir iedzīvotāji vīrieši, kuriem nepatīk uzturēties patversmēs, jo jāievēro kārtība, nedrīkst smēķēt, utmldz. Vai tā ir taisnība?
 
Valters 2018-03-18 18:28:37
Sveiki tāds jautājums šur tur var redzēt automašīnu riepas mežmalā vai ceļa malā vai pie kādas pļaviņas jautājums tāds vai kāds viņas savāc jeb sabiedrībai jābūt aktīvai un kaut kam jāzvana un jāziņo par atstātam riepām ceļa malā.... utt. ..... ??
 
matilde 2018-03-14 12:53:11
Sveiki!Ļoti gribētos, lai attīstības plānā tiktu iekļauta trotuāra izbūve Zolitūdes ielā, laukumā starp Priedaines un Jūrkalnes ielām.
 
Romualds 2018-03-13 13:25:30
Sveiki. Ko būvē Tallinas un Brīvības stūrī? Agrāk bija zaļa forša pļava, tagad jau kādu laiku tur stāv dažādas metāla iekārtas. Cik ilgi cels? Un, ko būvē Brīvības ielā arī tajā paša rajonā tikai pretējā pusē. Gandrīz pretī baznīcai? Kad pabeigs?
 
Zanda 2018-03-13 09:17:23
Sveiki. Jau ir pavasaris, bet tomēr, kas ir ar to balto zemi. Kādēļ šogad bija tik baltas ielas un trotuāri? Dīvaina smaka. Kāpēc netika bērtas smiltis, grants? Mūsu valstī smiltis ir pietiekami. Tā pat nav sāls, bet ķīmija. Labi, ja cieš auto vai zābaki. Bet zeme! Visa ķīmija tiks noskalota gruntī, ezeros, upēs.
 
AļonaA. 2018-03-12 13:25:03
Labdien. Saņēmu RNP rēķinu 15.02.2018., kur tarifs sadaļā “Ūdensapgāde un kanalizācija” ir palielinājies 2 reizes (6.52 par decembri; 12.79 par janvāri). Sadaļā “Ūdens patēriņa starpība” rādītāji par 113% lielāki par manu personīgo ūdens patēriņu (4. 7 m3 – es izlietoju; 5.295 m3 – ūdens zudumi). Saharova 15. Lūdzu sniegt skaidrojumu.
 
Taņa 2018-03-12 08:37:53
Labdien! Āgenskalna tirgū bija pieejama tualete. Veikalu apkārt daudz, bet labierīcību nav. Tāpat tika aizvērtas tualetes pie Saktas. Ir kafejnīcās, bet tad ir kaut kas jāpērk.
 
 
Silvija 2018-03-10 10:14:27
Brīvības gatves 386, kur atrodas DUS Neste, pēc lietus vai kušanas veidojas MILZĪGA peļķe (vismaz 10-15 metru platumā). Diemžēl šeit nav iespējams ievietot attēlu no tās, bet sociālajos tīklos ir atrodami pietiekami daudz attēli. No pretējās ielas puses ir traģikomiski vēroju kā ļaudis ar kājām vai bērnu ratiņiem mēģina pārvarēt šo "purvu". Ik pa laikam atbrauc smagais auto, kas ūdeni savāc, bet problēmu jau tas neatrisina, jo jau cik gadus katru reizi pēc mitrāka laika viss atkal stājas pa vecam.
 
Madonas 2018-03-09 09:11:48
Sveiki.Par ko mēs Madonas ielā 21, iedzīvotāji maksājam sētniekam tik lielu naudas summu? Sētnieks jau 6 gadus mājās un tās apkārtnē praktiski neko netīra. Rīgas namu pārvaldnieks, iecirknis “Pļavnieki”, ir Jūsu kompetencē – kas kontrolē sētnieku darbu?
 
iedzivotajs 2018-03-06 09:42:25
Sveiki.1. VAI ŠOGAD BEIDZOT TIKS SALABOTA VELDRES IELA ??? Sākot no Tebras ielas, līdz Malienas ielai. Posmā ir daudz veco lauzumu vietu kurās ir JĀIEKLĀJ JAUNS asflata segums, nevis kautkādas asfalta pļockas ,kuras pēc paris dienām ir izrautas ārā . 2.Cik ilgi šī pati iela pludos pirms Malienas ielas ?
 
anna 2018-03-06 09:35:21
Labdien. Vai esat informeti par Gaiļezeru Mežciema . Ezers ir Loti piegruzots. pudeles, stikla ,plastma. Maisini. Auto riepas. Sadauziti Tv ekrani. Eļļas kannas , utt. vietam sagazusies krumu ,koku zari. Kur ir atbildigs par so ezeru tiribu ? Ari paslaik uz ledus ir sanesti visadi mesli,kas ledum kustot nonaks ezera. Vai tiks kautkas tuvākaja laika uzlabots saja ezera un ezera apkartne ?
 
lauris 2018-03-06 09:32:15
Labdien. Velos zinot par cela stavokli Ulbrokas iela. Posma no S.Eizensteina krustojuma lidz pagriezienam uz Dzelzavas ielu. Posma ir vairaki LOTI dzili iesedumi 3-4 gab, ka ari lietus udens savaceju restites vietam ir iegrimusas, un ap tam izveidojusas bedres. Lietus laika tas rada bistamas situacijas, jo iesedumi ir pilni ar udeni, pastav reali avarijas draudi. Vai pastav kads variants ka tiks noversta si situacija, minetaja ielas posma ???
 
Valters 2018-03-05 14:58:55
Sveiki par cik pavasaris tuvojas vismaz kad rakstu šo jautājumu vairs nav lielie minusi bet nu ok. pie jautājuma.. Tātad pagajušo gad 2017.Jūs (Andris Ameriks) tepat Radio Swh teica ka aapkaart visam Juglas ezeram Rīgas teritoriju ietvaros tiks veiktu tīrīšanas darbi cik sapratu ka izzāģēs vecos kokus gar taciņām utt. Tad nu jautājums vai visi saskaņošanas darbi ir pabeigti un kad sāksies darbi? Varbut jau ir sākušies? Un tad precizejiet tiešam APKĀRT VISAM Juglas ezeram Rīgas robežās???
 
Ziedonis 2018-03-05 09:18:28
Paldies par iespēju izteikties! Stāsts ir par luksofora objektu Viestura un Meža prospektu krustojumā Sarkandaugavā. Pašreizējā izpildījumā tajā uzstādītais signālu režīms paredz situāciju, kad zaļās gaismas fāzē ir noorganizēts krustošanās konfliktpunkts galvenā ceļa plūsmai, kas nogriežas pa kreisi ar pakārtotā ceļa plūsmu pretī, virzienā taisni. Minētā situācija ir izteikti neordināra un diez vai piemērota eksperimentiem ar mūsu satiksmes dalībniekiem. Protams to var skaidrot ar satiksmes noteikumiem, taču diez vai to ir iespējams izdarīt operatīvi, esot satiksmē un diez vai šo situāciju uzreiz pareizi atrisinās pat paši satiksmes noteikumu autori. Ir taču skaidrs, ka vairums zaļo signālu uztver kā priekšrocību neatkarīgi no zīmēm, turklāt šajā situācijā jau no pakārtotā ceļa arī nemaz nevar redzēt, kāds signāls ir galvenā ceļa plūsmai. Rezultātā satiksmes dalībniekiem jāuzspēlē laimes spēle - kurš kuru sapratīs un vai paspēs izvairīties. Negadījumi šīs situācijas dēļ tur jau ir vairāki. Satiksmes drošība nevar būt kompromiss ar mezgla caurlaidspēju. Tas ir satiksmes organizācijas pamatprincips. Vai Rīgā noteikti citi pamatprincipi? Jautājums - vai RD kāds vērtē projektētos satiksmes organizācijas risinājumus, inženieru atbildību un kvalifikāciju. Vai atbildīgajam par šo risinājumu tiks celta kvalifikācija? Un kad tiks labota kļūda?
 
Marts 2018-03-03 18:42:10
Vai jūs varētu nosaukt, kā notiek jaunu sabiedriskā maršrutu izveide vai izmaiņas, kurš konkrēti par to atbild? 21.februārī tika izziņots par izmaiņām 1.maršruta tramvajā un vairāku maršrutu slēgšanu. Pēc tam sekoja kritikas lavīna gan sociālajos tīklos, gan no žurnālistiem un neatkarīgiem transporta ekspertiem. Tai skaitā tika kritizēts pieturas neesamība starp Prāgas ielas un Merķeļa ielu pieturām. Skaidrs, ka šie maršruta pārplānotāji to tur nebija paredzējuši. Bet 27.februārī parādās jauna pagaidu (!!!) pieturvieta Aspāzijas bulvāris. Vai šo var nosaukt par profesionālu mūsdienīgu pilsētplānošanas paraugu?
 
Edgars Leimanis 2018-03-02 08:30:48
Labdien! Kāpēc ilgstoši netiek vispār sakārtota/uzturēta Žīguru iela? Ielai nav asfalta seguma. Dēļ lielajām bedrēm, pa ielu ir apgrūtinoši pārvietoties ar kājām, ratiņkrēslu. Vai ir iespēja vismaz nogreiderēt vai uzbērt kādu izlīdzinošu akmens šķembu kārtu.
 
Ilze Krūmiņa 2018-03-01 19:33:21
Katru dienu braucu pa Graudu ielu, no rīta un vakaros lieli sastrēgumi, tā kā neskatoties uz ielas šaurumu nav aizlieguma braukt ar smagām virs trīs tonnām smagajām mašīnām ielas redzamība ir slikta, par ko liecina vakardienas gandrīz nelaimes gadījums uz gājēju pārejas , kur smagās mašīnas šoferis pēdējā brīdī ieraudzīja mazu bērnu kurš šķērsoja gājēju pāreju, laimīgas sagadīšanās dēļ smagā mašīna šo bērnu neskāra, lai izvairītos no šādām situācijām un ņēmot vērā jūsu pirms vēlēšanu doto solījumu, kad beidzot turpināsies Dienvidu tilta trešās kārtas izbūve līdz Jelgavas šosejai un kad beidzot tiks uzstādītas zīmes, kas neļauj satiksmi pa Graudu ielu smagajām mašīnām?
 
 
Ivars 2018-02-26 15:52:05
Ikdienā pārvietojos vairāk gar Brīvības gatvi posām no Alfas uz Juglu. Uz gājēju un velo celiņa sāls ir sagāzts tādos kvantumos, ka paliek neomulīgi. Šoreiz nediskutēsim par to, kāds ir labākais veids ar ko ziemā kaisīt ietves, bet ja to dara ar sāli tad ne tādos apjomos, lai visa ietve būtu balta ar sāls graudiem! Mērenības sajūtai ir jābūt tomēr. vai ir kādi standarti cik tad tas sāls ir jāber uz ietvēm vai katrs to dara pēc saviem ieskatiem?
 
Rango 2018-02-23 10:38:22
Labdien! Vecmīlgrāvī, Laivinieku ielā ir uzbūvēts jauns naftas termināls. Pirms būvēšanas procesa, presē norisinājās reklāmas kampaņa, kur teica, ka Laivinieku iela beigsies ar tiltu, kas savienos Mangaļsalu ar Vecmīlgrāvi. Tas tiks uzbūvēts par naftas termināla īpašnieka naudu. Autobusa maršruta garums tādā veidā ievērojami samazinātos. Vecāķu rajonā vairs neiebrauktu kravas auto. Lūdzu komentārus par šo jautājumu.
 
Adrians 2018-02-22 23:50:34
Kā tiek aprēķināta sabiedriskā transporta retablitāte? Nupat tika paziņot, ka 6.tramvaja maršruts tiks slēgts, jo neesot rentabls. Kā viņš var būt rentabls, ja iet 1 reizi stundā?
 
Vasja 2018-02-22 18:41:16
1. Vai ir plānots tuvākajā laikā mainīt satiksmes organizāciju Starta ielas posmā no Lēdmanes ielas līdz Gustava Zemgala Gatvei. Starta iela ir pārvērtusies par apkārtējo biroju un rūpnīcu darbinieku stāvvietu, kur nav iespējams samainīties divām automašīnām. īpaši aktuāli tas ir no rītiem, kad pa Ropažu -> Lēdmanes ielu -> Starta ielu brauc daudzi autobraucēji un pa starta ielu pretējā virzienā nav iespējams pārvietoties. Apkārtējo māju iedzīvotāji, jau ir pieņēmuši radikālus līdzekļus zālāju izbraukātājiem novietojot savas mājas priekšā pamatīgus betona bluķus. 2. Kad beidzot kāds sāks reāli izvērtēt reklāmas stabu izvietošanu ielas malās, lai tie neaizsegtu redzamību izbraucot no pagalmiem uz maģistrālām ielām. Pagaidām no RDSD esam saņēmuši tikai formālu atrakstīšanos, ka problēma nav konstatēta un viss atbilst prasībām.
 
Jānis14 2018-02-22 10:48:47
Sveiki. Pāris gadus atpakaļ jautāju par iespēju uzstādīt luksoforu vai gājēju pāreju Mežciemā - Gaiļezera un Lizuma ielās. Atbilde bija, bet luksofora, gājēju pārejas zebras vēl nav līdz šim brīdim.
 
Elita Benzīns 2018-02-22 09:43:28
Par ugunsdzēsēju pazemes hidrantiem, kas ir ierīkoti ar ūdens ņemšanas vietu uz ielas brauktuves daļas. (Reāls gadījums: Pārdaugava, ugunsgrēks kaimiņu dzīvojamajā mājā, ziema. Ugunsdzēsēji meklē hidrantu-virs tā atrodas vieglā automašīna! ) Vai ir plānots ierobežot automašīnu novietošanu ugunsdzēsības pazemes hidrantu atrašanās vietās? Ceļazīmes? Marķējumi?
 
Arnolds 2018-02-21 23:20:25
Rīgas satiksmes mājas lapā ir redzams, ka 1.tramvajs pārliecinoši decembrī ir bijis līderis pārvadāto pasažieru skaita ziņā. Diemžēl 21.februārī datus par janvāri neatradu. Šodien arī tika informēta sabiedrība, ka 1.tramvajs turpmāk metīs loku gar centrāltirgu. Ceļš no Juglas līdz VEF kultūras pilij ir ok, bet tad sākās.Regulāra 2-3 minūšu stāvēšanu, lai tiktu uz Brīvības ielas un ļoooti lēnais posma pa Barona ielu. Kāpēc vispār pēc Barona ielas tā saucamās rekonstrukcijas tika uzlikts ātruma ierobežojums uz 30 km/h? Vai tāpēc, lai tikko uzliktais bruģis tik ātri nebojātos? Sanāk, ka šis maršruts ir kļuvis vēl lēnāks, bet citas alternatīvas daudziem pilsētniekiem nav.
 
Arturs Kruskops 2018-02-20 12:50:55
Mūsu Dzelzavas 76. k-4 dzīvojamā māja atrodas uz divām zemes vienībām ar kadastra apzīmējumiem 0100 071 1567 un 0100 071 2110, no kuriem pirmais ar platību 2385 m2 ir mājai funkcionāli nepieciešamais (reģistrēts Valsts zemes dienesta Nekustamā īpašuma valsts kadastra reģistrā) un ir mājas visu dzīvokļu īpašnieku kopīpašums un otrs – mājai piesaistītais ar platību 424 m2 , par kura iznomāšanu mums ir attiecīgs nomas līgums. Citu zemes nomas līgumu mums nav un nevar būt, jo zemes lietas kārtojam tikai mēs, nevis vēl kāds cits. Tādēļ mājas sētnieka kopjamā platība ir 2385 m2 +424 m2 – 580 m2 =2229 m2 , kur 580 m2 ir mājas apbūves platība. SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” bez jebkāda pamatojuma liek mums kopt lielāku platību – 2559 m2 . Šādu pārvaldnieka rīcību uzskatām par negodīgu un nelikumīgu. Visi mūsu centieni nokārtot šo strīdu ir bez rezultāta.Lūdzam Jūsu palīdzību šīs situācijas risināšanai.Ar cieņu Dzelzavas 76/4 12.un 14.dzīvokļu īpašnieki-E.Majors un A.Kruskops
 
Aija 2018-02-20 11:02:01
Labdien! Paldies par iespēju tiešā veidā uzdot jautājumus pilsētas vadībai un saņemt atbildes, tas ir ļoti noderīgs instruments dialogam ar sabiedrību. Mans jautājums skar VEF tiltu, mani interesē tilta tehniskais stāvoklis, vai tas ir atbilstošs noslodzei ikdienā , vai ir plānota un kad notiks tilta tehnisko un vizuālo parametru uzlabošana? Paldies!
 
Normunds 2018-02-20 09:10:38
Sveiki. Jautāšu to pašu, ko 2017.gadā... Kas ŠOGAD tiks darīts daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos??? Reālas adreses un darbi!!!!!!