Rasnačs izvairās no jautājumiem par maksātnespējas administratoru lobēšanu

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs kategoriski norobežojas no Nacionālajai apvienībai pietuvinātā maksātnespējas administratora Ilmāra Krūma nonākšanas “Trasta komercbankas” likvidatora amatā, uzsverot, ka komercbankām maksātnespējas administratorus izvēlas Finanšu un kapitāla tirgus komisija. Tāpat viņš norobežojas no šī gadījuma saistīšanas ar notikumiem pirms vairākiem gadiem, kad par “Krājbankas” maksātnespējas administratoru bija iecerēts izraudzīties Nacionālās apvienības biedru Aigaru Lūsi.

Jautājumu par dīvaino Krūma kļūšanu par “Trasta komercbankas” maksātnespējas administratoru Rasnačam uzdeva LTV raidījumā “Viens pret vienu”.

Neļaujot Gundaram Rēderam līdz galam uzdot jautājumu, ministrs viņu pārtrauca ar skaļiem pārmetumiem, ka žurnālists nav sagatavojies raidījumam. Rasnačs arī neatbildēja uz jautājumu, vai viņš nedomā kādi reaģēt, kad kārtējo reizi rodas aizdomas par Nacionālās apvienības īstenoto tai pietuvināto maksātnespējas administratoru lobēšanu.

Atgādinām, ka šis nav pirmais gadījums, kad Nacionālajai apvienībai pietuvināti maksātnespējas administratori un šīs apvienības sponsori tiek pie naudīgiem administrējamiem uzņēmumiem. Rasnačs gan tam nepiekrīt, tieši tāpat kā viņš noraida Ārvalstu investoru padomes pārmetumus par Latvijas tiesiskās vides nesakārtotību, kas paver plašas reiderisma un krāpniecības iespējas.

Leave a Reply

Drošības kods *

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.

Top