Radio SWH loterija „Atpazīsti un staigā laimīgs!” festivālā Positivus 2014
Radio SWH visiem festivāla Positivus apmeklētājiem dod iespēju laimēt īpašo festivāla tērpu un meet&greet ar festivāla grupām, kā arī ielūgumu uz Tune-Yards koncertu.
Katru dienu seko līdzi informācijai uz festivāla Positivus LIELĀS un NORDEA skatuves ekrāniem:
• Piektdien uz lielās skatuves ekrāniem plkst. 17:30;19:00; 20:45, uz Nordea skatuves ekrāniem 16:45; 19:45
• Sestdien uz lielās skatuves ekrāniem plkst. 16:30;18:00; 20:00, uz Nordea skatuves ekrāniem 14:45;19:00
• Svētdien uz lielās skatuves ekrāniem plkst. 16:45;18:15; 20:00, uz Nordea skatuves ekrāniem 16:30;19:00.
Sūti SMS uz numuru 144, iegūsti Carnival Youth jaunāko dziesmu, atbildi uz jautājumiem un laimē. Maksa par dziesmu EUR 0,69.
Sūti SMS: SWH Vārds uzvārds atbildes variants (a, b vai c) , piemēram: SWH Zane Saulīte B;
Tā ir Tava iespēja satikt 19.un 20.jūlija galvenos festivāla māksliniekus, kā arī apmeklēt Tune-Yards koncertu rudenī!
Ar loterijas uzvarētājiem sazināsimies personīgi, nosūtot īsziņu uz loterijas dalībnieka telefona numuru.
Balvas varēs saņemt Festivāla Bodē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un īsziņu par laimestu.
Loterijas noteikumi šeit
Loterijas atļaujas Nr. 3577
Lietus jakas laimēja:
18.07 plkst. 16:45 NORDEA skatuve:
1. Dzintars Dzelme;
2. Ziedīte A;
3. Dinārs Icaks;
4. Baiba Buka;
5. Astra Krauja
18.07 plkst. 17:30 Lattelecom skatuve:
1. Zane Liepa;
2. Elīna Turbina;
3. Andis Kalniņš;
4. Inārs A;
5. Zenta Kacanovska
18.07 plkst. 19:00 Lattelecom skatuve:
1. Esfira Lisina;
2. Līva Ancāne
18.07 plkst. 20:45 Lattelecom skatuve:
1. Nikola Dulevska.
19.07 plkst. 16:30 Lattelecom skatuve:
1. Nikola Dulevska;
2. Esfira Lisina;
3. Daniela Molčadska
19.07 plkst. 18:00 Lattelecom skatuve:
1. Ulla Sietniece;
2. Agnis Vigrants;
3. Rihards Baumanis;
4. Rihards Baumanis;
5. Anete Martinsone
19.07 plkst. 20:00 Lattelecom skatuve:
1. Anna Grosbaha;
2. Ingus Līsmanis
20.07 plkst. 16:30 NORDEA skatuve:
1. Elizabete Fokrota;
2. Alina Ogneva;
3. Toms Mengots;
4. Jānis Jirgensons;
5. Tīna Blūma
20.07 plkst. 16:45 Lattelecom skatuve:
1. Kintija Karaša;
2. Līva Ancāne;
3. Antra Bork-Rzecicka;
4. Uldis Baumerts;
5. Laura Kazarevska;
6. Esfira Lisina;
7. Artūrs Voitiškis;
8. Līga Švarca;
9. Diāna Kamanina
20.07 plkst. 18:15 Lattelecom skatuve:
1. Elizabete Pudāne;
2. Dagnija Salmina;
3. Anete Jansone;
4. Elza Circene;
5. Diāna Kamanina;
6. Raitis Mečajs;
7. Laura Mašnovska;
8. Laura Kazarevska;
9. Anete Jekuma;
10. Loreta Rudene
20.07 plkst. 19:00 NORDEA skatuve:
1. Inese Milaša;
2. Ainārs Milašs;
3. Oskars Sniedzītis;
4. Linda Afanasjeva
20.07 plkst. 20:00 Lattelecom skatuve:
1. Ingus Jirgens;
2. Artūrs Danilovs;
3. Edijs Līcītis;
4. Loreta Lola;
5. Gustavs Bērzins;
6. Dārta Putnina;
7. Sallija Meldre;
8. Elizabete Fokrota
Apsveicam:
18.07 dienas balvas meet&greet ieguvēju Līvu Ancāni;
19.07 dienas balvas meet&greet ieguvēju Nikolu Dulevsku;
20.07 dienas balvas – ielūguma uz Tune-Yards koncertu – ieguvēju Lauru Mašnovsku!