Lūdzu ievadi drošības koda vērtību
 
Vārds, uzvārds 

Jautājums

Drošības kods *


 
 
Aili Marnica 2017-10-19 14:34:03
Izlasīju vēstuli par situāciju uz Ziepniekkalna ielas un pilnīgi piekritu visam, kas tur ir rakstīts. Mēs esam spiesti kāpt no autobusiem pieturā "Ziepniekkalna iela" krustojumā ar Bauskas ielu, jo nākamājā pieturā "Šautuves iela" nav iespējāms šķērsot ielu. Veciem cilvēkiem vai braucot uz mājām ar pirkumiem, tas ir ļoti liels apgrūtinājums, jau nerunājot par to, ka pie Ziepniekkalna ielas ļoti grūti šķērsot arī Dignājas ielu. Bet Šautuves ielas iedzīvotājiem ir vēl papildus neertības, saistītas ar Bišumuižas masīva celtniecību, jo pa mūsu ielu kā pa ātrgaitas trasi traucas gan dzīvojošie tajā masīvā, gan - ar celtniecības turpinājumu kopš 2017. gada vasaras - arī smagā tehnika, šie vismaz ne tik lielā ātrumā. Visu vasaru mēs mocījāmies dēļ putekļiem, kas no ielas nesās pāri visiem dārziem gandrīz 100 m attālumā. Putekļi nāk no izbertam uz ielas dolomīta šķembām, kas skaitas ielas labiekārtošana. Uz 90% tas materiāls sastāv nevis no šķembām, bet no putekļiem. Un tas notiek neskatoties uz to, ka vēl 2005. gadā katras mājas iedzīvotāji saņemuši ielas rekonstrukcijas plānu, kurā teikts par asfaltu un gājēju celiņiem - sakarā ar Bišumuižas 1. kārtas celtniecību, jo Šautuves iela ir tā, kas savieno Bišumuižas masīvu Komētas ielā ar Ziepniekkalna ielu. Masīvu pieņema ekspluatācija bez pievedceļu sakārtošanu, kas ir likuma pārkāpums. Rakstīju uz dažādām instancēm, visas manas vēstules nonāsa Rīgas Domes satiksmes departamentā, bet mēs kā dzīvojām putekļu mākonī, tā arī paliksim tur, jo nevienam nerūp mūsu dzīves apstākļi.
 
Artūrs Cīrulis 2017-10-19 14:01:33
Labdien! Kad tiks sakārtota piestātne kruīzu kuģiem un terminālis Tallink prāmjiem Rīga-Stokholma? Un kad uz pasažieru ostu beidzot būs satiksme kā pie normāliem cilvēkiem? Un vai tik grūti Rīgas pasažieru ostā ielaist 2.autobusu pa Eksporta un Rūpniecības ielu? Un kad beidzot būs prāmis uz Helsinkiem un Dāniju?
 
Kārlis Kaupužs 2017-10-19 13:11:23
Sveiki Gribēju vaicāt vai ir un kādi ir risinājumi problēmai Lubānas ielas posmā no Pļavniekiem līdz Deglava ielas aplim. Bēda ir tāda, ka pie Lubānas ielas esošajās mājās ļoti stipri tiek tricināta grunts un ir liels skaļums no pieguļošās maģistrāles. Vai ir iespējams un kā būvēt kādu skaņas barjeru? Pēdējos gados no brīža, kad izveidoja Ērgļu šoseja ir būtiski palielinājusies smagā transporta plūsma. Otrs faktors ir arī atļautais braukšanas ātrums, kurš šajā posmā ir 50 km/h bet pa lielam smagie vālē uz visiem 70 ja ne pat 80 km/h, kas izraisa lielas vibrācijas. P.S. Tas arī neļauj šķērsot ielu tuvāk esošā mikrorajona iedzīvotājie, kuri vēlas nokļūt Lielveikalā DEPO, jo tuvākā gājēju pāreja atrodas 1 KM attālumā. Dīvaini. Ar ko būtu jāsāk? Vai ir kaut vai iespēja uzstādīt ātruma ieerobežojuma atgādinājuma zīmes?
 
Mirdza Mauriņa 2017-10-19 11:51:22
Labdien! Kad ir plānots savest kārtībā Kvēles ielu no Mežciema puses? Visas apkartejās ielas ir asfaltētas, izņemot šo. Ikdienā iela ir šausmīga, bedre pie bederes, vasarā putekļu mākoņi, mājas logi un palodzes ar putekļu kārtu. Rudeņos un pavasaros - peļķes un dubļi, ka nav kur kāju spert. Ikdienā pa šo ielu vecāki ved savus bērnus uz dārziņu un mazie ķipari ir dubļainām kājām. Tāda sajūta, ka dzīvoju laukos nevis valsts galvaspilsētā.
 
Mirdza Mauriņa 2017-10-18 21:22:36
Labdien! Kad ir plānots savest kārtībā Kvēles ielu no Mežciema puses? Visas apkartejās ielas ir asfaltētas, izņemot šo. Ikdienā iela ir šausmīga, bedre pie bederes, vasarā putekļu mākoņi, mājas logi un palodzes ar putekļu kārtu. Rudeņos un pavasaros - peļķes un dubļi, ka nav kur kāju spert. Ikdienā pa šo ielu vecāki ved savus bērnus uz dārziņu un mazie ķipari ir dubļainām kājām. Tāda sajūta, ka dzīvoju laukos nevis valsts galvaspilsētā.
 
Valters 2017-10-18 20:13:46
Sveiki Bija tas projekts ka asfaltē pagalmu ceļus dažādos mikrorajonos vai tas vēl turpinās? Un cik saprotu līdz Juglai vēl nau ticis tas projekts jeb kā? Iedošu pāris ielas kur vajadzetu asfaltu ieklat pa jaunu nevis tikai lāpīt tātad Mārkalnes iela sākot no krustojuma ar Salamandras ielu līdz vilciena sliedēm un otrpus vilciena sliedēm arī Mārkalnes iela.. tālāk Vidzemes alejas iela līdz Juglas promenādei talāk Vangažu iela vis posms talāk Ainažu iela tālak Murjāņu iela 60 sākot līdz Murjaņu 68 ja nekļūdos un šeit Murjāņu iela ja taisa asfaltu tad jāpadomā pa gajēju celiņu vismaz vienvirziena jo pa šo ceļu iet daudzi skolnieki uz Frizieru skolu vai kā viņa tagad saucas.. Šie būtu tie ceļi ko braukājot ar riteni esmu ieverojis Mežciemā ceļi daudz maz kartība bet šie ko nosaucu ir tikai lāpīti no nez cik ilgiem laikiem..
 
Edgars Ābrams 2017-10-17 17:20:26
Kam ir nepieciešamas jauni autobusi ar USB?
 
Aija 2017-10-17 08:47:11
Vai tiek plānota laukuma pie tirdzniecības centra “Minska” Purvciemā rekonstrukcija?Ilgus gadus tur atradās privātā autostāvvieta. Pašreiz tur ir bedres, kas izveidojušās no nojauktajām sētām.
 
Marija 2017-10-16 15:32:21
Sveiki!Mani uztrauc zaļās zonas saglabāšanas jautājums blakus poliklīnikai Aura-R, Nīcgales ielas sākumā. Kādēļ katru gadu šajā zaļajā laukumā tiek izvietotas atrakcijas un cirks?Pēc tam vienmēr ir izpostīti zālieni. Šobrīd zālienā izvietots cirks un liels skaits automašīnu. Kas pieļauj šo bardaku? Vai tiešām pilsētā nav tukšu noasfaltētu laukumu? Katru reizi, paejot garām ir žēl uz šo noskatīties
 
Inta Vanovska 2017-10-16 14:54:11
Labdien! Rīga top aizvien skaistāka! Bet Tilta apakša Zemitānu stacijas apkaimē ir aizmirsta. Tiem, kuri iet kājām uz Dominu un ir spiesti izmantot Zemitānu tiltu, paveras nožēlojams skats uz tilta apakšu. Nokļūt uz tilta pie transportlīdzekļu pieturām var vienīgi kāpjot pa tilta trepēm. Tādas noejas ir tilta sākumā un beigās abos virzienos (kopā 4 ) un tās visas ir katastrofālā stāvoklī - viss ir izrūsējis caurs, karājas sarūsējušu konstrukciju atlūzas, apmetums brūk un krīt uz kāpnēm (vietām norobežots). Autobraucēji, tai skaitā Jūs, protams, to neredz un tilts izskatās samērā sakārtots, bet patilte ir tiešām briesmīga. Arī nokāpjot no tilta ceļā uz Dominu paveras bēdīgs skats - gājēju ceļš uz Dominu zem tilta pie Dominas ir sabrucis un nepabeigts. Kauns no ārzemju viesiem. Tas viss atgādina padomijas gadus. Bet Zemitānu patiltes teritorijai ir liels potenciāls un to varētu sakārtot patiešām mūsdienīgi, optimāli un estētiski. Jāatceras, ka arī tā ir mūsu kultūras vizītkarte. Aizbrauciet, lūdzu, un izstaigājiet to apvidu - jūs būsiet šokā. Skats tiešām nožēlojams. Vai kas tiek plānots šīs vides sakārtošanai?
 
 
Vasilijs 2017-10-16 14:02:31
Kad tiks saremontēts gājēju ietve Ķengaragā, Salaspils ielā 6/4. Šajā adresē ietves segums vēl ir no Padomju savienības laikiem, viss šķībs - mammas ar bērnu ratiņiem nevar pabraukt, tas pats attiecas uz cilvēkiem gados, ar ratiņiem. Ir daudz māju, kur pagalmos ir asfalts. Kādēļ vieniem remontē gājēju ietves, citiem nē.
 
Edgars Kājiņš 2017-10-15 17:04:40
Cik ilgi jau Emīls Jakrins pilda Satiksmes departamenta direktora pienākuma izpildītāja vietu un cik ilgi turpināsies situācija, kad departamentam būs nevis direktors, bet tikai tā pienākumu izpildītājs?
 
Edijs 2017-10-13 09:31:11
Vēlos noskaidrot cik likumīga ir žoga izbūve ap ēku Auduma ielā 17a. Saprotu, ka zemes gabals ir privāts un īpašniekam ir tiesības to iežogot, tomēr cauri šim īpašumam iet ceļš, kas savieno Auduma ielu ar blakus esošo ēku pagalmiem. Jautājums vai šim ceļam nav servitūta statuss, kas liegtu zemes īpašniekam to norobežot? Jāpiezīmē, ka žoga uzstādīšana ir notikusi uzreiz pēc tam, kad tika pabeigta blakus esošo pagalmu un tajā skaitā nu jau slēgtā ceļa posma rekonstrukcija, kas veikta par Rīgas domes līdzekļiem. Šajā gadījumā sanāk, ka Rīgas dome ir noasfaltējusi ceļu un stāvlaukumu, kas līdz šim ir bijis publiski pieejams, bet nu privātīpašnieks ir pateicis: "Paldies, tas tagad būs tikai man". Vai Rīgas domei ir iespējams rīkoties un reaģēt šādu nekaunīgu īpašnieka rīcību? Ja esošo situāciju likumīgā ceļā nav iespējams mainīt, tad lūgums šī brīža apstākļus ņemt vērā Auduma ielas rekonstrukcijas projekta izstrādē un paredzēt jauna savienojuma izbūvi starp Auduma ielu un blakus esošajiem māju pagalmiem, jo pretējā gadījumā virknei šī rajona daudzdzīvokļu namu jaunā Auduma iela būtu bezjēdzīga, jo gluži vienkārši nebūtu pieejama.
 
Inese 2017-10-11 09:53:54
Labdien! Lūdzu atbildiet, kad beidzot tiks ierīkots luksafors vai rasts cits risinājums Braslas un Ieriķu ielas krustojumā pie Rīgas Tehniskās koledžas? Katru stundu tur ir neskaitāmas avārijas situācija, kad kāds vēlas taisīt kreiso pagriezienu braukšanai zem tilta, kāds vēlas braukt pa labi, kāds taisni utt. Pie tam tur ļoti daudz pārvietojas arī "fūres", kurām grūti izgriezt kravas gabarītus. Paldies!
 
Jana Budrecka,biedrība\'\'Kalnciema 48\'\' 2017-10-09 12:37:33
Lūdzu komentējiet situāciju par Kalnciema ielā 48 apkures nepieslēgšanu,ņemot vērā to,ka visi mājā dzīvojošie iedzīvotāji ir 100% norēķinājušies par pakalpojumu sniegšanu rīgas siltumam ar RNP starpniecību! Nilam Ušakovam rakstījām vairākkārt,bez rezultātiem! Uzrakstījām atkārtotu vēstuli(ierakstītu) visām atbildīgajām iestādēm par notiekošo arī a.Amerikam 06.10.2017 izsūtītu! Lūdzu pamatojiet kapēc esam atstati bez apkures!!!! JA NETIKS RASTS RISINĀJUMS,BŪS TIESAS DARBI PAR PĒDĒJO 10.GADU FINANSĒJUMA IZLIETOJUMU NO IEDZĪVOTĀJU MAKSĀJUMIEM.
 
Jānis 2017-10-09 10:54:21
Kad tiks pabeigta VEF kultūras pils renovācija?
 
Madara 2017-10-07 08:43:41
Labdien.Visā promenādes garumā aug koki, kas izauguši ļoti lieli un, kuru zari jau gulstas uz elektrības vadiem. Dzīvojamām ēkām, kas ir paralēli visai promenādei no lielajiem kokiem ir kļuvis tumšs skats pa logu, jo īpaši pirmajos stāvos dzīvojošajiem. Daudzos Ķengaraga pagalmos ir izauguši tik lieli koki,rezultātā dzīvojamās mājās ir pilnīga tumsa. Manuprāt, tos vajag apzāģēt, dažus pat nocirst. Mūsu pagalmā ir bērnudārzs, kam apkārt pirms 50 gadiem tika iestādīti bērzi. Šobrīd šie bērzi ir piektā stāva augstumā; kādreiz tas bija skaisti,šobrīd šie lielie bērzi neielaiž saules gaismu blakus esošajās ēkās. Varbūt Rīgas domei ir iespēja pievērst uzmanību šim jautājumam; varbūt šis jautājums jārisina ēku apsaimniekotājiem?Zāli promenādē pļauj regulāri; vajadzētu pievērst uzmanību arī kokiem.
 
Janis Freibergs 2017-10-05 06:54:40
Kad Rīga būs visi jaunie pasūtītie 20 tramvaji? Cik zinu ir atnācis 1 tramvajs, kuram neiet Rīgas Acs. šī programma neiet arī daudziem esošajiem transportiem. Vai ir iemesls šai programmai ka nav atnākuši pārējie tramvaji? Vai nevar lauzt ar Rīgas acs programmas uzturētajiem līgumu?
 
Gatis 2017-10-02 11:29:41
Labdien, Man ir jautājums Andrim Amerikam. Kad Tiks salabota visvairāk Latvijā noslogoitā šoseja. Riga - Jurmala šoseja ar trijam joslām . Latvijā valts galvenie celi, kas ir A klase ir jāsalabo lidz Jūnijam. Jurmala savu posumu salaboja kaut kad jūlija, Tagad jau ir Oktobrios bet Rīga savu posmu nav salabiojusi. Kopumā Rigā ir labi celi bet īi šoseja ir drausmiga nu vai tiešam katrā virzienā nevar tās 20 bedres aiztaisit tur dienā brauc tukstošiem mašinu.Kas lauž savus transportu. Un pie reizes otrs jautajums kad būs kapitalais remonts kurā gadā Jo Tās rises ir šausmigas lietus laikā notiek akvaplanēsana:( Ja būtu pieejam statistika noteikti varētu redzēt avāriju ziņā dēļ sliktā cela avārijas ir ļoti daudz tur:(
 
Uldis 2017-09-28 22:49:32
Sveiki,vai nav iespējams, kaut ko darīt lietas labā ar maskavas un ķengaraga ielas krustojumu. Avārija pēc avārijas notiek. Otrs jautājums par barona ielu. Starp tallinas un artilērijas ielu.tika likvidētas stāvvietas(lai netraucē gājējiem un riteņbraucējiem),bet to varēja nedarīt,jo starp tallinas un pērnavas ielu tāpat visi mašīnas liek kā pagadās. Traucē gan gājējiem,gan atstāj daļu mašīnas uz tā saukto velo joslu. Lūdzu atgriezt stāvvietas atpakaļ. Paldies
 
 
Krista 2017-09-28 20:05:18
Sveiki Vai PET pudeļu, stikla pudeļu un skārdeņu, kā arī cita veida iepakojumu depozītu sistēmas ieviešana ir kaut kad paredzeta Rīgā?? Vismaz būtu tīrāka pilseta jo tad nekur nemētātos šie iepakojumi jo saucamie bomži būs savakusi un nodevuši līdz ar to noteikti pilseta būtu tīrāka..
 
Ilmārs 2017-09-28 10:45:54
Ko Rīgas dome dara cīņā ar pedofiliem? Piemēram, nesen informēja, ka pedofils klīst pa Purvciema rajonu. Vai tiek rīkota pastiprināta skolu uzraudzība, utmldz.?
 
Krista 2017-09-27 11:04:25
Sveicināti biju pie Bābelītes ezera tur kur ieprieks bija tās katakombas,tagad tatad viss ir aizbērts un ir kalni tik vien redzami,bet es kaut kur lasiju ka to teritoriju vēl labiekartos vai tiešām tā ? Ja jā kas tur gaidāms un kad?
 
Armands 2017-09-27 07:57:39
Sveiki! Lūdzu pārbaudīt! Veloceliņa posmā nobraucot no Salu tilta uz Krasta ielu kāds bezpajumtnieks ir ierīkojis mājvietu. Uzslieta telts ar iedzīvi. Iespējams, jau ir pamanīts.
 
Zigmārs Andersons 2017-09-26 18:30:05
Jauki kā Lucavsala pēdējos gados ir attīstīijusies. Tomēr, lai nokļūtu līdz atpūtas parkam vai krastmalas celiņam, no K SENUKAI veikala aptuveni 300 metri ir nereālas kvalitātes grants ceļš. Tas pat nav grēderēts. Kad un vai pašvaldība lūdzu varētu sakārtot Lucavsalas ielas asfaltu, vismaz tos pirmos 300m? Dome taču šo rajonu pozicionē kā nākamo atpūtas zonu, taču līdz tai tikt maigi sakot ir apgrūtinoši.
 
Zaļais 2017-09-26 16:09:56
Labdien! Kā un kad notiks Grostonas, Skanstes, Hanzas, Zirņu ielu uzlabošana?
 
Valters 2017-09-25 09:15:14
Labvakar Rīgā ir daudz tie bijušie ūdenstorņi ... Vai ir plānots kaut ko ar viņiem iesakt vai tā arī viņi staves nevienam nevajadzīgi??
 
Jānis Jānis 2017-09-22 18:30:06
Sveiki! Esmu ievērojis, ka pēdējos gados pilsētā tiek veidotas tā saucamās promenādes. Vai ir kāda vēl projektā, neskaitot Juglas?
 
Dace B. 2017-09-22 16:03:49
Labdien! Interesē lielais skaistais Latvijas karogs AB dambī. Kādu laiku tas bija uzvilkts mastā un skaisti plīvoja. Vakar braucu garām un tā tur nebija. Vai ir kāds konkrēts periods, laiks, kad to uzvelk mastā? Kopumā ideja laba. Kā tā radās? Kādēļ tieši tur tika uzvilkts karogs?
 
Andrejs 2017-09-21 18:48:05
Sveiki, kad mežciemā, Druvienas ielas galā pie pieturas Sociālās aprūpes centrs, tiks ierīkota gājēju pāreja? Jau gadiem, no rīta nav iespējams šķērsot droši ielu, lai yiktu uz pieturu centra virzienā!
 
 
Youtubes aktīvs skatītājs un Radio SWH klausītājs 2017-09-18 17:06:30
Labvakar. Noskatijos viena Youtubera video un tagad parkopēšu šeit noskatieties un tad atbildiet uz jautajumu saistībā ar video. https://www.youtube.com/watch?v=iUEnA0twC6A Krievu skolās nemāca latviešu valodu? Ušakovs būs dusmīgs par šo video! CilvēksArKameru Publicēšanas datums: 2017. gada 18. sept. Un tātad ??
 
Jānis Bērziņš 2017-09-13 16:21:20
Labdien! Strādāju Vecrīgā un kad piebrauc kruīzu kuģi, savā darba vietā nav iespējams atvērt logu dēļ kruīzu kuģu kodīgajiem un smirdīgajiem skursteņa dūmiem. Kā arī, izejot ārā, gaiss nav svaigs. Vai nav iespējams noteikt, ka, pietauvojoties ostā, jāizslēdz dzinējs? Citās valstīs ir noteikts, ka vispār šādi kuģi var piestāt daudz tālāk no centra un piesārņot gaisu tur.
 
Valters 2017-09-12 15:06:02
Labvakar skatijos LTV1 raidijumu Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Uzbrukums» 11. septembrī. Būtu labi ja Jūs arī apskatītos tad būtu vieglāk atbildēt..Un jautajums vai Rīgas Dome tur ar var iesaistīties vai tas vairāk Valsts pārziņā... Īsuma varu pateikt tur bij runa ka piemēram vecrīga kautkur izvietot vēl puķuporus lai nevarētu mašina ieskrieties.. kā arī pie krastmalas asfalta iestrādat tādus stabus kas ikdienā nau redzami bet pasākumu laikā viņus var pacelt... nu tātad vai šados jautājumos Rīgas Dome arī kaut ko darīs bet jā ceru ka redzējāt sižetu no arhīva...
 
Ruukiitis 2017-09-12 08:59:12
Darba dienas riits, lokomotiives iela, virziens uz centru, iisi pirms rushonu ielas. Sastreegums 1-2km garumaa, viena braukshanas josla. Uz rushonu ielu beidzamos 100metru ir brauktuves paplashinaajums ar otru joslu pagriezienam pa kreisi. Diemzheel dadzi autovadiitaaji, iipashi peec 1.septembra, veidojas milzu sastreegums, apbrauc sasastaajushos rindu pa preteejo joslu vai saalosho liiniju, zinot ka galaa liidiis prieksha tiem kas godiigi un pieklaajiigi staav rindaa. Zinu ka taa nav vieniigaa shaada vieta riigaa. Vai ir kaadi legaali panjeemieni kaa ciiniities pret shaadiem riebekljiem? Varbuut dome var ielaas iestraadaat kaadu plastmasiigu paaugstinaajumu, ir taadi redzeeti uz remonu laiku, kas padariis nepatiikamaaku shaadu manevreeshanu? Varbuut var pagarinaat balto nepaartraukto liiniju un policija biezhaak likt sodus shiem kretiiniem? Mees staavam pa 20min sastreegumaa, kaveejam darbuss utt, bet atrodasgudrinieki kas briivi bojaa noskanjojumu visai dienai. P.s. liela dalja sho nepieklaajiigo brauceeju sho ielu izmanto par shortcat lai apbrauktu korkji uz maskavas ielas un tiktu virsuu uz dienvidu tiltu. Paldies
 
Rīgas iedzīvotājs 2017-09-11 08:36:56
Sveiki sakara ar to ka ir rudens iestājies un ātri tumšs paliek jautajums kas un cik bieži apseko āra laternas? Jeb arī nevienam nau uzdevums viņas apsekot? Jo daudz pa visādiem mikrorajoniem parvietojos un ir vairakās pilsētas malas noveroti tādi pagalmi kur koku zari ir ieaugusi uz lampas tā ka lampa spīd bet jegas mazas jo tiek apspīdets koks nevis ietve rezultāta pie tādas lampas dižas jēgas nau..tad nu vai kāds apseko vai arī iedzīvotājiem jābūt aktīviem un jāziņo? Ja jāziņo pastāstiet kur? e-pasts,mobīlais..?
 
Krišjānis 2017-09-10 18:27:50
Pievienoju papildus informāciju iepriekš uzdotajam jautājumam (#1950 Krišjānis 2017-07-28 12:29:25). Dzīvoklis ir Biķernieku ielā 71-61. Karstā ūdens rādījums nomaiņas brīdī – 589,064. Apmaksātā vērtība un ieraksts e-parvaldnieks.lv portālā – 604,000. Pārmaksa – ~15 kubikmetri. Karstā ūdens rādījums pēc nomaiņas – 242,920. Apmaksātā vērtība (RNP izpratnē) un ieraksts e-parvaldnieks.lv portālā – 242,920. Pārmaksa – 0 kubikmetri. Manā izpratnē jaunajam rādījumam e-parvaldnieks.lv portālā un RNP sistēmā vajadzētu būt 257,856. Vai kļūdos?
 
Juglas apkartnes iedzīvotājs.. 2017-09-08 17:40:17
Sveiciens jautājumi par ēkām.. tātad 1.)adrese ir Mežciema iela 25 blakus jaunais bērnu rotaļu laukums bet konkrētā adresē ēka visa apzīmēta iekša gan nevar tikt tas pozitīvi bet ierosinājums uztaišīt šai ēka kādus pulciņus bērniem ko tamlīdzīgu tad būtu tā vienoti gan pulciņi gan laukums bērniem varētu vel kadu kafejnīcu.. 2.) Murjāņu iela 68 blakus šai mājai ir milzīga teritorija kam viņa pieder un vai ir plānots tur kaut ko uzlabot? šobrīd ieejas vārtiņi ir aiztaisīti ciet tas ir labi jo vasarā tur bieži jaunieši gāja un izklaidējās pa ēku..bet ieiet šai teritorijā var no Ūdeļu elas puses pie ezera betona sēta caurums. Tātad pašim divām adresēm ir kaut kas iecerēts?
 
Elita Kriķe 2017-09-07 23:54:59
Pirms Ķekavas novada robežas Rīgā ir ~ 200m gara asfaltēta brauktuve, kas savieno Ziepniekkalna ielu Rīgā ar Krustkalnu ciemu Ķekavas novadā. Tā atrodas uz zemes vienības ar kadastra Nr. 01001190088, kas paredzēta pievadceļam pie Dienvidu tilta turpinājumā no Jelgavas šosejas. Brauktuvei ir "S" veida forma, tas vijas pa mežu. Uz tā nokļūst nobirums no kokiem, kas ceļa malās intensīvi apaudzis ar apaugumu. Tā kā šogad ceļa malas nav tīrītas nevienu reizi, apaugums sašaurina ceļu un apgrūtina tā pārskatāmību. Tā kā šeit neeksistē gājēju ietve un apauguma dēļ pa ceļa nomali nav iespējamas pārvietoties, gājēji un velobraucēji pārvietojas pa brauktuvi un tiem nav kur patverties no autotransporta. Tā kā ceļš ir līkumains, šaurs un nav pārskatāms, šeit ir augts risks satiksmes negadījumiem. Blakus atrodas daudzdzīvokļu māju rajons ‘Krustkalnu projekts’ ar 10 daudzdzīvokļu mājām. Minētā brauktuve ir vienīgais ceļš, lai gājēji un velobraucēji sasniegtu Ziepniekkalna ielu Mūkusalas ielas virzienā. Esam lūguši Rīgas pilsētas satiksmes departamentu sakārtot šīs brauktuves malas, taču saņemtā atbilde bija sekojoša: “Saskaņā ar 2011.gada 16.novembra „Rīgas pilsētas pašvaldības ielu saraksts”, kurš sagatavots saskaņā ar 2009.gada 15.septembra Ministru Kabineta noteikumiem Nr.1052 ”Pašvaldības ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtība” 2.1. punktu, Rīgas pilsētas pašvaldības iela (turpmāk - iela) - Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā vai valdījumā esoša satiksmei izbūvēta un publiskai lietošanai nodota kompleksa inženierbūve sarkano līniju robežās, kam pašvaldība piešķīrusi ielas statusu un nosaukumu; tā ietverta pašvaldības teritorijas plānojumā un saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, kas nosaka pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtību, iekļauta Rīgas pilsētas pašvaldības ielu sarakstā. Brauktuve no Ziepniekkalna ielas līdz Rīgas robežai nav iekļauta Rīgas pilsētas pašvaldības ielu sarakstā un Rīgas domes Satiksmes departaments neveic tās uzturēšanu”. Ņemot vērā, ka kopš 2011.gada satiksmes un gājēju pārvietošanās intensitāte šajā posmā ir ievērojami pieaugusi, vai nebūtu vērts minēto brauktuvi iekļaut kārtībā uzturamo ielu sarakstā?
 
Mežciema iedzīvotājs 2017-09-07 19:03:01
Sveiki jautāsu par graustu pie Gaiļezera slimnīcas šobrīd joprojam ir sēta apkart,un iekopēšu no viena raksta...„Arčers” turpina sarunas ar ārvalstu operatoriem par to, kurš ir gatavs ēkā nodrošināt sociālo pakalpojumu, iespējams, arī viesnīcu pacientu tuviniekiem un medicīniskas manipulācijas. Viņu projekts paredz šeit izveidot lielu centru, kurā sniegtu dažādus ar ārstniecību saistītus pakalpojumus. To ietekmē arī klīnikas Austrumu slimnīcas “Gaiļezers” profils - tā atrodas kaimiņos. Un tatad ir pagājis gads un paris mēneši jo ka redzaqm raksts ir iznācis 6. aprīlis, 2016 rekur arī adrese tam rakstam http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/pec-jauniesa-naves-ap-nepabeigto-augstceltni-mezciema-cels-divus-metrus-augstu-zogu.a176952/ Un jautājums kas šobrīd notiek kad jau gads poagājis vai vēl joprojām meklē kas būvēs vai ir jau atrasts?? Ka arī es domaju kā tad notiks tie būvdarbi jo uz tas ēkas jumta pat koki aug.. vai viņa būs droša vēl??
 
Andris Dirvēns 2017-09-07 07:33:43
Labdien. Esmu iegādājies īpašumu Rīgā, Juglā, Veldres ielā 48.Kad Rīgā ir lietus, pie mājas uz ceļa sastājas liels ūdens daudzums. Iela ir pārplūdusi, ietve ir ūdenī. Tā tas ir gadiem. Manuprāt, nedarbojas kanalizācija.Daudzas reizes par šo problēmu ir teikts pašvaldībā, domē. Tur tiek sūtīts viens pie otra. Neviens negrib uzņemties atbildību un sakārtot pašvaldības ielu. Nekas nenotiek.Pie kā vēl griezties, lai šo jautājumu sakārtotu? Vai tiešām jāveido reportāža ar Bez tabu, lai samilzušo problēmu sāktu risināt???
 
 
Zane Valaine 2017-09-06 09:32:24
Labdien! Dzīvoju un strādāju Rīgas centrā un bērns arī mācās Rīgas centrā. Visur nokļūstu ar kājām, bet man jāelpo gaiss, ko, sastrēgumos stāvot, radījušas mašīnas, kas vairumā gadījumā ir iebraukušas no tālākam vietām, pat no citām pašvaldībām. Vai nebūtu pareizi, ka tām personām, kuras dzīvo, maksā nodokļus citā pašvaldībā, bet katru dienu brauc uz centru vai cauri centram maksātu iebraukšanas maksu? Varbūt, ja nebūtu tik daudz mašīnu, tad cilvēki vairāk izmantotu sabiedrisko transportu, kurš bez sastrēgumiem brauktu arī ātrāk. Paldies, Zane
 
Imants 2017-09-03 16:18:41
Labdien, cik lielas ir Rīgas parādsaistības? Kā un kad šīs paradsaistības tiks nomaksātas? Vai nebūs atkal tā, ka uz Rīgas iedzīvotaju pleciem gulsies šis parāds, būs jāmaksā, dēļ pilsētas vadības nekompitences? Un no kurienes Rīgas pilsēta ņems naudu "Ziemeļu koridora" izbūvei?
 
Alekss 2017-09-03 14:20:34
Labdien! Gribu uzzināt, vai pašvaldībai ir kaut kādas ieceres izpirkt ēku, kas atrodas Meiju 2 (territorija pieder "Latvijas Universitātes nekustamā īpašuma aģentūra", SIA un ir apzimēta ar numuru 0100 091 0072). Es dzirdeju, ka kaut kādas ēkas tika kadreiz izpirktas no saimniekiem un pēc tam māju iedzīvotajiem tika piedāvātas iespejas izpirkt zemi no pašvaldības, privatizēt par diezgan normalām, sapratīgām cenām, un tāda veidā galīgi izvairīties no īres maksas par zemi zem dzīvokļiem. Interesē tieši Meiju iela, 2 ­ēka (piecstāvu maja "mazģimeņu projekts", ēkas kadastra numurs - 01000910072003).
 
Ansis 2017-09-02 17:02:54
Pēdējā laikā vairākkārt plašsaziņas līdzekļos vairākkārt ir pacēlies jautājums par Čiekurkalnā esošo 4.škērslīnija, Rusova, Gaujas un Ungura ielas krustojums. Lai arī tur nav notikuši lieli satiksmes negadījumi (pagaidām), tomēr krustojumu ir sarežģīts un daudzi to nemāk izbraukt, veidojot nepatīkamas situācijas. Kāpēc šeit nevar izveidot apļveida krustojumu, par ko arī tika runāts raidījumā Zebra? Atruna, ka garais autobuss šo apļveida krustojumu nevarēs izgriest, nav patiesa, jo redzami video internetā, kur tas tiek veiksmīgi izdarīts. Cilvēki nāk ar labu savu iniciatīvu, bet pretī tādas nav.
 
Vladislavs Meļihovs 2017-09-01 14:23:36
Sveicināti. Esam viena no tām laimīgām ģimenēm kuras tikušas pie jauna mitekļa ziepniekkalnā, Valdeķu ielā. Viss jau ir lieliski, bērnu laukums, stāvvieta, jauks dzīvoklis, skaista māja.. Bet piebraucamais ceļš, pie ēkas Valdeķu iela 58b k-1 joprojām kopš celtniecības laika ir nekāds. Vasarā ar grūtībām izbraucams, nemaz nerunājot par ziemu. Brauciens notiek kā karuselī, un ne vienmēr sanākt izbraukt cauri sveikā , arī skats nav pievilcīgs, jauna māja, bet blakus liela bedre un tai blakus "ceļš" nu nekāds. Biju jau sazinājies sen atpakaļ ar Rīgas Domi uz ko man atbildēja ka tas esot privātīpašums un tur neko nevar darīt. Bet vai vismaz nav kāda iespēja ar to īpašnieku vienoties, ja ne lai sakopj vidi, tad vismaz izveidot pagaidu, ceļu ar stāvvlaukumu vai kā savādāk? p.s. kartē ir iezīmēts ka ceļš iziet uz Jāņa čakstes gatvi (arī uz ceļa ir visi vajadzīgie apzīmējumi,zīmes), bet ar vieglo mašīnu tur nav iespējams nobraukt, jo ir augstas apmales. Gribētos zināt vai Rīgas Domei ir zināma šā situācija un vai ir kas padomā lai uzlabotu šo infrastruktūras gabaliņu? Paldies. Izmisušais Ziepniekkalniņu braucējs un iedzīvotājs.
 
Andis 2017-09-01 13:22:14
Labdien, mēs esam trūcīgā ģimene ar 4 bērniem. Divi no viņiem uzsāka gaitas Natālijas Draudziņu V.S.K , kā lai viņi iet uz skolu ja tur nav ēdnīca? Kā lai viņi dara savu lielo darbu bez ēšanas, kā vispār tas iespējams? Un, vai kāds mums piešķirs to naudiņu par ko nopirkt maizītes? Mēs 100% reiķinājāmies un paļāvāmies uz bezmaksas skolas ēdināšanu
 
Oskars B. 2017-08-31 09:58:35
Sveicināti. Jautājums ir saistībā ar Viestura prospektu. Ik dienas braucot pa šo maģistrālo ielu, novēroju, ka pa to regulāri pārvietojas velosipēdisti, kas ir diezgan bīstami, ņemot vērā satiksmes intesitāti un lielo kravas auto plūsmu, un pa taciņām gar maģistrāles malām gājēji un pat māmiņas ar bērnu ratiem. Kad un vai ir plānots izbūvēt veloceliņu vai trotuāru, kas savieno Sarkandaugavu un Jaunmīlgrāvi? Gaidīsim atbildi ēterā. Paldies jau iepriekš. Oskars
 
Valters 2017-08-30 19:22:49
Sveiki Runāšu un Jautajums par mazdārziņiem... Tātad lai izvēlētos mazdarziņu kartība ir tāda ka tev iedod karti tu ej ar karti uz mazdārziņu un meklē kuru tu vēlies kartē ir līniju numuri un māju numuri realitātē piemeram Brīvie sakņu dārzi Vidzemes priekšpilsētā Jaunciema gatvē pie Juglas kanāla tur tikai ir dažas mājiņas kur ir numurs un līnijas numurs tad ir pa pilno mājas kur nau numura un līnijas numura kā arī ir vienkarsi tukšas teritorijas kur tu pat nesaproti vai tas kaut kas skaitas vai neskaitas nekas... Tad nu jautajums vai tad nevar pašvaldība nodrošinat ka kaut vai uz krustojumiem ierakt stabus ar līniju numuriem ??? Vismaz ta daudz maz varetu tikt pie kādas skaidrības.... Un ja es jau nezinu vai šaja vieta tas ir vienīga lieta varbūt citos rajonos mazdarziņiem ir tā pati problēma...?...
 
gājëjs 2017-08-29 08:55:04
Labdien. Līduma ielā pie mājas nr 14 ir izveidojusies situācija , ka koku zari lapas rada nekvalatīvu apgaismojumu ielai un ietvei. Tiek apgaismotas lapas, ka rezultāta ietve ir tumsa ari brauktuve. Bezjēdzīgi tiek tërēta elektro enerğija. Vai šī situācija tiks labota ?
 
Raivis 2017-08-25 18:59:20
Labdien, Rīga - mīļa, bet lērum daudz neizdarību pilna. Jautāšu, kāpēc, kad tiek pļauta zāle ar trimmeri, piemēram, gar ceļa malu vai gar stāvvietu, netiek izvietoti norobežojumi, lai netiktu bojāti citi privātīpašumi, šajā gadījumā automobiļi? Ar vienu it kā labu rīcību (labiekārtošana), tiek paveikta otram slikta lieta. Pēc šādas zāles pļaušanas automobiļu sāni ir apskādēti no mazajiem gružiem un akmentieņiem, kas lar lielu spēku triecas pret automobiļu virsbūvi. Šāda lieta notiek regulāri, diemžēl, ne tikai Rīgā. Kāpēc Rīga nevarētu rādīt piemēru citām Latvijas pilsētām un ņemt labākos piemērus no rietumeiropas?
 
 
jautājums no Mārupes-Rīgas 2017-08-25 16:54:54
Labdien! Lūgums pievērst uzmanību ne tikai Rīgas centra akūtām ceļu problēmām, bet arī piemēram Pārdaugavai! Lūgums rast iespēju izveidot vismaz gājēju celiņu (par velo satiksmi tikai sapņojam) Zolitūdes ielai. Sākot ar numuru 75 k-1 līdz 111. Ir izveidots brīnišķīgs gaisa tilts no Mārupes, bet kādā veidā var tikt piemēram līdz veloceliņiem uz Jūrmalu vai caur Imantu uz centru? Nemaz nerunājot arī par to, ka šajā ceļa posmā pat gājējiem (Rīdziniekiem) nav droši pārvietoties! Un neaizmirstam par to, ka tūvojas ziema, kad pa ceļmalām vispār nav iespējams pārvietoties. Pēdējos gados arī autokustības intensitāte no Zolitūdes ir krasi pieaugusi! Jau iepriekš paldies par risinājumu.
 
Rīgas iedzīvotāja 2017-08-25 16:27:00
Labdien! Katru dienu braucot uz Rīgas centru "SPĪD" acīs pamestas nepievilcīgas mājas. Lielirbes iela 9 (izskatās pēc iespējama arhitektūras pieminekļa) un Lielirbes iela 9A. Braucot no līdostas uz centru pieļauju, ka līdzīgi domā arī Rīgas viesi. Vai tiešām ar likumu nevar piespiest vismaz no ārpuses sakārtot (nokrāsot) šādus īpašumus? Paldies
 
vilks 2017-08-25 08:59:09
Labdien. 1 Kad tiks atjaunots asfalta segums Gaiļezera ielā? Iela ir (katastrofāla) vai esat pats izbraucis pa šo ielu abos virzienos ? Pirms 2 gadiem teicāt ka 2017 gadā tiks atkarībā no ielu tehniskā stāvokļa nomainīts asfalta segums vai novērsti asfalta iesēdumi vecajās lauzumu vietas un iegrimušie aku vāki. 2 Kad tiks atjaunots asfalta segums Hipokrāta ielā ?
 
Marina 2017-08-25 08:39:51
Labdien. Kāpēc joprojām netiek veikti VISMAZ nelieli remonta darbi Mežciema ielas 23 - 23k1 un 25 pagalam. Braucamais cels ir katastrofāls piebārstīts ar šķembām. Kuras nonāk lietus ūdens savācēju kanalizācija. Vai beidzot bus kaut nelieli remont darbi ???? Un kad ??? Ka ari gājēju trotuāri nav laba stāvokli. 
 
Jurģis 2017-08-24 18:38:06
Labdien. Varbūt būtu kāda iespēja ieviest papildu apgaismojumu, vai apzāģēt zarus ap esošo, buru ielā, no trolejbusu parka, līdz laivu ielai? Braucot ar riteni tumsā ir ļoti grūti pamanīt bedres asfaltā un tur ļoti bieži tiek pārsistas velosipēdu riepas.
 
Toms Polovinkins 2017-08-23 18:31:39
Labvakar, vai ir iespējams savest kārtībā gājeju celiņu gar Rīgas Pļavnieku pamatskolu starp skolas un Jasmuižas ielas 18 k-1 ēkas žogu. Šajā posmā, it īpaši rīta un vakara stundās, cilvēkiem braucot uz/no darba ir relatīvi liela velo intensitāte- lai gan precīza statistika par to , cik daudz velosipēdisti šajā posmā pārvietojās, nav pieejama, tomēr pēc personiskās pieredzes ( ikrīta maršruts uz darbu ar divriteni ved caur šo posmu) un novērojumiem spriežot, aktīvajā sezonā pīķa stundās tie varētu būt vismaz pāris velosipēdisti/ minutē, jo šajā maršrutā pārvietojas velobraucēji, kas grib nokļūt no/uz Šķirotavas rajona uz/no Pļavniekiem/Dreiliņiem/Mežciemu /Juglu, savukārt mācību gada laikā vērojama augsta skolēnu intensitāte- taču konkrētās vietas infrastruktūra nav velosipēdistiem un gājējiem draudzīga. Rezultātā tiktu pamatīgi atvieglota pārvietošanos šajā posmā ( augsto bortakmeņu dēļ, katru reizi jākāpj nost no riteņa, lietus laikā uz nesaistītā seguma veidojas peļķes, ritenis spolē un slīd.) Kā svarīgs aspekts ir jāņem vērā, ka šim posmam nav reālu/ loģisku apbraukšanas vietu, jo no vienas puses to ieskauj Rīgas Pļavnieku pamatskolas žogs, bet no otras puses ap Jasmuižas ielu 18 k-1 apjostais žogs- lai apbrauktu šo posmu, jābrauc vai nu caur mežu vai caur Pļavnieku iekšpagalmiem.
 
Aivars Liepiņš 2017-08-21 17:55:08
Labvakar! Kam ir jānotiek lai kāds uzlabotu satiksmi krustojumā Rīgas - Jelgavas šoseja ar Tīraines ielu. Ja kāds no atbildīgām personām tur pastāvētu kādas minūtes 30 tad ieraudzītu to kā vadītāji riskējot ar dzīvībām cenšas izbraukt viņu.
 
Elvīra 2017-08-19 10:43:24
Cik cilvēki uz šo brīdi ir iegādājušies Rīdzinieka karti?
 
Klāvs 2017-08-17 21:07:09
Jau gadiem ir aktuāla problēma gājējiem un riteņbraucējiem ar Duntes un Laktas ielas krustojuma šķērsošanu. Šajā Duntes ielas posmā ne vienā, ne otrā pusē nav ierīkotas gājējiem paredzētas pārejas, tādēļ nākas to šķērsot neatļautā vietā, apdraudot savu drošību. Vai ir iespēja tuvākajā laikā ierīkot gājēju pāreju uz Laktas vai Bukultu ielas, ņemot vērā, ka pašlaik šinī posmā norit ceļa remonti?
 
Edijs 2017-08-17 13:27:26
Labdien! Vēlēs noskaidrot aktuālo situāciju saistībā ar projektu “Auduma ielas izbūve no Lizuma ielas līdz Baltezera ielai”, kas iekļauts investīciju plānā 2016.-2018. gadam. Šī gada janvārī publicētajā RdSd plānoto publisko iepirkumu sarakstā redzams, ka šī gada februārī bija plānots izsludināt iepirkumu attiecībā uz būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību, tomēr pēc publiski pieejamās informācijas var spriest, ka šāds iepirkums joprojām uz 17.08.2017 nav izsludināts. Tā kā šis ir ļoti aktuāls un ilgi gaidīts projekts, kas būtiski ietekmēs lielu daļu Rīgas iedzīvotāju, rūpīgi sekoju līdzi tā norisei un vēlos būt drošs, ka tas neizgaist kā viens no maznozīmīgiem priekšvēlēšanu solījumiem. Paldies!
 
 
Rīdzinieks-Tūrists 2017-08-17 13:09:55
Labdien! Ļoti akūts jautājums par uzstādītajām bezmaksas "sanitārām mājiņām". Ļoti labi ka viņi ir, bet kādā šausmīgā stāvoklī! Piemēram Turgeņeva-Prāgas ielas parkā. Pavasarī ar bērnu braucām ekskursijā un nācās izmantot šo tualetes mājiņu! Domāju ka tā bija sakritība, ka nebija uzkopta, Bet 2 nedēļas atpakaļ "paveicās" būt blakus un iestājies ŠOKS, maigi izsakoties. Izmantot to nebija iespējams, pat ieiet tur! Jāpiebilst arī ka pie mājiņas, ap mājiņu un aiz tās viss bija "pietaisīst"!! Un tas bija 10,00 no rīta! Kas apsaimnieko šo īpašumu (parku) un kam jākopj šīs sanitārās zonas? Blakus atrodas tirgus, Atobusu pieturvietas un pieļauju ka to izmantotu ne tikai bomži, bet arī Rīgas nodokļu maksātāji un tūristi. Vel piebilde par parku pie satiksmes ministrijas (dzelzceļa stacija), agri no rīta uz soliņiem saldi guļ bezpajumtnieki. Paldies!
 
Ainis 2017-08-10 22:58:21
Kad tiks ievilkts pieslēgums centralizētajai pilsētas kanalizācijas sistēmai privātmāju kopai Rušonu ielā? Vai tas ir normāli, ka pilsētas vidus daļā, kur visapkārt ir centralizētās kanalizācijas sistēmas, tomēr ir adreses, kur šis pakalpojums nav nodrošināts?
 
Lillija 2017-08-10 13:47:19
Kurš ir atbildīgs par Juglas ezeru posma no Brīvdabas muzeja uz Berģu pusi? Ezers aizaug un arī gar ezeru vieām džungļi.
 
Miks 2017-08-09 12:14:38
Sveiki Vai ir jau izpētīts cik jaunaja Rīgas Domes sasaukumā ir Jāņi? Un tad jautājums vēl kādus svetkus Rīgas Domes deputati svin un vai Jums ir tur kādas īpašas tradīcijas ?
 
Gvido Lieknis 2017-08-08 15:44:21
Labdien! Kapēc reizē ir jāveic remontdarbi uz 2 Rīgas centrālajām ielām, Brīvības un Kr. Valdemāra ielām ?
 
Kārlis Rudzītis 2017-08-08 08:11:09
Kā var tik nejēdzīgi remontēt ielas? Darbadienās tiek remontēts katrs stūris, bet brīvdienās viss stāv. Vai tiešām vismas stratēģiskus punktus (kā piemēram Elizabetes un P.Brieža ielas krustojumu) nebūtu jāremontē brīvdienās, kad TL uz ielām ir gaužām maz. Un sestāstiet par naudas trūkumu vai darbu apjomu. Šis nihilisms vienreiz ir jāpārtrauc.Apsvecu visus, kas ir balsojuši par savu Ušakova bandu.
 
Agnese 2017-08-04 16:59:51
Vai ir plānots izbūvēt ietvi un apgaismojumu Pupuķu ielā posmā no Gulbju ielas līdz Bauskas ielai? Gublju ielā un Pupuķu ielā ir vairākas daudzstāvu dzīvojamās dzīvokļu mājas, bet, lai tiktu līdz Bauskas ielai un autobusa pieturai "Štrausi", ir jāiet pa Pupuķu ielu, kur posmā no Gulbju ielas līdz Bauskas ielai ir tikai brauktuve. Posms iet gar kokiem un ir pilnībā tumšs vakaros, pretī brauc mašīnas, kājāmgājējiem ļoti neomulīgi. Posms nav garš un izveidot ietvi un apgaismojumu nebūtu dārgi, bet daudziem Rīgas iedzīvotājiem manāmi uzlabotu došanos darba/skolas gaitās tumšos rītos un vakaros. Turklāt ir ļoti labi attīstīta infrastruktūra gan Gulbju ielā, gan Bauskas ielā ap šo posmu, tāpēc šāds viens melns posms ļoti neiederas tik dzīvīgā un gaišā apkārtējā rajonā.
 
Inta 2017-08-04 12:22:47
Labdien! Jautājums par mikroautobusu ierīkota galapunkta uzturēšanu un apsaimniekošanu. Imantā, Dubultu-Jūrmalas gatve-Anniņmuižas bulvāris ceļu rajonā atrodas 237. mikroautobusa galapunkts. Pēc RS datiem galapunkt ir Dubultu ielā, bet visi busiņi stāv un izsēdina pasažierus šaurā ieliņa pie zāliena, pretī mājai Anniņmuižas iela 88. Tur nav atbilstoši aprīkotas vietas, ne soliņu, ne atkritumu tvetrtņu un pieparkotie busiņi bieži vien traucē auto kustībai, kuri iebrauc no Jūrmalas gatves ielas pie veikaliem Maxima, Mego un tt. Blakus esošie zālāji abās pusēs pastāvīgi ir piesarņoti! Vienkārši nav kur izmest! Kas atbild par galapunkta ierīkošanu un tā uzturēšanu? Paldies.
 
Juris Cunskis 2017-08-03 19:13:00
Pirms pašvaldības vēlēšanām, kā viens no attīstības perespektīviem plāniem Rīgā, būšot līdzfinansējums veicot mājas remontus uzlabojumus ja atbildīs noteiktiem nosacījumiem.Ziniet tie solījumi ir tikai tukša pļāpāšana jo neviens no Rīgas domes neko nezina un negrib darīt. Sakiet vai pēc tā var Jums ticēt?
 
Jānis Bērziņš 2017-08-03 15:48:58
Mārupes un Gardenes ielas krustojumā lietus laikā veidojas milzīga peļķe, kas ilgi nepazūd un traucē gan gājējiem, sevišķi ar maziem bērniem, jo jāmet liels līkums, gan arī autobraucējiem, jo aplej gājējus un rada bīstamas situācijas un arī aplej gājējus. Vai ir paredzēts risināt šo situāciju un kad?
 
 
Antra 2017-08-03 10:47:19
Kāpēc Rīgā ielu remonti sākās pēc vēlēšanām nevis jau aprīlī vai maijā, kad laika apstākļi to atļāva? Tāpēc, lai nesaniknotu potenciālos Saskaņas vēlētājus? Tāpat maijā gandrīz nebija manāma sabiedriskā transporta kontrole. Kad TV3 veidoja sižetu par to, neviena Rīgas satiksmes atbildīgā amatpersona neatrada laiku sniegt savu komentāru, kur palikusi kontrole. Sociālajos tīklos runāja, ka tieši pirms vēlēšanām visiem iedots atvaļinājums, bet jau nākošajā pirmdienā pēc vēlēšanām visi bija atpakaļ ierindā.
 
Ārija 2017-08-03 09:38:43
Labdien! Man prieks par jaunajiem veloceliņiem, kas ir izveidoti. Bet jautājums par veloceliņu virzienā uz Mežaparku no Gustava Zemgala ielas pāri Vairoga tiltam. Būtu vēlams kādam RD darbiniekam pa to izbraukt ar velo un sniegt savu novērtējumu. Jautājums - kad minētais velo ceļa posms tiks uzlabots/sakārtots?
 
Rīgas iedzīvotāja 2017-08-02 17:44:28
Labdien, Amerika kungs! Pēdējos gados var redzēt kā Rīga tiek sakārtota un plaukst, bet veljprojām gadiem ilgi daudzas nekoptas vietas un ēkas pilsētā stāv neskartas un turpina degradēt. Nesen uzduros šādam rakstam "Grausti kā Rīgas vizītkarte" (2016. gada 19. janvārī). Raksts saistīts ar ieilgušu seriālu par arhitekta Alkšņa projektēto jūgendstila namu (Kalnciema ielā 2d) un arhitekta Edgara Voldemāra Eduarda Frīzendorfa namu (Kalnciema ielā 2b), celti 1912-1913.gg. Uzņēmums kurš iegādājas šos īpašumus bija plānojis pageigt rekonstrukcijas 2015-2015.gg, bet veljoprojām, katru dienu braucot uz Ķīpsalu, var vērot šos graustus, kuri ļoti stipri izceļas uz kopējas skaisti sakoptas apkaimes. Kāds ir RD attīstības plāns šiem īpašumiem? Otrs jautājums par īpašumu Kuģu ielā 15. Pēc interneta esošas informācijas, īpašums tika iegādāts no izsolē 2011 gadā. "Atbilstoši Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma grafiskajai daļai un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem izsolāmās mantas sastāvā esošais zemesgabals daļēji atrodas jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā un daļēji lielceļu, maģistrāļu un ielu teritorijā, Kuģu ielas sarkanajās līnijās, bez kapitālās apbūves tiesībām, kā arī UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā iekļautajā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzības zonā. Izsolāmās mantas ieguvējam piecu gadu laikā no pirkuma līguma noslēgšanas dienas jāveic ēku renovācija vai rekonstrukcija". Kāda informācija ir pieejama RD par šo attīstības plānu? Trešais jautājums par Kalnciema kvartāla (ielas) attīstību. Liels prieks redzēt kā tiek atjaunotas vēsturiskās koka mājas, bet dažas mājas ļoti krasi izceļas ar savu nekoptu izskatu. Piemēram. Kanciema 18, Kalnciema iela 34, Kalnciema iela 36. Tiek rīkoti skaisti svētki, pasākumi, tirdziņi, kurus apmeklē gan vietējie iedzīvotāji gan tūristi. Ir saprotams, ka fiziskām personām nav tik daudz līdzekļu, lai veiktu kapitālo remontu, bet varētu šīs mājas vismaz ārēji nokrāsot un savest kārtībā. Kā arī lielākās neērtības rada mašīnu novietošanas problēma, gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem. Brīžiem šājā posmā tiek traucēta kopēja satiksme pa Kalnciema ielu, dēļ nepareizi pieparkotām auto. Vai nav iespējams izmantot kādu daļu no atbrīvota zemes gabala (bij. metālapstrādes rūpnīca OMEGA, Kalnciema ielā 38). Paldies!
 
Inta 2017-08-02 16:41:56
Labdien! Šogad jau vairākas reizes ar ģimeni izmantojam pieturas vietu "Nacionālā biblioteka", virzienā no centra. Pirmo reizi tas bija jaungada naktī un bija nepieciešams izmantot soliņu, kurš atrodas nojumē starp NARVESEN un SinusA. Diemžēl to nebija iespējams izdarīt, jo šī vieta bija maigi izsakoties piecūkota ar atkritumiem, šajā arkā bija neizturama smaka pēc ūrina un tmldz. Tātad tur nebija iespējams ne tikai apsēsties, bet vienkārši atrasties tuvumā. Jāpiebilst, ka arkā atrodas RS biļešu automāts. Nākošajā reizē pavasarī braucām Lieldienās un šajā vietā soliņā pamanijām guļošu atvainojos bomzi, tad es sapratu no kurienes tas smakas rodas! Kam pieder šīs īpašums un kam tas jākopj un jāuztur kārtībā atbilstoši RD noteikumiem? Ļoti daudz cilvēku izmanto šo pieturu un šo vietu, iegādājas biļetes automātā, arī lai noslēpties no lietus, tūristu daudz, kauns par šādu stāvokli! Kadastra numurs 01000492068001; Piederība: Būve bez subjekta
 
Māmiņa 2017-08-02 16:21:59
Labdien! Pirmkārt paldies RD par Pirmsskolas iestāžu siltināšanas programmu. Jautājums ir sekojošs. Slokas iela 207, 209 un 2011 atrodas trīs Bērnu dārzi, visiem šobrīd veic siltināšanu, bet paralēli šiem darbiem TIKAI vienā no šiem dārziņiem tiek nomainiti pilnīgi visi bērnu rotālu laukumi, mājiņas, smilšu kastes un tt. (Slokas 209). Kāpēc vieni bērni izmantos desmito reizi nokrāsotas vecas puspuvušas koka konstrukcijas, smilškastes, nokrāsotasa autoriepas un padomju laikā uzstādītas metāla konstrukcijas, bet citiem tiek VISS jauns? No kā tas ir atkarīgs, no RD, no dārziņa vadības vai vecāku aktivitātes un sūdzībām atbilstošām instancēm? Kā arī otrs jautājums par bērnu un vecāku drošību. Augstāk minētiem dārziņiem pieguļ divvirziena braucamais ceļš, kurš dārziņu pusē nav aprīkots ar gājēju trotuāru. Iznākot caur dārziņa vārtiņiem, bērni uzreiz nokļust uz braucamās daļas!! Neskatoties uz to ka ir uzstādīta zīme "dzīvojamā zona", liela daļa autovadītāju šo zīmi neievero un pat ja ievēro, braucot ar šo ātrumu ir liela iespējamība savainot nejauši izskrējušo bērnu. Jo ceļmalā tiek pieparkotas mašinās un starp viņiem stāvošs un skrējošs bērns ir praktiski nemanāms. Lūgums rast iespēju sakārtot braucamo daļu atbilstoši gājēju drošībai.
 
Juris 2017-08-02 14:03:37
Labdien. Kurš atbildīgs par Rīgas ielu malu sakopšanu un zāles pļaušanu gar ielu malām ? Konkrēti - Jaunciema gatve praktiski visā garumā - sākot no Milgrāvja tilta līdz pat Berģiem. Gar malām zāles augstums sasniedz vairāk kā metru, tādejādi radot bīstamu situāciju gan gājējiem, kuri ir spiesti pārvietoties pa ielas braucamo daļu, jo nav izbūvēti gājēju celiņi un ielas mala nav kopta un pļauta, gan autovadītājiem, jo apgrūtina redzamību uz samērā līkumainās Jaunciema gatves. Kas par to ir atbildīgs un vai atbildīgai personai ir uzlikts administratīvais sods par zāles nepļaušanu, kā to naski dara pašvaldība pret privātpersonām ?
 
Māris 2017-08-02 09:24:28
Sveiki Jūlija mēnesī braucu ar velo garām Rīgas Zoodārzam redzeju ka tiek taisīta vai atjaunota kāda dzīvnieka māja.. Tad nu jautājums vai Jūs esat informets kas jauns Zoodarzā?
 
Valters 2017-08-01 14:46:36
Sveiki priekšvēlēšanu laikā pie manas mājas Jugla-3 gāja kāds no Saskaņas un vāca parakstus ka Juglas ezera krasta veidos pludmali.. vai varat par soprojektu kaut ko sīkāk pastāstīt??? Ja kas es arī toreiz parakstiju...
 
Kristians T. 2017-07-31 15:07:40
Labdien. Jau kādu laiku vēlos saklausīt atbildi par Barona ielu. Katru dienu pa to braucu ar privāto auto, bet netieku skaidrs. Vietas ir tikai tramvajam un velosipēdistiem. Pa kuru brauktuves daļu pārvietoties auto vadītājam? Pa velosipēdista joslu, tramvaja sliedēm vai no abiem pa pusei?
 
Edgars B 2017-07-31 11:27:34
Pieeja Jukuma Vācieša ielai, konkrēti bērnudārzam Nr. 262. Neeksistē neviena konkrēta iela, kas savienotu Saharova ielu ar Jukuma Vācieša ielu. Ir tikai nekonkrēts veikala stāvlaukums, ar neorganizētu satiksmi un pilns ar milzīgām bedrēm. Pēc tā ir nesaprotams mazs celiņš kas pirms laika bija automazgātuve. Jautājums - kas tiek darīts, lai nodrošinātu piebraucamo ceļu bērnudārzam no Saharova ielas?
 
 
Toms Kiziks 2017-07-28 15:54:58
Vai tiešām jāsagaida kāds letāls gadījums, lai beidzot remontdarbi Rīgas ielās tiktu veikti kvalitatīvi un droši? Kopš pagājušās vasaras nekas nav mainījies. Došanās pa Rīgas centru atgādina seno japāņu raidījumu Takeši pils. Jūs atvainojaties par neērtībām un visu vainu noveļat uz būvniekiem. Bet vai Jakrina, Amerika un Ušakaova kungs nav par šo balagānu atbildīgi?
 
Ainārs Žukulis 2017-07-28 15:42:46
Jau kopš Rīgas sabiedriskajā transportā ir izvietoti ekrāni, regulāri ir reizes, kad uz ekrāniem netiek rādītas pieturas vai uz blakus esošiem ekrāniem rāda vienu un to pašu. Sociālajos tīklos Rīgas satiksme vairākkārt uz šiem aizrādījumiem atbildēja, ka notiekot testēšanas darbi un drīz viss strādāšot. Šonedēļ trīs reizes izmantoju sabiedrisko transportu un divās reizēs nerādīja pieturas vai ekrāni vienkārši bija tumši. Vai Amerika kungs Jūs varētu ieviest skaidrību, cik ilgi tad tas turpināsies? Pirmo reizi par to RS sūdzējos jau pagājušā gada nogalē.
 
Krišjānis 2017-07-28 12:29:25
Sveiki! Iepriekš, "pateicoties" iepriekšējo īpašnieku ūdens skaitītāju rādītāju neiesniegšanai, nācās apmaksāt krietni lielāku ūdens apjomu, nekā ir patiesie rādītāji, un reālais dzīvokļa ūdens patēriņš joprojām nav sasniedzis apmaksāto summu. Pēc skaitītāju maiņas un RNP darbinieka kļūdas tika ignorēts avansa maksājums par 10+ m3 karstā ūdens un sistēmā tika ievadīts rādījums, kas atbilst tagadējā skaitītāja rādījumam. RNP atbild, ka kļūdu var labot tikai ar visu mājas iedzīvotāju piekrišanu un atsakās atmaksāt manis samaksāto avansa summu. Kāpēc RNP vienpersoniski izlemj "piesavināties" manu avansa maksājumu, un kāpēc šo kļūdu varēja ievest dzīvē bez jebkādas mājas iedzīvotāju piekrišanas, bet tās labošanai tāda ir nepieciešama???
 
Tomass 2017-07-27 13:30:26
Vai uz Brīvības ielas tuvākajā laikā tiks izveidots veloceliņš?
 
Visvaldis Dzirkalis 2017-07-27 09:57:10
Katram Rīgas domes deputātam pienākas bezmakasas abonements stāvvietās. Bet Rīgā taču tagad ir moderns, ērts, ātrs un lēts sabiedriskais transports. Vai tā popularizēšanas nolūkos šo bezmaksas abonementu stāvvietās nevajadzētu aizstāt ar bezmaksas e-talona izsniegšanu? Nekad neesmu redzējis Rīgas mēru vai vicemēru izmantojam Rīgas sabiedrisko transportu.
 
Valdis Bērziņš 2017-07-26 10:43:58
Labdien. Rīgā autovadītāji sūdzas par iegrimušām aku lūkām. Skaidrs, ka lielākajā vairākumā tās ir sen un nekvalitatīvi uzstādītas un nav vairs ko vainot, bet remonts nav paredzēts budžetā. Bet nesen rekonstruētajos posmos problēma ir līdzīga, tikai iegrimusi ir nevis lūka, bet izdilusi amortizējošā blīve starp lūku un vāku un vāks ir par dažiem centimetriem nosēdies. Kad paredzēts sākt šo blīvju nomaiņu un turpmāk sekot līdzi blīvju stāvoklim?
 
Valters 2017-06-05 07:56:01
Sveiki pastāstiet par Infrastruktūras attīstību šajos nākamos 4 gados Kas gaidāms bet īsumā neizplūstot garās runas jo raidijums īss, kā arī vai šajos 4 gados paredzeti jauni veloceliņi un kas ar Rīgas pašvaldības dārziņiem ? Jo attīstoties infrastruktūrai arī bieži mazdārziņi cieš kaut kados rajonos takā vai arī par šo jums ir zināms vai šos 4 gadus kadu rajonu mazdarziņu iznomātaji lai uztraucas vai var mierīgi dzīvot. ? Un veiksmi un darba sparu nakamā sasaukumā..
 
Sanda Dzalbe 2017-06-03 16:09:28
Labdien Amerika kungs! Gribētos zināt kad Rīgas dome atjaunos bērnu laukumu un soliņus Biķernieku ielā 12b. Pašlaik izkatās drausmīgi un negribās laist bērnu uz salauztu smiļskasti un sarūsējušu atrakciju.
 
Enne 2017-06-01 16:16:03
Man pieder dzīvoklis daudzīvokļu namā Mazajā Krūmu ielā 9. Man pienāk rēķins par NĪN ne tikai par Mazās Krūmu ielas 9 zemi, bet arī par Mazās Krūma ielas 7 zemi ar kuru man nav nekāda sakara.
 
Jūlija 2017-06-01 15:47:26
Jūrmalas gatve 99 – jau 2,5 gadus tiek vākta nauda kāpņu telpas remontam, bet remonts tā arī nav sācies.
 
 
Igors 2017-05-31 16:12:58
Visa pilsēta izķēmota ar grafiti, gan vecas ēkas, gan pavisam jaunas būves kā piemēram Dienvidu tilts. Kādēļ netiek pieņemti kādi mēri? Kādēļ nevarētu Rīgas dome piešķirt līdzekļus, lai tos aizkrāsotu?
 
Oļegs 2017-05-31 15:55:57
Es esmu Dārziņu 25 līnijas 11. mājas iedzīvotājs. Vēlētos noskaidrot kādi ir Rīgas domes plāni attiecībā uz apgaismojuma ierīkošanu Dārziņos? Sen jau daudziem rīdziniekiem Dārziņi ir pastāvīga, nevis sezonāla mītnes vieta, bet rudeņos un ziemās bez sava lukturīša pa šīm ielām staigāt vispār nav iespējams, nemaz nerunājot par iedzīvotāju drošību… Un vēl, vēlētos vērst jūsu uzmanību zemes ceļu stāvoklim šajā rajonā. Vai nevarētu vismaz reizi gadā piebērt granti Dārziņu 25. līnijas 9, 11 un 13. mājas rajonā, lai izlīdzinātu ceļa klājumu un aizbērtu tur jau izveidojušās lielās bedres?
 
Paula Cīrule 2017-05-25 19:04:52
Labdien, vai tuvākajā laikā ir plānots optimizēt nobrauktuvi no Zemitānu tilta, virzienā no centra, vietā, kur atrodas nogriešanās uz Braslas ielu (blakus Rīgas Tehniskajai koledžai)? Šajā vietā bieži veidojas sastrēgumi un ir liels apjukums šoferu vidū, jo, lai arī ceļazīmes it kā ir saliktas, tāpat ne vienmēr ir skaidrs, kuram tad ir priekšroka, un satiksme šajā vietā visu laiku ir ļoti intensīva. Platība tur ir pietiekami liela, varbūt ir iespēja izbūvēt apļveida krustojumu. Tādā veidā varētu arī ierīkot gājēju pārejas, citādi sanāk ielu šķērsot starp braucošām mašīnām.
 
Andris Veiders 2017-05-22 20:30:23
Kādam velnam mums vajadzīga pašvaldības policija?Ejot gar centralo stacuju viņi demonstratīvi pagriež galvu uz otru pusi no sēdošiem smirdošiem bomžiem,kas traucē autobusa pasažieriem.Pie manas mājas gulēja piedzēris vīrietis, kurš turpat arī palielam nokartojās izsaucot PP,man paskaidroja ka viņi ir bezspēcīgi, bet Viņi pierunāšot viņu aiziet uz pieturu!!! Vai PP var tikai tvarstīt tantuku par nereģistrētu suni?
 
Ēriks 2017-05-19 13:34:25
Turpinot tēmu par Vitolda pieminēto rajonu, kādi ir plāni attiecībā uz bijušās pasta ēkas graustu Kungu un 13. janvāra ielas krustojumā?
 
Vitolds 2017-05-19 11:45:14
Kalēju un 13. janvāra ielas stūrī, bijušā Mārstaļu bastiona un torņa vietā tiek celta viesnīca. Vai pēc šīs viesnīcas pabeigšanas sabiedrībai būs pieejamas apskatei Rīgas mūra drupas, kas šajā vietā ir saglabājušās?
 
Marta 2017-05-18 19:12:59
Nesen pārcēlos ar kopā ar ģimeni uz dzīvi Imantā, kopumā esmu ļoti apmierināta - rajons attīstās, un ir patiešām sakārtots un sakopts. Man bieži nākas šķērsot Anniņmuižas bulvāra un Dammes ielas krustojumu (tur ir 2 neregulējamas pārejas)... un katru reizi ir bailes, īpaši ceļu šķērsojot ar bērnu ratiņiem... Plašās ielas dēļ auto un moto vadītāji ievērojami pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu, tamdēļ negribīgi apstājās pie pārejām.. Pietam pats krustojums ir autovadītājiem sarežģīts un bieži rada avārijas situācijas. Lūgums uzlabot satiksmes dalībnieku un gājēju drošību šī krustojuma tuvumā ieviešot ātruma ierobežojumu vai luksaforu. Paldies.
 
Helmuts 2017-05-17 11:40:53
Kur konkrēti ir jāvēršas, lai saņemtu konsultāciju par daudzdzīvokļu māju biedrību veidošanu lai iegūtu Rīgas domes līdzfinansējumu remontam?Ko reāli iedzīvotājiem nozīmē dzīvojamās mājas pārņemšana no pašvaldības bilances biedrības bilancē? Kā notiek šī procedūra? Kādi plusi un mīnusi no tā vai māja ir pašvaldības vai biedrības bilancē? Vai pašvaldībai ir kāda atbildība ar māju, ja tā ir pašvaldības bilancē?Vai iedzīvotājiem no tā ir kāds labums?
 
Ligita 2017-05-15 16:13:59
Ķeguma ielā 68 ir slēgta teritorija, kas apjozta ar augstu žogu. Nezinu kam tā pieder, bet iebraukšana tajā ir no Ķeguma ielas. Žogs ieskauj teritoriju arī no Sveķu ielas puses un no tās puses pie žoga ir pilnīgi džungļi, nesakopta un piemēslota teritorija. Mani interesē kam būtu jākopj un kad tas tiks sakopts?
 
Reinis B. 2017-05-12 12:09:03
Jautājums par Barona ielas lielā bērnu laukuma būvniecību. Vai visa šī teriotorijas apbūve ir paredzēta tikai bērnu laukuma izveidei? Baidos, ka Rīgā tik daudz bērnu nepietiks. Protams, svētīgi ka tiek izbūvēta vieta kur bērniem rotaļāties, bet varbūt ir iespējams atvēlēt nelielu daļu šī laukuma arī sportot gribētājiem (amatieriem). Varbūt plānota kāda skrejceliņa izbūve vai kas tamlīdzīgs? Līdzīgi kā tas ir Dreiliņ kalna piekājē. Kad šo laukumu plānots pabeigt? Paldies!